quote:Op vrijdag 4 januari 2008 04:43 schreef Eefje-B het volgende:
[..]
Niks daarvan..was een voorbereiding op het neuken!
Als ik dronken ben wel jaquote:Op vrijdag 4 januari 2008 11:02 schreef InktVip het volgende:
volgens mij vindt je dr best stiekem wel leuk...
Ik denk dat dit het samenvat hoe ik er nu over denk en wat het beste isquote:Op vrijdag 4 januari 2008 15:16 schreef Untouchables het volgende:
Dude, neuk haar gewoon, tis duidelijk dat je het wilt en je gaat toch geen advies aannemen van mensen hier.
Weet je, ok, het is klotig en het is niet netjes, maar je zit gewoon in de positie waarin je redelijk grijs bezig zijn.
Als je dr wil neuken, slip n slide gewoon tussen haar lastige vragen door en mocht het uiteindelijk toch fout gaan, dan heb je gewoon pech.
Zij weer een kutervaring rijker, jij, met een beetje pech, 2 ballen armer.
Slip n slide haar slipje aan de side.quote:Op vrijdag 4 januari 2008 15:16 schreef Untouchables het volgende:
Dude, neuk haar gewoon, tis duidelijk dat je het wilt en je gaat toch geen advies aannemen van mensen hier.
Weet je, ok, het is klotig en het is niet netjes, maar je zit gewoon in de positie waarin je redelijk grijs bezig zijn.
Als je dr wil neuken, slip n slide gewoon tussen haar lastige vragen door en mocht het uiteindelijk toch fout gaan, dan heb je gewoon pech.
Zij weer een kutervaring rijker, jij, met een beetje pech, 2 ballen armer.
Is een keer wat anders dan je rechterhandquote:Op donderdag 3 januari 2008 18:29 schreef dawg het volgende:
Een wijf neuken die je niet eens aantrekkelijk vindt. Jij liever dan ik.
Ik vond je post nogal opvallend, dus heb een nieuw topic erover geopend. Hoop dat je ook even reageertquote:Op zondag 6 januari 2008 02:23 schreef baskabel4 het volgende:
Wat jij beschrijft (jouw situatie) was precies mijn situatie......
Ik vond een meisje in de kroeg(dronken) en dacht...ach ik kan haar wel een keer neuken...
ik viel niet echt op haar...
Nu ben ik er achter(7 jaar later en een goede relatie met haar)dat je niet perse op een meisje
hoeft te geilen de hele dag of dat ze pamela anderson moet zijn...
Deze vrouw (inmiddels) vond ik eigenlijk niks maar ik zou haar nu niet willen ruilen
ik bedoel......als je nu al twijfelt om haar te neuken...zoek je voor jezelf gewoon een exuus
omdat ze niet voldoet aan jouw droomvrouw en je vrienden vinden haar waarschijnlijk niks..
Ikl denk dat je eigenlijk wel iets met haar wil...
en langzaam kan dat gewoon groeien.
laat haar niet lopen om het feit dat ze niet SUPER-aantrekkelijk is......
quote:Op donderdag 3 januari 2008 18:08 schreef Ripley het volgende:
[..]
Ik heb ook plezier als ik naar de bioscoop ga met een date. Maar goed.
Als je zoeits wil moet je het doen met iemand van wie je zeker bent dat zij het ook op die manier zite. Dan is er niks mis mee. Maar bij dit meisje is dat kennelijk niet zo, dus zou ik het voorbij laten gaan. Om haar gevoelens en als dat je echt niks kan schelen alleen al om het feit dat het anders hoe dan ook gezeik gaat opleveren.
Gewoon eerlijk zijn en zeggen dat je alleen wil neuken, al is dat vrij dodelijk in dit geval voor je kansen om te neuken. Anders is de kans groot dat je in een kutrelatie terecht komt. En geloof me, dat is stukken slopender dan de lol die je van een paar keer wippen hebt.quote:Op donderdag 3 januari 2008 18:00 schreef partyyboyy het volgende:
Om het ff kort en bondig te zeggen, het volgende:
Er is dus zo'n meiske gek op mij. Ik vind haar niet heel aantrekkelijk of leuk, maar om te neuken is het goed (is nog niet gebeurd). Zij verwacht waarschijnlijk meer van mij, maar ik hoef al die rompslomp niet, zoals naar de bioscoop en die onzin. Het enige wat ik wil is voor het 'plezier'.
Wat moet ik nu doen?
1. Eerlijk zijn en zeggen dat ik haar alleen wil om te neuken.
2. Liegen, en zeggen dat ik ook gek op haar ben en dan ook saai mee naar de bioscoop gaan enzo
3. Alles in het midden laten en telkens met een excuus komen waarom je nergens met haar heen wil
?
So what?quote:Op maandag 7 januari 2008 14:38 schreef F04 het volgende:
Dan is seks toch niet meer dan snacken ?
Vriend, Ik hoop dat ze over 9 maanden met de kleine op je stoep staat.quote:Op vrijdag 4 januari 2008 21:16 schreef partyyboyy het volgende:
[..]
Ik denk dat dit het samenvat hoe ik er nu over denk en wat het beste is
Bedankt allemaal
Koop een taart en vier het.. of bak een taart en vier het.. wat jij wilquote:Op dinsdag 15 januari 2008 13:35 schreef toine999 het volgende:
Wath the f*ck, of het nu gebeurd is of niet, ik in ieder geval gister wel juuuuuuuuh. was toch al een kut topic, slotje er op en verder met iets nieuws.
SLOTJUUUUUUUUUU
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |