Ik wacht er nog steeds opquote:Op zaterdag 6 december 2008 22:26 schreef Ticootje het volgende:
het cb van maneki komt zelfs borstvoeding geven :p
Ik snap wat je bedoelt hesria... op een gegeven moment ga je echt denkne... waarom bij ons niet en bij andere wel... hier is het ook nog steeds ruk en als je pech hebt mega-ruk...quote:Op zaterdag 3 januari 2009 01:24 schreef hestria het volgende:
pfff, mag ik even komen klagen? ik word het nu echt zat, we hebben nu letterlijk alles geprobeert en meneer slaapt nog steeds niet door. vanavond weer hij heeft 2 porties avond eten op, en om 23:00 een fles, en na 1,5 uur is meneer gewoon wakker en aan het huilen, heb alles gecontroleerd, toch maar een fles aangeboden die heeft hij voor 2/3 op maar is nu al ruim een uur aan het huilen. Ik weet het gewoon niet meer, niks lijkt te helpen, we hebben al zijn fles langzaam afgebouwt, hem in bed genomen, er naast gaan zitten, op de arm in slaap laten vallen, water geven, laten huilen, niks werkt..... Hij komt tegenwoordig gewoon om 23:00 om 3:00 en dan weer om 5:30. Wat doen wij mis? waarom kan onze baby niet doorslapen??
we zijn inmiddels 2 x bij het CB geweestquote:Op zondag 4 januari 2009 19:34 schreef Brighteyes het volgende:
Ik heb al eens eerder gezegd dat je best om hulp kon vragen bij het CB, maar dat wilde je zelf toch niet?
ze slaapt al met:quote:Op maandag 5 januari 2009 10:46 schreef Stiemie het volgende:
Linde wordt ook wakker hoor als het te koud is in haar kamertjeMisschien een extra dekentje of dikkere slaapzak/flanellen pyama erbij?
14 graden? Dan vind ik het ook niet gek dat ze wakker wordtquote:Op maandag 5 januari 2009 10:14 schreef tinny het volgende:
Alhoewel ik de laatste dgn ook een beetje aan het experimenteren ben met temperaturen van de babykamer. En dat heeft wel een beetje effect lijkt het (alhoewel 2 dgn ook toeval kunnen zijn)
Ik heb eens een digitaal thermometertje gepakt en dat in de babykamer gezet (voor het weekend al)
We zien dat de temperatuur zich stabiliseert overdag tot zo'n 17,5 grdn (kleine verwarming op die b-kamer vol open)
Normaal gesproken gaat snachts de CV uit en kan het wel eens afkoelen tot 14,0/14,5 grdn in haar kamertje.
Als reaktie daarop afgelopen 2 dgn de CV maar eens aan laten staan in de nacht waardoor de temperatuur constant 17,0/17,5 blijft... Wat ons opviel is dat ze nog wel wakker wordt in de nacht (1,2 of 3 x) maar ze slaapt nu s'ochtends al wel 2 dgn "langer" uit (voorheen 6:00u nu 6:30/7:00 u) .
Ik weet nog niet of dit toeval is maar de verwarming blijft deze week eventjes s'avonds aan om te kijken...
to be continued
Heerlijk!quote:Op dinsdag 6 januari 2009 11:41 schreef gebruikersnaam het volgende:
Goedemorgen allemaal lekker geslapen vannacht
Ik sliep als baby al in de kinderwagen in de garagequote:Op maandag 5 januari 2009 09:31 schreef Troel het volgende:
Ik weet dat onze vorige buren hun kind een keer 's nachts in het campingbedje in de bijkeuken hebben gezet omdat het kind zo hysterisch bleef huilen dat het bij de buren ook te horen was. Daarna was het over
Wanneer zou ze het ooit goed doen?quote:Op woensdag 7 januari 2009 09:21 schreef tinny het volgende:
mhhh hier hebben we nu 3 nachten de verwarming aan laten staan... waardoor de kamer niet onder de 17,0 grdn komt ... die 3 nachten waren wel vrij rustig (1-2 keer wakkker en na het terugstoppen van de speen sliep ze weer door...) . Wel is ze nu weer vroeg wakker (06:00u) maar goed dat mag ook wel als ze er om 19:30 uur in gaat....
nee dat klopt ...maar goed dit is nu ook pas sinds 3 dgn... de 7 maanden daarvoor waren natuurlijk wel anders... (vandaar dat ik het nog niet kan geloven)quote:Op woensdag 7 januari 2009 10:48 schreef Ticootje het volgende:
slapen van 19.30 tot 6 uur!!! Jeetje jij hebt echt niets te klagen!
ja dat wel... merkte ook dat ik het iets beter kon hebben nu... (omdat ik uitgeslapen was)quote:Op donderdag 8 januari 2009 08:41 schreef Ardenlyn het volgende:
Heb je toch 3 dagen even kunnen genieten. Toch?
is dat op recept?quote:Op donderdag 8 januari 2009 09:51 schreef Vicky het volgende:hier vannacht weer goed
dankzij de prometazine
Alleen om uurtj eof 2 ff wakker omdat ze dr fup kwijt was.
Ik denk het wel...quote:Op donderdag 8 januari 2009 11:37 schreef _evenstar_ het volgende:
[..]
je gaat dit toch nie serieus menen he![]()
quote:Op donderdag 8 januari 2009 11:40 schreef moussy het volgende:
Ga dan meteen voor de houten hamer!
alleen geloof ik nooit dat dat bij babies voorgeschreven gaat worden die 's nachts wakker wordenquote:Op donderdag 8 januari 2009 12:46 schreef Vicky het volgende:
ja de prometazine is op recept. Aangezien Amber een beetje van slag is door het vuurwerk slaapt ze momenteel heel erg slecht, vandaar dat we van de huisarts prometazine gekregen hebben. En aangezien papa en mama er door slaapgebrek een beetje doorheen zitten...
Het is idd een hoestdrank maar bij kinderen wordt het ook gebruikt als slaapdrankje.
dat weet ik bijna wel zeker. Amber mag ook maar 3 ml per dag.quote:Op donderdag 8 januari 2009 12:53 schreef E.T. het volgende:
[..]
alleen geloof ik nooit dat dat bij babies voorgeschreven gaat worden die 's nachts wakker worden![]()
(laat ik het anders stellen.. ik hóóp het niet)
quote:Behandeling
Bij onrust geven artsen meestal de voorkeur aan een middel dat minder versuffend werkt en specifieker de onrust vermindert, zoals haloperidol.
Gebruik dit middel ook niet bij kinderen onder de één jaar. Mogelijk remt het bij sommige kinderen de ademhaling.
Nofi, maar op zich vind ik het bij Vicky ook een ietwat twijfelachtige maatregel...quote:Op donderdag 8 januari 2009 12:53 schreef E.T. het volgende:
[..]
alleen geloof ik nooit dat dat bij babies voorgeschreven gaat worden die 's nachts wakker worden![]()
(laat ik het anders stellen.. ik hóóp het niet)
ht is niet alleen maar omdat ze niet slaapt maar ook omdat ze helemaal in de stress schiet en overstuurd raak en totaal niet te troosten is.quote:Op donderdag 8 januari 2009 13:19 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Nofi, maar op zich vind ik het bij Vicky ook een ietwat twijfelachtige maatregel...
Door het vuurwerk is dus max een weekje, nou vooruit 2... als dat nu al dramatische problemen oplevert... vind ik eigenlijk ook wat snel.
Oh ja, maar dat noem ik niet klagen... maar ik mag het toch wel vermelden?quote:Op donderdag 8 januari 2009 14:30 schreef Brighteyes het volgende:
Nou ehm... ben ik weer met mijn nofi, maar dat 'hoor je mij zelden' is niet helemaal waar hoor. Ik zie jou toch heel regelmatig posten hoe vaak ze wel niet weer wakker was die nacht etc.
Geeft niet, mag, prima... maar zeg niet dat je het er nooit over hebt.![]()
Tuurlijk, maar je meldt het niet met bloemetjes en vlindertjes eromheen hoor.quote:Op donderdag 8 januari 2009 14:31 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Oh ja, maar dat noem ik niet klagen... maar ik mag het toch wel vermelden?
Dat ik moe ben heeft niet zo veel te maken met het spoken van Jen. Al slaap ik de hele dag ben ik nog moe...quote:Op donderdag 8 januari 2009 14:33 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Tuurlijk, maar je meldt het niet met bloemetjes en vlindertjes eromheen hoor.Meestal is het toch wel even verzuchten hoe vaak het wel weer niet was en hoe moe je bent.
Yara wordt sinds een week of anderhalf zo'n 6x per nacht wakker. Geen idee hoeveel precies, na de 4e of 5e keer stop ik met tellen.quote:Op donderdag 8 januari 2009 14:21 schreef Ardenlyn het volgende:
Ze heeft 3 nachten behoorlijk goed geslapen..wees blij!
BE haar zoon die slaapt al heel vroeg door, Maarten slaapt redelijk goed door maar heeft weleens rare nachten. Ticootje haar dochter kan er een behoorlijk potje van maken enz....
quote:Op woensdag 21 januari 2009 07:04 schreef tinny het volgende:
Hier nu al ruim een week echt prut nachten (4 tot 5 keer wakker waarvan minimaal 1 x 1,5 - 2 uur)
Er is wel een tandje doorgekomen (2 zelfs) maar ook nu 2 dgn na het doorkomen blijft het slapen prut...
iemand van jullie ervaring met dit boek: de babyslaapgids...
(http://babyslaapgids.nl/)
ik doe het gewoon niet zo goed op 3-4 uur slaap 7 nachten lang... dat is het denk ik... ben meer geobsedeerd door mijn eigen slaap..quote:Op woensdag 21 januari 2009 07:55 schreef moussy het volgende:
[..]
het lijkt wel gewoon een obsessie bij jullie.. het kind heeft net 2 tanden gekregen... 2!
wel knap want ik ben na 7 nachten achterelkaar al kapot laat staan de gedachte van 1,5 jaar....quote:Op woensdag 21 januari 2009 08:33 schreef Lois het volgende:
Misschien een overbodige raad maar probeer die obsessie eens los te laten. Ja het is zwaar en ja je word er gek van maar ik ben op een gegeven moment gestopt met op de klok kijken. Elke nacht "kind ga nou slapen want ik heb nog maar .... uur tot de wekker" maakte mij enorm gestressed en daarbij baby ook.
We sliepen om de beurt, we deden om de beurt de nachtdienst, of als het hele erge nachten waren deelden we de nacht in 2-en en sliepen we om en om.
Ik weet ook niet goed hoe we het anderhalf jaar overleeft hebben maar dat hebben we, op ons tandvlees.'
Ik kan wel weer de wvk van het cb tip erin gooien maar dat willen jullie toch niet horen
Ja, en toch... het klinkt mss wat barbaars in de oren, maar het zou zomaar wel de oplossing kunnen zijn.quote:Op woensdag 21 januari 2009 08:44 schreef tinny het volgende:
[..]
wel knap want ik ben na 7 nachten achterelkaar al kapot laat staan de gedachte van 1,5 jaar....
wat wel weer een voordeel is dat ik er voor mijn werk om 4:45/5:00 uur uit moet dus de wekker hoef ik niet te zetten...![]()
ps
CB een wvk hebben we ook al geconsulteerd echter die komen met alle standaard tips die we al meerdere malen hebben geprobeerd voor enkele dgn... laatste advies van de CB-arts was ... laat maar doorhuilen
Amber heeft dat nooit gehad eigenlijk.quote:Op woensdag 21 januari 2009 10:21 schreef Stiemie het volgende:
Vicky over dat in haar kamer zitten tot ze slaapt... ben je dan niet bang dat ze helemaal angstig worden als ze wakker schrikken? Omdat je dan ineens weg bent? Lijkt me zo dubbel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |