Dankje. Het is gelukkig niet echt een vakantie, anders zou ie ruzie met me hebben.quote:Op maandag 7 januari 2008 13:53 schreef motorbloempje het volgende:
arme maeghan
ik vond het al erg en heb lopen blèren als een klein kind toentwee weken zonder mij op vakantie ging deze zomer
![]()
![]()
een maand lijkt me dus ook helemaal niets..
knuffel![]()
Veel nieuwe buren dus, en regelmatig verse.quote:Op maandag 7 januari 2008 14:19 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Buurman Sjaak
Ik had een studentenhuis naast me, dat werd opgedoekt, alle studenten er uit en het huis in de verkoop. Ik denk: loik, nieuwe buren! Wordt het pand opgekocht door een huisjesmelkert met als resultaat dat mijn nieuwe buren 7 jonge studentes zijn
Les 2 is 2x 3 minuten aan het eind en les 3 is 3x 3 minuten aan het eind, volgens mij tenminstequote:Op maandag 7 januari 2008 17:34 schreef octopussy het volgende:
goed Moblo![]()
ik heb net les 2 gedaan, nu met een betere ademhalingstechniek. Krijg nu veel minder snel last van steek in zij/schouder. Aan het eind zei ze dat de volgende les ging opbouwen naar 3 minuten...zelfde les![]()
Kreeg een knipoog van een tegemoetkomende hardloper
Yeah!!!quote:Op maandag 7 januari 2008 19:11 schreef freecell het volgende:
Lekker aan het Evy-en jullie
Ik heb vandaag mijn cijfer afstudeeropdracht binnen gekregen, een 7.
Verder ben ik van mijn fiets af, de bosjes in gewaaid
Ik heb geen idee hoeveel mensen hun bul krijgen bij de uitreiking bij mij!quote:Op maandag 7 januari 2008 20:13 schreef teigan het volgende:
ik heb een vermoeden dat ik er straks met hooguit 10 personen sta..
Maarja, daarom doen ze ook niet elke maand een uitreiking natuurlijk...
Als je er tegenop ziet, geef je toch gewoon een inieminie etentje voor een select gezelschap? Doe ik altijd als ik geen zin heb in een verjaardagsfeestje...quote:Op maandag 7 januari 2008 20:21 schreef teigan het volgende:
Ik moet nu ook op zoek naar een cafe voor mijn afstudeerborrel, alleen ik ben zo bang dat er niemand wil komen, en dat ik geen leuk cafe kan vinden(zoveel ken ik er niet in de stad), en dat het duur wordt enzo..
Dus allemaal dilemma's nog..
daar heb ik ook wel over na zitten denken, en ergens lijkt mij dat ook wel leuk, maarja, wie vraag je daar wel en niet voor, en dan ga ik daar weer over zitten piekeren.. Gelukkig heb ik nog even voor de buluitreiking..quote:Op maandag 7 januari 2008 20:23 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Als je er tegenop ziet, geef je toch gewoon een inieminie etentje voor een select gezelschap? Doe ik altijd als ik geen zin heb in een verjaardagsfeestje...
Ik schaam me er eigenlijk een piezelklein beetje voor, maar op dat soort momenten lukt het me altijd prima om 'hard' te zijn en alleen uit te nodigen wie ik echt wil en me weinig van anderen aan te trekkenquote:Op maandag 7 januari 2008 20:26 schreef teigan het volgende:
[..]
daar heb ik ook wel over na zitten denken, en ergens lijkt mij dat ook wel leuk, maarja, wie vraag je daar wel en niet voor, en dan ga ik daar weer over zitten piekeren.. Gelukkig heb ik nog even voor de buluitreiking..
Vertel mij meer....quote:Op maandag 7 januari 2008 20:39 schreef motorbloempje het volgende:
darn.. ik heb net écht goddelijke nasi gemaakt
Ik dacht al dat dat aan mij lagquote:Op maandag 7 januari 2008 17:27 schreef Miss_S het volgende:
Evy is soms net iets te enthousiast (ook met de tijd aangeven die niet klopt, of zijn Vlaamse minuten anders)
quote:"We gaan vandaag eerst 1 minuut, dan 2 minuten en vervolgens 3 keer 5 minuten lopen."
quote:"En dan beginnen we nu met 2 minuten lopen"
quote:"En dan gaan we nu 3 minuten lopen"
Moet zeggen dat ik 't nog nooit gecontroleerd heb of haar 2 minuten ook echt 2 minuten zijn.quote:Op dinsdag 8 januari 2008 09:06 schreef Isabeau het volgende:
Soms zegt Evy dat je 2 minuten gaat wandelen, maar dan zijn het eerder 40 seconden. Of 12 minuten hardlopen blijkt eerder 13 te zijnZe kan gewoon niet tellen!
Ymme, héél veel succes vanmiddag, ik zal voopr je duimen!
En motorbloempje heel veel plezier vanavond met de gezinsuitbreiding
Je bent al goed bezig, ik ben fier op je!quote:Op dinsdag 8 januari 2008 10:19 schreef motorbloempje het volgende:
het kan me uiteindelijk niet zoveel boeien hoe goed Evy kan tellen of nietik vind 't komisch én ik heb zin om woensdag weer te gaan hardlopen
ik moet en zal die 5km redden![]()
Dat is wel handig als je loopt op een loopband dan zie je dat vanzelfquote:
Praat jezelf niet omlaag!quote:Op dinsdag 8 januari 2008 10:20 schreef ymme het volgende:
Ik wil 't zo graag halen.
Maar ik ben zo bang om mezelf te terleurstellen
Waarom? Autorijden is kei simpel, het enige wat je hoeft te doen is goed kijken en dan volgt de rest vanzelf. Laat je niet gek maken door het feit dat er zo'n CBR-figuur naast je zitquote:Op dinsdag 8 januari 2008 10:20 schreef ymme het volgende:
Ik wil 't zo graag halen.
Maar ik ben zo bang om mezelf te terleurstellen
quote:Op dinsdag 8 januari 2008 10:20 schreef Levitation het volgende:
[..]
Je bent al goed bezig, ik ben fier op je!
quote:Op dinsdag 8 januari 2008 11:26 schreef ymme het volgende:
Ik kan het zeker. Anders zou ik niet eens op, mogen gaan.
Ik kan het!!! En ik ga ze dat ook eens laten zien ook!!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |