Met stoptreintjes naar Parijs, daar had ene Zug-Chef het van de week ook al over. Madnessquote:Op dinsdag 8 januari 2008 08:54 schreef Darkwing_Duck het volgende:
Dan kunnen we elkaar de hand geven, daarom vrijdag maar eens slag Bad Bentheim doen en Februari maar weer eens naar Chessy, maar dan met als extra handicap om Thalys en TGV te mijden...
Kijk, dat gaat goedquote:Twee Duitse hackers hebben de werking van de chip in de ov-chipkaart ontdekt. Daardoor is de huidige chipkaarttechnologie waardeloos geworden, zegt Rop Gonggrijp. Hij bevestigde dinsdag een bericht in de Volkskrant. Gonggrijp, initiatiefnemer van de actie tegen de stemcomputer, was eind 2007 aanwezig bij het 24e Chaos Computer Congres in Berlijn, waar de Duitsers Karsten Nohl en Henryk Plötz aantoonden dat met spullen ter waarde van nog geen 100 euro volledige controle over de chip te krijgen is.
7 uur onderweg 5 keer overstappen, Ik had het niet over stoptreinen, ik had het over de TGV en THA vermijden...quote:Op dinsdag 8 januari 2008 08:56 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Met stoptreintjes naar Parijs, daar had ene Zug-Chef het van de week ook al over. Madness
Laten we het hopen.quote:Op dinsdag 8 januari 2008 10:20 schreef Duvel het volgende:Nee, landelijk kun je de invoering zeker vergeten.
Maar die schuifdeurtjes, is dat niks?quote:Poortjes worden om de haverklap gesloopt, daarom openen ze al als je er een beetje tegenaan duwt.
Wordt volgens mij ook gesloopt door dat teringtuig. Echt: in theorie is het een mooi systeem, maar wat ik zie is dat o.a. de gemiddelde Rotterdammer te dom is om het te gebruiken, en dat de mate van hufterigheid van het volk groter is dan de mate van hufterproofheid van het materiaal.quote:Op dinsdag 8 januari 2008 10:43 schreef Darkwing_Duck het volgende:
[..]
Maar die schuifdeurtjes, is dat niks?
Aanleren! Stokslagen gewoon als voor programma voor het voetballen. Dan heb je gelijk alle grote hufters bij elkaar. En voor de recidivisten gewoon de bron van testosteron wegnemen: met twee stenen.quote:
Ah, jij bent proefpersoon voor de nieuwe aanpak!quote:Op dinsdag 8 januari 2008 11:39 schreef Fixers het volgende:
[..]
Aanleren! Stokslagen gewoon als voor programma voor het voetballen. Dan heb je gelijk alle grote hufters bij elkaar. En voor de recidivisten gewoon de bron van testosteron wegnemen: met twee stenen.
OK, this is bad, mkay.quote:Op dinsdag 8 januari 2008 11:47 schreef Dr_Flash het volgende:
Technisch gebeuren voor geinteresseerden
Ik ben inmiddel de video aan het kijken, en wil met behulp van mijn oom aan de slag gaanquote:Op dinsdag 8 januari 2008 13:56 schreef Dr_Flash het volgende:
Het ziet er eigenlijk erg simpel uit wat ze gedaan hebben. Zelfs ik kan het volgen, dus dan moet het wel HEEL makkelijk te doen zijn
Hmmm, eens kijken of onze übertoffe oosterburen niet een ov jaartkaart 1e klasse op mn kaart wil laden.quote:
quote:Op dinsdag 8 januari 2008 14:35 schreef Darkwing_Duck het volgende:
[..]
Ik ben inmiddel de video aan het kijken, en wil met behulp van mijn oom aan de slag gaan
De sleutel tot het succes was het analyseren van de chip zelf. Ik heb geen elektronenmicroscoop, dus daar was ik waarschijnlijk al vastgelopen. Wel geinig: volgens mij zijn er al eerdere beveiligingstoepassing door de mand gevallen door veel de beperkte RNG's, dus waarom dat nog in deze chip zit...quote:Op dinsdag 8 januari 2008 13:56 schreef Dr_Flash het volgende:
Het ziet er eigenlijk erg simpel uit wat ze gedaan hebben. Zelfs ik kan het volgen, dus dan moet het wel HEEL makkelijk te doen zijn
quote:Op dinsdag 8 januari 2008 10:43 schreef Darkwing_Duck het volgende:
[..]
Maar die schuifdeurtjes, is dat niks?
Ja, want in Parijs hebben ze helemaal geen kutvolk en teringtuig en zoquote:Op dinsdag 8 januari 2008 17:41 schreef Peterselieman het volgende:
Werkt in Parijs op zich prima, maar ja het is niet de verwachting dat het in Nederland super zal werken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |