We vonden het al zo vreemd dat je niet kwamquote:Op maandag 14 januari 2008 22:16 schreef H-enki het volgende:
Echt jammer man, ik had echt wel zin om even samen te gamen. Nou ja, volgende keer proberen we het gewoon nog en keer.
Net een onwijs potje achter de rug. Was bij pipeline, en ik met mijn.50 snipe. Streak van 19 gehaald. Waarvan 6 met een chopper, en 2 met airstrike.
eindstand 20 kills 2 deaths. Zit nu echt onwijs op te letten en zo. Idd niet te gehaast als een malloot op je doel afrennen. In 2 dagen tijd, van 0.71 naar 0.83 rating gegaan. Voor de zomer, red ik 1.20 wel denk ik haha.
He H-enki! ook weer vroeg bij vandaagquote:Op dinsdag 15 januari 2008 11:03 schreef H-enki het volgende:
trouwens als je prestige gaat doen, moet je dan ook weer de online speltypes vrijspelen, zodat je in het begin alleen maar free for all en deathmatch kan spelen?
Hahaha hoe herkenbaar. Gister had iemand bij ons de radio/cd aanstaan vet hard.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 11:13 schreef solidslayer het volgende:
[..]
He H-enki! ook weer vroeg bij vandaag![]()
Nee als je prestige doet kan je gelijk weer alle speltypes doen, ik ging gelijk HQ doen en S&D zo vlogen de EXP er weer snel bij.
Nog een bron van irritatie... jankende baby's op de achtergrondIk vraag me af wat sommige mensen doen thuis? Met baby op schoot COD4 spelen? Dit heb ik serieus al 3 keer meegemaakt
![]()
Dat irritante gewauwel van spanjaarden minstens 5 keer.
Ook een keer een dik irritant pieptoon alsof er een telefoon overging bij iemand.
Een hollander die "zeg ken jij de mosselman" begint te zingen....
Een paar engelse die: "jojojo i killed you jojojo" "jojojo im gonna kill you too jojojo" "jojojo you missed me jojojo" hele match lang roepen..
Moet ik nog doorgaan?
Nu zelf nog een headset aanschaffen en in elke taal leren hoe ik "shut the fuck up" moet zeggen
Hahaha het lijkt de laatste tijd inderdaad vrij hip te zijn om te gaan fluiten tijdens het laadscherm.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 14:03 schreef Frozen het volgende:
Ik had een helder moment opeens: ik heb nog een headset liggen, die kreeg ik bij mijn nieuwe telefoon. Hoef ik die ook niet meer aan te schaffen.
Wat ik vreselijk irritant vind is mensen die gaan fluiten in de headset!
Hehe dat gesprek was echt hilarischquote:Op dinsdag 15 januari 2008 11:25 schreef Mickey_Blue_Eyes het volgende:
[..]
Hahaha hoe herkenbaar. Gister had iemand bij ons de radio/cd aanstaan vet hard.
Moest hij hem van ons uitzetten, gaat die mafkees zelf zingen![]()
Oh en ik had gister me ma aan de telefoon, vond puddled ook vrij grappig geloof ik
Ga met me homies in the gym posenquote:Op dinsdag 15 januari 2008 16:52 schreef Renzokuken het volgende:
[..]
Hehe dat gesprek was echt hilarisch![]()
Maar vanavond weer knallen? vanaf een uurtje of 7 ofzo, misschien al wat eerder ben nog even bezig met school.
quote:Op dinsdag 15 januari 2008 18:31 schreef Mickey_Blue_Eyes het volgende:
[..]
Ga met me homies in the gym posen
Dus vanavond gaat niet wat worden
Moet wel lukken, owja misschien wel handig voor jou en je homies:quote:Op dinsdag 15 januari 2008 18:45 schreef Mickey_Blue_Eyes het volgende:
[..]
AMEN.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 20:09 schreef Renzokuken het volgende:
Het is weer een grote TERINGZOOI met dat invite systeem...
Haha zo herkenbaar met die types bij ons at the gymquote:Op dinsdag 15 januari 2008 18:31 schreef Mickey_Blue_Eyes het volgende:
[..]
Ga met me homies in the gym posen
Dus vanavond gaat niet wat worden
Ik zelf speel ook nooit met muziek. Kan me dan niet echt goed concentrerenquote:Op woensdag 16 januari 2008 10:58 schreef solidslayer het volgende:
[..]
Haha zo herkenbaar met die types bij ons at the gym
Overigens ik heb nooit muziek op staan als ik aan t knallen ben, ik heb gewoon mijn surroundsetje loeihard aan staan![]()
I like the sound of gunfire![]()
ff een bakkie doen
geen voetbal dan ?quote:Op woensdag 16 januari 2008 13:27 schreef denthemen het volgende:
Ik ben er weerIk ben er vanavond iig wel
Een avond duurt langer dan 105 minutenquote:
Tuurlijk! het is alleen de vraag op cod4 mee wilt werkenquote:Op woensdag 16 januari 2008 11:47 schreef Mickey_Blue_Eyes het volgende:
[..]
Ik zelf speel ook nooit met muziek. Kan me dan niet echt goed concentreren
Wordt er vanavond nog gespeeld trouwens?
Smurfenhousequote:Op woensdag 16 januari 2008 16:29 schreef H-enki het volgende:
ik hou van vader ambraham. Het smurfenlied is mij favoriet. Zal hem vanavond luidkeels meezingen
bier is het lichaam van god (zo heb ik het tenminste geleerd)quote:Op woensdag 16 januari 2008 17:17 schreef H-enki het volgende:
zwaar aan het cod4 vasten. tijdens gamen geen eten of drinken. Alleen roken, bier en een emmer om in te zeiken tussen het schieten door. (bier is natuurlijk geen drinken...!)
quote:Op donderdag 17 januari 2008 10:41 schreef FuQ het volgende:
[..]
bier is het lichaam van god (zo heb ik het tenminste geleerd)
en ik heb ook geen emmer om te zeiken, ik weet niet of je het ooit hebt gehoord, maar de wc zit praktisch naast mijn kamer. (en als ik ga, houd ik altijd mijn headset op)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 17 januari 2008 11:09 schreef H-enki het volgende:
Volgens mij:
Als je bier drinkt, krijg je een goddelijk lichaam..........
Als ik tijdens het spelen zit te schijten, en ze horen het, zeg ik dat ik marterdom aan heb staan. Dat ik net een granaat heb laten vallen.
quote:Op donderdag 17 januari 2008 12:44 schreef FuQ het volgende:
deep impact.
''wie is gkhn27 dan?''
''geen idee, ik heb hem niet uitgenodigt''
'' ik ook niet''
'' oh hij komt uit mijn vriendenlijst''
''Waarom zijn wij altijd de slechterikken''
''hoe weet je dat we nu de slechterikken zijn dan''
'' ja wij dragen de bhurkas''
![]()
![]()
![]()
btw ik kom vanavond online, eerst werken. (en het word laat!)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
btw ik ben morgen hele dag vrijvanavond al weekend vieren
PSN-ID: SoliD_S
quote:Op donderdag 17 januari 2008 12:52 schreef solidslayer het volgende:
[..]
![]()
![]()
Ik hoop dat er een manier komt om per persoon iemand te blokken op de voicechat.
Gister zaten er ee hele zooi duitsers in de game .. leek net ff of ik een van de voorgaande COD delen tijdens WO2 aan t spelen was
Hij moest ook gewoon even langskomen hequote:Op donderdag 17 januari 2008 12:52 schreef solidslayer het volgende:
[..]
![]()
![]()
Ik hoop dat er een manier komt om per persoon iemand te blokken op de voicechat.
Gister zaten er ee hele zooi duitsers in de game .. leek net ff of ik een van de voorgaande COD delen tijdens WO2 aan t spelen was
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |