Ach morgen stapt hij dus met Paultje in de vrachtwagen en dan is hij morgenavond nacht in genevequote:Op vrijdag 21 december 2007 16:58 schreef TheVulture het volgende:
Niet omdat het die kneus van een Coen is hoor...maar ben ik de enige die de actie van Claudia vorig jaar veel zwaarder en indrukwekkender vond? Die leverde echt persoonlijke inspanning waar je u tegen zegt... Coen hoeft alleen maar een emmer te tillen en mee te rijden en verneukt zelfs dat nogEn tussendoor ook nog tijd om te feesten, hij had verdomme al weer halverwege Duitsland kunnen zitten
Claudia: Leuven - Utrechtquote:Op vrijdag 21 december 2007 17:00 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ja lopen van Utrecht naar Leuven en weer terug volgens mij
Oh ja dat was hetquote:Op vrijdag 21 december 2007 17:01 schreef Piles het volgende:
[..]
Claudia: Leuven - Utrecht
Belg: Utrecht - Leuven
Dat zal wel maar het is niet echt de SR-spirit vind ik...doet me ook denken dat het allemaal een vooropgezet plan is met die emmer laten vallen....quote:Op vrijdag 21 december 2007 17:00 schreef donderopman het volgende:
[..]
Ach morgen stapt hij dus met Paultje in de vrachtwagen en dan is hij morgenavond nacht in geneve
Dat idee krijg ik ook helemaal hij nu waarschijnlijk ff heen en weer rijdt met Paultjequote:Op vrijdag 21 december 2007 17:02 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Dat zal wel maar het is niet echt de SR-spirit vind ik...doet me ook denken dat het allemaal een vooropgezet plan is met die emmer laten vallen....
Precies, waarschijnlijk kostte het hem teveel moeite om van Leuven naar Geneve te komen en is voor deze oplossing gekozen... weet niet of ze daar bij 3FM achter de schermen nog een hand in hebben voor het opvoeren van de spannin, jammer vind ik het wel... ook die actie van Rabbering was me net iets teveel gescript.. doe maar lekker spontaan, da's veel leuker om te volgenquote:Op vrijdag 21 december 2007 17:05 schreef donderopman het volgende:
[..]
Dat idee krijg ik ook helemaal hij nu waarschijnlijk ff heen en weer rijdt met Paultje
Laat me raden, jij hebt iets tegen Coen?quote:Op vrijdag 21 december 2007 17:07 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Precies, waarschijnlijk kostte het hem teveel moeite om van Leuven naar Geneve te komen en is voor deze oplossing gekozen... weet niet of ze daar bij 3FM achter de schermen nog een hand in hebben voor het opvoeren van de spannin, jammer vind ik het wel... ook die actie van Rabbering was me net iets teveel gescript.. doe maar lekker spontaan, da's veel leuker om te volgen
quote:Op vrijdag 21 december 2007 17:00 schreef Roel_Jewel het volgende:
Zo, tijd om nog ff een pilsje te pakken.
Tot vanavond.
quote:Op vrijdag 21 december 2007 17:08 schreef Krambo het volgende:
[..]
Laat me raden, jij hebt iets tegen Coen?
Mwa, dat is jouw mening he, ik vind Coen best wel ok. Beetje jammer voor 'm dat hij samen met Sander L. dat programma moet maken.quote:Op vrijdag 21 december 2007 17:10 schreef TheVulture het volgende:
[..]![]()
Ik vind het samen met Lantinga een kneus. Ik dacht laat ik hem nog een kans geven maar de manier waarop ie nu met die emmer bezig is irriteert me alleen maar meer. Het klinkt bij hem als een verplicht nummertje deze actie. Hij zou een voorbeeld aan anderen zoals Veenstra, Ekdom, Stenders en De Heer moeten nemen die wel oprecht enthousiast zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |