Ja de minst slechte wordt kampioen dit jaarquote:Op zondag 23 december 2007 14:29 schreef mcyodogg het volgende:
Wat een seizoen ook weer. D'r is gewoon geen een club goed te nomen
Ja idd.. die andere ploegen bakken er ook helemaal niks vanquote:Op zondag 23 december 2007 14:56 schreef rubbereend het volgende:
niet te geleoven he, we halen gemiddeld zo weinig punten, dat is in vele jaren niet voorgekomen...... en we staan "gewoon" bovenaan
Profeet!quote:Op zaterdag 22 december 2007 22:33 schreef KELDER het volgende:
morgen ff ajax verliezen op dat bevroren veld bij excelsior en dan is het weer een mooi weekend 0/
quote:Op zondag 23 december 2007 14:58 schreef venomsnake het volgende:
Als Grunn met kerst wint van PSV is het gat met Grunn nog maar 3 punten...![]()
Wel een wedstrijd minder gespeeld natuurlijk.
Als je ongeduldig bentquote:Op zondag 23 december 2007 16:19 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Profeet!![]()
Jammer dat ik gisteren de wedstrijd moest missen. Heb nog geen doelpunt teruggezienEven wachten tot een uur of acht dan maar...
Om de een of andere reden laadt die nooit bij mij helaasquote:
En deze dan..?quote:Op zondag 23 december 2007 16:42 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Om de een of andere reden laadt die nooit bij mij helaas.
Jottem! Dank uquote:
Daar gaan wij dan mooi verandering in aanbrengen :)quote:Op zondag 23 december 2007 16:53 schreef Dj_Day-V het volgende:
Brrr, Groningen heeft maar 2x thuis verloren en dat waren de eerste 2 wedstrijden :P
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | Zo 11-5-1997 FC Groningen -PSV 0-1 Zo 16-11-1997 FC Groningen -PSV 1-1 Zo 1-10-2000 FC Groningen -PSV 0-1 Za 18-8-2001 FC Groningen -PSV 2-2 Do 29-5-2003 FC Groningen -PSV 0-0 Zo 25-1-2004 FC Groningen -PSV 0-2 Do 17-3-2005 FC Groningen -PSV 0-1 Zo 18-9-2005 FC Groningen -PSV 1-0 Za 9-12-2006 FC Groningen -PSV 0-2 |
nou dat lukt ons anders heel goed hoorquote:Op zondag 23 december 2007 18:01 schreef mcyodogg het volgende:
Op Euroborg hebben we nog de 100% score dacht ik. Maar is wel een wedstrijd die gewonnen moet worden hoor. Je kan niet elke 2 weken punten gaan verspelen.
Dan scheelt het weer dat cde concurrentie er minstens zo goed in isquote:Op zondag 23 december 2007 19:16 schreef rubbereend het volgende:
[..]
nou dat lukt ons anders heel goed hoor
was wel nodig ook, heb tijdje terug weddenschapje afgesloten op t 'winterkampioenschap', en omdat Ajax uit niet doorging werd t al lastig, maar gelukkig red Excelsior ons opnieuwquote:
Moeten we alleen wel zelf 'even' winnen van Groningen uit, wat absoluut geen makkie is...quote:Op maandag 24 december 2007 11:24 schreef Paran0id het volgende:
Aankomende wedstrijd tegen Groningen kan wel eens heel belangrijk worden. Al is het maar omdat Ajax tegen Twente moet. Wellicht kunnen we nu een gat slaan.
Inderdaad. Ik mag toch hopen dat Twente Ajax weet te verslaan. Groningen zal voor PSV een kluif worden...quote:Op maandag 24 december 2007 11:28 schreef Lemming22 het volgende:
[..]
Moeten we alleen wel zelf 'even' winnen van Groningen uit, wat absoluut geen makkie is...
Posten er in dit topic ook nog niet-Calimero's? De één na de ander komt melden dat het belangrijk is wat Ajax doet.quote:Op maandag 24 december 2007 11:24 schreef Paran0id het volgende:
Aankomende wedstrijd tegen Groningen kan wel eens heel belangrijk worden. Al is het maar omdat Ajax tegen Twente moet. Wellicht kunnen we nu een gat slaan.
Wat een onzin. Natuurlijk is het belangrijk wat Ajax (de grootste concurrent) doet. Het is zeer goed mogelijk dat Ajax verliest van Twente. Als PSV dan wint staan we een gat van 4 punten. Dus het is wel degelijk belangrijk wat Ajax doet. Ook PSV wint niet alle wedstrijden, dus zal altijd afhankelijk zijn van resultaten van andere teams, zo simpel is het.quote:Op maandag 24 december 2007 19:25 schreef okee6 het volgende:
[..]
Posten er in dit topic ook nog niet-Calimero's? De één na de ander komt melden dat het belangrijk is wat Ajax doet.
PSV heeft een abonnement op de titel, de grootste concurrent speelt uiterst matig, dus wat is er aan de hand?
Ajax werkt dit seizoen met een halve begroting, besloot om één van haar beste spelers aan ons te verkopen en zelf twee PSV-afdankertjes op te stellen en klooit nog altijd aan met club besturen. Goede zaak, maar ook niet bijster interessant verder. Als PSV z'n ding doet in Groningen, boeit dat Amsterdams gedoe al helemaal niet meer. Het resultaat van lastige uitwedstrijden als bij Twente, Heerenveen, NAC en Groningen helpt uiteraard even hard mee weer een titel binnen te halen.
Dan hebben we altijd nog Cassio Ramosquote:Op maandag 24 december 2007 19:57 schreef venomsnake het volgende:
Ik zag net op PSV TV dat Gomes een blessure opliep op de training.
Het zou wat zijn zeg, Roorda op doel in de euroborg.
De 'quote:Op maandag 24 december 2007 21:18 schreef dndiek het volgende:
[..]
Dan hebben we altijd nog Cassio Ramos
quote:Op maandag 24 december 2007 20:40 schreef leolinedance het volgende:
edit: Ik lees wel vaker posts van jou, en krijg regelmatig het vermoeden dat jij helemaal geen PSV fan bent. Je gedraagt je er in ieder geval niet vaak naar.
quote:Op dinsdag 25 december 2007 00:28 schreef Frey het volgende:
Kerstman is vast ook PSV fan, want ik heb vandaag een berg PSV spullen gekregen
Ik heb er best wel vertrouwen in woensdag.
quote:Voetballer van het Jaar: Gomes op weg naar wintertitel
Heurelho Gomes bouwde zijn voorsprong in het Voetballer van het Jaar-klassement van Sportweek afgelopen weekeinde uit. De PSV-doelman schreef een 7 bij dankzij een bijna vlekkeloos optreden tegen FC Utrecht en schroefde zijn gemiddelde op naar een 6,80.
Feyenoorder Giovanni van Bronckhorst moest tegen NEC genoegen nemen met een 6 en verliest de aansluiting met de constante Gomes. De goede vorm van VVV'er Nordin Amrabat wordt onderstreept door zijn entree in de top tien. Amrabat was een van de weinige spelers die werden beoordeeld met een 8.
In de flop tien een aardverschuiving. Erkende floppers als Paul Jans (gemiddeld een 4,50) vallen weg doordat ze te weinig duels in actie zijn gekomen voor een vermelding. Nieuwe floploper is Siebe Blondelle met een score van 5,00. Onder de binnenkomers in de flop tien is Ajacied Dennis Rommedahl, de voetballer van het jaar in Denemarken.
De top 10
1. Heurelho Gomes (PSV) 6,80 (15)
2. Gio van Bronckhorst (Feyenoord) 6,67 (15)
3. Timmy Simons (PSV) 6,64 (14)
4. Piet Velthuizen (Vitesse) 6,63 (16)
5. Moussa Dembélé (AZ) 6,57 (14)
6. Karim El Ahmadi (FC Twente) 6,56 (16)
Orlando Engelaar (FC Twente) 6,56 (16)
8. Tim de Cler (Feyenoord) 6,53 (15)
9. Maarten Stekelenburg (Ajax) 6,50 (14)
Patrick Zwaanswijk (NAC Breda) 6,50 (12)
Lucian Sanmartean (FC Utrecht) 6,50 (10)
Nordin Amrabat (VVV-Venlo) 6,50 (16)
De flop 10
1. Siebe Blondelle (VVV-Venlo) 5,00 (10)
2. Kevin Bobson (Willem II) 5,08 (13)
3. Juan Lorca (Vitesse) 5,10 (10)
4. Michel van Guldener (Excelsior) 5,22 (9)
5. Kwame Quansah (Heracles Almelo) 5,31 (13)
6. Dennis Rommedahl (Ajax) 5,33 (12)
Eddy Bosnar (Heracles Almelo) 5,33 (12)
8. Evgeniy Levchenko (FC Groningen) 5,36 (11)
Karim Soltani (VVV-Venlo) 5,36
Sjors Verdellen (VVV-Venlo) 5,36
Wat een onzin om me als calimero te bestempelenquote:Op maandag 24 december 2007 19:25 schreef okee6 het volgende:
[..]
Posten er in dit topic ook nog niet-Calimero's? De één na de ander komt melden dat het belangrijk is wat Ajax doet.
Precies. Heeft niks met calimero gedrag te maken.quote:Op dinsdag 25 december 2007 13:14 schreef Paran0id het volgende:
[..]
Wat een onzin om me als calimero te bestempelenAls ik ergens wel niet tegen kan, dan zijn het calimero's.
Feit is gewoon dat Ajax, PSV en Feyenoord uitermate wisselvallig zijn. En daarbij zie ik Ajax als grootste concurrent. Het klopt dat als PSV blijft winnen we glansrijk kampioen worden, maar onze ploeg is echt niet zo goed als andere jaren. Dat zie je hopelijk zelf ook wel. Elke punt die een concurrent laat liggen is gewoon belangrijk. En ik denk dat dit aankomende woensdag gaat gebeuren
Bron: VIquote:PSV wacht op Gomes voor trip naar Groningen
25/12/2007 10:48
Het is nog onduidelijk of PSV in het uitduel met FC Groningen op Tweede Kerstdag kan vertrouwen op Gomes. De Braziliaanse doelman verliet maandag de training met een blessure.
Gomes was verkeerd geland en hield daar een pijnlijke enkel of achillespees aan over. Hij stapte van het trainingsveld en hield de oefensessie voor gezien, meldde PSV.tv. Dit seizoen stond de 26-jarige sluitpost alle competitieduels van de Eindhovenaren onder de lat.
Mocht dinsdag tijdens de laatste training blijken dat Gomes niet in staat is aan te treden tegen FC Groningen, dan heeft interim-coach Jan Wouters Cássio en Bas Roorda achter de hand. Voor de laatste zou het een bijzondere wedstrijd kunnen zijn, aangezien hij in totaal zeven seizoenen onder contract stond bij de Groningers.
Edit: Nee dus, hij heeft in 2006 maar liefst één hele pot voor Gremio gekeept!quote:Op dinsdag 25 december 2007 21:10 schreef MaatjeTho het volgende:
[..]
Bron: VI
Groningen-uit is geen pot die ik graag zonder Gomes gespeeld zie worden..![]()
Heeft Ramos eigenlijk al ooit onder de lat van PSV-1 gestaan?
Zelfde 11 als vorig seizoenquote:Op dinsdag 25 december 2007 22:50 schreef dndiek het volgende:
Waarschijnlijk morgen dezelfde elf als tegen Groningen.
omdat wouters nu denkt: Never change a winning teamquote:Op dinsdag 25 december 2007 22:50 schreef dndiek het volgende:
Waarschijnlijk morgen dezelfde elf als tegen Utrecht.
Waarom geen Marcellis RB Addo op de bank en Alcides centraal???
Omdat Addo het best goed deed misschien? Alcides op rechtsback ook trouwensquote:Op dinsdag 25 december 2007 22:50 schreef dndiek het volgende:
Waarschijnlijk morgen dezelfde elf als tegen Utrecht.
Waarom geen Marcellis RB Addo op de bank en Alcides centraal???
de joden spelen toch thuis dus zo raar zijn die odds nietquote:Op woensdag 26 december 2007 11:46 schreef leolinedance het volgende:
Ik zag net toevallig de kansen volgens Unibet voor de wedstrijden van PSV en Ajax, wel grappig:
Quotes:
Zege PSV: 1.82
Gelijkspel: 3.40
Zege FC Groningen: 3.85
Quotes:
Zege Ajax: 1.62
Gelijkspel: 3.55
Zege FC Twente: 4.90
Twente staat boven Groningen en PSV boven Ajax. En dan nog zo'n verhoudingenMaar ok, we zullen het zien. Ik schat Twente toch hoger in dan Groningen..
Die zal wel een salaris willen hebben zo groot als de totale begroting van de HCEquote:Op woensdag 26 december 2007 15:58 schreef hello_moto1992 het volgende:
http://www.vi.nl/NieuwsIt(...)MilanOverRonaldo.htm
Waarom niet naar PSV?
Klein wondertje?quote:Op woensdag 26 december 2007 16:11 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Zo, koppositie weer verkloot of er moet nog een klein wondertje gebeuren! Goed gedaan.
Vooral dat laatste... PSV wint geen enkele lastige uitwedstrijdquote:Op woensdag 26 december 2007 16:15 schreef knep het volgende:
Het is weer zo'n seizoen, PSV kan iedereen winnen en iedereen van PSV.
Sparta uit welquote:Op woensdag 26 december 2007 16:17 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Vooral dat laatste... PSV wint geen enkele lastige uitwedstrijd.
dan heb je nog de beste fase van PSV gezienquote:Op woensdag 26 december 2007 16:29 schreef mcyodogg het volgende:
Ik heb alleen de laatste 20 minuten gezien, maar meestal als een ploeg achterstaat in de laatste fase, hebben ze een slotoffensief, om tenminste nog te proberen wat te halen. Leek wel of PSV 3-0 voor of juist achter stond.
Je zal ook eens een keer 2 wedstrijden achter elkaar winnen, he.
mag je niet zeggen van okee6quote:Op woensdag 26 december 2007 18:08 schreef KELDER het volgende:
ismail gaat iig bijtekenen, aldus psv.netwerk
toch nog goed nieuws 0/
als fredje morgen wint bij Ajax is het nog geen ramp, feyenoord laat ook nog wel punten zat liggen
Alsof Vergoossen een toptrainer isquote:Op woensdag 26 december 2007 16:36 schreef NoelGallagher het volgende:
Ach, wel de laatste wedstrijd van Wouters als coach
Alleen spelers van dat kaliber kan PSV normaal gesproken niet betalen.quote:Op woensdag 26 december 2007 19:13 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Alsof Vergoossen een toptrainer is. Verder hebben we gewoon vervangers nodig voor Cocu en Alex, het materiaal is gewoon niet goed genoeg, daar kan geen trainer iets aan doen.
Alex trouwens weer gescoord bij Chelsea, nieteens uit een vrije trap, een mooie aanvalquote:Op woensdag 26 december 2007 19:13 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Alsof Vergoossen een toptrainer is. Verder hebben we gewoon vervangers nodig voor Cocu en Alex, het materiaal is gewoon niet goed genoeg, daar kan geen trainer iets aan doen.
Hij heeft een keer met een omhaal gescoord, meer weet ik er niet van.quote:Op donderdag 27 december 2007 00:13 schreef Leso_Varen het volgende:
[..]
Alex trouwens weer gescoord bij Chelsea, nieteens uit een vrije trap, een mooie aanval
Iemand enig idee hoe Cocu het bij z'n clubje doet?
Het enige wat ik nog heb gehoord/gezien van Cocu is deze omhaal.quote:Op donderdag 27 december 2007 00:13 schreef Leso_Varen het volgende:
[..]
Alex trouwens weer gescoord bij Chelsea, nieteens uit een vrije trap, een mooie aanval
Iemand enig idee hoe Cocu het bij z'n clubje doet?
Idd zeg, konden wel gesnoven hebben. Wat een agressie.quote:Op donderdag 27 december 2007 00:25 schreef Radegast het volgende:
[..]
De kerstgedachte zat er goed in bij sommige spelers van jullie zeg!![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |