als ze net zo'n serieuze dokter krijgt als deze gasten zijn zal dit wel dr dokter worden:quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:09 schreef Varen het volgende:
Lieke kan er absoluut mee aan de slag.
Lieke moet om 15.30 naar het ziekenhuis
thxt Vertrouw jezelf toe aan de innerlijke genezende kracht. Je hoofd doet er even niet toe.Richt je aandacht op het energiecentrum tussen anus ......en........quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:12 schreef beequeen het volgende:
go
Er zijn helaas hele volksstammen die dit serieus nemen.quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:14 schreef Guuskeee het volgende:
is lieke vergeten dat ze in een tv-programma zit? hoe denkt ze op tv over te komen? minder serieus als bassie en adriaan iig
Brian en Amanda maken TV hoorquote:Op dinsdag 18 december 2007 14:15 schreef ericahysterica het volgende:
serene sfeer met dat gebler op de achtergrond.
de stakkersquote:Op dinsdag 18 december 2007 14:16 schreef Disana het volgende:
[..]
Er zijn helaas hele volksstammen die dit serieus nemen.
quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:17 schreef beequeen het volgende:
Net niet aanraken maar ik denk dat Piet nu langzaam warme ballen krijgt net als Jaap van de week.![]()
[ afbeelding ]
Serieus, veel verpleegkundigen doen ook zo'n cursus. Ik zou een klacht indienen als ze het op mij gingen staan toepassen.quote:
Dat was snel!quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:15 schreef beequeen het volgende:
Waarom toch altijd dat concentreren op het wortelchakra. Volgens mij word je daar alleen maar geil van.
Maar wel contact houden met je wortelchakra.......het zijn gewoon 2 geilneuzen.quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:19 schreef ericahysterica het volgende:
ah het 2e energiecentrum 2 vingers onder de navel
die mag vast niet meer meespelen wand hey die haalt lieke wel uit haar eigen toppie krachtquote:Op dinsdag 18 december 2007 14:20 schreef Varen het volgende:
Volgens mij maken ze in de woonkamer zo'n rot herrie om Lieke te zieken. Wel raar dat Selene er ook bij zit, die vond Reiki toch ook zo goed?
Het lijkt me wel melig als de plasmaboy tijdens een van haar reiki meditaties even omroept dat ze haar zender moet checken.quote:
hahahhahahaquote:Op dinsdag 18 december 2007 14:21 schreef tipsch het volgende:
[..]
Het lijkt me wel melig als de plasmaboy tijdens een van haar reiki meditaties even omroept dat ze haar zender moet checken.
het moest verboden worden, die dwazen die domme onschuldigen bedriegen en oplichten.quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:19 schreef Disana het volgende:
[..]
Serieus, veel verpleegkundigen doen ook zo'n cursus. Ik zou een klacht indienen als ze het op mij gingen staan toepassen.
Als ze nu maar niet weer zwanger wordt, onbevlekt ontvangen zeg maar.quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:20 schreef ericahysterica het volgende:
lieke laat zich nu vullen door een bevruchtend water en een warme oranje stroom en stroomt nu weer uit haar porien.
Alsof Lieke zonder dat ze het zelf doorheeft door haar poriën praat, zonder dat zelf door te hebbenquote:
Dacht ik ook aanquote:Op dinsdag 18 december 2007 14:21 schreef tipsch het volgende:
[..]
Het lijkt me wel melig als de plasmaboy tijdens een van haar reiki meditaties even omroept dat ze haar zender moet checken.
Zo, da's niet bepaald een flatteuze hoekquote:Op dinsdag 18 december 2007 14:22 schreef Varen het volgende:
Afgesloten levenskanalen openen zich,
Audio is niet zo goed, Plasma zeg er even wat van
[ afbeelding ]
De zonnevlecht, wel opletten hoor.quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:23 schreef ericahysterica het volgende:
oh nu komt de borstpartij aan de beurt
Ik versta er ook geen bal van. Lieke moet haar audio ff checkenquote:Op dinsdag 18 december 2007 14:23 schreef Varen het volgende:
Niet meer te verstaan
Een of andere domme new age cd.quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:24 schreef Varen het volgende:
Waar komt die herrie vandaag?
zweefteef pieternel zit op dr zenderquote:Op dinsdag 18 december 2007 14:24 schreef Varen het volgende:
Waar komt die herrie vandaag?
Hoe is het mogelijk, heeft de priaat toch byzondere krachtenquote:Op dinsdag 18 december 2007 14:24 schreef Guuskeee het volgende:
die rieki energie stoort de zenders
dat zijn tibetaanse klankschalen op cdquote:Op dinsdag 18 december 2007 14:24 schreef Varen het volgende:
Waar komt die herrie vandaag?
wortelchackraaquote:Op dinsdag 18 december 2007 14:25 schreef Guuskeee het volgende:
[..]
zweefteef pieternel zit op dr zender
Daar krijg je toch oorproblemen van, niet normaal ditquote:Op dinsdag 18 december 2007 14:25 schreef ericahysterica het volgende:
[..]
dat zijn tibetaanse klankschalen op cd
idem.... .knap dat jullie erom kunnen lachen; zit me er alleen maar aan te ergeren.quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:17 schreef ericahysterica het volgende:
ik heb helemaal niets tegen alternatieve geneeswijzen echter dit kan toch geen hond meer serieus nemen![]()
Inderdaad, niets nieuws onder de zon.quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:31 schreef kahaarin het volgende:
Lijkt wel een beetje op zo'n rebirthing sessie, een dekentje, esotherische muziek, verheven fluiosterende mensen die een ritueel aan het uitvoeren zijn, volgens mij zou Lieke ook best vatbaar zijn voor de een of andere sekte.
Zij kan soms zo zweven en ergens compleet in mee gaan, bijna griezelig.
ach lachen is goed voor een mens ..........veel beter dan zo n idiote sessie waar hele volksstammen zich gek mee verdienen. En dat zo n intelligente meid als Lieke zich hier voor leent ,ik kan er met mijn pet niet bijquote:Op dinsdag 18 december 2007 14:28 schreef Desii het volgende:
[..]
idem.... .knap dat jullie erom kunnen lachen; zit me er alleen maar aan te ergeren.
Echt hè. Geef mij dan Syl maar met haar tarotkaarten, dat ging iig van haarzelf uit en niet van zo'n stel zweeflui.quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:31 schreef kahaarin het volgende:
Zij kan soms zo zweven en ergens compleet in mee gaan, bijna griezelig.
Ik hoop dat ze straks de naam Huub niet meer uit haar strot krijgt.quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:32 schreef beequeen het volgende:
Oh jee, Lieke's keelchakra.....gaat zo zo weer kotsen en hoesten.
nou dat vond ik ook al behoorlijk eng hoor en hier kan ik meer om lachenquote:Op dinsdag 18 december 2007 14:34 schreef beequeen het volgende:
[..]
Echt hè. Geef mij dan Syl maar met haar tarotkaarten, dat ging iig van haarzelf uit en niet van zo'n stel zweeflui.
quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:33 schreef PeterNB het volgende:
Het werkt echt dat Reiki:
http://www2.evilshare.com/28dd6f5a-febb-102a-9948-00138f0200dd
Mijn hele lichaam kwam tot een explosie !!
WHAHAHAHAHAquote:Op dinsdag 18 december 2007 14:33 schreef PeterNB het volgende:
Het werkt echt dat Reiki:
http://www2.evilshare.com/28dd6f5a-febb-102a-9948-00138f0200dd
Mijn hele lichaam kwam tot een explosie !!
Nou idd, Syl was er toch ook niet zo intens mee bezig de hele tijd?quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:34 schreef beequeen het volgende:
[..]
Echt hè. Geef mij dan Syl maar met haar tarotkaarten, dat ging iig van haarzelf uit en niet van zo'n stel zweeflui.
Niet dus maar Brian durft niet.quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:37 schreef ericahysterica het volgende:
huub zakt bijna door het ijs
kan ze gelijk door naar huis reizenquote:Op dinsdag 18 december 2007 14:38 schreef ericahysterica het volgende:
lieke gaat terugkeren van haar reis
Heeft ze wel luchthavenbelasting betaald?quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:38 schreef ericahysterica het volgende:
lieke gaat terugkeren van haar reis
Dit is gewoon lieke haar draadje joh, niet zo aan ergeren, is vast wel goed voor een TV momentje, alleen jammer dat ze het zelf zo serieus neemt, dat lijkt me niet echt gezond.quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:34 schreef Disana het volgende:
De eerste keer werd hier nog spontaan lol gemaakt om die idioten. Zo langzamerhand echter is het een soort verplicht nummer geworden. Het is steeds meer van hetzelfde wat ze doen.
Ik erger me niet, de lol is er wel af bij deze derde keer.quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:40 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Dit is gewoon lieke haar draadje joh, niet zo aan ergeren, is vast wel goed voor een TV momentje, alleen jammer dat ze het zelf zo serieus neemt, dat lijkt me niet echt gezond.
Voel me toch ineens VEEL meer in contact met mezelf !!quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:36 schreef kahaarin het volgende:
volgens mij staan je chakra's niet helemaal goed
Het is in elk geval helemaal verkeerd voor haar omdat het alleen haar 'speciaalheid' en ego maar voedt. Ze moet met de voeten op de aarde, niet zich nog verhevener voelen.quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:40 schreef Guuskeee het volgende:
ik vraag me af hoeveel van die lieke-aanbidders van vandeweek lieke nog steeds zo slim vinden. dit is voor mij een duidelijk teken dat lieke echt eenzame opsluiting in een gesloten instelling nodig heeft.
Hé, kewle gif.quote:
Zat er op te wachten dat ie doorheen zakte....quote:
ze vind zichzelf al veel specialer dan de rest omdat zij die reiki-shit gelooft, en de rest er (volgens haar) nog niet klaar voor is, en zij al verder is in haar spiritualiteit, en hier al wel klaar voor is.quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:41 schreef Disana het volgende:
[..]
Het is in elk geval helemaal verkeerd voor haar omdat het alleen haar 'speciaalheid' en ego maar voedt. Ze moet met de voeten op de aarde, niet zich nog verhevener voelen.
Heerlijk , die kutkabouter doet het toch maar weer.quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:43 schreef ericahysterica het volgende:
wat is huub toch een kind ,echt een waaghals
Precies, de spijker op z'n kop. Tel daarbij dat ze zich sterker en intelligenter voelt en dat ze denkt dat ze beter weet wat ze wil.quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:44 schreef Guuskeee het volgende:
[..]
ze vind zichzelf al veel specialer dan de rest omdat zij die reiki-shit gelooft, en de rest er (volgens haar) nog niet klaar voor is, en zij al verder is in haar spiritualiteit, en hier al wel klaar voor is.
Precies, haar boven en onder hebben correctie nodigquote:Op dinsdag 18 december 2007 14:41 schreef Disana het volgende:
[..]
Het is in elk geval helemaal verkeerd voor haar omdat het alleen haar 'speciaalheid' en ego maar voedt. Ze moet met de voeten op de aarde, niet zich nog verhevener voelen.
En zet dan meteen die ogen wat verder uit elkaar, want ook dat veroorzaakt tunnelvisie.quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:46 schreef tipsch het volgende:
[..]
Precies, haar boven en onder hebben correctie nodig
Of dat ie door het ijs zakt en onder het ijs schuift en ze hem pas in het voorjaar weer kunnen ontdooien. Of 'm gewoon laten.quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:45 schreef Guuskeee het volgende:
het zou perfect zijn als brian nu door het ijs zakte, een longontsteking kreeg, 2 maanden ziekenhuis en dus uit de kooi
klopt. dan is het plaatje 'lieke' compleet. dat is haar zogenaamde sterkte. dat ze zich boven de rest voelt staan en daarom geen waarde hoeft te geven aan de meningen van de domme. daarom valt zij ook nooit te overtuigen van haar ongelijk, omdat de rest maar piepeltjes zijn.quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:45 schreef Disana het volgende:
[..]
Precies, de spijker op z'n kop. Tel daarbij dat ze zich sterker en intelligenter voelt en dat ze denkt dat ze beter weet wat ze wil.
Komen dromen dan toch uit?quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:47 schreef beequeen het volgende:
Het touw breekt en Brian ligt nog steeds in het midden van de vijver.
Dat juist. In ieder geval heeft het bitter weinig zin om haar van achter en voren te behandelenquote:Op dinsdag 18 december 2007 14:47 schreef Disana het volgende:
[..]
En zet dan meteen die ogen wat verder uit elkaar, want ook dat veroorzaakt tunnelvisie.
Op het ijs helaas.quote:
Zijn site is toch al eens voorbij gekomen, moet je even zoeken in de COS-sen.quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:41 schreef PeterNB het volgende:
[..]
Voel me toch ineens VEEL meer in contact met mezelf !!![]()
(Heeft iemand het telefoonnummer van Piet ? ik wil meer...)
Nou ja, ik laat me ook niet aan elke mening iets gelegen liggen, maar Lieke luistert naar een soort opzwepende sport- en prestatiestem in haar kop die zegt dat ze het beter kan en weet.quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:48 schreef Guuskeee het volgende:
[..]
klopt. dan is het plaatje 'lieke' compleet. dat is haar zogenaamde sterkte. dat ze zich boven de rest voelt staan en daarom geen waarde hoeft te geven aan de meningen van de domme. daarom valt zij ook nooit te overtuigen van haar ongelijk, omdat de rest maar piepeltjes zijn.
quote:
http://www.ruachbaraka.nl/quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:50 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Zijn site is toch al eens voorbij gekomen, moet je even zoeken in de COS-sen.![]()
Je zou ook een grunt carriere bij een metal band kunnen overwegen, muziek is toch ook rustgevend?
Nee dan ga je lekker plezier maken met je mede bewoners.... tegenstanders of niet.quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:50 schreef Katewalker het volgende:
De mensejes van de gouden kooi zijn aan het spelen..leuk![]()
En die leugenaar van een Lieke.."ik voel me keigoed"..."ik ben beresterk"..niet dus..als je goed in je vel zit heb je geen reiki nodig...
Ik zou zeggen, ga zo door. Hier gaat ze het echt niet mee redden in dat hok, hoe ze ook haar best doet.quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:50 schreef Disana het volgende:
[..]
Nou ja, ik laat me ook niet aan elke mening iets gelegen liggen, maar Lieke luistert naar een soort opzwepende sport- en prestatiestem in haar kop die zegt dat ze het beter kan en weet.
Ehm, sorry, kreeg het verkeerde idee dan.quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:40 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik erger me niet, de lol is er wel af bij deze derde keer.
Dan is Jaap goed bezigquote:Op dinsdag 18 december 2007 14:53 schreef Scandalous het volgende:
Ze adviseren Lieke om te boeren en winden te laten want dan laat je energie los
Het duidelijkste signaal dat ze het spoor bijster is, is volgens mij wel dat ze niet eens goed is gaan nadenken over haar houding n.a.v. de uitslag van de populariteitspoll. Integendeel, ze bijt zich nog meer vast in haar gedrag.quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:53 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ik zou zeggen, ga zo door. Hier gaat ze het echt niet mee redden in dat hok, hoe ze ook haar best doet.
Ik ga uit van een exit bij de eerstvolgende ontslagronde, wat Huub ook zegt.
Wtf, terror Lieke!? Misschien een draadje om nader tot Jaap te komen?quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:53 schreef Scandalous het volgende:
Ze adviseren Lieke om te boeren en winden te laten want dan laat je energie los
is dezelfde site. is de site van piet en pieternel piraat.quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:55 schreef beequeen het volgende:
[..]
Nee dat is niet de goeie.
http://www.ruachbaraka.nl/klaas_bosscher.htm
Wat is het, laxeermiddel?quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:53 schreef IkWeetNiets het volgende:
[ afbeelding ]
Goed spul: hiermee herstelt je wortelchakra sneller na een reiki sessie
Wees jij maar gezond nuchterquote:Op dinsdag 18 december 2007 14:54 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Ehm, sorry, kreeg het verkeerde idee dan.![]()
Ze voelt zich iig heel verheven, en dwazen hebben altijd gelijk toch?
En dit vind ik dwaas ja, misschien mijn nuchterheid maar dit klopt toch niet?
Beequeen had hem voor je gevonden, misschien is die cd ook wel geschikt om reiki op te doen, 2 vliegen in 1 klap.quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:55 schreef PeterNB het volgende:
[..]
Mijn kerstsingle "Dreaming of a White Christmas" staat vanavond op YouTube
Lieke ten voeten uit, luister naar haar discussies met wie dan ook. Ze zal never nooit zeggen dat ze het mis heeft, altijd in de contramine, dat vreet energie.quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:55 schreef Disana het volgende:
[..]
Het duidelijkste signaal dat ze het spoor bijster is, is volgens mij wel dat ze niet eens goed is gaan nadenken over haar houding n.a.v. de uitslag van de populariteitspoll. Integendeel, ze bijt zich nog meer vast in haar gedrag.
Oef, ik dacht ook al....quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:57 schreef Disana het volgende:
[..]
Wees jij maar gezond nuchterDit is bij elkaar gesprokkelde flauwekul.
Ah, ik zie het, ik ben afgehaakt na de homepage.quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:55 schreef Guuskeee het volgende:
[..]
is dezelfde site. is de site van piet en pieternel piraat.
Of ze is zich gewoon aan het herpakken. Laad zich op om de strijd aan te gaan. Het hangt een beetje van de nieuwe wannabee (quote:Op dinsdag 18 december 2007 14:55 schreef Disana het volgende:
[..]
Het duidelijkste signaal dat ze het spoor bijster is, is volgens mij wel dat ze niet eens goed is gaan nadenken over haar houding n.a.v. de uitslag van de populariteitspoll. Integendeel, ze bijt zich nog meer vast in haar gedrag.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |