Ik was toen al een tijdje op zoek naar dat interview (vandaar dat ik t nog weet) en toen vroeg jij in het vorige manson topic of iemand m nog wilde omdat je oude videos aan het converteren was.quote:Op zondag 29 maart 2009 22:48 schreef ZwarteMagika het volgende:
Kwam dat filmpje bij mij vandaan? Staat me wel heeel vaag iets van bij.. waar had ik die gedumpt dan? Hij blijft geweldig
372 zeker? Kans is zeer groot dat je dat stukje van mij hebt.quote:Op maandag 30 maart 2009 11:35 schreef ZwarteMagika het volgende:
Ja dat weet ik nog welIk had voor die video zelfs nog ouderwets een oproepje op teletekst gezet omdat ik 'm eerst zelf ook niet had, goeie ouwe tijd..
'Ik heb de billen van Marilyn Manson mogen kwabberen!' Toen vond ik Patty nog wel een leuk mens
Goed dat je dat erbij zet. Herken mijzelf er niet in. Ik ken wel een enveloppen versierster uit die tijd.quote:Op maandag 30 maart 2009 14:13 schreef ZwarteMagika het volgende:
372 iddVolgens mij had ik 'm van een meid trouwens, envelop was iig nogal ehm versierd, of herken je jezelf daar wel in
Wat bedoel je daarmee?quote:Op dinsdag 31 maart 2009 16:43 schreef Kwisatz het volgende:
Ach, laten we wel wezen. Dit is niet Marilyn Manson, maar nog gewoon Brian Warner
Ik zat op imdb.com te kijken, had eigenlijk verwacht dat er idd gewoon Brian Warner zou staan (niet dus).quote:Op dinsdag 31 maart 2009 16:43 schreef Kwisatz het volgende:
Ach, laten we wel wezen. Dit is niet Marilyn Manson, maar nog gewoon Brian Warner
Neuh kwaliteit daarvan is ook gaar, maar beter dan niks..quote:Op vrijdag 17 april 2009 16:28 schreef KritischeMassa het volgende:
ja ik hoorde ook al van mijn vrouw dat er een gefilterde versie bestaat inmiddels, is die om aan te horen? ik heb het niet volgehouden tot het einde... wie doet nu zoiets, ik bedoel dan upload je een 0day bestand en dan vernaggel je hem.... gekke mensen
edit: typo's
portrait of an american family en holywood mag je niet missen...mechanical animals ook niet trouwens hoorquote:Op vrijdag 17 april 2009 17:35 schreef rood_verzet het volgende:
Heb net twee albumpjes gekocht van MM. Antichrist (die heeft de beste nummers naar mijn mening) en Golden Age (Tim Skold yeah)
I don't like the drugs is niet heel representatief voor dat album want daar is dat nummer veel te poppie voor maar het geeft de sound van het album wel weer. Mechanical Animals blijft tot nu toe mijn favoriete manson album.quote:Op vrijdag 17 april 2009 18:01 schreef rood_verzet het volgende:
Mechanical Animals, daar staat toch 'I dont like the drugs' op? Ik vond dat nogal een, ja minder nummer. De rest van de plaat is niet zo? Ik ben iig niet van de glamrock
quote:Op vrijdag 17 april 2009 23:33 schreef ZwarteMagika het volgende:
De cd cover hangt sinds kort ook weer levensgroot in huis (hij moest es weten naast wie)
Jup, door The Golden Age ben ik ook KMFDM-aanhanger geworden. Overigens vind ik zijn solo werk ook wel te pruimenquote:Op vrijdag 17 april 2009 22:37 schreef rood_verzet het volgende:
Tim Skold, die de bass speelde op TGAOG, heeft enkele albums gemaakt samen met KMFDM. Toen ik vandaag TGAOG luisterde deed het me heel veel aan KMFDM denken. Ik weet niet of iedereen hier bekend mee is. In ieder geval hier wat twee nummers met Tim Skold en KMFDM een oude en een nieuwe:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |