ahaquote:Op vrijdag 14 december 2007 16:06 schreef shmoopy het volgende:
Ja, ik kan wel gaan zingen van: "Het is koud zonder jou..!" maar hier is het juist lekker warm.
Sorry, tong.
Vraag aan Gerrit de Kut of ie extra dekens heeft misschien?
quote:14 December 2007
Reparatie stroomkabels bijna klaar
De reparatie van de stroomkabels in de Waal is bijna voltooid en de kabels worden opgehesen en vastgemaakt aan een hoogspanningsmast over de Waal. Verwacht wordt dat de stroomvoorziening later vanmiddag kan worden hersteld.
Op de Waal bij Hurwenen is een file van schepen ontstaan, die moeten wachten tot de hoogspanningleiding is hersteld. Zo'n 50.000 huishoudens zitten al twee dagen zonder elektriciteit.
quote:De vijf gemeenten die door de stroomstoring zijn getroffen, delen pamfletten uit onder de inwoners om te wijzen op de permanent geopende opvangadressen, waar mensen zich even kunnen opwarmen en een kopje koffie kunnen krijgen.
Volgens burgemeester Ada Boerma van Maasdriel wordt de opvang belangrijker naarmate de mensen langer in de kou zitten. "We hebben de indruk dat toch nog niet alle mensen weten dat ze naar een opvang kunnen komen, al is het maar voor even. Nu het toch echt moeilijker begint te worden, is het belangrijk dat mensen er wel gebruik van maken, als ze daar behoefte aan hebben."
De hulpdiensten houden er rekening mee dat er voedselvoorziening voor de inwoners van het gebied moet komen, als de storing nog lang gaat duren. Mensen hebben voorraden uit koelkasten en diepvriezers weg moeten gooien, aangezien die apparaten sinds woensdagavond niet meer werken.
quote:Stroomstoring houdt aan
Uitgegeven: 14 december 2007 15:41
Laatst gewijzigd: 14 december 2007 16:59
HURWENEN - De derde donkere en koude avond breekt aan voor de inwoners van de Bommelerwaard en de Tielerwaard. Er is nog geen zicht op herstel van de stroomvoorziening.
Reparatie hoogspanningskabel
Om die reden laten de burgemeesters van de vijf betrokken gemeenten Maasdriel, Neerijnen, Geldermalsen, Zaltbommel en Lingewaal vrijdag tegen de avond een brief met tips en adviezen bezorgen bij hun bevolking.
In de brief raden de burgemeesters de mensen af om kooktoestellen op gas te gebruiken voor verwarming. "U krijgt er bijna geen warmte van en het kan gevaarlijk zijn, omdat het zuurstof onttrekt aan de lucht."
Kleding
Ze adviseren om zo veel mogelijk met meer mensen in een kleine ruimte te gaan zitten, diverse lagen warme kleding te dragen en voor zover mogelijk warme maaltijden en warme dranken te gebruiken. Voor warmte en koffie blijven de opvanglocaties in het gebied ook open, zolang er nog geen stroom is.
"Ik wens u veel sterkte", zo besluiten de burgemeesters hun brief.
Het aanleggen van een hoogspanningsnetwerk, waarbij ook nog een rivier moet worden overspannen, is een karwei waar energiebedrijf NUON normaal gesproken jaren voor uittrekt. Nu moet netbeheerder Continuon een vergelijkbare klus in enkele dagen klaren en dat is een uiterst complex karwei.
Jaren
Dat heeft Jaap Nieuwenhuis van Continuon vrijdag gezegd. Continuon moet op de plaats van het ongeval nieuwe kabels over de Waal trekken over een afstand van 630 meter. "Aan zo'n operatie gaan na jaren van voorbereiding ook nog eens maanden van plannen en logistiek overleg vooraf."
"En we beginnen er zeker niet aan met hoogwater, zoals nu het geval is'', zegt hij. Nieuwenhuis vraagt met zijn uitleg begrip voor de tijd die zijn bedrijf nodig heeft om de Bommelerwaard en de Tielerwaard weer van stroom te voorzien.
Briljant, dat hadden ze zelf nog niet bedachtquote:Ze adviseren om zo veel mogelijk met meer mensen in een kleine ruimte te gaan zitten, diverse lagen warme kleding te dragen en voor zover mogelijk warme maaltijden en warme dranken te gebruiken.
Hoogspanningskabels hersteldquote:Hoogspanningskabels hersteld
Uitgegeven: 14 december 2007 15:41
Laatst gewijzigd: 14 december 2007 17:15
NIJMEGEN - De hoogspanningskabels boven de Waal tussen Hurwenen en Heesselt zijn provisorisch hersteld. Netbeheerder Continuon test of er weer spanning op de leidingen kan worden gezet.
Reparatie hoogspanningskabel
Als dat lukt, gaat het bedrijf aan de slag om de ongeveer 55.000 getroffen huishoudens weer aan te schakelen.
.....................................
De spanning is om te snijden ja, of om tegenaan te vliegen.quote:Op vrijdag 14 december 2007 18:03 schreef Ole het volgende:
Ze voeren langzaam de spanning op wordt er gezegd.
Zaltbommel is als eerste aan de beurt
quote:Op zondag 9 december 2007 21:55 schreef pascalheister het volgende:
wie is tong80?
Nog even geduld.quote:Netbeheerder Continuon begint nu met de voorbereidingen om het getroffen gebied bloksgewijs weer aan te schakelen op het stroomnet.Netbeheerder Continuon begint nu met de voorbereidingen om het getroffen gebied bloksgewijs weer aan te schakelen op het stroomnet.
Ik denk eerst zijn computerquote:Op vrijdag 14 december 2007 19:08 schreef PietjePuk007 het volgende:
Ik denk dat ie eerst de verwarming aanzet.
De Foxy is zijn beste vriendquote:Op vrijdag 14 december 2007 19:07 schreef SCH het volgende:
Het eerste dat ie doet zal toch wel FOK! zijn?
Of heeft ie andere vrienden gevonden???
quote:NIJMEGEN - De inwoners van de Bommelerwaard en de Tielerwaard krijgen vanaf zeven uur vrijdagavond weer stroom.
Zie je?quote:Op vrijdag 14 december 2007 16:08 schreef Grulez het volgende:
[..]
aha
http://www.google.nl/search?svnum=10&um=1&hl=nl&q=%22Gerrit+de+Kut%22&ie=UTF-8&sa=N&tab=iw
Ik denk dat jij wint.quote:
Maar ze gaan iedereen smsen..quote:Op vrijdag 14 december 2007 19:24 schreef SCH het volgende:
Nou waar blijft ie. Ws. slaapt ie en heeft ie het niet in de gaten.
Twijfel je daar aan?quote:Op vrijdag 14 december 2007 19:26 schreef SCH het volgende:
Heb jij 'm echt gemist shmoop. In de zin van echt.
quote:Op vrijdag 14 december 2007 19:34 schreef shmoopy het volgende:
[..]
Twijfel je daar aan?
En waarom pm jij niet terug, heb je vorige week geantwoord, en niks, nada, noppes.
zeker die ene bij de rivieren?quote:Op vrijdag 14 december 2007 19:45 schreef FlyingFox het volgende:
Hoor net van Danny dat ze één server tijdelijk op non-actief hebben gezet.
Don't play the gay-card with me.quote:Op vrijdag 14 december 2007 19:44 schreef SCH het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
Homo's doen dat nooit, wist niet dat dat zo hoorde.
HOAX!quote:Op vrijdag 14 december 2007 19:39 schreef Ole het volgende:
Er is weer stroom![]()
http://www.nos.nl/nosjour(...)7_stroomstoring.html
Van Zaltbommel ?quote:Op vrijdag 14 december 2007 12:41 schreef SCH het volgende:
Die is blijven steken op de ring, die rijdt nog steeds rondjes
Of ze duiken de kroeg inquote:Op vrijdag 14 december 2007 21:04 schreef PietjePuk007 het volgende:
WTF![]()
"Mensen gaan massaal de straat op, om te vieren dat ze weer stroom hebben". Hebben ze eindelijk stroom gaan ze de kou in. Rare mensen daar.
nog steeds niksquote:
Ja, hallo, alles is donker, ik zie geen pest.quote:Op vrijdag 14 december 2007 20:59 schreef Ole het volgende:
De ring Amsterdam natuurlijk. Ze kan de afslag Zalbommel niet vinden
quote:Op vrijdag 14 december 2007 21:28 schreef je_oma het volgende:
WE'RE BACK ONLINE!!!!!!!![]()
![]()
EDIT: Ik hoor nu dat er een paar andere wijken uitgeknalt zijn![]()
Nee.. Laat die pipo maar lekker in zn eentje verschrompelen zonder Fok!quote:Op vrijdag 14 december 2007 21:33 schreef Grulez het volgende:
Als we nou heel hard roepen?
zie je wel, ik wist hetquote:Op vrijdag 14 december 2007 21:40 schreef shmoopy het volgende:
Ja, ik vind ook dat Danny een beetje doorsloeg toen ie een Apache ging huren, hoor.
die tong moet wel warm blijvenquote:Op vrijdag 14 december 2007 21:45 schreef shmoopy het volgende:
Of hij zit bij z'n moeder of bij z'n broer, gok ik.
Dan lopen er over 9 maanden allemaal kleine tongetjes rondquote:Op vrijdag 14 december 2007 21:55 schreef Ole het volgende:
straks is ie aan het neuken
quote:Op vrijdag 14 december 2007 22:22 schreef Ole het volgende:
"Gooi maar een bak bami in de magnetron als je wilt eten "
Dat kan helemaal niet, die kabeltjes zijn niet aangesloten!quote:
doe dat maar even!quote:Op zaterdag 15 december 2007 10:10 schreef shmoopy het volgende:
Aan zoiets zit ik wel te denken, ja.
Ik bel 'm vandaag nog even, z'n telefoon zal het wel weer doen, neem ik aan.
quote:Op zaterdag 15 december 2007 10:11 schreef PietjePuk007 het volgende:
Dat dit topic ooit nog een 2e deel zou krijgen.
Ja, maar hij is bijna volquote:
Hij zit vast met zijn moeder te scrabblen en ze hebben nog steeds ruzie over het woord stekkerdoos, hoeveel woordwaarde dat isquote:Op zaterdag 15 december 2007 10:10 schreef shmoopy het volgende:
Aan zoiets zit ik wel te denken, ja.
Ik bel 'm vandaag nog even, z'n telefoon zal het wel weer doen, neem ik aan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |