gezien haar alcohol cq drugs inname gok ik zomaar dat ze zich niet aan de 'post-op regeltjes' gehouden heeft.... dan kan je dus alsnog je in principe geslaagde liposuctie naar zijn gallemiezen helpen, volgens mij.quote:Op zaterdag 15 december 2007 18:31 schreef Cheiron het volgende:
Wat een zielig verhaal van Tara Reid eigenlijk. 2 operaties en allebei verprutst.. getsie
lekker, hè, lekker afserveren die handelquote:Op zaterdag 15 december 2007 18:44 schreef lady-wrb het volgende:
wat ben je toch altijd lekker subtiel milagro
Shave Robbie, shave!quote:Op zaterdag 15 december 2007 19:54 schreef Smirnov het volgende:
[afbeelding]
Robbie + baard [afbeelding]
Helemaal niet verkeerd.quote:
GATVER!! wat is dat voor een levensvorm?quote:
Duh, dit is celebrities onflatteus op de kiek. niet een "toon hier je slechtste photoshop" topicquote:
OMG, het lijkt verdorie wel een balzakquote:
Sprakeloos.quote:Op woensdag 12 december 2007 20:01 schreef MagiLune het volgende:
Ik weet niet of Melanie hier onflatteus op de kiek staat of dat ze er altijd zo uitziet........
[ afbeelding ]
duh... laat mensen gewoon ff lachen, het is niet zo dat er elke dag slechte fotoshops worden gepost ofzo.quote:Op zondag 16 december 2007 12:34 schreef Samson het volgende:
[..]
Duh, dit is celebrities onflatteus op de kiek. niet een "toon hier je slechtste photoshop" topic
Gatverdamme, die dikzak puilt gewoon uit haar topje.quote:
Van wanneer zijn die foto's?quote:Op maandag 17 december 2007 15:55 schreef HareFratsheid het volgende:
Cindy Crawford
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Wat heeft hij nu om zijn mond? Wasknijpers? Pleisters? Post-its met belangrijke boodschappenlijstjes?quote:Op maandag 17 december 2007 17:19 schreef rena het volgende:
[ afbeelding ]
OMGHet is Michael Jackson btw
![]()
... en kinderen zijn ook zo absurd loyaal - ook aan ouders die compleet waanzinnig zijn. Kan ook niet anders, want ze zijn afhankelijk van volwassenen, maar het maakt het extra treurig...quote:Op maandag 17 december 2007 17:39 schreef KinkyGiraf het volgende:
...En echt: die arme kinderen! Mij maak je niet wijs dat iemand die zo van zichzelf walgt een goed voorbeeld is voor zijn kinderen. Ook al lijkt hij een echte kindervriend.
Dus toch post-it notesquote:
Het zijn zonnepanelen.quote:
Of hij heeft heel erg veel moeite met scheren.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |