Misschien een gekke vraag, maar waaróm moet dat allemaal gemeten worden? Sociale activiteiten meten vind ik nogal privé, inkomen ook.quote:Op zaterdag 8 december 2007 14:18 schreef sizzler het volgende:
[..]
Ik vind het jammer dat ze geen prestatie-indicatoren hebben opgenomen. Meetpunten met een begin- en eindwaarde. Voor verloederde wijken zijn er genoeg te bedenken: werkloosheidscijfers, gemiddeld inkomen per gezin, criminaliteit, tevredenheidsonderzoek, participatie in sociale activiteiten etc. Maar daar is niets van opgenomen.
ook van mensen die leven van jouw andermans geld?quote:Op dinsdag 22 april 2008 22:01 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Misschien een gekke vraag, maar waaróm moet dat allemaal gemeten worden? Sociale activiteiten meten vind ik nogal privé, inkomen ook.
In de meeste wijken zijn er folders uitgedeeld dat de plannen pas 2025 uitgewerkt zullen zijn.quote:Op dinsdag 22 april 2008 22:01 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Misschien een gekke vraag, maar waaróm moet dat allemaal gemeten worden? Sociale activiteiten meten vind ik nogal privé, inkomen ook.
Als je het geen probleem vind om ergens beleid op te ontwikkelen, moet je het ook kunnen meten. Beleidsmatig ergens op ingrijpen is natuurlijk veel ingrijpender dan het meten van de effecten daarvan.quote:Op dinsdag 22 april 2008 22:01 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Misschien een gekke vraag, maar waaróm moet dat allemaal gemeten worden? Sociale activiteiten meten vind ik nogal privé, inkomen ook.
Het is nogal out-of-the-box denken voor de overheid maar vooruit: misschien omdat je wil weten of het probleem wat je dacht te zien ook daadwerkelijk is verbeterd (of zelfs opgelost) door de oplossingen die je daarvoor had bedacht.quote:Op dinsdag 22 april 2008 22:01 schreef Yildiz het volgende:
Misschien een gekke vraag, maar waaróm moet dat allemaal gemeten worden? Sociale activiteiten meten vind ik nogal privé, inkomen ook.
zo is het .quote:Op dinsdag 22 april 2008 23:01 schreef zoalshetis het volgende:
ik vind het een schande dat er miljarden aan euros wordt besteed aan bedrog en dus pvda-electoraat. euro's die veel beter besteed kunnen worden. het zijn niet de probleemwijken, het zijn de probleemmensen. die wat harder aanpakken in échte probleemwijken, zoals diamantbuurt eva, zet meer zoden aan de dijk.
is dat jouw conclusie? is het ooit anders in de wereld geweest dan dat je mensen had die hard werkten en mensen die de kantjes er van afliepen?quote:Op dinsdag 22 april 2008 23:07 schreef henkway het volgende:
[..]
zo is het .
op een rijtje zetten en afknallen, die minimumloners
Als mensen nou een keer hun kansen gingen benutten, zou het er een stukje beter uitzien.quote:Op dinsdag 22 april 2008 23:20 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
is dat jouw conclusie? is het ooit anders in de wereld geweest dan dat je mensen had die hard werkten en mensen die de kantjes er van afliepen?
is het ooit anders geweest dan dat mensen straten vegen en dat er een burgermeester is? krijger-opperhoofd zeg maar.
wil jij dankzij de pvda die natuurlijke proces verstoren? wil jij dankzij vogelaar () niet miljarden maar biljoenen kwijt zijn, en dan nog geen leefbare samenleving hebben?
met hamer wordt het alleen maar enger, ook het vooruitzicht dat bedrijven straks met 50% vrouwen in de top móeten zitten...
ik ben het hier heel erg mee eens.quote:Op zaterdag 19 april 2008 16:11 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Het is heel simpel: gewoon politie, en veel. En optreden he, geen rondjes rijden in Vectra's.
Ik ben zo'n bewoner, woon in Woensel-West, en ben er niet blij mee. Heb dat al tegen SCH gezegd. Maar ja, sjoernalist he...quote:Op dinsdag 22 april 2008 08:35 schreef FJD het volgende:
Grappig dat SCH in het andere Vogelaar topic zo enorm hard schreeuwt dat de bewoners van de wijken er ontzettend blij mee zijn en dat het sprankelt maar dan in de inhoudelijke discussie verstek laat gaan.
Maar jij bent niet representatief hequote:Op woensdag 23 april 2008 16:03 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Ik ben zo'n bewoner, woon in Woensel-West, en ben er niet blij mee. Heb dat al tegen SCH gezegd. Maar ja, sjoernalist he...
Ik spreek ook wel mensen uit die wijken en die geven een beeld wat lijkt op het artikel hierboven (geen vertrouwen, zien geen verbeteringen) en dat heb ik eveneens gemeld bij SCH. Maar het valt mij vaker op dat SCH heel bijzondere mensen spreekt.quote:Op woensdag 23 april 2008 16:03 schreef PJORourke het volgende:
Ik ben zo'n bewoner, woon in Woensel-West, en ben er niet blij mee. Heb dat al tegen SCH gezegd. Maar ja, sjoernalist he...
niet criminele allochtonenquote:Op woensdag 23 april 2008 16:20 schreef DS4 het volgende:
[..]
Ik spreek ook wel mensen uit die wijken en die geven een beeld wat lijkt op het artikel hierboven (geen vertrouwen, zien geen verbeteringen) en dat heb ik eveneens gemeld bij SCH. Maar het valt mij vaker op dat SCH heel bijzondere mensen spreekt.
Jammer dat het naar allochtonen gedraaid moet worden. Ik merkte iets op over SCH. En niet criminele allochtonen: ik heb er aardig wat in dienst. Dus ik vind dat niet bijzonder.quote:
ach was een grap, laat maar het is meer dat sch daar als een stier op een rode lap op reageert.quote:Op woensdag 23 april 2008 16:34 schreef DS4 het volgende:
[..]
Jammer dat het naar allochtonen gedraaid moet worden. Ik merkte iets op over SCH. En niet criminele allochtonen: ik heb er aardig wat in dienst. Dus ik vind dat niet bijzonder.
Dan rest mij de vraag hoe men dit vroeger deed, voor de automatisering. Kwam er dan een ambtenaar langs die vroeg naar het inkomen, om zo te meten of het gevoerde beleid wel klopte? Of is er nu een kans dat men wel erg op het detail gaat besturen?quote:Op dinsdag 22 april 2008 22:11 schreef Hephaistos. het volgende:
[..]
Als je het geen probleem vind om ergens beleid op te ontwikkelen, moet je het ook kunnen meten. Beleidsmatig ergens op ingrijpen is natuurlijk veel ingrijpender dan het meten van de effecten daarvan.
Verder vind ik meso-cijfers over inkomen of sociale cohesie bepaald niet ingrijpen in de privé-sfeer, maar dat terzijde.
In het geval van de Noord-Oostpolder was dat inderdaad de methode. Screening vooraf (kijken of jij en je ouders wle een net huishouden voerden) en als men er eenmaal woonde kwamen ze nog wel een keer langs. Maar goed dat beviel toch niet echtquote:Op woensdag 23 april 2008 19:00 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Dan rest mij de vraag hoe men dit vroeger deed, voor de automatisering. Kwam er dan een ambtenaar langs die vroeg naar het inkomen, om zo te meten of het gevoerde beleid wel klopte? Of is er nu een kans dat men wel erg op het detail gaat besturen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |