Toch nog snel...quote:Op woensdag 5 december 2007 09:38 schreef cafca het volgende:
Of Prince Buster?
Was vandaag in het nieuws, vandaarquote:Op woensdag 5 december 2007 09:37 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Wie?
Tot nu toe zitten jullie in de verkeerde hoek te denken...
quote:Chad Butler, beter bekend als Pimp C van het rapduo UGK uit Houston, is dinsdag dood aangetroffen in het Mondrian-hotel in Los Angeles. Over de doodsoorzaak is nog niets bekend.
Butler en partner Bernard Freeman (Bun B) waren de grondleggers van de Southern rap. Hoewel zij niet zoveel hits scoorden als sommige andere rappers, geldt hun CD Ridin' Dirty uit 1996 als een klassieker uit het genre.
De carrière van het duo liep spaak toen Pimp C in 2002 voor drie jaar de gevangenis in draaide wegens verboden wapenbezit. Het duo maakte dit jaar een comeback met het album Underground Kingz, dat goed werd ontvangen.
Nee, maar ik had jouw antwoord nog niet gezien na de 2 antwoorden uit de rap-hoek en toen ik wilde reageren op Lee Perry had je het juiste antwoord al gegeven...quote:Op woensdag 5 december 2007 09:42 schreef cafca het volgende:
Dan was Lee Perry toch niet zo heel erg in de verkeerde hoek?
Mwah.... warm.quote:Op woensdag 5 december 2007 09:55 schreef Captain_Redbeard het volgende:
straatschoffies ?
quote:Op woensdag 5 december 2007 09:37 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Tot nu toe zitten jullie in de verkeerde hoek te denken...
Die dusquote:Op woensdag 5 december 2007 10:22 schreef MadMaster het volgende:
Billy Ocean dan?
Da's inderdaad toeval. Ik wilde eerst Burning Spear vragen, maar vond dat nogal voor de hand liggend, toen besloot ik deze foto maar te vragenquote:Op woensdag 5 december 2007 10:38 schreef MadMaster het volgende:
Ik kom net uit ons rookhok en daar stond in het krantje Metro dezelfde foto van Billy. Toeval?
ik kijk precies op dit moment dus op Fok! hequote:Op woensdag 5 december 2007 11:10 schreef MadMaster het volgende:
In de Metro staat vandaag een paginagroot artikel over Billy Ocean dus...
En daar zijn uit het niets, met slechts één post verschil, ineens de dance-freaks...
Je had de vraag niet juist beantwoord v.w.b. de herkomst van 'SL', dat had Iggy wel (SL1200 Technics draaitafels die bij mij stof staan te happen, maar die ik niet weg wil doen)...quote:
En nu heb je wel je punt Captain +1quote:Op woensdag 5 december 2007 11:18 schreef Captain_Redbeard het volgende:
radiohead nu ook op XL
Goed gevonden maar sorryquote:Op woensdag 5 december 2007 11:19 schreef MadMaster het volgende:
Paranoid Android vs. Android is toch een behoorlijke overeenkomst...
dat zijn wel vier van de zes grootste vissen, samen met Nick Cave en Goldfrappquote:
Wat van wie?quote:Turn it down you say,
Well all I got to say to you is time again I say, "No!"
No! No, No, No, No, No!
Tell me not to play
Well, all I got to say to you when you tell me not to play,
I say, "No!"
No! No, No, No, No, No!
So, if you ask me why I like the way I play it
There's only one thing I can say to you
Die richting op, ja...quote:Op woensdag 5 december 2007 12:21 schreef ranja het volgende:
Play it Loud ofzo?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |