Mee eens.quote:Op maandag 10 december 2007 10:02 schreef Luni het volgende:
[..]
Tuurlijk, maar wat ze gisteren lieten zien was echt schadalig, dat zelfs supporters van VVV "Anti Voetbal" zingen en ons uitfluit! Ze hadden nog gelijk ook!!!
Ik verwacht en verlang niet dat Feyenoord kampioen wordt, maar wat ze gisteren lieten zien was echt schandalig
ga je lekker bij het Maasgebouw staan zeiken dat het gisteren 0-0 wasquote:Op maandag 10 december 2007 20:30 schreef Staanplaats het volgende:
Naja we hebben best gelachen toch?
Mis het wel hoor al dat gezeik, gaat nu alleen maar over voetbal
Inderdaad knokken voor elke meter, maar dat gebeurde niet, het moet toch niet mogen dat een Fer de beste van het veld is.quote:Op maandag 10 december 2007 20:34 schreef Staanplaats het volgende:
[..]
Mee eens.
Bouwen etc. allemaal best. Maar zelfs als ze bij onze selectie lootjes gaan trekken wie de elf zijn die voetballen horen we nog van VVV te winnen. Totaal geen passie gisteren, heeft geen reet te maken met bouwen of in opbouw zijn en dat soort bullshit. Als psv vrijdags op dr klote krijgt, en wij daardoor bovenaan kunnen komen te staan, hoort iedereen 200% inzet en beleving te hebben. Was toch gewoon triest om te zien hoe eenvoudige ballen werden ingeleverd en hoe tempoloos Feijenoord speelde..
Daar heb je ook een punt.quote:Op maandag 10 december 2007 22:33 schreef TC03 het volgende:
Feyenoord heeft veel te vaak zo gevoetbald dit seizoen, dus eigenlijk is het niks nieuws hoor. Als Makaay die bal erin schoot, en Slory benutte één van de kansen, dan was het weer het "uiterst effectieve Feyenoord" dat 'gewoon' drie punten pakt.
quote:Bosz: "Geld beschikbaar voor versterkingen Feyenoord"
Eredivisie - Feyenoord verwacht zich de komende transferperiode te versterken met één of meerdere spelers. Een nieuwe aanwinst voor iedere linie zit er echter niet in, daar is het budget te krap voor. Daarom krijgen talenten uit de eigen jeugdopleiding steeds vaker een kans in Feyenoord 1.
Over de mogelijke nieuwe spelers wil technisch manager Peter Bosz geen uitspraken doen, maar dat het geen breedte aankopen worden is duidelijk. “Er is geld beschikbaar. Maar we willen alleen echte versterkingen, dus voor elke linie een speler halen, zal een lastig verhaal worden”, aldus Bosz in Sportweek.
De afgelopen weken kregen de talenten Georginio Wijnaldum (17), Erwin Mulder (18) en Leroy Fer (17) een kans in het eerste van Feyenoord. Kees van Wonderen, scout van de Stadionclub, voorspelt de jongens een grote toekomst. “Het zijn jongens met mogelijkheden, maar óók met een uitstekende positieve instelling. Ik vind dat Feyenoord er goed aan doet deze jongens kansen te geven en langer vast te leggen. Ze hebben enorme slagingskans.”
quote:
Die zal dus wel weggaan (chelski? Die hebben opzich met Kalou ook een goede aankoop gedaan; langzaam gebracht, maar krijgt nu wat meer minuten en speelt ook al beter, kan over een paar jaar erg ver komen denk ik alsnog....). Gelukkig hebben we hem in principe niet hard nodig in een fitte selectie; je kan zijn plaats redelijk goed opvangen met spelers als Hofs en Bruins. Als je dan voor hem een leuk centje kan vangen en daarvan nog wat echte versterkingen kan halen zoals dat deze zomer ook is gedaan zou je toch minstens volgend jaar wel de CL moeten halen. Levert je gelijk ook weer 10-15 mlijoen op, en zo zou je eindelijk weer redelijk gezond kunnen worden. Wil de Guzman niet graag kwijt, en denk dat hij over 4 jaar ook minstens het dubbele waard kan zijn, maar misschien is dit toch wel een belangrijke stap in de richting naar bovenquote:De Guzman wellicht snel Nederlander
Als alles goed verloopt, kan Feyenoorder Jonathan de Guzman begin volgend jaar al officieel Nederlander zijn. Zijn verzoek tot naturalisatie wordt deze week behandeld. Dan zou hij in januari de door de koningin ondertekende Nederlandse nationaliteit kunnen krijgen.
Daarna moet De Guzman (20) zich zelf nog wel beschikbaar stellen, als hij voor Oranje wil spelen. De Feyenoorder is in het Canadese Scarborough geboren.
Klinkt positief, nu nog hopen dat er niet een tropische verrassing uit de hoge hoed getoverd wordt die over drie jaar bij een subtopper aan de bak moet.quote:
quote:'Lee woensdag terug in de Kuip'
Uitgegeven: 11 december 2007 07:34
Laatst gewijzigd: 11 december 2007 07:51
AMSTERDAM - Peter Bosz verwacht Chun-Soo Lee woensdag terug in Rotterdam, meldt het Algemeen Dagblad. De technisch directeur gaf de Koreaanse aanvaller vorige maand de tijd in zijn geboorteland alles op een rijtje te zetten.
ANP
Volgens de ochtendkrant heeft Bosz contact gehad met de zaakwaarnemer van Lee. "Van hem heb ik begrepen dat het beter met Lee gaat. Daar ga ik dus ook vanuit.''
die hebben we wel, maar die kan niet voetballenquote:Op maandag 10 december 2007 23:00 schreef Steve_I. het volgende:
Zoals ik al vanaf het begin van het seizoen roep (en velen met mij): We missen een echte Bikkel, die altijd 200% er in vliegt.
ben benieuwdquote:
Niet alleen Lodewijks. Ook van Wonderen en Obiku.quote:Op dinsdag 11 december 2007 09:33 schreef Luni het volgende:
Trouwens effe wat anders, Lodewijks zat afgelopen zaterdag op de tribune voor Piet Velthuizen
quote:Ik heb kennelijk iets teweeg gebracht, ik blijf dat gek vinden
Het zal weinig mensen ontgaan zijn dat er afgelopen donderdag een biografie, een pil van 3,5 kilo, over mij is verschenen.
Er was nogal veel belangstelling voor van de media en naar ik heb begrepen, is het boek helemaal uitverkocht. De tweede druk werd zondagnacht al gedrukt geloof ik.
Om eerlijk te zijn lukt het me niet om trots te zijn op die biografie. Trots op mezelf zijn, is iets dat me niet aanstaat. Ik was een aardige voetballer en ik kan geloof ik ook wel aardig trainen, maar dat doe ik op basis van talenten die ik toch al had. Ik heb er weinig voor hoeven te doen. Iemand die iemand anders het leven redt. Die mag trots zijn.
En als je vader, zoals mijn vader, zoiets heeft gedaan, dan ben je trots op je vader. Maar trots op een voetbalcarrière, nee, dat gaat me veel te ver.
Ik vond het donderdag in het stadion van FC Utrecht wel vervelend dat ik het woord niet heb kunnen voeren.
Ik mocht dat wel en had er alle tijd voor kunnen krijgen, maar het ging gewoon niet. Ik was te emotioneel door de verhalen en door de mensen die ik om me heen zag. Dat laat ik niet graag van mezelf zien en als ik het een keer doe, loop ik het risico dat er een camera op me gericht staat. Ik heb mijn mond dus maar gehouden.
Daarom misbruik ik deze column om te zeggen, dat ik iedereen die aan dat boek heeft meegewerkt, wil bedanken. En ik ben ook veel dank verschuldigd aan de mensen met wie ik geleefd en gewerkt heb en aan de mensen met wie ik nog steeds leef en werk. Zij hebben mijn leven gemaakt zoals het is en soms was dat voor hen misschien niet eens leuk.
Ik ben wel verbaasd over de grote belangstelling voor mijn boek. Er zijn al heel veel aardige emails binnengekomen. Zo weet ik dat er binnenkort een man uit Houten met zijn zoon naar onze training komt om het boek te laten signeren. Nou, hij is welkom.
Ik kreeg ook een hele mooie sms van Bas Sibum van Roda JC. En zo waren er veel meer aardige reacties. Ik heb kennelijk iets teweeg gebracht hier en daar. Ik blijf dat gek vinden.
Volgens mij heeft het succes van mijn boek ook te maken met de hang naar nostalgie van een heleboel mensen. Ik bedacht dat toen ik bij Pauw en Witteman van die oude foto’s als decor zag hangen.
Mijn boek staat er ook vol mee. Je kijkt daar gewoon graag naar. Bovendien loopt mijn verhaal parallel met de eerste internationale clubsuccessen in Nederland; Feyenoord won als eerste de Europa Cup en de Wereldbeker. En in 1974 haalde het Nederlands elftal voor het eerst de finale van het WK en wat later, toen ik net gestopt was en begon te trainen, werd het Nederlands elftal Europees kampioen. Zo ontstaat vrolijke nostalgie waar mensen graag doorheen bladeren.
Maar ik was zondag tóch blij dat we naar AZ konden met FC Utrecht, gewoon weer voetballen. We speelden helaas niet goed genoeg om een punt te pakken, we zijn te wisselvallig. We zijn bijna nooit allemaal tegelijk in goeden doen. Daar gaan we met zijn allen aan werken. Heerlijk vind ik dat. Dat is mijn werk. Trots ben ik er niet op, dat zou nergens op slaan. Maar ik ben wel gelukkig als ik op het veld sta. Dat geluk deel ik graag, vandaar dat ik blij ben met dat boek én met mijn werk bij FC Utrecht.
Volgens mij heeft Veldhuizen geen FUCK op zuid te zoeken!! Laat Mike een spits zoeken die net zo simpel scoort als hijzelf!!quote:Op dinsdag 11 december 2007 09:55 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Niet alleen Lodewijks. Ook van Wonderen en Obiku.
Tis wel een goeie keeper, maar daar hebben we er zelf ook voldoende van.quote:Op dinsdag 11 december 2007 15:16 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
Volgens mij heeft Veldhuizen geen FUCK op zuid te zoeken!!
Timmer vind ik waardeloos. Pakt nooit punten voor onsquote:Op dinsdag 11 december 2007 15:32 schreef Luni het volgende:
[..]
Tis wel een goeie keeper, maar daar hebben we er zelf ook voldoende van.
19 doelpunten uit 75 wedstrijden, er zijn genoeg spitsen te vinden die dat halen hoorquote:Op dinsdag 11 december 2007 15:16 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
Volgens mij heeft Veldhuizen geen FUCK op zuid te zoeken!! Laat Mike een spits zoeken die net zo simpel scoort als hijzelf!!
Ruilen met V Loo?quote:Op dinsdag 11 december 2007 15:34 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Timmer vind ik waardeloos. Pakt nooit punten voor ons
.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |