Zal wel jordi buijs zijn?quote:Op maandag 3 december 2007 20:52 schreef Noshiba het volgende:
jong feyenoord: Tiendalli, Greene, Buijs,
Jong ajax: Gentenaar (loopt al bijna met een rollator); Colin
Dat is Jordy Buijs.quote:Op maandag 3 december 2007 20:52 schreef Noshiba het volgende:
jong feyenoord: Tiendalli, Greene, Buijs,
Jong ajax: Gentenaar (loopt al bijna met een rollator); Colin
quote:VI-watchers: Contract Vermaelen met 2 jaar verlengd
BRON: VI
De Ajax-watchers van Voetbal International melden dat Ajax en Thomas Vermaelen overeenstemming hebben bereikt over het openbreken van het contract van de Belgische Ajacied. Ajax en Thomas Vermaelen hebben daar al eerder over gesproken en Vermaelen heeft al aangegeven daar zeer positief tegenover te staan. het openbreken van het contract zou de contractduur met twee jaar verlengen, van 2010 tot 2012.
Lijkt me logisch gezien zijn speelwijze voor de blessurequote:
Leg uit a.u.bquote:Op maandag 3 december 2007 22:13 schreef Silenus het volgende:
Jong Ajax uit de beker met dank aan Krohn-Dehli, dankjewel voor deze gigantische blunder jongeman.
Die boy ging met nog 30 seconden op de klok in z'n eentje een beetje pielen achterin, waardoor een kakkerlak de bal overnam en de bal onder Gentenaar doorschoot. In plaats van dat ie de bal gewoon naar voren ramde..quote:
Heb je wat aan als je verliest zegquote:Op maandag 3 december 2007 22:16 schreef Silenus het volgende:
Ohja, van der Heijden, wat een held! De ene panna na de andere, oeioieoiei
dat gevoel ik heb helaas ookquote:Op maandag 3 december 2007 18:38 schreef Trancelocator het volgende:
Waarom heb ik het gevoel dat het met Leonardo weer elk moment kan misgaan?
Het is maar de beker voor Jong Ajax hoor. Heb liever dat er goede spelers doorstromen.quote:Op maandag 3 december 2007 22:36 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Heb je wat aan als je verliest zeg
Ik wilde gisteren hier al posten dat Ajax maar eens moet gaan shoppen bij Corinthians vanwege de degradatie.quote:3/12/2007 - Geruchten over akkoord met Braziliaanse keeper, zaakwaarnemer ontkent
(Gepost door RvN)
BRON: Futebol Interior
In Braziliaanse media ontstonden gisteren na de degradatie van Corinthians uit de hoogste divisie in Brazilië geruchten dat keeper Felipe van Corinthians een voorcontract zou hebben getekend bij Ajax. De zaakwaarnemer van de keeper noemde die berichten echter onzin. Volgens hem heeft alleen een Spaanse en een Braziliaanse club (Fluminense) concrete interesse getoond, maar wil de keeper bij Corinthians blijven. Hij wil de schande van de degradatie uitwissen door binnen een jaar weer terug te keren op het hoogste niveau met zijn club.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |