Jaquote:Op dinsdag 4 december 2007 13:04 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Doet Texas Lightning aan covers?
Milagro vond ik al tof. MUUS 'ken' ik verder niet.quote:Op dinsdag 4 december 2007 13:17 schreef Nembrionic het volgende:
Ik moet eigenlijk ook naar de kapper maar dat doe ik niet hier
Even lezen. Milagro is tof, MUUS vind ik meestal niet zo
quote:Op dinsdag 4 december 2007 13:26 schreef wyccie het volgende:
Soempie, je kunt op je Potatohead ook nog wat slierten wol plakken; een comb-over.
Wel kleurpotloden?... :pquote:Op dinsdag 4 december 2007 13:33 schreef Soempie het volgende:
[ afbeelding ]
Zo moet het worden, alleen heb ik hier geen printer.
Ook niet.quote:
wij zijn ook enthousiast hoorquote:Op dinsdag 4 december 2007 13:47 schreef Soempie het volgende:![]()
Ik wilde alleen even laten zien hoe het gaat worden.
jullie helpen ook heel goed.quote:Op dinsdag 4 december 2007 13:50 schreef Etcetera het volgende:
[..]
wij zijn ook enthousiast hoor![]()
willen helpen
Helpen jullie brengen haar alleenmaar op ideeėn waardoor ze nog langer bezig isquote:Op dinsdag 4 december 2007 13:50 schreef Etcetera het volgende:
[..]
wij zijn ook enthousiast hoor![]()
willen helpen
Welnee, maar ik zou wel een set verschillende brillen/ogen er bij doen...quote:Op dinsdag 4 december 2007 13:53 schreef Yurithemaster het volgende:
Helpen jullie brengen hara alleenmaar op ideeėn waardoor ze nog langer bezig is
quote:Op dinsdag 4 december 2007 13:54 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Welnee, maar ik zou wel een set verschillende brillen/ogen er bij doen...
quote:
quote:Op dinsdag 4 december 2007 13:53 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
Helpen jullie brengen haar alleenmaar op ideeėn waardoor ze nog langer bezig is
quote:Op dinsdag 4 december 2007 13:55 schreef Soempie het volgende:
ik moet nu alles van klei nog in de oven doen en dan is hij zo goed als af.![]()
Alleen is het een combimagnetron. En ik ben bang dat ik straks niet de oven maar de magnetron aanzet. Met alluminiumfolie is dat geen succes.
je lijkt cobra wel.quote:Op dinsdag 4 december 2007 14:00 schreef MadMaster het volgende:
[..]Neem een stuk of 40 bakstenen; Formeer de bakstenen tot een vierkant bouwwerk van zo'n 30 cm hoog; Maak een vuurtje in de stenen bak; Leg een rooster op het bouwwerk; Bak het ei...
Morgenvond weer in de schmink als Zwarte Piet, donderdag nieuwe matrassen kopen en naar de dokter voor mijn verrotte knie, vrijdag naar een Golden Oldies-concert in de HMH, zaterdag uit eten in Haarlem en zondag een reünie met een oud klasgenoot die we onlangs weer tegenkwamen bij het concert van The Police.quote:Op dinsdag 4 december 2007 14:14 schreef Soempie het volgende:
ik ben goed in dooddoeners...![]()
hebben jullie nog leuke plannen deze week?
Lekker helemaal niks doenquote:Op dinsdag 4 december 2007 14:14 schreef Soempie het volgende:
ik ben goed in dooddoeners...![]()
hebben jullie nog leuke plannen deze week?
Drukke week.quote:Op dinsdag 4 december 2007 14:17 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Morgenvond weer in de schmink als Zwarte Piet, donderdag nieuwe matrassen kopen en naar de dokter voor mijn verrotte knie, vrijdag naar een Golden Oldies-concert in de HMH, zaterdag uit eten in Haarlem en zondag een reünie met een oud klasgenoot die we onlangs weer tegenkwamen bij het concert van The Police.
Dooddoenend antwoord genoeg?
Ik kan ook niet makkelijk stil zitten/niets doen, maar de laatste tijd is het wel behoorlijk hectisch...quote:
Zegt je vrouw er niks van? Of is ze net zo?quote:Op dinsdag 4 december 2007 14:33 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Ik kan ook niet makkelijk stil zitten/niets doen, maar de laatste tijd is het wel behoorlijk hectisch...
De hele week?quote:
Die heeft wel commentaar op mijn computer-gebruik de laatste tijd...quote:Op dinsdag 4 december 2007 14:45 schreef Soempie het volgende:
[..]
Zegt je vrouw er niks van? Of is ze net zo?
Doe je ook iets met het commentaar?quote:Op dinsdag 4 december 2007 14:56 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Die heeft wel commentaar op mijn computer-gebruik de laatste tijd...
Bij alle andere zaken is ze betrokken of zelfs medeplichtig...
ik gok op negerenquote:Op dinsdag 4 december 2007 15:01 schreef Soempie het volgende:
[..]
Doe je ook iets met het commentaar?
Gezien mijn postings hier op de meest verschillende tijdstippen te weinig...quote:Op dinsdag 4 december 2007 15:01 schreef Soempie het volgende:
[..]
Doe je ook iets met het commentaar?
Nog heel even school en daarna kun je de rest van je leven gaan werken.quote:Op dinsdag 4 december 2007 14:56 schreef Etcetera het volgende:nog 2 maanden en ik moet weer naar school
Wat op zich dus wel prima te combineren valt met een aanwezigheid alhier...quote:Op dinsdag 4 december 2007 15:02 schreef Soempie het volgende:
[..]
Nog heel even school en daarna kun je de rest van je leven gaan werken.
tsssk.quote:Op dinsdag 4 december 2007 15:02 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Gezien mijn postings hier op de meest verschillende tijdstippen te weinig...
Zo'n baantje zoek ik dus.quote:Op dinsdag 4 december 2007 15:04 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Wat op zich dus wel prima te combineren valt met een aanwezigheid alhier...
als dat hier is is dat niet zo'n dramaquote:Op dinsdag 4 december 2007 15:02 schreef Soempie het volgende:
[..]
Nog heel even school en daarna kun je de rest van je leven gaan werken.
dat bedoel ik (deels)quote:Op dinsdag 4 december 2007 15:04 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Wat op zich dus wel prima te combineren valt met een aanwezigheid alhier...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |