quote:Op woensdag 6 februari 2008 14:07 schreef Bonjasky82 het volgende:
[..]
Hehehehehe.... Hehehehehe.... Hehehehehehe.
idioot.
Zou me niks verbazen.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 20:41 schreef maok het volgende:
Hij komt echt over als iemand van 15 ofzo, of is ie dat ook
Ah, er stond net 18, maar misschien is dat alleen om het programma te legaliseren ofzo.quote:
Precies, ik vind die meisjes die zich zo laten gebruiken een stuk erger dan zo'n simpele boerenlul.... die meisjes bieden zich gewoon open en bloot aan... hoe weinig zelfrespect heb je danquote:Op dinsdag 12 februari 2008 21:25 schreef Isegrim het volgende:
Echt hč, die meisjes lopen allemaal in zijn kruis te tasten en tegen hem op te rijden, hem enorm op te geilen en de reactie van de presentator is: "Je hebt geen respect voor die meisjes".
EO-logica.
Volgens mij zijn zowel die jongen als die meiden gewoon lol aan het maken. Ik zie geen probleem. Heeft imo weinig te maken met zelfrespect.quote:Op dinsdag 12 februari 2008 22:50 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Precies, ik vind die meisjes die zich zo laten gebruiken een stuk erger dan zo'n simpele boerenlul.... die meisjes bieden zich gewoon open en bloot aan... hoe weinig zelfrespect heb je dan
Die zal toch geen Ned3 kijken.quote:
ahquote:Op dinsdag 26 februari 2008 20:48 schreef Zotheid het volgende:
Ze zijn allemaal zo. Vorige keer was er een of andere lelijke sjonnie die kennelijk toch nog vrouwen in bed bleek te krijgen.
Je kan die uitleveringen vast wel terugkijken op uitzendinggemist.quote:
Mijdrechtquote:Op dinsdag 26 februari 2008 20:52 schreef jmac het volgende:
[..]
Waar woonde ze trouwens? 't is echt zo'n purmerend/zaandam trutje
quote:Op dinsdag 26 februari 2008 20:49 schreef jmac het volgende:
in dat dorp? Amsterdamgaat ze telkens uit
Volgende week is de terugblik al.quote:Op dinsdag 26 februari 2008 20:59 schreef Sandrb het volgende:
Die deelnemers worden met de week erger :s
Die stem, dat dansje... en waar was haar bovenlip??
Hoeveel afleveringen krijgen we eigenlijk nog?
Ja, het was het einde wat moralistisch wasquote:Op dinsdag 26 februari 2008 21:01 schreef Burdie het volgende:
Wat een moralistisch einde van het seizoen zeg.
En daarna nog:quote:tim groenewold, 26 februari 2008 21:54 uur
hey mendy ik heb de aflevering weer gezien echt leuk.ik heb is gekeken of je hyves hebt haha.je lijtk me een gzellige spontane en gekke meid,ik ben niet uit op een afspraakje met jou maar zeg nooit nooit he haha.gezellig kletsen kunnen we zeker wel eens via msn (Mijn msn-adres is bekend bij de redactie)
ik ben ook 22 en kom uit zwolle heb een vaste baan en woon opmezelf. als je mer wilt weten mail me maar ik zou best met je in contact willen komen ik vind het zelf altijd leuk om nieuwe mensen te leren kennen.groetjes tim
Zou me niets verbazen als het die pauper van vorige aflevering is onder een andere naamquote:owjah ik hoop je eens te spreken voor de gezelligheid meer niet was ik er vergeten bij te zetten.en mijn grootste hobby is tog stappen en films kijken lekker op de bank hihi..grtz
Ze werd geowndquote:
Jaquote:
Bekant is zo heerlijk Brabantsquote:
ach, Amsterdammers zeggen Bijkans..quote:
quote:U hebt gezocht op het woord: bijkans.
RESULTAAT (max 20 woorden)
bij·kans (bijwoord)
1 bijna
Beetje jammer dat je daarvoor zelf het topic gaat kicken Michael..quote:Op maandag 6 oktober 2008 01:11 schreef SE het volgende:
wat is die Michael een lekkerding zeg
zou best een date met hem willen of nog wel meer![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |