quote:Op woensdag 25 juni 2008 23:59 schreef Unione. het volgende:
[..]
Mooi schoentje. Zit in Helmond toch? Is er sale?
Jonge, Els. Post je schoen. We gaan zien!quote:Op donderdag 26 juni 2008 15:26 schreef mercurial3 het volgende:
gatverdamme die nette is typisch zo'n schoen voor mensen die totaal geen klasse hebben.
Ik heb ze gezien bij de Zara gisteren, alleen maat 36, iets te kleinquote:Op zondag 8 juni 2008 10:19 schreef WHATSHESAID het volgende:
[..]
UhuZe zijn echt perfect, 11cm hoog, maar ze lopen ontzettend stabiel omdat de hak dat ook is.
Heb gekeken maar ze lagen er niet meer helaas, wel andere schoenen van the shoe studio inderdaad! Maar alleen nog modellen die op deze leken maar slingbacks waren, en dat vind ik niet zo.quote:Op woensdag 25 juni 2008 18:37 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Normaal E115,- maar ik had ze voor E55,- Aanbiedingen
Overigens, ik had wel het laatste paar in maat 36. In maat 37 zijn ze er niet meer, of ze er nog in grotere maten zijn weet ik niet.
Haha. Types zoals jij doen me altijd afvragen of ik überhaupt wel klasse wil hebben.quote:Op donderdag 26 juni 2008 15:26 schreef mercurial3 het volgende:
[..]
gatverdamme die nette is typisch zo'n schoen voor mensen die totaal geen klasse hebben.
Alleen in het wit volgens mij, 15 euro, Fred Perry Store in Outlet Centre Roermond.quote:Op dinsdag 1 juli 2008 18:49 schreef MFPascal het volgende:
Waar en voor welke prijs? En hadden ze ook de zwarte? Vind ze wel nice voor erbij als zomerschoentje.
Thanks !quote:Op donderdag 3 juli 2008 01:27 schreef Avani het volgende:
Vette schoenen
Vooral die rode, jammer dat ze vies zijn, maar verder toffe collectiePast ook wel bij een bananenboot-verhuurder
Alsof ie een stel Colombiaanse drugsdealers heeft overvallen.quote:
quote:Op donderdag 3 juli 2008 01:47 schreef cultheld het volgende:
[..]
Alsof ie een stel Colombiaanse drugsdealers heeft overvallen.
Zou kunnen, ik heb natuurlijk geen idee hoe ze er eerst uitzagenquote:Op donderdag 3 juli 2008 01:38 schreef Daury het volgende:
[..]
Thanks !
Heb de rode juist vies laten worden. Schoon waren ze een beetje raar, deze vintage look vind ik ze beter staan.
Ik draag vrijwel altijd een Evisu jeans op deze schoenen ( heb het niet over de sneakers ) met een overhemd. Kraag natuurlijk omlaag. De overhemden verschillen heel erg, ik vind de pasvorm het belangrijkst. Een overhemd met een rare kleur kan nog goed staan als de pasvorm goed is het en het matched met de schoenen en broek. Ik koop overhemden bij WE maar laat ze ook op maat maken bij bijv. La Chemiserie Traditionelle. Ik heb ook wel een aantal unieke overhemden, maar houd de kleur meestal vrij basis. Ik noem mijn overhemden altijd fout, goed fout. Licht geel met een witte kraag en manchetten bijvoorbeeld, en dan goed getailleerd.quote:Op donderdag 3 juli 2008 01:54 schreef Avani het volgende:
[..]
Zou kunnen, ik heb natuurlijk geen idee hoe ze er eerst uitzagen
Ik gok overigens dat je een behoorlijk excentriek figuur bent, maar wat voor kleding draag je hier nu boven? Je schoenen zijn tof, maar het is toch echt de combinatie wat het hem maakt he
Er zijn dus eigenlijk maar 2 opties over voor de beeldvorming: of je bent heel tof of echt heel erg foutquote:Op donderdag 3 juli 2008 01:59 schreef Daury het volgende:
[..]
Ik draag vrijwel altijd een Evisu jeans op deze schoenen ( heb het niet over de sneakers ) met een overhemd. Kraag natuurlijk omlaag. De overhemden verschillen heel erg, ik vind de pasvorm het belangrijkst. Een overhemd met een rare kleur kan nog goed staan als de pasvorm goed is het en het matched met de schoenen en broek. Ik koop overhemden bij WE maar laat ze ook op maat maken bij bijv. La Chemiserie Traditionelle. Ik heb ook wel een aantal unieke overhemden, maar houd de kleur meestal vrij basis. Ik noem mijn overhemden altijd fout, goed fout. Licht geel met een witte kraag en manchetten bijvoorbeeld, en dan goed getailleerd.
Hoop dat je er een beeld van kunt vormen
Iig een eigen stijl, ik vind van mezelf dat ik me goed kleed. Logisch. Ik hou het maar op goed foutquote:Op donderdag 3 juli 2008 02:09 schreef Avani het volgende:
[..]
Er zijn dus eigenlijk maar 2 opties over voor de beeldvorming: of je bent heel tof of echt heel erg foutEither way, het is weer eens wat anders
Slechte overvaller ben je dan. Iemand overvallen en dan die schoenen meenemenquote:Op donderdag 3 juli 2008 01:47 schreef cultheld het volgende:
[..]
Alsof ie een stel Colombiaanse drugsdealers heeft overvallen.
Ik denk dat deze schoenen meer waard zijn dan de inhoud van een drugsdealer z'n geldknipquote:Op donderdag 3 juli 2008 02:23 schreef Paaskonijn het volgende:
[..]
Slechte overvaller ben je dan. Iemand overvallen en dan die schoenen meenemen
Een foto van je kleding/outfit whatever kan je kwijt in dit topic: [pics only] Wat draag je vandaag? #12quote:Op donderdag 3 juli 2008 02:20 schreef Daury het volgende:
[..]
Iig een eigen stijl, ik vind van mezelf dat ik me goed kleed. Logisch. Ik hou het maar op goed foutMisschien is een pic van me een beter idee, maar daar is het het topic niet voor.
Ik zal eens kijken of ik dat voor elkaar krijg, ik had al stervende moeite met het maken van de schoenen foto's. Eens kijken of dat fotoding een sluimerstand heeft ( zo heet die stand toch ? )quote:Op donderdag 3 juli 2008 14:05 schreef Avani het volgende:
[..]
Een foto van je kleding/outfit whatever kan je kwijt in dit topic: [pics only] Wat draag je vandaag? #12
Dankjequote:Op donderdag 3 juli 2008 16:59 schreef Basso het volgende:
daury, ziet er goed uit!
klein vraagje, is er een speciale zaak (of merk) waar je de eerste 8 paar schoenen op je foto's kan halen?
Nee, ik kon het andere exemplaar gewoon even niet vindenquote:
Hakken vervelen nooit.quote:Op donderdag 3 juli 2008 19:29 schreef DoubleDo het volgende:
Ben je lange hakken nooit beu? Ik hoor iedereen alleen maar klagen over de pijn.
Niet mijn smaak, maar wel een tip: ik zou eens spanners gaan gebruiken. Dat lijkt me bij goedkope leren schoenen misschien nog wel belangrijker dan bij duurdere, wil je het nog enigszins knap doen lijken.quote:Op donderdag 3 juli 2008 01:05 schreef Daury het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik draag eigenlijk nooit meer sneakers, heb er nog tientallen op de plank staan die ik nog minder de moeite waard vind dan deze die ik post. Je kleed hoe je je voelt, en in mijn sneaker tijd voelde ik me sneaker achtig![]()
Ik heb denk ik mijn stijl gevonden.
Heb je helemaal gelijk aan, ik moet die dingen inderdaad eens kopen. Nu ziet die schoen er wel stukken beter uit in het echt. Maar makkelijk praten natuurlijkquote:Op donderdag 3 juli 2008 19:36 schreef Gimmick het volgende:
[..]
Niet mijn smaak, maar wel een tip: ik zou eens spanners gaan gebruiken. Dat lijkt me bij goedkope leren schoenen misschien nog wel belangrijker dan bij duurdere, wil je het nog enigszins knap doen lijken.
OMG, ik = zó jaloers..quote:Op donderdag 3 juli 2008 19:20 schreef Ewelina het volgende:
Even pimpen met mijn schoenen
[ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ][ afbeelding ]
Heb je pics van je eigen schoenen ? Ben benieuwd naar jou stijl. Ik neem aan dat die in dit topic nog niet vertegenwoordigd wordt.quote:Op zaterdag 5 juli 2008 21:05 schreef HIP-HOP het volgende:
natuurlijk is smaak persoonlijk, maar 80% van de schoenen die ik in dit topic heb gezien zijn ronduit lelijk.
Ik 'loop' niet graag te koop met mijn schoenen, maar laten we het erop houden dat het in iedergeval eenquote:Op zondag 6 juli 2008 14:48 schreef Daury het volgende:
[..]
Heb je pics van je eigen schoenen ? Ben benieuwd naar jou stijl. Ik neem aan dat die in dit topic nog niet vertegenwoordigd wordt.
Knap hoe te koop kunt lopen met iets op een plek waar niemand weet wie je bent. Ik zie mezelf niet als een internetheld.quote:Op zondag 6 juli 2008 16:35 schreef HIP-HOP het volgende:
[..]
Ik 'loop' niet graag te koop met mijn schoenen, maar laten we het erop houden dat het in iedergeval een
stijl genoemd kan worden, vooral in contrast met de grote hoeveelheid 'aparte' schoenen in dit topic
by the way, wat is jouw style Dauwry? Scarface meets Stevie Wonder?![]()
Ik vind dat je een originele style hebt, ik zie dat je een 'thing' hebt voor 'nette' schoenen. Ik denk echter dat als je je zou richten op dit soort schoenen in een wat duurdere prijs-klasse, dit uiteindelijk beter voor je zal uitpakken.quote:Op zondag 6 juli 2008 17:09 schreef Daury het volgende:
Knap hoe te koop kunt lopen met iets op een plek waar niemand weet wie je bent. Ik zie mezelf niet als een internetheld.
Mijn stijl ? De vraag zegt iets over jezelf. Ik plaats mijn en jou stijl niet in een hokje. Ik koop wat ik mooi vind. Schets er je eigen beeld van, en noem het een Scarwonder stijl. Wat jij wil.
Ik zie het als een tip/advies, maar heb je enig idee wat de gemiddelde prijs is van die schoenen ?quote:Op zondag 6 juli 2008 17:13 schreef HIP-HOP het volgende:
[..]
Ik vind dat je een originele style hebt, ik zie dat je een 'thing' hebt voor 'nette' schoenen. Ik denk echter dat als je je zou richten op dit soort schoenen in een wat duurdere prijs-klasse, dit uiteindelijk beter voor je zal uitpakken.
Het ligt er maar net aan, maar gemiddeld tussen de 250 en 350 euro.quote:Op maandag 7 juli 2008 01:49 schreef Daury het volgende:
[..]
Ik zie het als een tip/advies, maar heb je enig idee wat de gemiddelde prijs is van die schoenen ?
Dank jequote:Op vrijdag 4 juli 2008 10:36 schreef Marissje het volgende:
[..]
OMG, ik = zó jaloers..![]()
Wauw, wat een geweldig mooie schoenenverzameling heb je!![]()
Snik, ik wil ook kleine voeten, ik wil ook mn schoenentic kunnen uiten..![]()
Ja, daar ben ik het absoluut mee eens. Ik ben zelf ook geen liefhebber van die kitscherige merken, echter vindt ik wel dat bijvoorbeeld Gucci heel mooie schoenen maakt, vooral omdat zij met unieke en strakke ontwerpen komen.quote:Op dinsdag 8 juli 2008 14:18 schreef zwartemarktplaats het volgende:
@Hip-hop: ze hebben een paar fraaie schoenen maar jezus wat een show merken.
Daar houd ık het ook maar grotendeels bıj. Prada, Guccı etc. stralen ıets fouts uıt. Negatıef fout that ıs.quote:Op dinsdag 8 juli 2008 10:13 schreef WHATSHESAID het volgende:
Gadver, mannenschoenen van Prada, Gucci of Bikkemberg *ril*
Hou het maar lekker bij je sacha-schoenen Daury, een stuk minder pretentious, origineler, goedkoper en vetter
Ik vind ze wel tofquote:Op zaterdag 26 juli 2008 17:29 schreef UnrealMarc het volgende:
Gehaald bij Asos:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
17 euro
River Island, in de Kalverstraat.quote:
Cute!quote:
Dat zijn schoenen die je ook wel online kunt bestellen.quote:
quote:
quote:
Ik ben dus niet de enige schoenenfan zie ik alquote:Op zondag 3 augustus 2008 12:35 schreef Syytön het volgende:
Hehe, zo'n foto heb ik ook nog gemaakt voor dit topic. *foto*
Heb alleen inmiddels al weer een paar of 6 erbijmaar ik ga er maar eens een paar verkopen die ik toh nooit draag.
Waar heb je die gekocht? Ik ben daar ook heftig naar op zoek!quote:Op dinsdag 1 juli 2008 18:39 schreef DennieXL het volgende:
[ afbeelding ]
De witte variant. Vandaag even gehaald.
Mooie schoen voor goede prijs imho.
ja weet ik maar je kunt niet fatsoenlijk lopen op die dingen. tenminste ik nietquote:Op woensdag 6 augustus 2008 10:46 schreef WHATSHESAID het volgende:
Ze hadden ook cowboylaarzen voor mannen
Mooi, ik heb ook zulk soort laarsjes van Peter Kaiser, alleen iets minder western-achtig.quote:Op woensdag 6 augustus 2008 10:38 schreef WHATSHESAID het volgende:
Zo'n cirkel zou niet eens in m'n kamer passen
[ afbeelding ]
Nieuwste aankoop. Moet ze nog wel even poetsen
De Congo.quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 04:33 schreef OneShotOneKill het volgende:
waar komt het luipaard vandaan?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt." Ik was gewoon met een mbo-opleiding in Nederland bezig, waar heb je het over ? "
Mooi schoenen. Onder een pak weet ik het niet, zou ik moeten zien.quote:Op zondag 17 augustus 2008 21:09 schreef Noax het volgende:
[ afbeelding ]
Voor onder mijn wit linnen pak.
http://upload35.com/upload/I12/1219002789.jpg
Je snapt 'em. Ik heb er vertrouwen in.quote:Op zondag 17 augustus 2008 23:36 schreef Noax het volgende:
Thnx, geloof me, die staan er goed onder.
Belangrijk is idd wat voor pak je er bij draagt....
Coolquote:Op woensdag 13 augustus 2008 22:46 schreef Dengaman het volgende:
Eindelijk m'n kekke stappers binnen !
[ afbeelding ]
Puma Borgo Panigale
Moto GP Champion del Mondo
Limited Edition...
Nr. 387 van de 2007 paar totaal...
Waar koop jij je schoenen? Dan heb ik het met name over de nette en wat is de gemiddelde prijs?quote:Op donderdag 3 juli 2008 01:05 schreef Daury het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik draag eigenlijk nooit meer sneakers, heb er nog tientallen op de plank staan die ik nog minder de moeite waard vind dan deze die ik post. Je kleed hoe je je voelt, en in mijn sneaker tijd voelde ik me sneaker achtig![]()
Ik heb denk ik mijn stijl gevonden.
Ik ga ze echt niet scheren voor jequote:Op donderdag 21 augustus 2008 21:07 schreef Koentj het volgende:
Onder behaarde benen staan schoenen niet mooi.
Wat moet er dan onder?quote:Op donderdag 21 augustus 2008 21:07 schreef Koentj het volgende:
Onder behaarde benen staan schoenen niet mooi.
Die stijl vind je het meest bij Sasha. Prijzen liggen daar tussen de 49 en 180e. Sommige andere schoenen kom je gewoon tegen, zoeken doe ik niet aan.quote:Op donderdag 21 augustus 2008 21:33 schreef leipe_pipa007 het volgende:
[..]
Waar koop jij je schoenen? Dan heb ik het met name over de nette en wat is de gemiddelde prijs?
Die blauwe vans zijn tof.quote:Op donderdag 21 augustus 2008 22:39 schreef Matsje het volgende:
Eigenlijk mijn eerste post en meteen maar beginnen met een foto van mijn meest recente schoenen. Op deze foto staan alleen mijn 'normale' schoenen, dus geen sportschoenen of slippers.
[ afbeelding ]
De nette schoenen zijn beide Van Lier en de rest zal wel herkend worden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |