Kan ik me niets bij voorstellen. God bestaat niet dus ik ben moeilijk te beledigen wat dat betreft.quote:Op woensdag 28 november 2007 23:29 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Gelijk hebben ze, dat zou jij ook doen als jij in hun schoenen had gestaan.
En je bent te lomp om je even in te leven in een Imam.quote:Op woensdag 28 november 2007 23:41 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Kan ik me niets bij voorstellen. God bestaat niet dus ik ben moeilijk te beledigen wat dat betreft.
en waar haal je ze, ik wil ze ookquote:Op woensdag 28 november 2007 23:37 schreef Kanjer het volgende:
Man, wat voor pillen zit jij te slikken?
Welnee, het was een broedermoord.quote:Op woensdag 28 november 2007 23:32 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Bij wijlen Theo van G. was er m.i. nog sprake van een afrekening in het criminele circuit. Een strijd uitgevbochten door 2 criminelen waarbij gezegd moet worden dat wijlen Theo van G. bij zijn vollle verstand was met zijn troll-activiteiten, Mohammed B. was slechts een gestoorde éénling.
Ik neem het hem dus kwalijker, zeker gezien het feit dat hij verstandiger was, ondanks het feit dat hij niet intelligent was kon hij moeilijk dommer zijn dan Mohammed B.²
De manier waarop Theo aan zijn eind was gekomen, was in principe zijn natte droom. Want daarmee bewees Theo expliciet dat hij gelijk had.quote:Op woensdag 28 november 2007 23:47 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Welnee, het was een broedermoord.
Nou ja, daar doe ik Theo tekort mee, die was niet zo rechts, die was gewoon tegen de schijnheiligheid der gelovigen.
na ja zeg .. de manier alleen al waarop dit gepresenteerd wordt heeft toch echt wel een heel hoog "lekker puh" gehaltequote:Op woensdag 28 november 2007 21:21 schreef Gia het volgende:
[..]
Punt is......er wordt niemand gepest, maar ze voelen zich gepest.
Een boek verscheuren is geen pesten, een profeet beledigen die al honderden jaren dood is, is geen pesten. Kwestie van lange tenen dus.
Niemand mag een kritische kanttekening plaatsen bij de koran of bij mohammed, want kritiek wordt altijd opgevat als pesterij.
Een autistische Imam die naar Denemarken gaat om daar een Islamitische maatschappij te forceren, desnoods met geweld. Dat is koren op de molen van Wilders. Ik niet.quote:Op woensdag 28 november 2007 23:45 schreef JohnDope het volgende:
[..]
En je bent te lomp om je even in te leven in een Imam.
Door jouw autistische soort is er voor Wilders een politiek gat ontstaan.
Aanhoudende kritiek vanuit een ander geloof? Welk geloof dan wel? Christenen en het christendom hebben ook te maken met aanhoudende (groffe) kritiek en beledigingen, zoals de voorbeelden die jij noemt.quote:Op woensdag 28 november 2007 23:52 schreef moussie het volgende:
nog even terugkomend op een comment uit het vorige deel
[..]
na ja zeg .. de manier alleen al waarop dit gepresenteerd wordt heeft toch echt wel een heel hoog "lekker puh" gehalte
daarnaast, jij bent zelf gelovig, hoe zou jij omgaan met dit soort aanhoudende kritiek vanuit een ander geloof .. dat dat andere geloof je bvb dagelijks verteld dat jouw geloof maar achterlijk is, dat Jezus een debiele gek is die een stiekeme relatie had met een prostitué, dat je hele geloof een bedenksel van een machtswellustige gek, dat zijn volgelingen achterlijk zijn omdat zij in sprookjes van 2000 jaar geleden geloven ..
en ja, I know, hebben we allemaal eerder gehoord, maar waar het mij nu dus om gaat is, hoe ga je daarmee om als iemand van een ander geloof dat tegen je zegt .. maakt het verschil denk je ?
Dat Nederland geïslamiseerd wordt door links werd bewezen door een gekke moslim, die Theo van Goh vermoordde?quote:Op woensdag 28 november 2007 23:49 schreef JohnDope het volgende:
[..]
De manier waarop Theo aan zijn eind was gekomen, was in principe zijn natte droom. Want daarmee bewees Theo expliciet dat hij gelijk had.
Als die Imam autistisch was geweest, dan had hij helemaal niet in gezien dat hij het zakie kon op stoken.quote:Op woensdag 28 november 2007 23:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Een autistische Imam die naar Denemarken gaat om daar een Islamitische maatschappij te forceren, desnoods met geweld. Dat is koren op de molen van Wilders. Ik niet.
Omdat hij toevallig aanhang weet te genereren? Maar hoe vertaalt zich dit naar een gedweeë opstelling van bijvoorbeeld Hans 'Wij vinden GroenLinks-stemmers aardiger dan LPF-stemmers' Larroes, Clairy Polak of Paul Witteman?quote:Op woensdag 28 november 2007 23:01 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Het is een vondst: de meesten vergelijken de moslims met de classbully en Wilders degene die hen provoceert en dan een klap mag verwachten. Ik denk dat het andersom is, iig hier in Nederland. Wilders is de classbully, waartegen men zich gedwee (als dhimmi) opstelt, totdat een bepaalde druppel de emmer doet overlopen.
Gerard is dus volgens jouw analyse een dhimmi, uiteraard.quote:NOS-directeur Gerard Dielessen noemt de NOS vandaag in het AD al 'aardig pluriform', maar vindt de kritiek op de actualiteitenrubrieken 'niet onterecht'. Hij vraagt zich af of die programma's de Verdonk- en Wilders-stemmers wel weten te bereiken.
Het is een R&P vondst. Het gaat erom dat mensen zich in een hoekje laten drukken door grootbekken en tokkies. En dat moet je gewoon niet laten doen.quote:Op donderdag 29 november 2007 00:16 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Omdat hij toevallig aanhang weet te genereren? Maar hoe vertaalt zich dit naar een gedweeë opstelling van bijvoorbeeld Hans 'Wij vinden GroenLinks-stemmers aardiger dan LPF-stemmers' Larroes, Clairy Polak of Paul Witteman?
Het is niet meer dan een BNW-vondst, dat niet bepaald enige binding heeft met de realiteit.
[..]
Ik vind het niet interessant wat Gerard is, ik zie echter op Fok! wel veel dhimmi gedrag.quote:Gerard is dus volgens jouw analyse een dhimmi, uiteraard.
Ik had jou wel eens willen zien als jij `s morgens half brak naar je werk fietst en er in eens uit het niets een mafkees met een pistool op jou staat te richtenquote:Op donderdag 29 november 2007 00:22 schreef OllieA het volgende:
[..]
[..]
[..]
Drie voorbeelden van waarom van gedachten wisselen in NWS een zinloze bezigheid is.
No shit, sherlock...quote:Op donderdag 29 november 2007 00:31 schreef Drugshond het volgende:
Tja, ff los van het onderwerp. Maar ik ben eerder van mening dat een politica zich niet moet bezig houden met het maken van films. Zeker niet in een soort van "Der ewige Jude (1940)" ...
De vergelijking met Joseph Goebbels ligt op mijn lippen.
Gezonde kritiek hebben is 1 ding.... maar je kunt ook overdrijven door je stempel te drukken.
Als je werkelijk iets te melden hebt ga dan een discussieprogramma of denkkader aan. Maar ga niet 1-zijdig op de barricades staan (in de vorm van propaganda voor eigen gewin).
Vrijheid van meningsuiting moet wel geschieden via kaders van een passend wederwoord. Maar ik ben bang dat jammerlijk genoeg dit niet de inzet is van deze film.
Mjah, dat denk ik ook van mijn blauwe kleur (what else is new).quote:Op donderdag 29 november 2007 00:22 schreef OllieA het volgende:
Drie voorbeelden van waarom van gedachten wisselen in NWS een zinloze bezigheid is.
Offtopic, wat een geouwehoer is dat jarenlang al met die notes man, alsof users nu gaan beven.quote:Op donderdag 29 november 2007 00:34 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Mjah, dat denk ik ook van mijn blauwe kleur (what else is new).
Maar goed ik heb wat notes zitten zetten en weer een poging gedaan om het weer op de rails te zetten.
quote:Op donderdag 29 november 2007 00:31 schreef Drugshond het volgende:
De vergelijking met Joseph Goebbels Al Gore ligt op mijn lippen..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |