Israël, Polen en Schotland in pot 2. Het kan zomaar een verschrikkelijk zware poule worden. Met een beetje geluk heb je een hele makkelijke. Hopelijk in ieder geval zo min mogelijk Oostblok-landen.quote:WK-kwalificatie: Oranje in pot A, Engeland in pot B
Datum: 23-nov-2007 12:20
Het Nederlands Elftal is zondag in Durban bij de loting voor de kwalificatie voor het WK van 2010 in Zuid-Afrika een van de negen groepshoofden. De indeling van de potten is gebaseerd op de vrijdag verschenen FIFA-ranglijst. Engeland werd door de nederlaag tegen Kroatië gepasseerd door Griekenland en kwam net in pot B terecht.
Er doen 53 landen in de Europese zone mee aan de WK-kwalificatie. Zij worden onderverdeeld in acht groepen van zes en één van vijf. De negen groepswinnaars plaatsen zich voor het WK en de acht beste nummers twee strijden in de play-offs voor de vier laatste plekken. Ook wereldkampioen Italië moet zich nog kwalificeren.
Pot A
Italië
Spanje
Duitsland
Tsjechië
Frankrijk
Portugal
Nederland
Kroatië
Griekenland
Pot B
Engeland
Roemenië
Schotland
Turkije
Bulgarije
Rusland
Polen
Zweden
Israël
Pot C
Noorwegen
Oekraïne
Servië
Denemarken
Noord-Ierland
Ierland
Finland
Zwitserland
België
Pot D
Slowakije
Bosnië-Herzegovina
Hongarije
Moldavië
Wales
Macedonië
Wit-Rusland
Litouwen
Cyprus
Pot E
Georgië
Albanië
Slovenië
Letland
IJsland
Armenië
Oostenrijk
Kazachstan
Azerbeidzjan
Pot F
Liechtenstein
Estland
Malta
Luxemburg
Montenegro
Andorra
De Faeröer
San Marino
Waarom zou je Griekenland willen hebben als tegenstander? Ook al bestaat het team niet uit topvoetballers, ze zijn wel Europees kampioen! en hebben de meeste punten gehaald van alle teams in de kwalificatie voor het komende EK... Lijkt me dat je liever Tsjechië, Frankrijk, Duitsland of Portugal treft...quote:Op vrijdag 23 november 2007 12:52 schreef Heero87 het volgende:
Fieuw, België nog net in pot drie, terwijl iedereen er vanuit ging dat het pot vier zou worden.
Geef mij maar:
Griekenland
Bulgarije
BELGIË
Macedonië
Azerbeidzjan
San Marino
Maar voor hetzelfde geld loot je Italië, Engeland, België, Slovakije, Oostenrijk en Estland..
Griekenland is een goed team, zeker weten, maar ik heb ze liever dan Frankrijk, Duitsland, Spanje of Portugal, want dat is in principe de absolute top. Ik zie ons -zeker thuis- meer kans maken tegen Griekenland dan tegen die andere landen. Alleen Nederland zou ik eventueel ook wel willen, maar dan om andere redenen.quote:Op vrijdag 23 november 2007 12:58 schreef Milo1982 het volgende:
[..]
Waarom zou je Griekenland willen hebben als tegenstander? Ook al bestaat het team niet uit topvoetballers, ze zijn wel Europees kampioen! en hebben de meeste punten gehaald van alle teams in de kwalificatie voor het komende EK... Lijkt me dat je liever Tsjechië, Frankrijk, Duitsland of Portugal treft...
Als Bassie aftreedt na het EK dan moet dat wel lukkenquote:Op vrijdag 23 november 2007 13:12 schreef Vogelverschrikker het volgende:
Mooi dat de Belgen nog in pot 3 zitten. Als ze bijvoorbeeld Griekenland en Israel loten zijn ze absoluut niet kansloos.
En hoe de loting ook zal zijn voor Oranje, we spelen ons toch wel bij de beste 2 van de poule.
Jij hoeft er toch ook niet naartoequote:Op vrijdag 23 november 2007 14:08 schreef borisz het volgende:
NL
Zweden
Ierland
Cyprus
IJsland
San Marino
Ik heb geen zin in Oostblok. of nog verder
quote:Op vrijdag 23 november 2007 14:13 schreef mcyodogg het volgende:
[..]
Jij hoeft er toch ook niet naartoe![]()
Speel liefste in een zo sterk mogelijke kwalificatiepoule zodat we ten minste fatsoenlijke wedstrijden te zien krijgenquote:Op vrijdag 23 november 2007 14:41 schreef BonJovi het volgende:
Wit-Rusland en Luxemburg je hebt wel vertrouwen :")
trouwens waarom alweer Zweden?
quote:FIFA shock for England
When England fans thought it couldn’t get any worse – it has.
England have now fallen to 12th place in FIFA's world ranking - meaning they miss out on being among the top seeds for the World Cup qualifying draw on Sunday. And old foes Argentina are No 1.
Steve McClaren's eventual successor now faces a tougher task in qualifying for the 2010 World Cup.
The defeat by Croatia has led to England being leapfrogged by Greece and they are no longer among the top nine countries in Europe who will be in the pot of top seeds for the draw.
Scotland have also dropped one place to 14th, meaning they will also be among the group of second seeds. The good news is that the two can’t now be drawn together.
Northern Ireland have risen four places to 32nd in the world and have overtaken the Republic of Ireland, who drop to three places to 35th.
Wales' ranking remains unchanged in 58th spot.
FIFA's top 10 are: 1 Argentina, 2 Brazil, 3 Italy, 4 Spain, 5 Germany, 6 Czech Republic, 7 France, 8 Portugal, 9 Holland, 10 Croatia.
En waarom zit Nederland dan in pot 1 met het komende EK? Alle Europese landen boven ons zijn ook gekwalificeerd.quote:FIFA's top 10 are: 1 Argentina, 2 Brazil, 3 Italy, 4 Spain, 5 Germany, 6 Czech Republic, 7 France, 8 Portugal, 9 Holland, 10 Croatia.
Laat in de middag, op de Belg.quote:Op vrijdag 23 november 2007 15:57 schreef AminBen het volgende:
Hoe laat is de loting; en waar te zien?
Heeft niks met het EK te makenquote:Op vrijdag 23 november 2007 15:56 schreef Elvislives het volgende:
[..]
En waarom zit Nederland dan in pot 1 met het komende EK? Alle Europese landen boven ons zijn ook gekwalificeerd.
Okee, dit komt uit het topic wat jij zelf opende "Nederland moet woensdag verliezen":quote:
Ik haalde dus de UEFA en FIFA door elkaar...UEFA, FIFA, één pot natquote:De vierde en tevens laatste plaats in die pot is voor het land dat als hoogste genoteerd staat op de UEFA-ranglijst. Dat is momenteel Oranje.
Tuurlijk.quote:Op vrijdag 23 november 2007 16:11 schreef CSI_MIAMI het volgende:
Ach, die ranglijsten slaan sowieso nergens op... Onzin allemaal... gewoon in een grote ballenbak en lootjes trekken maar
Nee, blijkbaar toch niet. Ik hoorde dat die loting live op Sporza kwam, maar blijkbaar enkel via livestream op Sporza.be en niet op televisie.quote:Op vrijdag 23 november 2007 15:59 schreef Trancelocator het volgende:
[..]
Laat in de middag, op de Belg.
Je hebt gelijk. Ik had het verkeerd gelezen.quote:Op vrijdag 23 november 2007 16:21 schreef Heero87 het volgende:
[..]
Nee, blijkbaar toch niet. Ik hoorde dat die loting live op Sporza kwam, maar blijkbaar enkel via livestream op Sporza.be en niet op televisie..
hoe belachelijk het ook klinkt, het bleek dus inderdaad een belangrijke match te zijn ... Zo had Vandereycken toch maar weer gelijk !quote:Op vrijdag 23 november 2007 20:55 schreef Trancelocator het volgende:
Een belangrijke zege op Azerbeidjan dus.
Het is nou ook niet de meest florissante periode waarin België zit. Om niet verder af te zakken is het juist belangrijk om dit soort wedstrijden te winnen.quote:Op vrijdag 23 november 2007 22:56 schreef BramKVO het volgende:
[..]
hoe belachelijk het ook klinkt, het bleek dus inderdaad een belangrijke match te zijn ... Zo had Vandereycken toch maar weer gelijk !![]()
![]()
5 wedstrijden verloren in...41?? olv Van Basten? Resultaat valt nog best mee!quote:Op zaterdag 24 november 2007 00:11 schreef Trancelocator het volgende:
[..]
Het is nou ook niet de meest florissante periode waarin België zit. Om niet verder af te zakken is het juist belangrijk om dit soort wedstrijden te winnen.
Oranje mag trouwens ook niet meer te veel aanmodderen, want dan zijn we straks ook onze gunstige positie kwijt.
Mooi, voordat er echt ballen worden getrokken is het na 16:15 en dus na het Eredivisie voetbal.quote:Op zondag 25 november 2007 09:24 schreef BliksemSchigt het volgende:
Loting begint om 16.00 NL tijd.
Volgens Sporza is de loting vanaf 17:00 uur LIVE te zien op Ketnet/Canvas.quote:Op zondag 25 november 2007 10:53 schreef RayMania het volgende:
[..]
Mooi, voordat er echt ballen worden getrokken is het na 16:15 en dus na het Eredivisie voetbal.
Dus de loting begint om 17:00 uur lokale tijd in Durban, Zuid-Afrika. Dit is 16:00 uur Nederlandse tijd. Europa zal dan wel om 17:00 uur aan de beurt zijn, want Eerst is Azië aan de beurt en daarna Noord-, Midden-Amerika en het Caribisch gebied. Dan dus Europa en als laatste is Afrika zelf aan de beurt voor de loting.quote:There will be no shortage of excitement on Sunday. The fair city of Durban is ready and waiting to extend a warm welcome to the team representatives who will assemble at the International Convention Centre at 17.00 (local time).
Dan gaan we naar de Duitser kijken. Kan ik gelijk mijn Duits weer ophalenquote:Op zondag 25 november 2007 11:38 schreef tong80 het volgende:
Op de ARD is het te zien vanaf 16.00 uur
quote:Op vrijdag 23 november 2007 12:44 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Hopelijk in ieder geval zo min mogelijk Oostblok-landen.
quote:
Ging toch juist goed de afgelopen kwalificatieronde?quote:Op vrijdag 23 november 2007 14:08 schreef borisz het volgende:
Ik heb geen zin in Oostblok. of nog verder
klopt waquote:Op zondag 25 november 2007 13:50 schreef Dos37 het volgende:
Volgens mij ging dat over de radio BBC5 radio
Je kunt het slechter treffenquote:
Het is geen saaie analist, dat zeker. Zo is Hans van Breukelen geloof ik al benaderd om Louis van Gaal bij SBS op te volgen.quote:
quote:Op zondag 25 november 2007 15:14 schreef Heero87 het volgende:
Hoe zit dat precies met Zuid-Afrika? Zij zitten ook in de lotingspotten omdat de WK-kwalificaties ook dienen voor de Africa Cup, maar wat gebeurt er dan in de poule van Zuid-Afrika? Die zijn toch rechtstreeks geplaatst, dus dan wordt dat de eerstvolgende in die poule die zich plaatst?
quote:Op zondag 25 november 2007 15:44 schreef WeebI het volgende:
Als we Engeland, Roemenië en Zweden vermijden wordt het een koud kunstje.
Dat wilde ik weten. Wordt het nog uitgezonden?quote:Op zondag 25 november 2007 09:24 schreef BliksemSchigt het volgende:
Loting begint om 16.00 NL tijd.
op de Duitser zijn de begonnen met de uitzendingquote:Op zondag 25 november 2007 15:52 schreef ErikT het volgende:
[..]
Dat wilde ik weten. Wordt het nog uitgezonden?
Altijd zo tergend langzaam en kut die lotingen...
Peter Burgstaller oud Salzburg keeperquote:
Er is iemand vermoord manquote:Op zondag 25 november 2007 16:00 schreef WeebI het volgende:
kutduitsers met hun reportagetjes er tussendoor
Er worden dagelijks mensen vermoord man.quote:
Was het niet 9.200?quote:
Blatter had het volgens mij ook over een zestien jarig meisje in Zurich...quote:Op zondag 25 november 2007 16:01 schreef rubbereend het volgende:
[..]
Peter Burgstaller oud Salzburg keeper
Ja vooral in Z-A. En dan ook nog Oostenrijkse vertegenwoordigers. De Duitse verslaggevers zeggen dat ze de auto niet uit durven. Pa 10 meter voor hun hotel. He kunt elk momnent in dat land worden afgeschoten. Leuke plek om een WK te houden.quote:Op zondag 25 november 2007 16:02 schreef WeebI het volgende:
[..]
Er worden dagelijks mensen vermoord man.
Volgens mij hing het over een Oostenrijker die aan het golfen was in Z-Aquote:Op zondag 25 november 2007 16:03 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Blatter had het volgens mij ook over een zestien jarig meisje in Zurich...
Ja, inderdaad. Maar dat was om aan te geven dat criminaliteit overal voorkomt, en dat Zuid Afrika geen uitzondering is wat dat betreft. Overal kun je doodgeschoten worden.quote:Op zondag 25 november 2007 16:03 schreef Bos81 het volgende:
[..]
Blatter had het volgens mij ook over een zestien jarig meisje in Zurich...
Ja en als blanke in een Zuid Afrokaanse wijk loop je net zoveel risico als een blamke in de Bijlmerquote:Op zondag 25 november 2007 16:07 schreef WeebI het volgende:
[..]
Ja, inderdaad. Maar dat was om aan te geven dat criminaliteit overal voorkomt, en dat Zuid Afrika geen uitzondering is wat dat betreft. Overal kun je doodgeschoten worden.
Okee, dat had ik net gemist.quote:Op zondag 25 november 2007 16:07 schreef WeebI het volgende:
[..]
Ja, inderdaad. Maar dat was om aan te geven dat criminaliteit overal voorkomt, en dat Zuid Afrika geen uitzondering is wat dat betreft. Overal kun je doodgeschoten worden.
volgens mij noemde ze later nog het getal van dik 50 per weekquote:
Alsof heel Zuid-Afrika hetzelfde isquote:Op zondag 25 november 2007 16:08 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ja en als blanke in een Zuid Afrokaanse wijk loop je net zoveel risico als een blamke in de Bijlmer
TIA right!quote:Op zondag 25 november 2007 16:13 schreef tong80 het volgende:
Van Bierhof is al zijn bagage gestolen. En van andere delegatie leden hand bagage. Maar dat gebeurt overal"
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |