terug vind post.quote:Op dinsdag 20 november 2007 21:39 schreef Barca het volgende:
Waaruit blijkt dat Bassie een goede coach is?
(Offtopic: Wat is tvp?)
Dit is nu de zoveelste keer dat je roept dat iets dat ik zeg niet waar is en dat ik vervolgens met bewijs kom dat het wél waar is RayMania... Wanneer zeg je nu een keer "sorry, je hebt gelijk, ik zat fout?"quote:Op dinsdag 20 november 2007 21:38 schreef RayMania het volgende:
Die vraag heb je al beantwoord in het vorige topic, zeg je. Ik zie het antwoord niet, dus herhaal de vraag in dit topic. Maar jij wilt je antwoord - wat ik niet kan vinden - niet herhalen (is er ook niet).
quote:Op zondag 18 november 2007 21:50 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Die goede cijfers in de kwalificatie zijn geen aanknopingspunt, het gaat erom hoe je op het EK presteert. Italië had in de aanloop naar het WK ook vast slechtere cijfers dan Marco van Basten, maar wie werd er wereldkampioen?
Zelfs tegen C-landen moet Oranje zich tegenwoordig gelukkig prijzen met een 1-0 overwining, soms zelfs in de slotfase. Wat als we tegen B-landen moeten spelen? Of helemaal tegen A-landen?
quote:Op zondag 18 november 2007 21:59 schreef Tennessee het volgende:
[..]
In de 27 wedstrijden onder van Basten zaten wedstrijden tegen A landen, B landen en C landen. 27 gespeeld, 20 gewonnen, 2 verloren. Ga dat eens vergelijken met Duitsland, Engeland, Frankrijk, Italië, enz, enz, enz... En van al die landen is uiteindelijk alleen maar Italië Wereldkampioen en die moesten gisteravond nog harder knokken voor kwalificatie als wij hoor. Is dan Italië het enige A-land of zo? Wanneer won Engeland voor het laatst een prijs? Of Spanje? Dat Frankrijk prijzen pakt is ook alleen maar van de laatste 10 jaar. Portugal? Dat er weinig gescoord wordt sinds de laatste kwalificatie is een feit, maar ook is een feit dat er nog veel minder tégen gemaakt worden en ook is een feit dat we héél veel winnen, al is het dan maar met 1 goal.
Waar kwam jij dan met bewijs dat je die vraag wél had beantwoord en dat het wél waar is, Tennessee? Je beschuldigt ons van het verwijderen van jouw antwoord in het vorige topic, maar ik heb bewezen dat dat niet zo is. Dus wie bewijst nou wat?quote:Op dinsdag 20 november 2007 21:47 schreef Tennessee het volgende:
[..]
Dit is nu de zoveelste keer dat je roept dat iets dat ik zeg niet waar is en dat ik vervolgens met bewijs kom dat het wél waar is RayMania... Wanner zeg je nu een keer "sorry, je hebt gelijk, ik zat fout?"
[..]
[..]
Citaat was antwoord op een vraag van Montana maar die vraag is niet gelijk aan de vraag van Ray. De essentie van de vraag lijkt er in de verste verte niet op!quote:Op dinsdag 20 november 2007 21:52 schreef sjimz het volgende:
De vraag die RayMania quote was van 20 november.
Dus dan lijkt het me duidelijk dat dit niet je antwoord was of ben je helderziend ofzo?
Ik wil natuurlijk wel dat je je excuses aanbiedt aan Ray.
Twee of drie posts terug.quote:Op dinsdag 20 november 2007 21:53 schreef RayMania het volgende:
Waar kwam jij dan met bewijs dat je die vraag wél had beantwoord en dat het wél waar is, Tennessee?
Jij bewijst nu o.a. dat je niet kan lezen geloof ik.quote:Je beschuldigt ons van het verwijderen van jouw antwoord in het vorige topic, maar ik heb bewezen dat dat niet zo is. Dus wie bewijst nou wat?
sjimz, ik gebruik geen medicijnen dus dit is lasterlijk... Aangezien je jezelf publiekelijk bekend hebt gemaakt als zijnde politieagent verzoek ik je dringend deze woorden direct terug te nemen, zoniet dan kan je een klacht bij je korpsleiding tegemoet zien.quote:Op dinsdag 20 november 2007 21:58 schreef sjimz het volgende:
Je moet echt met die medicijnen kappen Tennessee, nu is het niet meer leuk!
quote:Op dinsdag 20 november 2007 22:04 schreef Tennessee het volgende:
[..]
sjimz, ik gebruik geen medicijnen dus dit is lasterlijk... Aangezien je jezelf publiekelijk bekend hebt gemaakt als zijnde politieagent verzoek ik je dringend deze woorden direct terug te nemen, zoniet dan kan je een klacht bij je korpsleiding tegemoet zien.
Daar zal de klachtencommissie dan wel een uitspraak over doen... tot die tijd mag jij terug op mijn ignore lijst.quote:Op dinsdag 20 november 2007 22:12 schreef sjimz het volgende:
[..]
Dit zegt meer over jou dan over mij hoor
Kom je dan wel met een echt concreet antwoord op een gestelde vraag of ga je dan weer verwijzen naar een post van dagen daarvoor?quote:Op dinsdag 20 november 2007 21:59 schreef Tennessee het volgende:
... als er nog mensen vragen hebben geef ik daar graag morgen weer antwoord op
Pas maar op, dalijk heb je nog een klacht aan je broek.quote:Op dinsdag 20 november 2007 22:44 schreef golfer het volgende:
[..]
Kom je dan wel met een echt concreet antwoord op een gestelde vraag of ga je dan weer verwijzen naar een post van dagen daarvoor?
quote:Kesler: "Doorgaan met Van Basten een reële optie"
20 november 2007
De Nederlandse voetbalbond KNVB overweegt serieus om, ondanks alle kritiek van de laatste maanden, Marco van Basten een contractverlenging aan te bieden. De coach ligt bij media en publiek zwaar onder vuur, maar bondsvoorzitter Henk Kesler is dik tevreden over de prestaties van de oud-international.
Kesler noemde een langer verblijf van Van Basten dinsdag in Minsk een 'reële optie'. Hij wees hierbij op de indrukwekkende cijfers die de coach kan voorleggen. "Vier nederlagen in 42 interlands. Wie presteert dat nou? We gaan in december rond de tafel zitten en beslissen waarschijnlijk in januari", zegt hij in De Telegraaf.
Van Basten, die na het EK van 2004 in dienst trad als opvolger van Dick Advocaat, wilde niet reageren op de vragen over zijn toekomst. "We spelen woensdag eerst tegen Wit-Rusland. We gaan opnieuw heel serieus voor een goed resultaat. In december praat ik pas met de KNVB over mijn toekomst", aldus de bondscoach.
Onder Van Basten kwalificeerde Oranje zich moeiteloos voor zowel het WK 2006 als het komende EK. Tijdens het afgelopen WK in Duitsland sneuvelde Oranje echter al in de achtste finale, na een keihard gevecht met Portugal.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |