We zijn begonnen met dit kritiek na het WK vooral...of moet hij weer een kans krijgen? houd het niet een keertje op?quote:Op zondag 18 november 2007 21:37 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Whaha en weer overal dat gezeik op van Basten, hou er toch eens mee op joh! We staan volgend jaar gewoon weer op een groot toernooi. Dan zien we wel weer verder. Dat mierengeneuk is nergens voor nodig! Pas als het EK een domper wordt begin dan maar met kritiek maar niet nu!!!
Dan toch na die ene wedstrijd tegen Portugal? Want hoe we de "groep des doods" hebben overleefd was toch niks mis mee?quote:Op zondag 18 november 2007 21:44 schreef Grimm het volgende:
[..]
We zijn begonnen met dit kritiek na het WK vooral...of moet hij weer een kans krijgen? houd het niet een keertje op?
Het houdt een keertje op ja.quote:Op zondag 18 november 2007 21:44 schreef Grimm het volgende:
[..]
We zijn begonnen met dit kritiek na het WK vooral...of moet hij weer een kans krijgen? houd het niet een keertje op?
Die goede cijfers in de kwalificatie zijn geen aanknopingspunt, het gaat erom hoe je op het EK presteert. Italië had in de aanloop naar het WK ook vast slechtere cijfers dan Marco van Basten, maar wie werd er wereldkampioen?quote:Op zondag 18 november 2007 19:35 schreef Tennessee het volgende:
[..]
Jij vindt van de 27 er 20 winnen en maar 2 verliezen geen aankopingspunt?
Idem dito met Duitsland natuurlijk. Die speelde in de kwalificatie naar het wk toe ook afgrijselijk.quote:Op zondag 18 november 2007 21:50 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Die goede cijfers in de kwalificatie zijn geen aanknopingspunt, het gaat erom hoe je op het EK presteert. Italië had in de aanloop naar het WK ook vast slechtere cijfers dan Marco van Basten, maar wie werd er wereldkampioen?
De kritiek op Bassie was er al voor het dramatische wk 2006!quote:Op zondag 18 november 2007 21:37 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Whaha en weer overal dat gezeik op van Basten, hou er toch eens mee op joh! We staan volgend jaar gewoon weer op een groot toernooi. Dan zien we wel weer verder. Dat mierengeneuk is nergens voor nodig! Pas als het EK een domper wordt begin dan maar met kritiek maar niet nu!!!
Het hele wk speelden we kut! Met de poule wedstrijden was juist heel veel mis. Alleen het resultaat was goed. Maar dat het in de kwartfinale fout zou gaan wist ik al lang!quote:Op zondag 18 november 2007 21:46 schreef Tennessee het volgende:
[..]
Dan toch na die ene wedstrijd tegen Portugal? Want hoe we de "groep des doods" hebben overleefd was toch niks mis mee?
Slechts 1x (met heel veel mazzel) kampioen.quote:Op zondag 18 november 2007 21:49 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Het houdt een keertje op ja.
Maar ik ben van mening dat geen enkele coach op dit moment in staat is om het beter te doen dan dhr van Basten.
Tuurlijk ook ik vind het niet te best wat Nederland nu presteert.
Maar kijk eens naar het verleden; Nederland heeft het nooit echt goed gedaan in kwalificatie wedstrijden, op grote toernooien stonden ze er echter altijd!!
In de 27 wedstrijden onder van Basten zaten wedstrijden tegen A landen, B landen en C landen. 27 gespeeld, 20 gewonnen, 2 verloren. Ga dat eens vergelijken met Duitsland, Engeland, Frankrijk, Italië, enz, enz, enz... En van al die landen is uiteindelijk alleen maar Italië Wereldkampioen en die moesten gisteravond nog harder knokken voor kwalificatie als wij hoor. Is dan Italië het enige A-land of zo? Wanneer won Engeland voor het laatst een prijs? Of Spanje? Dat Frankrijk prijzen pakt is ook alleen maar van de laatste 10 jaar. Portugal? Dat er weinig gescoord wordt sinds de laatste kwalificatie is een feit, maar ook is een feit dat er nog veel minder tégen gemaakt worden en ook is een feit dat we héél veel winnen, al is het dan maar met 1 goal.quote:Op zondag 18 november 2007 21:50 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Die goede cijfers in de kwalificatie zijn geen aanknopingspunt, het gaat erom hoe je op het EK presteert. Italië had in de aanloop naar het WK ook vast slechtere cijfers dan Marco van Basten, maar wie werd er wereldkampioen?
Zelfs tegen C-landen moet Oranje zich tegenwoordig gelukkig prijzen met een 1-0 overwining, soms zelfs in de slotfase. Wat als we tegen B-landen moeten spelen? Of helemaal tegen A-landen?
Jij vindt alles kut dat het Nederlands elftal ooit gedaan heeft en je kijkt er niet eens meer naar zeg je. Waarom verdoe je je tijd hiér dan nog wél?quote:Op zondag 18 november 2007 21:58 schreef Barca het volgende:
De kritiek op Bassie was er al voor het dramatische wk 2006!
Het hele wk speelden we kut! Met de poule wedstrijden was juist heel veel mis. Alleen het resultaat was goed. Maar dat het in de kwartfinale fout zou gaan wist ik al lang!
Slechts 1x (met heel veel mazzel) kampioen.
Om jou een plezier te doen en mijn mening te geven over het Nederlands elftal. Pardon ... dat zooitje geldwolven in oranje shirtjes.quote:Op zondag 18 november 2007 22:02 schreef Tennessee het volgende:
[..]
Jij vindt alles kut dat het Nederlands elftal ooit gedaan heeft en je kijkt er niet eens meer naar zeg je. Waarom verdoe je je tijd hiér dan nog wél?
quote:Op zondag 18 november 2007 21:46 schreef Tennessee het volgende:
[..]
Dan toch na die ene wedstrijd tegen Portugal? Want hoe we de "groep des doods" hebben overleefd was toch niks mis mee?
Ze heeft al jaren stront in de ogen!quote:Op zondag 18 november 2007 22:39 schreef Grimm het volgende:
[..]dat is dingen wel ERG rooskleurig stellen
41 jaar resp. 43 jaar geleden.quote:Op zondag 18 november 2007 21:59 schreef Tennessee het volgende:
Wanneer won Engeland voor het laatst een prijs? Of Spanje?
Op deze lijst blijkt dat het Nederlands elftal in de laatste 37 jaar een topland is qua prestaties:quote:Op zondag 18 november 2007 21:59 schreef Tennessee het volgende:
[..]
In de 27 wedstrijden onder van Basten zaten wedstrijden tegen A landen, B landen en C landen. 27 gespeeld, 20 gewonnen, 2 verloren. Ga dat eens vergelijken met Duitsland, Engeland, Frankrijk, Italië, enz, enz, enz... En van al die landen is uiteindelijk alleen maar Italië Wereldkampioen en die moesten gisteravond nog harder knokken voor kwalificatie als wij hoor. Is dan Italië het enige A-land of zo? Wanneer won Engeland voor het laatst een prijs? Of Spanje? Dat Frankrijk prijzen pakt is ook alleen maar van de laatste 10 jaar. Portugal? Dat er weinig gescoord wordt sinds de laatste kwalificatie is een feit, maar ook is een feit dat er nog veel minder tégen gemaakt worden en ook is een feit dat we héél veel winnen, al is het dan maar met 1 goal.
mooie lijst is dat wel... ik ga nog eens uitzoeken wat nou precies het verschil is tussen die lijst en de FIFA ranking...quote:Op maandag 19 november 2007 06:18 schreef Bakf het volgende:
[..]
Op deze lijst blijkt dat het Nederlands elftal in de laatste 37 jaar een topland is qua prestaties:
http://en.wikipedia.org/w(...)tions_by_Elo_Ratings
De ELO-lijst bekijkt alle uitslagen vanaf 1970, de FIFa van de laatste 4 jaar.quote:Op maandag 19 november 2007 07:51 schreef Tennessee het volgende:
[..]
mooie lijst is dat wel... ik ga nog eens uitzoeken wat nou precies het verschil is tussen die lijst en de FIFA ranking...
maar de uitslagen van 1970, die tellen toch niet meer mee voor de huidige ranking? Bij FIFA kan je ook de rankings van heel lang geleden bekijken...quote:Op maandag 19 november 2007 08:02 schreef Bakf het volgende:
[..]
De ELO-lijst bekijkt alle uitslagen vanaf 1970, de FIFa van de laatste 4 jaar.
klopt, ik zit het net te lezen... iemand heeft de schaak-ranking formule aangepast en op voetbal toegepast... Hoe precies is wel een beetje ingewikkeld en ook wel erg off-topic denk ik...quote:Op maandag 19 november 2007 08:07 schreef pfaf het volgende:
ELO is toch het schaaksysteem? Volgens mij zijn er dus wel meer verschillen tussen de beide rankings...
Inderdaad, ik hoop in ieder geval niet dat Marco's presteren op een ranking gebasseerd wordt.quote:Op maandag 19 november 2007 08:10 schreef Tennessee het volgende:
[..]
klopt, ik zit het net te lezen... iemand heeft de schaak-ranking formule aangepast en op voetbal toegepast... Hoe precies is wel een beetje ingewikkeld en ook wel erg off-topic denk ik...
lijkt me altijd nog beter dan op de onzin waar sommige mensen het nú op baseren.quote:Op maandag 19 november 2007 08:11 schreef pfaf het volgende:
[..]
Inderdaad, ik hoop in ieder geval niet dat Marco's presteren op een ranking gebasseerd wordt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |