PM terugquote:Op donderdag 26 maart 2009 13:16 schreef CharlieWok het volgende:
[..]
Hey D. ik woon en werk in China, wil best even MIJN maandsalaris bijverdienencheck ur PM
Klinkt goed!quote:Op dinsdag 24 maart 2009 20:29 schreef Knakker het volgende:
Net terug van 3 weken China. We hebben een typische 'Lonely Planet Highlights' tour gedaanin de volgende volgorde: Beijing, Hangzhou, Shanghai, Fenghuang, Shangri-La (via Kunming waar we half dagje geweest zijn), Lijiang, Dali, Yangshuo en geëindigd in Hong Kong. Ronduit fantastisch land; super aardige mensen (zei het dat het concept 'persoonlijke hygiëne' nog niet ingeburgerd is) en volgende bezoeken gaan zéker komen, waarbij we dan hopelijk wat meer tijd hebben om wat langer op plekken te blijven hangen.
Hebben overigens voor een rotprijs met Hainan Airlines gevlogen vanaf Brussel wat uitstekend bevallen is: nieuw vliegtuig en uitstekende service.
Hi Lianne!quote:Op donderdag 26 maart 2009 13:53 schreef Liejannuh het volgende:
[..]
Klinkt goed!![]()
China is een reele optie voor dit jaar.
Wat voor hotels heb je overnacht? En kun je je daar redden met engels?
In Japan spreken ze voldoende engels op treinstations en in hotels om je dingen voor elkaar te krijgen. Is dat ook zo in China?
Ik orienteer me op China, Iran, Egypte, Madagascar, Mali en Argentinie.quote:Op donderdag 26 maart 2009 15:19 schreef Levitation het volgende:
[..]
Hi Lianne!
Aan 't orienteren op China? Gaaf!Heb je al een idee waar je heen wilt in China?
Kwam in China regelmatig jonge mensen tegen die zelfs graag met je praten, omdat ze hun Engels willen oefenen. Waren voornamelijk 20-ers. Ik vond ze over het algemeen ook heel aardig.quote:Op donderdag 26 maart 2009 15:24 schreef Liejannuh het volgende:
[..]
Ik orienteer me op China, Iran, Egypte, Madagascar, Mali en Argentinie.
Waarbij Madagascar op dit moment de kleinste kans heeft ivm de politieke situatie.
Maar ik heb dus nog geen idee waar ik naar toe wil! Er ik weet ook nog niet of ik alleen ga of niet.
Dus dan is het wel handig om te weten of een land alleen goed te bereizen is. En of je je een beetje kunt redden met engels. En of je regelmatig mensen tegen komt die een taal spreken die jij ook spreekt.
Voor het eten hadden wij een lijstje met engelse tekst - chinese tekst en dan wezen we daar op aan wat we wilden. En dan gaven ze wel aan of ze het hadden. Of we wezen iets aan op een menukaart met plaatjes... Ging over het algemeen wel goed.quote:Op donderdag 26 maart 2009 15:50 schreef Liejannuh het volgende:
Maar willen ze dan niet allemaal dezelfde zinnetjes oefenen?
En je treinkaartjes regelen, spreken ze op het station voldoende engels om je te kunnen helpen?
En in hotels, spreken ze daar voldoende engels om je uit te leggen waar een leuk restaurantje zit en wat je daar echt moet gaan eten?
In Japan viel dat laatste me ontzettend mee. Alleen ben ik amper Japanners tegen gekomen die engels spraken. Wel leuke andere toeristen ontmoet gelukkig.
We hebben overnacht in hostels en guesthouses, altijd eigen kamer gehad met eigen badkamer(tje). Verder als 'eis' gesteld dat het in ieder geval schoon moest zijn en goede ventilatie had. Kostte tussen de 10 euro (Yunnan, Guanxi) en 20 euro (Beijing, Hangzhou, Hong Kong) per nacht.quote:Klinkt goed!![]()
China is een reele optie voor dit jaar.
Wat voor hotels heb je overnacht? En kun je je daar redden met engels?
In Japan spreken ze voldoende engels op treinstations en in hotels om je dingen voor elkaar te krijgen. Is dat ook zo in China?
Chinglish anyone?quote:Op donderdag 26 maart 2009 16:02 schreef Levitation het volgende:
[..]
Vond sowieso opvallend dat best veel teksten in China in het Engels staan. Niet altijd goed Engels, maar de wil is er.![]()
quote:Op maandag 30 maart 2009 15:00 schreef Liejannuh het volgende:
http://www.lonelyplanet.com/china/yunnan/kunming/sights
Ja als ik iemand had dan ging ik wel weer.quote:Op maandag 11 mei 2009 02:08 schreef Evil_Jur het volgende:
Wat gaan er weinig fokkers naar China zeg, ik mis het elke keer als ik de foto's zie. Maar snel weer sparen
Georganiseerd reizen wil echt niet zeggen dat je westers eet, of niets ziet.quote:Op dinsdag 12 mei 2009 14:20 schreef maffemaniak het volgende:
Ik ga 4 augustus, whoehoe!!!![]()
Die discussie over dat Engels vind ik een beetje nutteloos hoor! Ik ben al eerder in Azië geweest en ik deed telkens maar wat en keek wel wat er gebeurde!
Eten waarvan ik geen idee had wat het was gegeten! Briljant! Heeft veel meer charme dan een georganiseerde reis met westers eten! gewoon de straat op gaan en China 'beleven'. Je komt altijd wel goed terecht en je ziet veel meer het echte China dan op zo'n georganiseerde reis!
(backpacken rules!)
Ik kan me voorstellen dat je het heel relax vind. Ik ben een groot fan van backpacken en dat zijn iets andere reizen. Ik vind het bijvoorbeeld prachtig om in de meest goedkope, ranzige hostels te slapen. Telkens denk ik weer: Moet je nou weer eens kijken waar je nou weer terecht ben gekomen!quote:Op dinsdag 12 mei 2009 14:27 schreef Levitation het volgende:
[..]
Georganiseerd reizen wil echt niet zeggen dat je westers eet, of niets ziet.
Ik reis al jaren georganiseerd en we eten altijd gewoon bij de restaurantjes waar de locals ook eten. Gewoon het eten van die streek. Het eten is trouwens zelden geregeld op zo'n reis... dat kun je prima zelf en dus loop je gewoon ergens binnen en wijst iets aan op de kaart. Net als een backpacker.
Al is er wel een enorm verschil tussen reizen met Kras of OAD, of zoals mijn man en ik doen met Djoser of Summum. Die eerste 2 zijn inderdaad verschrikkelijk. Bij Djoser (en soortgelijke organisaties) heb je gewoon heel veel vrijheid. Je wordt van plaats naar plaats gebracht en verder doe je lekker waar je zin in hebt.
Ik vind het ideaal.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |