abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 21 november 2007 @ 08:11:02 #76
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_54753421
Saskia hadden ze als mooi gemiddeld kindje (6 a 7 pond) ingeschat, maar bleek maar 2525 gram.. Dus bij Tijn maar een extra groei-echo en daarbij was hij precies gemiddeld en werd er ook geen 'extra' groei gevoeld de laatste weken maar hij was toch 8 pond
En alle drie de vk's zaten er dus beide keren naast

De vk zei nu al dat er tussenin wel prettig zou zijn, deze keer
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
pi_54753606
Dat is wel even heel wat anders Faja. Tjee.

De consultant van 2 weken geleden zei meteen dat ze niet aan schattingen doet omdat zelfs de meest seniore arts het nog mis kan hebben. Je kunt gewoon echt niet zeggen hoe zwaar een baby weegt totdat ze eruit zijn.

Voor dat ik het vergeet. Miss Dynastie, nog bedankt voor je filet american recept. Ik heb hem opgeslagen hoor, en ga ermee aan de slag zodra ik mijn vrachtje kwijt ben

Ik heb weer een fantastische nacht gehad NOT Ik zit er ook even helemaal doorheen. Maar ik heb het gevoel dat ik nu vandaag of morgen wel aan de beurt ben. En dat hoop ik ook echt.
pi_54753683
Fons woog op 5 september ook zoiets en is uiteindelijk op 15 oktober geboren met een gewicht van 4, 485 kilo.
pi_54753711
Poeh hey wat een gewicht

Het voelt hier alsof de baby flink gegroeid is de laatste 2 weken en echt bijna geen ruimte meer heeft. Maar ik zou echt niet weten of ze nou groter zou zijn als onze dochter.
  woensdag 21 november 2007 @ 08:57:01 #80
82727 klein_spookje
Mama van het liefste meisje
pi_54753827
silmarwen wij hebben ook geen 3d gekozen omdat ik ze niet mooi vind. En ik eigelijk nog niet wil weten hoe mijn kindje er uit ziet. We weten dat het een meisje is en de rest willen we toch pas zien na de geboorte. Dus hier hebben we gewoon een standaard zwart/wit echo laten maken.

De vk dacht nu ze Mara zo zag dat die klein geboren was omdat ze nu zo iel is. Maar ze was bij de geboorte keurig 3475gr. Bij de laatste echo met ruim 36 wk werd de tweede op 6 a 7 pond geschat bij de geboorte dus dat zal ongeveer net zo zwaar zijn als Mara was.
Maar men 10 pond dat lijkt me erg pijnlijk als dat op de natuurlijke manier komt.

Geen idee of ik het al gezegt had maar we hebben gister alle spullen maar eens besteld, de klossen (10 stuks) ondersteek en toch maar een bed en een rugsteun. Voordeel was dat ik 70,- moet betalen aan bezorgkosten maar verder niets voor het bed en ik mag het 2x 13 wk laten staan als ik dat zou willen.
Dus als het goed gaat beval ik heerlijk thuis! En kan daarna lekker ook beneden liggen.
Ze wilde het zelfs vandaag al komen instaleren maar ze mogen het gewoon neerzetten dan doen we de klossen zelf en het bed pas als het nodig is.

Morgen weer naar de vk nu even ruimte maken voor de bezorging en de laatste enveloppe schrijven. Hebben jullie ook zo belachelijk veel kaartjes?
  woensdag 21 november 2007 @ 09:25:16 #81
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_54754243
S_oepstengel, ik weet niet precies of je vandaag al naar het ziekenhuis moet of morgen, maar ik wil je alvast veel succes wensen! Ik hoop dat je morgen lekker kunt genieten van je kleintje!
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
pi_54754296
Oja, kaartjes.

Ik ga ook maar eens kijken of ik een drukker kan vinden die mijn kaartjes straks wil drukken en mijn adressenlijstje bijwerken
pi_54754842
Damian werd geschat tussen 3,5 en 4 kilo maar toen begon ik overtijd te lopen dus het werd toch wel zeker 8 pond.
Uiteindelijk bleek hij 3520 gram te zijn.
pi_54754894
quote:
Op dinsdag 20 november 2007 20:08 schreef Brighteyes het volgende:
Oh, en over 'nog niet gezien' gesproken...
Volgens mij heb ik DeLiedje vandaag ook nog niet langs zien komen, of wel?
quote:
Op dinsdag 20 november 2007 20:13 schreef Lois het volgende:
DeLiedje is er toch niet stiekum tussenuit geslopen richting verloskamer?
quote:
Op dinsdag 20 november 2007 20:19 schreef Brighteyes het volgende:
Ik heb even teruggelezen en ze schrijft dat haar ouders 2 dagen hier zijn dus daar kan het natuurlijk ook nog mee te maken hebben.
Dat laatste dus ...

En die meld plicht, daar doe ik niet heel actief aan mee hoor, sorrie
Ik kom heus bijna elke dag wel hier, maar wil het niet als verplichting zien... Lishe komt het wel melden als het zover is
  woensdag 21 november 2007 @ 10:04:02 #85
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_54754914
quote:
Op dinsdag 20 november 2007 22:22 schreef gr8w8 het volgende:
Mensen, mocht iemand op zien tegen de bevalling: Het is het allemaal waard!

Speciaal een tip voor alle toekomstige papa's en BE. Kopen die sloffen:
[ afbeelding ]
Ja, en dan lig ik straks te bevallen terwijl ik lig te ijlen over mannen met pluche pantoffels .
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
pi_54755266
Ik kom me weer even melden, ik heb heerlijk uit mogen slapen vandaag. Was ik wel aan toe. Zat gisteren tijdens de borstvoedingscursus/voorlichting nog net niet te slapen en eenmaal thuis gauw wat gegeten en gedronken en mijn bed ingedoken. Ben wel een hoop wijzer geworden. Hopelijk gaat deze keer de borstvoeding dan ook zoals ik hoop, goed en lang.
pi_54755671
Zo, ik ben weer APKgoedgekeurd vanmorgen Mag over 3 weken alweer Ik had het vermoeden dat Saartje in stuit zou liggen en dat bleek ook te kloppen. Gelukkig heeftie nog tijd en ruimte genoeg om te draaien
Hier tot nu toe 2 6ponders gebaard, hoop dit keer ook zoiets of anders niet veel groter.
Saartje
  woensdag 21 november 2007 @ 11:22:21 #88
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_54756292
quote:
Op woensdag 21 november 2007 07:58 schreef Silmarwen het volgende:
Ben ik nou de enige die die 3D echo's maar eng vindt? Ik wil ze zelf ook echt niet hebben. Ze zien er altijd zo gek en vervormd uit. De gewone echo's vind ik veel mooier
Nee hoor, zeker niet de enige. Ik vind ze idd ook engig en wij hebben het dus ook niet gedaan.
En gek genoeg, het argument 'je kan al zo goed zien hoe hij/zij eruit gaat zien' was voor mij juist een minpuntje. En dat terwijl ik wel heel graag het geslacht wilde weten enzo. Maar hoe hij eruit zit mag voor mij een verrassing blijven tot hij er eindelijk is.

*doorleest...
***
  woensdag 21 november 2007 @ 11:25:51 #89
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_54756369
quote:
Op woensdag 21 november 2007 10:03 schreef DeLiedje het volgende:

[..]


[..]


[..]

Dat laatste dus ...

En die meld plicht, daar doe ik niet heel actief aan mee hoor, sorrie
Ik kom heus bijna elke dag wel hier, maar wil het niet als verplichting zien... Lishe komt het wel melden als het zover is
Moet je ook niet doen hoor. Maar wij neuroten hier uiteraard wel gewoon door als je er een paar uur niet bent geweest.
Je moet toch wat als je verder niet heel veel te doen hebt in je verlof.

Over het gewicht van de baby... Wij hebben die extra echo gehad met 30 (dacht ik) weken en toen liep hij iets voor (1 a 2 weken). Maar bij de eerstvolgende controle zei de vk weer dat het niet een groot kindje was.
Dus ik knijp hem stiekem wel een heel klein beetje dat het toch wel een flinkerd zal zijn, maar goed... dat zien we dan uiteindelijk wel.
***
pi_54756555
Hoe dan ook zal het eruit komen
  woensdag 21 november 2007 @ 11:40:27 #91
14746 k_i_m
Oldbies Automatisering BV.
pi_54756750
Rekt het niet dan scheurt het wel .
In my life
Why do I smile
At people who I'd much rather kick in the eye ?
pi_54756762
Heb je ook een 'ondersteek/po' nodig als je in het ziekenhuis gaat bevallen eigenlijk?
Op sommige lijstjes staat ie alleen bij een thuis bevalling, en op sommig staat ie bij de algemene benodigdheden...
pi_54756791
Die kan je gebruiken voor als je eventueel hechtingen hebt DeLiedje. Ik zou hem voor de zekerheid wel halen
  woensdag 21 november 2007 @ 11:43:26 #94
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_54756828
Tsja, het lijkt me dat dat pas na de bevalling echt te zeggen is. Dus als je thuis komt.
Maar volgens mij staat hij hier bij mij niet op het lijstje.

Ik zou dat lekker achterwege laten. Als het echt nodig is, dan is hij zo gehaald bij de thuiszorgwinkel toch?
Ik zie dat Appelsap zegt 'wel halen', dan heb ik niks gezegd.

Ik heb net wat spulletjes gekocht voor in mijn vluchttasje, dextro en dat soort dingen.
Ga straks maar voorzichtig eens wat dingetjes bij elkaar leggen. Gek idee hoor...
***
pi_54756905
DeLiedje hier ook geen po/ondersteek in huis gehad hoor. Gewoon 6 keer per dag onder de douche om te plassen en te spoelen. Toilet was beneden en traplopen mocht ik niet dus zo opgelost en dat was zo lekker.Geen ontstekingen gezien gelukkig...
Iedere dag is het begin van een nieuwe morgen...
pi_54756923
Appelsap bedoel je het wel halen overigens om te weken na de hechtingen ofzo of echt om op te plassen?
Iedere dag is het begin van een nieuwe morgen...
pi_54756956
Het is gewoon gratis (was hier iig) dus ik heb dan zoiets: beter al in huis hebben mocht het nodig zijn.
Maar als je iemand hebt die het zo voor je zou kunnen ophalen, dan kan je het ook pas doen als je het nodig hebt natuurlijk.
  woensdag 21 november 2007 @ 11:48:36 #98
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_54756972
ik heb nog nooit een lijstje gezien waar zo'n ding op stond

Niet in huis gehad dus ook, en ook niet gemist
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
pi_54757007
Nee ik bedoel niet om op te plassen. Maar had gehoord als je ontstekingen hebt dat je dan in zo'n goedje (naam vergeten) moet gaan hangen en dat een po dan heel makkelijk was.
pi_54757121
Biotex volgens mij maar ik heb het ook niet nodig gehad. Ik vond de douche echt een uitkomst en die is hooguit zes meter bij mijn bed vandaan. Was de eerste dagen nog 6 meter te ver maar goed dat ter zijde...

ET hier ook niet hoor maar je hoort het wel vaker dat ze er eentje in huis moeten hebben bv voor de nageboorte bij een thuisbevalling. Schoonzusje had zo'n ding (thuisbevalling) en toen deed de kraamhulp het in een lege bloempot die ze gevonden had en mijn zwager had het niet door. Bloempot overigens nooit meer terug gezien. Die is meteen met de grijze bak mee naar de vuilstort gegaan.
Iedere dag is het begin van een nieuwe morgen...
  woensdag 21 november 2007 @ 11:55:36 #101
131983 debuurvrouw
The girl nextdoor
pi_54757145
ik heb de douchebak helemaal geschrobt en ben daar in gaan zitten. Biotexbadje Gezien formaat "achterkantje" een goeie oplossing...
Het maakt ook niet uit of je koopt, kraakt of huurt, buurvrouw is steeds in de buurt.
  woensdag 21 november 2007 @ 11:56:49 #102
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_54757182
Groene biotex idd.
Maar het lijkt mij persoonlijk handiger om dat dan evt. met een afwasteiltje op je toilet te doen, dus dat je dat ding even op je wc zet dan dat je in bed gaat zitten klieren.
Maar goed, mss dat de kaammevrouw daar wel hele handige tips voor heeft ook nog.

Oh, en voor de nageboorte heb ik dus volgens mij een emmer en een afwasteiltje wat klaar moet staan tijdens de bevalling.
***
pi_54757259
BE ik weet niet wie het hier ooit opperde maar die deed om de buis achter het toilet een vuilnisemmerzakje spannen strak over de pot heen en deed daar een badje in maken en dan zakte het zo in en daar ging ze dan op zitten. Na het weken lek prikken en het zakje in de vuilnisbak. Maar weet echt niet meer wie dit nou deed en daar goede ervaringen mee had.
Iedere dag is het begin van een nieuwe morgen...
  woensdag 21 november 2007 @ 12:00:01 #104
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_54757268
voor het 'badje' heb ik ooit eens gelezen dat een kraamverzorgster een pedaalemmerzak om de wcbril heen bond oid. Als dat goed vast zit aan de achterkant kan je er ook wat water met biotex in laten staan. Gewoon op de wc-bril zitten lijkt me het makkelijkst idd
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
  woensdag 21 november 2007 @ 12:00:36 #105
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_54757286
zie je wel, ik was niet de enige die dat had gelezen
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
  woensdag 21 november 2007 @ 12:01:16 #106
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_54757295
Ik wel, althans... volgens mij was het Moussy.
Dat is idd ook nog een hele slimme.
Teiltje op de wc gaat hier geen succes zijn, onze pot hangt al vrij hoog. Maar goed, wij hebben een bad dus ik hoef geen geklooi met teiltjes!

* Brighteyes gaat maar eens tig paar sokjes weer uitsorteren.
En dan ga ik het wiegje maar eens opmaken ofzo.
***
pi_54757301
Trouwens nog een tip voor aankomende mama's en toiletten. Hier hadden we een overactieve moeder of schoonmoeder die netjes alles had opgeruimd (kraamverband, zakjes, spoeltuitbekerdinggedoe) en dan met ongeveer 50 hechtingen eindelijk na een week naar beneden en meteen even plassen en dan eindelijk met een hoop gescheld zitten en er dan achter komen dat alles op geruimd is grmbl...

Mijn lief heeft heel hard gelopen om alles bij elkaar te zoeken samen met de kraamverzorgster.
Iedere dag is het begin van een nieuwe morgen...
pi_54757322
k heb ook n bedpan in huis. kraammevroi zei dat ze dat idd bij t hechten nodig hebben. dan ligt dat deel wat hoger. k zeg maar dat gaat niet nodig zijn! k ontken t gewoon .. maarja.. t ding is nu dus wel in huis
pi_54757328
Haha ET dat was zo goed als tegelijk...
Iedere dag is het begin van een nieuwe morgen...
  woensdag 21 november 2007 @ 12:14:03 #110
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_54757592
quote:
Op woensdag 21 november 2007 11:56 schreef Brighteyes het volgende:
Groene biotex Badedas.
En nee, ik paste ook niet in die po, maar er hoeft maar een bepaald deel van je euh, onderkantje in te hangen he!
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
pi_54757597
quote:
Op woensdag 21 november 2007 12:01 schreef Brighteyes het volgende:
Ik wel, althans... volgens mij was het Moussy.
Dat is idd ook nog een hele slimme.
Teiltje op de wc gaat hier geen succes zijn, onze pot hangt al vrij hoog. Maar goed, wij hebben een bad dus ik hoef geen geklooi met teiltjes!

* Brighteyes gaat maar eens tig paar sokjes weer uitsorteren.
En dan ga ik het wiegje maar eens opmaken ofzo.
Maar je mag de eerste tijd toch niet in bad?

En om nou in bad te gaan zitten in een klein laagje om de boel te spoelen lijkt me ook koud eigenlijk
  woensdag 21 november 2007 @ 12:15:53 #112
170545 DaviniaHR
Mrs. PhysicsRules
pi_54757641
Wat betreft de discussie over het gewicht, Eli werd geschat op 3000-3500g, en toen hij eruit was, zei de vlos van het zkh dat hij ongeveer 3400g was. de weegschaal vond dat hij 3828g woog...

Wat ik gedaan heb met plassen is voorover buigen. Ellebogen op knietjes en bekken kantelen. Zo gaat de urine voor langs naar beneden en niet bij de wond. PR had een spaflesje gepimpt dwz een rietje vastgelijmd aan de puitdop, waarmee ik dan kon spoelen. Werkte prima. geen biotexbadjes oid gedaan. (totaal trouwens 6 hechtingen, 3 inwendig, 3 uitwendig)
*O* Trotse mama van E l i en A v i v a *O*
Insanity is heritable. You get it from your children.
Ik ben wel gek, maar niet achterlijk.
If you can't beat them, confuse them.
  woensdag 21 november 2007 @ 12:17:35 #113
94046 PM-girl
Is geen haartje betoeterd...
pi_54757677
Een spoelflesje is inderdaad om de urine weg te spoelen, badedas voor ontstoken hechtingen!
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....
  woensdag 21 november 2007 @ 12:18:40 #114
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_54757704
quote:
Op woensdag 21 november 2007 12:14 schreef Pruk het volgende:

[..]

Maar je mag de eerste tijd toch niet in bad?

En om nou in bad te gaan zitten in een klein laagje om de boel te spoelen lijkt me ook koud eigenlijk
Geen idee of je wel of niet in bad mag (waarom eigenlijk niet? niet dat ik van in bad gaan hou hoor), maar om dat deel te weken lijkt mij dat toch echt wel het prettigst.
En koud zal wel meevallen toch? Kwestie van de verwarming aan en gewoon een t-shirtje aanhouden.

Nou ja goed, het ding staat hier niet op het lijstje, dus ik hoef me er ook niet druk om te maken.
***
pi_54757728
Ik dacht dat dat was omdat je de eerste tijd nog vloeit.
  woensdag 21 november 2007 @ 12:24:40 #116
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_54757855
De eerste tijd heb je een wond in je baarmoeder en is je baarmoedermond nog niet gesloten. In bad gaan kan er dus voor zorgen dat er 'vies' water bij de wond komt en dat kan gaan ontsteken.

k heb trouwens steeds gespoeld met een maatbeker (die van MvM . Koud water verdoofd wel even lekker.. niet te koud, dat is niet zo fijn
(deze keer niet meegedaan met mvm.. *maatbeker op lijsje schrijft*)
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
pi_54757953
Ow ja.... Dat plassen...
Was het alweer vergeten
En dan ben ik "al die keren" niet eens gehacht geweest... had telkens maar een klein "schaaf"wondje, maar jezus, wat deed dat pijn!
No farewell could be the last one.
If you long to meet again...
pi_54758254
Wat gaan jullie toch snel! Mijn concentratie is beneden het nulpunt dus ik raak maar niet bijgelezen
Ik schijt 'm echt zeven kleuren.. nog een nachtje slapen.. Ik probeer het maar over me heen te laten komen maar wat vind ik dit KSgedoe eng
Mama van 2 stengeltjes!
..YANA..
..JAMIE..
pi_54758314
Spoelbeker is om mee te plassen inderdaad en een badje voor ontsteking (hemel zij dank dat ik die niet er ook nog bij kreeg)...

Ben ik de enige die plaste en spoelde onder douche bij nood? Geen toilet boven?
Iedere dag is het begin van een nieuwe morgen...
pi_54758376
Ik had een tandenborstel in de badkamer liggen en daar beet ik op (de steel) wanneer ik moest plassen. Daarna gewoon na spoelen met een maatbeker en klaar. Af en toe even de boel luchten beneden door op een zeiltje in bed te gaan liggen met ontblote onderkant.

Volgens mij is de ondersteek voor het geval je moet plassen tijdens je thuis bevalling en je je bed niet uit kan.
pi_54758386
Soepstengel 1 dingen jij hebt dit allemaal niet aan de hand spoelen omdat je ...... (geef het een eigen naam) zo gehavend is en jij krijgt ook geen hechtingen die eventueel kunnen gaan ontsteken down under.

Jij krijgt morgen een heel klein lief hummeltje waar je de ks echt wel over hebt en voordat ik het vergeet wens ik je alvast alle sterkte van de wereld en genietze met de kleine morgen. Geniet van jullie laatste avondje saampjes.
Iedere dag is het begin van een nieuwe morgen...
pi_54758422
Faja ik deed dat in de achterkant van een borstel hahaha... En dan nog dat gefrut met zo'n spoelding erbij en je hebt alles voor een komische foto...
Iedere dag is het begin van een nieuwe morgen...
pi_54758520
Ik ging met m'n achterste over de badrand zitten en liet (door manlief) de douchestraal even over het 'rollade gedeelte' (sorry, zo voelde het) lopen. Dat was zó'n lekker fris gevoel! *zucht en kijkt gelukzalig*
♥ ♥ Jij een beetje van mij, ik een beetje van jou. ♥ ♥
pi_54758695
Ik ben vanmorgen voor mijn check up geweest. En zoals ik al dacht ben ik de slijmprop aan het verliezen. Beetje bloed in urine, wat in dit geval het meest zou wijzen daarop. Ik voel zelf ook al wel dat ik constant kleine weetjes heb. Nog geen ritme te vinden, maar mijn gevoel zegt gewoon dat het echt niet lang wachten is. Ze ligt er helemaal klaar voor, ze konden haar hoofdje nog maar net voelen. Ben benieuwd en vind het ook wel erg spannend.

Soepstengel, ik kan me voorstellen dat je zenuwachtig bent. Je weet totaal niet wat te verwachten. Ik wens je alvast sterkte toe als je dat nodig hebt, maar geloof me die eerste momenten met je kindje in je armen en de rest doet er dan echt niet meer toe.
  woensdag 21 november 2007 @ 13:09:29 #125
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_54758803
quote:
Op woensdag 21 november 2007 12:46 schreef Mibos het volgende:
Soepstengel 1 dingen jij hebt dit allemaal niet aan de hand spoelen omdat je ...... (geef het een eigen naam) zo gehavend is en jij krijgt ook geen hechtingen die eventueel kunnen gaan ontsteken down under.

Jij krijgt morgen een heel klein lief hummeltje waar je de ks echt wel over hebt en voordat ik het vergeet wens ik je alvast alle sterkte van de wereld en genietze met de kleine morgen. Geniet van jullie laatste avondje saampjes.
dus wel he je vloeit na de KS ook nog gewoon en al doet het daar niet zeer , maar je buikwond wel, door die wond kan je echt nog niet zo voorover buigen om de boel goed schoon te poetsen;wassen, dus blijft het zelfde
Engaging Infinite Improbability Drive..
  woensdag 21 november 2007 @ 13:09:56 #126
156412 hestria
erg gastvrij
pi_54758812
hier heb ik de eerste dagen gewoon lekker onder de douche geplast, (hebben boven wel een toilet) maar was zo bang van het prikken, dat ik lekker de douche gebruikte, daarna idd met een bakje water op de toilet en idd kantelen, alleen gooide ik tijdens het plassen het water er al overheen, dat verdunde en prikte minder!

bedpan heb ik wel in huis gehaalt en ook gebruikt(om warm water in te doen tijdens de bevalling) verder is ie niet gebruikt
Liefde is het enige dat zich vermenigvuldigt als je het deelt!
Trotse mama van Michelle en Dennis
  woensdag 21 november 2007 @ 13:16:07 #127
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_54758914
quote:
Op woensdag 21 november 2007 12:18 schreef Brighteyes het volgende:

[..]

Geen idee of je wel of niet in bad mag (waarom eigenlijk niet? niet dat ik van in bad gaan hou hoor), maar om dat deel te weken lijkt mij dat toch echt wel het prettigst.
En koud zal wel meevallen toch? Kwestie van de verwarming aan en gewoon een t-shirtje aanhouden.

Nou ja goed, het ding staat hier niet op het lijstje, dus ik hoef me er ook niet druk om te maken.
Hechtingen en bad mag nooit volgens mij. Met mijn herniawond mocht ik ook niet in bad en alleen heel voorzichtig douchen, zelfde met mijn buikoperatie. Het is zodat er geen vuil water bij de wond komt, een douche is een constante stroom van schoonwater.

Lewis en S-oepstengel wat spannend zeg. Ik hoop dat het snel doorzet bij je Lewis en dat je snel je beebje in je armen mag hebben liggen.
S-oepstengel, ik kan het me goed voorstellen dat je bang bent. Ga je onder gehele narcose of plaatselijke verdoving. Het komt vast allemaal goed en straks heb jij ook je beepje in je armen liggen.
pi_54758986
quote:
Op woensdag 21 november 2007 13:16 schreef Silmarwen het volgende:

[..]

Hechtingen en bad mag nooit volgens mij. Met mijn herniawond mocht ik ook niet in bad en alleen heel voorzichtig douchen, zelfde met mijn buikoperatie.
Ik mocht mijn mijn gehechte uitgang wel in bad. Met soda.
Liefde
Rij nooit harder dan je beschermengel kan vliegen!!
pi_54758995
Evenstar ik weet ook dat je vloeit en weet ook dat een buikwond zeer doet maar ze krijgt niet het getob met hechtigen en een geknipte doos ofwel? Tenminste ik heb nog nooit een keizersnede daar uitgevoerd zien worden.

Ik dacht dat ik nog wel duidelijk schreef maar blijkbaar niet dus...
Iedere dag is het begin van een nieuwe morgen...
  woensdag 21 november 2007 @ 13:21:19 #130
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_54759029
quote:
Op woensdag 21 november 2007 13:19 schreef MeNicole het volgende:

[..]

Ik mocht mijn mijn gehechte uitgang wel in bad. Met soda.
Hehe met een fikse rugwond wil jij niet in een bad met soda liggen, vrijwillig. Ik vond douchen al pijnlijk zat. Met mijn buk weet ik het niet meer goed.

Mijn moeder vertelde trouwens dat ze een zwemband had, die over een teiltje heenzette en zo in het sodabadje ging zitten. Ze vond dat zelf erg prettig.
pi_54759039
Lewis jij rommelt ook al stiekem zo dus ik hoop dat jij ook snel je kleine in je armen hebt.
Iedere dag is het begin van een nieuwe morgen...
  woensdag 21 november 2007 @ 13:23:15 #132
54772 Silmarwen
The World is in our hands
pi_54759075
quote:
Op woensdag 21 november 2007 13:19 schreef Mibos het volgende:
Evenstar ik weet ook dat je vloeit en weet ook dat een buikwond zeer doet maar ze krijgt niet het getob met hechtigen en een geknipte doos ofwel? Tenminste ik heb nog nooit een keizersnede daar uitgevoerd zien worden.

Ik dacht dat ik nog wel duidelijk schreef maar blijkbaar niet dus...
Ik kende een meisje die kreeg een keizersnede omdat ze zwangerschapvergiftiging had. Zij kon gewoon normaal plassen, de buikwond deed natuurlijk wel pijn, maar geen teiltjes en maatbekers water. Dus het lijkt mij ook van niet nee.
pi_54759127
Soepstengel spannend hoor!
Je vindt het eng zeg je? Gewoon de spanning of ben je echt ergens bang voor?

[ Bericht 35% gewijzigd door appelsap op 21-11-2007 13:38:30 ]
  woensdag 21 november 2007 @ 13:28:33 #134
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_54759185
quote:
Op woensdag 21 november 2007 13:09 schreef _evenstar_ het volgende:

[..]

dus wel he je vloeit na de KS ook nog gewoon en al doet het daar niet zeer , maar je buikwond wel, door die wond kan je echt nog niet zo voorover buigen om de boel goed schoon te poetsen;wassen, dus blijft het zelfde
Rare anatomie heb jij als de urine tijdens het plassen langs je KS-wond loopt
En tja, vloeien doe je ook, maar ook dat komt niet ook nog eens langs nog een wond met hechtingen.
Je kunt gewoon met wc-papier na een plasje de boel afvegen en hoeft niet met maatbekers of flessen water aan de gang om de boel schoon te houden..
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
pi_54759192
Laat maar!
pi_54759205
Appelsap als er goed gelezen werd dan zou je snappen dat ik dat ook bedoel. Het ging er puur om dat het over het onderkantje ging en met de beste wil van de wereld wordt dat met een ks geen rauwe gehechte muts. Het hele topic gaat over de onderkant en niet over ks wonden in dit geval.
Iedere dag is het begin van een nieuwe morgen...
pi_54759227
Dank je ET dat jij het misschien duidelijker uit kan leggen als ik want blijkbaar schrijf ik russisch ofzo...
Iedere dag is het begin van een nieuwe morgen...
  woensdag 21 november 2007 @ 13:31:41 #138
593 sjak
Juffie Bloem
pi_54759267
Spannend hoor Lewis, ik ben benieuwd of je gevoel klopt!
Qua gewicht, Jetske was ook ik 4200 gram. Dat was ook precies zo voorspeld door een echo mevrouw, wel knap dus als ik nu zo de voorspellingen hier zie. Ik ben zeer benieuwd (lees: doodsbang) wat deze gaat wegen.
Volgens mij raden ze een biotexbadje alleen aan als het echt lijkt te gaan ontsteken. Anders kun je de wond veel beter laten drogen. Wat ik heel verlichtend vond was om op een heel koud kraamverband te gaan zitten (beetje nat, even in de vriezer, niet rechtstreeks op de huid), dat verlichtte de pijn echt.
Lekker douchen!
pi_54759357
In het ziekenhuis kreeg ik een beker mee naar de wc, om water in te doen om te spoelen. Alleen was dat water wel erg koud.
En als je je net met moeite op een wc gemanouvreerd heb, is het echt niet zo prettig om een soort schrikreactie daarvan te krijgen.

Ik plaste gewoon onder de douche de eerste paar dagen. Wel zo makkelijk vond ik met al die hechtingen.
Veel erger vond ik de eerste keer dat je moet poepen. En dat je dan ook moet van de kraamverzorgster.
"Maar ik wil niet" ...
"Je moet!"
-If I know I'm going crazy, I must not be insane-!
pi_54759487
Heb hier gelukkig geen ervaring mee haha, klinkt niet echt fijn allemaal

Maar wat Igraine zei over dat koude water. Viel mij tijdens mijn stage op dat veel verpleegkundigen het water niet een klein beetje warmer maken
De wondverpleegkundige was zelfs verbaasd toen ik met lauw water aan kwam zetten ipv koud... (en dat was dan een nog onprettigere wond dat een paar hechtingen, denk ik ).

Soepstengel: Succes morgen! Spannend hoor, morgen heb je gewoon je meisje in je armen!
pi_54759489
Mibos, heb het al weggehaald. Ik had even over het stukje down under gelezen. Foutje!
pi_54759492
En ik moest heel nodig poepen maar kon niet lang op de wc zitten door die rugweeen die ik had. Heb daar nog maanden last van gehad. Ben nu altijd supersnel met poepen daardoor
Liefde
Rij nooit harder dan je beschermengel kan vliegen!!
pi_54759506
Geeft niks... Kan gebeuren appelsappie!

Ik kon juist helemaal niet naar de toilet en dat is uiteindelijk pas gelukt na 23 dagen doordat het zo gehavend/gezwollen was heeft het er nooit doorheen gekund zullen we maar zeggen. Ben op 30 november nog een keertje bevallen.
Iedere dag is het begin van een nieuwe morgen...
  woensdag 21 november 2007 @ 13:43:24 #144
175104 Fruppel
Okay D Elmo voor jou ;)
pi_54759527
Lewis wat lekker dat je begint te rommelen!

Soepstengel, niet te bang zijn he, bijna komt je lieve mooie ó zo lang verwachte kindje!!
Sterkte meis!
  woensdag 21 november 2007 @ 13:46:12 #145
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_54759594
quote:
Op woensdag 21 november 2007 12:43 schreef Mibos het volgende:
Spoelbeker is om mee te plassen inderdaad en een badje voor ontsteking (hemel zij dank dat ik die niet er ook nog bij kreeg)...

Ben ik de enige die plaste en spoelde onder douche bij nood? Geen toilet boven?
Er staat hier nu al een emmertje voor 's nachts als ik ineens heel nodig moet en geen puf heb om met mijn duffe hoofd naar beneden te gaan. Dan hang ik over het randje van het bad hoor. Wij hebben dus ook geen toilet boven dus ik vermoed dat ik het ook al douchend zal gaan doen na de bevalling.
***
pi_54759654
Jemig Mibos heb je dan niet enorm veel pijn gehad?

Ik moest gelijk de eerste dag eigenlijk al. Maar ik mocht pas de volgende dag het bed uit omdat ik een KS gehad had. En dus echt niet dat ik op zo'n po in bed ging hè!
pi_54759751
Dat was mijn tweede bevalling in drie weken tijd zeg maar... Wel met zakjes van de huisarts om het soepel te maken maar was maar goed dat de buren werkte want ik heb echt gescholden als een oude man. Mijn mams en de gezinshulp waren in huis en die gingen met Kaith naar boven...
Iedere dag is het begin van een nieuwe morgen...
pi_54759793
Ik kan het me voorstellen, tjee dat lijkt me echt vreselijk. Dat zijn toch wel de echte nare ongemakken.
  woensdag 21 november 2007 @ 13:55:00 #149
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_54759798
Ai Mibos!

Lewis! Je rommelt!
En S_oepstengel... ik kan het me goed voorstellen hoor. Probeer maar zoveel mogelijk voorbij die operatie te denken, dan heb je je kindje in je armen!

Ik ben er ook klaar voor hoor, alles is weer netjes opgevouwen en opgeruimd.

Met kleedje:



En het wiegje is er ook klaar voor:

***
pi_54759858
Ik vind dat Bert daar maar gauw in moet komen te liggen hoor!!! Zijn kamertje is er klaar voor.

Beetje erg naar... Maar ook dat is weer goed gekomen.
Iedere dag is het begin van een nieuwe morgen...
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')