Klote KBVBquote:Volgens het Algemeen Dagblad heeft de Belgische bond alle spelers die hebben afgezegd voor het Belgisch nationaal elftal gedreigd met een FIFA schorsing. De bondsvoorzitter vertrouwt alle afmeldingen wegens blessures niet. Indien een club een speler niet vrijgeeft kan die speler voor een aantal dagen wereldwijd geschorst worden. Dat zou Simons het duel tegen Excelsior kunnen kosten. In een reactie in het AD liet Simons weten officieel nog niets gehoord te hebben. Hij heeft ook deze week bij PSV vanwege de rugblessure niet kunnen trainen. Hij was nota bene wel bij de nationale selectie, maar vertrok daar na een dag. Stan Valckx liet in een reactie weten dat zulke uitlatingen alleen maar kwaad bloed zetten. 'De club staat een speler af, betaalt zijn salaris terug, hij raakt geblesseerd bij de nationale bond en dan gaan zij juist ook nog dreigen met een schorsing.'
Slimme zet ook van de KBVB. En zelfs dan nog hoop ik dat het bij dreigen blijft.quote:
quote:De Brazilianen van PSV zondag in ‘Witte Geit’
Het televisieprogramma ‘Witte Geit’ van Omroep Brabant staat zondagavond volledig in het teken van PSV. Witte Geit is een cultuurhistorisch programma, gepresenteerd door Theo Verbruggen, waarin op spraakmakende wijze een visie wordt gegeven op het Brabants erfgoed. Lees hier een vooruitblik.
Brazilianen bij PSV
De uitzending van zondag gaat over Brazilianen bij PSV, zowel van het heden als uit het verleden, en bevat enkele hilarische momenten. Aan het woord komen onder meer oud-speler René van de Kerkhof, algemeen directeur Jan Reker en masseur/verzorger Mart van den Heuvel. Ook de roemruchte historie van PSV komt uitgebreid aan de orde: hoe groeide de sportvereniging voor Philips-medewerkers uit tot een internationale topclub? Hierover komen Frits Philips Jr., de weduwe en zoon van topscorer Coen Dillen en mister PSV Willy van der Kuylen aan het woord. De uitzending begint om 18.10 uur en wordt tot en met maandagmiddag (elk uur) herhaald.
Als het idd zo is dat spelers niet echt gebleseerd zijn, dan mogen ze idd wel even op het matje bij de Fifa komen.quote:
Maar aangezien Simons vanwege die blessure bij PSV ook niet heeft kunnen trainen, is het gewoon een trieste uitspraak. En zal Simons ook nooit geschorst worden, aangezien PSV dit gewoon kan weerleggen.quote:Op zaterdag 17 november 2007 13:41 schreef MrDoegewoon het volgende:
[..]
Als het idd zo is dat spelers niet echt gebleseerd zijn, dan mogen ze idd wel even op het matje bij de Fifa komen.
Zeg dan gewoon dan je niet wil
Ik zeg ook als het echt zo is, schorsing zou dan inderdaad teveel zijn.quote:Op zaterdag 17 november 2007 13:44 schreef Lemming22 het volgende:
[..]
Maar aangezien Simons vanwege die blessure bij PSV ook niet heeft kunnen trainen, is het gewoon een trieste uitspraak. En zal Simons ook nooit geschorst worden, aangezien PSV dit gewoon kan weerleggen.
Maar wel erg sneu dat ze zo omgaan met hun topspelers. Moet je vooral doen met je beste spelers als je ooit nog op niveau terug wil komen.![]()
Nee, geen sarcasme. Ik vind dat slechte resultaten te vaak toebedeeld worden aan de trainer.quote:
PSV staat 1 punt achter de kop.quote:Op zaterdag 17 november 2007 14:01 schreef patrickt37 het volgende:
[..]
Nee, geen sarcasme. Ik vind dat slechte resultaten te vaak toebedeeld worden aan de trainer.
Je weet hoeveel trainers Ajax al heeft versleten. Zouden al deze trainers niet capabel zijn om een elftal goed te laten draaien?
Ik denk dat je het verval bij PSV structueel moet zien. Dit verval is vorig jaar na de winterstop al ingezet.
Dan heb je de discussie ff niet gevolgd.quote:Op zaterdag 17 november 2007 14:14 schreef mcyodogg het volgende:
[..]
PSV staat 1 punt achter de kop.
quote:Op zaterdag 17 november 2007 01:08 schreef patrickt37 het volgende:
[..]
1) Waarom zou PSV ineens veel punten verliezen doordat Wouters aan het roer staat?
2) Stel dat je ivm het puntverlies gelijk hebt, is natuurlijk alles in de tweede seizoenshelft mogelijk. Zoals jullie vorig jaar eigenlijk alles verspeelde in de tweede helft, kan je zomaar alles rectzetten in de tweede helft.
Maar jullie draaien niog steeds mee in de top, en zie dit niet veranderen door de tijdelijke komst van Wouters.
Wat nou, dit is toch het goed recht van de KBVB?quote:
Ah, maar jij sprak van een verval sinds de winterstop vorig jaar. Terwijl PSV zich dit seizoen toch aardig herpakt heeft, tov het begin van 2007.quote:Op zaterdag 17 november 2007 14:35 schreef patrickt37 het volgende:
[..]
Dan heb je de discussie ff niet gevolgd.
Hij reageerde op een reactie van me in het vorig topic.
[..]
Ze draaien nog steeds aardig mee, maar het gaat allemaal niet van harte.quote:Op zaterdag 17 november 2007 14:40 schreef mcyodogg het volgende:
[..]
Ah, maar jij sprak van een verval sinds de winterstop vorig jaar. Terwijl PSV zich dit seizoen toch aardig herpakt heeft, tov het begin van 2007.
Je kan niet altijd van die seizoenen hebben als 04/05 of 05/06. Is ook moeilijk om elke keer goede vervanging te vinden. Dit seizoen is PSV inderdaad niet briljant bezig. Maar ik kan nou niet zeggen dat ik Ajax of Feyenoord indrukwekkender vind, dus wat dat betreft ligt alles nog open.quote:Op zaterdag 17 november 2007 14:46 schreef patrickt37 het volgende:
[..]
Ze draaien nog steeds aardig mee, maar het gaat allemaal niet van harte.
Zo is het ook een feit dat PSV in tegenstelling met voorgaande jaren vlug is uitgeschakeld in de CL.
Vorig jaar met wat geluk de titel gepakt, en in mijn ogen hebben ze ook nog niet kunnen overtuigen in dit seizoen.
En denk jij dat een andere trainer hierin verandering kan brengen?
Geen enkele club heeft me kunnen overtuigen in dit seizoen. Nee, ook Ajax niet.quote:Op zaterdag 17 november 2007 15:10 schreef mcyodogg het volgende:
[..]
Je kan niet altijd van die seizoenen hebben als 04/05 of 05/06. Is ook moeilijk om elke keer goede vervanging te vinden. Dit seizoen is PSV inderdaad niet briljant bezig. Maar ik kan nou niet zeggen dat ik Ajax of Feyenoord indrukwekkender vind, dus wat dat betreft ligt alles nog open.
Een trainer is zo ongeveer de belangrijkste figuur in een voetbalorganisatie, dus dat dat invloed heeft, dat denk ik wel ja. Maar goed, van interims hoef je verder geen wonderen te verwachten, zolang de boel maar niet uit de hand loopt.
Trouwens is PSV zo goed als uitgeschakeld voor de CL, maar nog niet helemaal.
Ja wie nietquote:Op zaterdag 17 november 2007 16:39 schreef knep het volgende:
Ik word ietwat moe van die trainer-soap.
Welke winterstop?quote:Op zaterdag 17 november 2007 15:33 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Wouters tot de winterstop lijkt het devies te zijn. Mwoh...
Die twee weken noem ik geen winterstopquote:
Vind ik opzich niet eens zo erg, maar ik hoop wel dat Jan Wouters zich een beetje herneemt en er dan ook echt voor gaat. Hoe hij zich nu in interviews en persconferenties presenteert is gewoon triest om te zien...quote:Op zaterdag 17 november 2007 15:33 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Wouters tot de winterstop lijkt het devies te zijn. Mwoh...
Jort!quote:Op zaterdag 17 november 2007 19:54 schreef KELDER het volgende:
omdat er in interlandweekendjes altijd weinig echt te bepraten valt, bij deze een schaamteloze tvp
//edit: voor de geintresseerden overigens: mn visum voor naar Rusland is eindelijk helemaal geregeld 0/
aftellen kan beginnen, hopen dat we daar wel beetje fatsoenlijk resultaat neerzetten
quote:'Koeman wil Gomes naar Valencia halen'
Volgens de regionale krant Levante - El Mercantil Valenciano heeft Ronald Koeman Valencia gevraagd een nieuwe keeper aan te trekken na analyse van alle wedstrijden. De keepers Cañizares en Hildebrand wisselden dit seizoen elkaar af in de goal en wisten beiden niet te overtuigen. Koeman zou de clubleiding gevraagd hebben te proberen doelman Gomes van PSV in de winterstop aan te trekken.
PSV behandelt hem met respect, geeft hem vrij baan om zijn carrière voort te zetten bij een hoger aangeschreven club, krijg je dit terug. Stank voor dank. Wat een smerige klootzak zeg. Echt zum kotzenquote:
quote:PSV verbaasd over 'diagnose' Aissati
Geschreven door Daniel Cabot-Kerkdijk op zondag, 18 november om 10:43
PSV heeft verbaasd gereageerd op de uitlatingen van Foppe de Haan, bondscoach van Jong Oranje. Volgens de Friese coach zal Ismail Aissati binnenkort onder het mes gaan. Dat maakte De Haan zowel op de website van de KNVB als na afloop van het duel tegen de leeftijdsgenoten van Macedonië (1-0 winst) bekend. In Eindhoven weet men echter van niets. “Foppe is veel te voorbarig”, vertelt woordvoerder Pedro Salazar in de zondageditie van De Telegraaf. “Ismail heeft een klein beetje irritatie in zijn knie, is door een korte afwezigheid van dokter Van den Hoogenband nog niet eens onderzocht en staat zover wij weten morgen gewoon op het trainingsveld.”
“Ismail heeft dit seizoen nog geen training gemist en heeft nu uit voorzorg afgezegd voor het Olympisch elftal. Hij wil de knie niet forceren. Niets meer en niets minder. Bij PSV is hij in elk geval niet tot februari uitgeschakeld. De medische staf van Jong Oranje heeft Ismail niet eens gezien.”
"Kennelijk is de telefonische afzegging van Ismail voor Foppe voldoende geweest om zo’n zware diagnose te stellen. Hij bepaalt niet of een speler van PSV wordt geopereerd. Ik heb algemeen directeur Jan Reker gesproken en die weet -net als tweede clubarts Peter Leenhouts- echt van niets”, aldus Salazar.
De Haan
De Haan is duidelijk een andere mening toegedaan. “De operatie staat vast. Als hij dat zo snel mogelijk laat doen, is hij in februari wel klaar. Het is niet zo ingrijpend. Op het EK van afgelopen zomer had Ismail last van dezelfde knie en vonden wij al dat hij geopereerd moest worden. PSV dacht echter dat de knie met rust en optrainen zou herstellen. Toen hij deze week volle bak ging trainen, waren we al bang dat het zou misgaan.”
Ah, komt Foppe weerquote:
Rot op Koemanquote:
Dat nog niet eens.quote:Op zondag 18 november 2007 13:04 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Rot op Koeman![]()
20+ miljoen + Velthuizen halen + centrale verdediger halen. Mischien kan ik daar mee leven
quote:Lazovic mist ontmoeting met Excelsior
Geschreven door Matthijs van Laar op zondag, 18 november om 14:57
Jan Wouters kan in de wedstrijd tegen Excelsior geen beroep doen op de diensten van Danko Lazovic. De Servische spits kreeg vandaag te horen dat het EK-kwalificatieduel van zijn land met Kazachstan is uitgesteld naar volgen week zaterdag, de dag waarop zijn club het opneemt tegen de Kralingers.
Het duel tussen Servië en Kazachstan had eigenlijk gisteravond plaats moeten hebben, maar hevige sneeuwval noopte de UEFA om het treffen tot nader order uit te stellen. In eerste instantie zou dat vandaag zijn, maar de weersomstandigheden lieten eens temeer te wensen over.
Na overleg besloten scheidsrechter Luis Medina Cantalejo en de UEFA-vertegenwoordiger Peter Forusek het risico van een nieuwe afgelasting te minimaliseren, en het duel te verschuiven naar zaterdag 24 november.
En iedereen maar zeiken dat Koeman alleen maar kut-aankopen doet, als hij Gomes naar Valencia haalt dan doet hij het toch goed. (Al kan elke bosmongool zien dat Gomes extreem goed is, zelfs Koeman)quote:Op zondag 18 november 2007 14:23 schreef Steve_I. het volgende:pwned
wat een klootzak is die Koeman
Ooit komt er een punt in z'n carriere dat iedereen 'm uitkotst en niemand 'm meer moet zou je toch zeggen
Is dat even moeilijk met het budget van Valenciaquote:Op zondag 18 november 2007 17:00 schreef Leso_Varen het volgende:
[..]
En iedereen maar zeiken dat Koeman alleen maar kut-aankopen doet, als hij Gomes naar Valencia haalt dan doet hij het toch goed. (Al kan elke bosmongool zien dat Gomes extreem goed is, zelfs Koeman)
2011, maar hij heeft een clausule van 14 miljoen of zo.quote:Op zondag 18 november 2007 17:28 schreef ub40_bboy het volgende:
hoelang loopt het contract van gomes nog door?
Soetaars, Sonck, Bob Peters en Sikora hebben wel wat gekost hoor.quote:Op zondag 18 november 2007 17:11 schreef cultheld het volgende:
[..]
Is dat even moeilijk met het budget van Valencia. Het gaat vooral om de kut-aankopen met clubs als Ajax, Benfica en PSV (die beperkte budgetten hebben).
Was ook niet cynisch ofzoquote:Op zondag 18 november 2007 17:11 schreef cultheld het volgende:
[..]
Is dat even moeilijk met het budget van Valencia. Het gaat vooral om de kut-aankopen met clubs als Ajax, Benfica en PSV (die beperkte budgetten hebben).
Het is nooit fijn zo'n keeper kwijt te raken, maar voor een keeper is 14 miljoen best een redelijk bedrag. Feyenoord heeft toen der tijd bijvoorbeeld geloof ik zo'n 8 miljoen euro gekregen voor Dudek.quote:Op zondag 18 november 2007 17:29 schreef cultheld het volgende:
[..]
2011, maar hij heeft een clausule van 14 miljoen of zo.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |