Tja, zoals de TT al aan geeft is dit een vraag over het afsluiten van bericht met "xxx".
'k zal maar even een kleine situatie schets geven voor de duidelijkheid.
Ik (25) heb via een datingsite een vrouw(21) leren kennen. Beetje berichtjes naar elkaar aan het sturen gegaan. Zij nam het initiatief voor het 1e berichtje. Voor de volledigheid allemaal redelijk algemene zaken(wat doe je voor opleiding, werk je ook nog, wat doe je zoal, dat soort dingen)
Waarbij ik steeds meer "interesse" ontwikkel voor de persoon achter de nickname.
Nou heb ik zelf niet bepaald veel "ervaring", heb tot voor kort zo m'n problemen gehad met vrouwen uberhoubt aanspreken waar ik wel interesse in had(zie ander topic van mij indien je daar het fijne van wil weten).
Tot zover even een kleine inleiding, terug naar de vraag:
Wat me opviel is dat haar "afsluiting" van haar berichten van een aantal keer "groetjes" naar 1x haar echte naam is gegaan en het berichtje wat daarop volgde verander is in "xxx".
Je voelt hem waarschijnlijk al aankomen...
Zit er een speciale de betekenis aan die "xxx"(voor zo ver ik weet "kusjes"), of is het gewoon een standaard afsluiting of iets dergelijks?
Even voor de duidelijkheid ik wil haar graag een keer in levende lijve ontmoeten en echt leren kennen.
Ik ben erg bang dat ik "verkeerd" reageer of het "anders" opvat dan dat het bedoeld is. En het uiteindelijk met mijn reactie daarop zou verprutsen, wat absoluut NIET mijn bedoeling is.
Kom nou niet meteen met: "uit je fouten moet je leren", Dat wil ik op het moment echt NIET!!
Ofwel uw mening/advies is meer als welkom...
PS waar zij ik dat het SMSjes waren.. zijn interne berichtjes via de datingsite... niet dat dat uit maakt.
update: inmiddels is er al een reactie op haar bericht naar haar verzonden.
[ Bericht 3% gewijzigd door MDKme2 op 16-11-2007 00:18:31 ]
My Mind Is The Limit.
Assume the universe is a box,
What is outside the box?!