Ik hoef hem dan ook niet te zien bij AZ. Ten eerste vind ik zijn karakter maar klote en ten tweede zie ik in hem niet de verlosser die wij nodig hebben.quote:Op zaterdag 29 december 2007 12:36 schreef RayMania het volgende:
AZ maakt zich echt belachelijk als zij Alves halen voor 20 miljoen. Dat halen ze nooit meer eruit voor hem en veel prijzen gaat AZ ook niet pakken (dit seizoen al niet) en volgend seizoen moet ik nog maar zien.
Ga er maar vanuit dat we morgen 100% niets weten. De kantoren van sc Heerenveen zijn gesloten tot 2 januari. (wellicht met opzetquote:Op zaterdag 29 december 2007 12:55 schreef fuckbuddy het volgende:
We zullen het morgen 99% zeker weten.
Ja, ff met een zak geld komen, een speler enorm veel geld aanbieden en binnen!quote:Op zaterdag 29 december 2007 13:35 schreef twi het volgende:
Die arrogantie van AZ ook dat ze de transfers voor het nieuwe jaar geregeld willen hebben. Het zijn daar echt een stelletje amateurs die denken dat een transfer zo geregeld is, geloof ik
Je weet dan in ieder geval dat je teveel betaalt ja.quote:Op zaterdag 29 december 2007 13:37 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Ja, ff met een zak geld komen, een speler enorm veel geld aanbieden en binnen!
Wat een trieste reactie man, nee Ajax zou het heeeeeeeel anders doen.quote:Op zaterdag 29 december 2007 13:35 schreef twi het volgende:
Die arrogantie van AZ ook dat ze de transfers voor het nieuwe jaar geregeld willen hebben. Het zijn daar echt een stelletje amateurs die denken dat een transfer zo geregeld is, geloof ik
Allereerst, echt kansloos die vergelijking altijd maar weer tussen Ajax en az, en ten tweede, Ajax doet het anders want heb jij al nieuwe spelers gezien voor 1 januarie?quote:Op zaterdag 29 december 2007 20:14 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
Wat een trieste reactie man, nee Ajax zou het heeeeeeeel anders doen.
Ik denk dat AZ en Ajax indeze exact hetzelfde hadden gedaan, die hebben beide niet echt slim gehandeld door de belangrijkste speler van de selectie te verkopen en dan niet een gelijke/betere ervoor terug te halen. Dus hebben wel lering getrokken uit hun verkeerde beleid. Probeer het eens op die manier te lezen.
Brands zegt nergens dat het dan geregeld is, maar zegt dat ie het wilt. Wat jij doet is selectief lezen en dan kom je met een conclusie die op niets is gebaseerd..... Dus hoezo arrogant?
Het is arrogant, irrealistisch en onprofessioneel om zoiets te zeggen. Je schopt er gewoon problemen mee bij de mensen met wie je wilt onderhandelen, omdat dit soort uitsprakingen neigen naar het overschatten van de eigen handelspositie. Alsof AZ 'even' Afonso Alves op gaat halen in Heerenveen.quote:Op zaterdag 29 december 2007 20:36 schreef Pizzakoppo het volgende:
Verder vind ik het niet arrogant van Brands om zoiets te zeggen, sterker nog ik zou willen dat er bij Ajax eens wat meer vaart kwam bij de hoognodige transfers!
Nou is dat vooral iets dat vroeger onmogelijk geacht werd, tegenwoordig met alle Abramovices en Scheringa´s is het wel mogelijk om Alves eventjes te halen, leg een zak geld op tafel en als die zak maar groot genoeg is komt elke voetballer erop af, en wellicht is dat arrogant om te zeggen van Brands, maar aan het einde van de rit zul je zien dat Az een aantal (potentiele) topaankopen heeft gedaan en Ajax naast de pot piest...quote:Op zaterdag 29 december 2007 23:06 schreef twi het volgende:
[..]
Het is arrogant, irrealistisch en onprofessioneel om zoiets te zeggen. Je schopt er gewoon problemen mee bij de mensen met wie je wilt onderhandelen, omdat dit soort uitsprakingen neigen naar het overschatten van de eigen handelspositie. Alsof AZ 'even' Afonso Alves op gaat halen in Heerenveen.
De voetbalwereld zit gewoon niet zo in elkaar. Ook al vlieg je zeven dagen lang de halve wereld over, het zegt helemaal niets over hoe snel of hoe gemakkelijk de transfers afgerond zullen worden.
Daadkracht is prima, maar doe dat dan lekker binnenskamers. Dit zijn gewoon loze kreten die alleen maar tegen je kunnen gaan werken: zie het gedoe om de trainer bij PSV.
Daar heb je een punt, overigens hoef ik hem ook niet bij Ajax te zien, alleen om zijn karakter al nietquote:Op zaterdag 29 december 2007 23:18 schreef twi het volgende:
Wat ik zeg, laat AZ Alves maar lekker kopen, die hoef ik bij Ajax niet te zien. Een 27-jarige Braziliaan die van de ene subtopper naar de andere subtopper gaat, terwijl hij zichzelf al rijp genoeg acht voor de echte top.
Scheringa is trouwens echt geen Abramovich, die legt echt niet 'eventjes' 20 miljoen op tafel. Als hij dat zou doen, zou Alves al lang in Alkmaar gespeeld hebben.
quote:Op zondag 30 december 2007 00:02 schreef Hertog_Martin het volgende:
Als AZ slim is kopen ze die Paulo Henrique van heerenveen weg ipv Alves.
Die kost 10 miljoen.quote:Op zondag 30 december 2007 00:02 schreef Hertog_Martin het volgende:
Als AZ slim is kopen ze die Paulo Henrique van heerenveen weg ipv Alves.
viquote:Afonso Alves productiefste speler van 2007
31/12/2007 09:10
SC Heerenveen-aanvaller Afonso Alves is de productiefste Eredivisie-speler van 2007. De Braziliaan maakte dit kalenderjaar 27 goals en bleef daarmee Ajacied Klaas-Jan Huntelaar (26 treffers) voor.
Opvallend is het geringe aantal wedstrijden dat Alves voor zijn 27 doelpunten nodig had: slechts negentien. De Braziliaan beleefde zijn persoonlijke hoogtepunt in de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo op 7 oktober. Hij scoorde toen zeven keer en hielp de Friezen aan een 9-0 recordzege.
In de top van de topscorerslijst over 2007 staan vier spelers die momenteel voor PSV actief zijn: Danny Koevermans (negentien goals), Jefferson Farfán (dertien), Kenneth Perez (twaalf) en Danko Lazovic (elf).
Daarbij moet worden aangetekend dat Koevermans, Perez en Lazovic in de eerste helft van 2007 uitkwamen voor andere clubs, respectievelijk AZ, Ajax en Vitesse.
Roy Makaay is de hoogst genoteerde Feyenoorder met elf doelpunten. De aanvaller uit Wijchen is pas sinds deze zomer actief voor de Rotterdammers en had voor zijn productie zeventien wedstrijden nodig.
vi2quote:2007: Moet Alves uitleggen wat pompeblêdden zijn?
31/12/2007 11:01
Afonso Alves is geen man met een uitbundige lach en het hart op de tong. De 26-jarige Braziliaanse spits van SC Heerenveen spreekt met zijn voeten en braakt verbaal vooral clichés uit.
Een duik in de archieven brengt geen uitkomst over wat hem bezielt of wat voor persoon hij nu eigenlijk is. De man van 34 doelpunten in het seizoen 2006/07 en van 28 goals in het kalenderjaar 2007 valt slechts op door zijn daden. Zoals zeven treffers in één wedstrijd tegen Heracles en vier tegen Feyenoord in een duel waarin alles op het spel stond.
Toch veroorzaakte Alves veel 'gedonder', zoals zijn coach Gertjan Verbeek dat graag benoemt. Al dan niet gepusht door zijn zaakwaarnemers maakte hij sinds afgelopen zomer vijanden. Zijn mislukte transfer naar een aansprekende Europese club bleef uit en dat kwam hard aan.
Uit zijn kamp kwam begin september een veelzeggende quote. 'Wat te denken van de sfeer op de training bij Brazilië. Vraagt Ronaldinho morgen aan Afonso: Met wie speel jij tegenwoordig? Zegt Afonso: Dingsdag. Dat kán toch niet.'
Want leg maar eens uit dat je uitkomt voor een club met pompeblêdden op het shirt en waar het lokale volkslied wordt gezongen voor aanvang van de thuiswedstrijden. Abe Lenstra? Foppe de Haan? Que é que é isso? Zou de stijve maar o zo trefzekere spits zich schamen voor zijn club? Of is het kanon uit Belo Horizonte Braziliaanser dan zijn bewegingen doen vermoeden?
Een inzending van Tim Didderiens uit Boxtel in de rubriek Fotosoep Vrijdag typeerde aardig de mogelijk dubbele laag nadat Alves in Brazilië een auto-ongeluk had gehad en later naar Friesland terugkeerde.
die alves zal wel goed in de groep liggen daarquote:Uit zijn kamp kwam begin september een veelzeggende quote. 'Wat te denken van de sfeer op de training bij Brazilië. Vraagt Ronaldinho morgen aan Afonso: Met wie speel jij tegenwoordig? Zegt Afonso: Dingsdag. Dat kán toch niet.'
quote:Scheringa: "Bedrag Alves buitencategorie"
Dirk Scheringa heeft grote twijfels of hij Afonso Alves wel naar Alkmaar wil halen. In De Telegraaf van maandag laat de voorzitter van AZ weten de prijs, die de sc Heerenveen-topschutter moet kosten, wel erg hoog te vinden.
"Afonso Alves is eigenlijk een grote stap te ver. Wij moeten toe naar de situatie, dat we hem zelf ontdekken op 18-jarige leeftijd. Maar dat is voor de lange termijn. Voor de korte termijn geldt, dat we een afweging moeten maken", aldus de twijfelende AZ-preses.
De uitlatingen van coach Louis van Gaal, die stelde Alves graag in zijn ploeg te willen hebben, zijn volgens Scheringa dan ook niet slim. "Hoe zeg ik dat diplomatiek? Zijn uitspraken kunnen beter niet in de krant staan. Het schept verwachtingen."
Volgens de voorzitter is Alves een goede speler, eentje uit de buitencatergorie. "Ja, ook qua prijs. We merken nu, èn dat geldt voor alle ambitieuze Nederlandse clubs, dat het moeilijk is om een topspeler te halen."
Deceptie is een groot woord denk ik, lang niet alle AZ-supporters zitten op hem te wachten. Als ik het goed begrijp ontsteken FuckBuddy en Stereotomy vanavond ook geen vuurwerk voor Alves mocht hij vandaag mag komen. Natuurlijk is het wel een goede voetballer, maar lang niet iedereen staat om hem te juichen.quote:Op maandag 31 december 2007 13:47 schreef MaxPower het volgende:
Het zou wel weer eens een grote deceptie kunnen worden voor de AZ-supporters:
[..]
Niet specifiek Alves nee, maar men verwacht daar wél een goede spits! En als Alves niet komt, komt er weer een Pelle of Ari als we Brands mogen geloven.quote:Op maandag 31 december 2007 13:49 schreef xFriendx het volgende:
[..]
Deceptie is een groot woord denk ik, lang niet alle AZ-supporters zitten op hem te wachten. Als ik het goed begrijp ontsteken FuckBuddy en Stereotomy vanavond ook geen vuurwerk voor Alves mocht hij vandaag mag komen. Natuurlijk is het wel een goede voetballer, maar lang niet iedereen staat om hem te juichen.
quote:Afonso Alves vor da Silva
Der Brasilianer Afonso Alves Martins vom niederländischen Ehrendivisionär SC Heerenveen ist neuer Welttorjäger des Jahres. Er erzielte in 31 Ligaspielen 34 Treffer und setzte sich damit vor Eduardo da Silva durch. Der gebürtige Brasilianer, der in Kroatien eingebürgert wurde und dort auch international spielt, traf für Dinamo Zagreb zwar auch 34-mal, dies allerdings in 32 Spielen.
Nou ja, dat is natuurlijk altijd afwachten als je nieuwe namen koopt. Uiteraard hoopt men op een goede spits of dat simpelweg Ari en/of Pelle pepers in den achterste krijgen.quote:Op maandag 31 december 2007 15:20 schreef MaxPower het volgende:
[..]
Niet specifiek Alves nee, maar men verwacht daar wél een goede spits! En als Alves niet komt, komt er weer een Pelle of Ari als we Brands mogen geloven.
Dat had z'n zaakwaarnemer gezegd, niet Alves zelf. Als je bij trainingen gaat kijken wordt er volop mét en dóór Alves gedolt met meerdere teamgenoten. Dat zal wel goed zitten dus.quote:Op maandag 31 december 2007 12:12 schreef Onderbroek het volgende:
[..]
die alves zal wel goed in de groep liggen daar
zelfs dan nog nietquote:Op maandag 31 december 2007 14:53 schreef Hertog_Martin het volgende:
Moet je CL halen wil je dat terug verdienen...
ja, dat was dankzij de afwezigheid van Ajax, verder zal de gehele deal met Alves ook richting de 25 miljoen gaan dus dan kan het in het allergunstigste geval ineens worden terug verdientquote:Op woensdag 2 januari 2008 00:55 schreef Hertog_Martin het volgende:
[..]
PSV had iets van 31 miljoen verdiend aan CL afgelopen CL-seizoen
quote:Alves duurste aankoop aller tijden van AZ
EXCLUSIEF -AZ heeft zich definitief versterkt met Afonso Alves van SC Heerenveen. De Alkmaarders bereikten twee weken geleden in het diepste geheim al overeenstemming met de Friezen over de transfer van de Braziliaan, zo laten bronnen Voetbal International weten.
AZ betaalt een recordbedrag van achttien miljoen euro voor Alves, die daarmee de Italiaan Graziano Pellè (deze zomer voor vijf miljoen euro overgenomen van Lecce) aflost als duurste aankoop ooit van de club.
AZ wil de komst van Alves op korte termijn officieel bekendmaken. Mogelijk gebeurt dat op maandag 7 januari, wanneer de club zijn nieuwjaarsreceptie houdt.
Niemand minder dan trainer Louis van Gaal maakte zich de voorbije weken sterk voor de komst van Alves. Naar verluidt zou de oefenmeester zijn baan beschikbaar hebben gesteld als AZ er niet in zou slagen de trefzekere international naar Alkmaar te halen.
Dat de productiviteit van Alves voor AZ bittere noodzaak is, blijkt na een duik in de statistieken. Alves scoorde dit seizoen in acht competitieduels elf keer en maakte daarmee in zijn eentje bijna net zoveel goals als de huidige voorhoede van AZ: Pellè, Ari, Mounir El Hamdaoui en Moussa Dembélé kwamen samen tot twaalf goals.
SC Heerenveen kan met de verkoop van Alves de tussentijdse komst van een nieuwe middenvelder financieren. De club is op zoek naar een echte nummer tien.
'Met de middenvelders die we nu hebben kunnen we prima het 4-4-2-systeem spelen', aldus trainer Gertjan Verbeek. 'Voor een 4-4-3-systeem hebben we echter geen echte middenvelder die in de kleine ruimte achter de diepe spits kan spelen.'
Heerenveen zit bovendien niet al te ruim in de middenvelders. Mede door blessures en schorsingen in die linie bij Kristian Bak-Nielsen, Geert-Arend Roorda, Thomas Prager en Michael Bradley pakte de ploeg in de laatste drie duels slechts één punt.
Alsof AZ zover komt in de CLquote:Op woensdag 2 januari 2008 00:55 schreef Hertog_Martin het volgende:
[..]
PSV had iets van 31 miljoen verdiend aan CL afgelopen CL-seizoen
Hij staat in ieder geval garant voor een pak goals dit seizoen en dat is nu net wat Louis nodig heeft.quote:Op woensdag 2 januari 2008 12:56 schreef Mutsaers__78 het volgende:
Geen idee of ik hier (als AZ-fan) nou blij mee moet zijn
quote:'Met de middenvelders die we nu hebben kunnen we prima het 4-4-2-systeem spelen', aldus trainer Gertjan Verbeek. 'Voor een 4-4-3-systeem hebben we echter geen echte middenvelder die in de kleine ruimte achter de diepe spits kan spelen.'
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |