Lijkt mij waarschijnlijker dat er wél een streamlock komt, dan.quote:Op maandag 12 november 2007 13:16 schreef akveor het volgende:
Straks is er een groepsgesprek. Met de bazen. Het is dus hoogstonwaarschijnlijk dat er geen streamlock komt tijdens deze sessie.
idd vooral op deze heeft tie een leuk koppiequote:Op maandag 12 november 2007 13:20 schreef beequeen het volgende:
Huub heeft gewoon een goeie kop.
afbeelding ]
quote:Op maandag 12 november 2007 13:12 schreef NG het volgende:
Hoe ging dat eigenlijk met het groepsgesprek na de 6-2 aanranding.. Vond dat offstream plaats of mochten we meekijken?
Blijft moeilijk die dubbele ontkenningen.quote:Op maandag 12 november 2007 13:20 schreef Copycat het volgende:
[..]
Lijkt mij waarschijnlijker dat er wél een streamlock komt, dan.
Goed stuk op de Hyves van Ilona, bijdeweg!
EDIT: Of je leest wat er staat, Cc.
mooi, dus dan weten we dat we vanaf vanavond weer veel tijd over hebben.quote:Op maandag 12 november 2007 13:22 schreef Darklight het volgende:
[..]
toen was er een lock, en de waarschuwing als zoiets nog een keer zou gebeuren, het programma stopt
1 dag en daarna volg je de aanwijzingen van HiDiHo op... voor gratis streamsquote:Op maandag 12 november 2007 13:23 schreef Meganog het volgende:
Ik heb al een paar weken geen streams. Wellicht is het nu de tijd om weer even te gaan kijken.
De vraag is of ik een dag-, week-, of een maandabonnement moet nemen...
Leef bij de dag, en doe maar een dagje, kan je je ook niet zo ergeren ipv een week...quote:Op maandag 12 november 2007 13:23 schreef Meganog het volgende:
Ik heb al een paar weken geen streams. Wellicht is het nu de tijd om weer even te gaan kijken.
De vraag is of ik een dag-, week-, of een maandabonnement moet nemen...
Mwah, het zou zonde zijn als je een dag streams neemt en er besluit net iemand met zn dikke reet op de streamlock knop te gaan zitten..quote:Op maandag 12 november 2007 13:28 schreef yellowfirst het volgende:
[..]
Leef bij de dag, en doe maar een dagje, kan je je ook niet zo ergeren ipv een week...
Ze heeft het over Huub.. daarom is ze ook pissed!quote:Op maandag 12 november 2007 13:29 schreef STAP01 het volgende:
Amanda zegt: jij bent weer de enige die gebrieft wordt?
Huub dus.quote:Op maandag 12 november 2007 13:29 schreef akveor het volgende:
Amanda is pissed of omdat ze de enige is die gebriefd is. Dit zegt natuurlijk genoeg.
Ja JA JA JA Nog even en we zijn van die RAT afquote:Op maandag 12 november 2007 13:29 schreef beequeen het volgende:
Volgens Brian is Huub al gebrieft daardoor is Amanda pissed en Brian pissed op Amanda.
Hij gaat lekker.![]()
![]()
Wat een collum is dat zeg.. Als ze nu ff een onderwerp zou kiezen en niet over alles door elkaar zou schrijvenquote:Op maandag 12 november 2007 13:16 schreef akveor het volgende:
Straks is er een groepsgesprek. Met de bazen. Het is dus hoogstonwaarschijnlijk dat er geen streamlock komt tijdens deze sessie.
Voor de rest is het niet zo boeiend wat er is gebeurt vandaag. We wachten op de uitslag van het gesprek.
Ilona heeft een leuke blogje geschreven.
http://ilonajuly.hyves.nl(...)nsite_van_Huub/IeBi/
Leef je uit!
quote:Op maandag 12 november 2007 13:30 schreef Clank het volgende:
[..]
Ze heeft het over Huub.. daarom is ze ook pissed!
Ze is wel de enige ex wannabee die zich uit. En daar heb ik wel respect voor.quote:Op maandag 12 november 2007 13:31 schreef SiRojK het volgende:
[..]
Wat een collum is dat zeg.. Als ze nu ff een onderwerp zou kiezen en niet over alles door elkaar zou schrijven
daar heeft hij geen last vanquote:Op maandag 12 november 2007 13:31 schreef riri het volgende:
Brian trilt helemaal zegt hij......hoe zou dat nou komen?
Je geweten Brian?
Jawel, die dikke zei daarnet dat ze nog geen kleur in Amanda's haar kon zetten omdat ze om 1 uur alles moesten onderbreken vanwege het feit dat de bewoners ergens moesten zijn.quote:Op maandag 12 november 2007 13:31 schreef NG het volgende:
Hoe komen ze er eigenlijk bij dat Huub wist dat er een gesprek zou komen om 13.00? DOB heeft dat toch in het huis gebracht?
Geweten???/ Dat bezit hij nietquote:Op maandag 12 november 2007 13:34 schreef Nomrc2 het volgende:
[..]
daar heeft hij geen last van
denk dat hij bang is "iets" te verliezen
Uit de animatiefilm Pocahontas.quote:Op maandag 12 november 2007 13:34 schreef Sonique het volgende:
Shit, mooi stuk speelt Huub
Ilona zegt dus dat ze de afloop van DGK wel vermoedt te weten en daar niet vrolijk van wordt: Brian dus.........helaas..quote:Op maandag 12 november 2007 13:16 schreef akveor het volgende:
Straks is er een groepsgesprek. Met de bazen. Het is dus hoogstonwaarschijnlijk dat er geen streamlock komt tijdens deze sessie.
Voor de rest is het niet zo boeiend wat er is gebeurt vandaag. We wachten op de uitslag van het gesprek.
Ilona heeft een leuke blogje geschreven.
http://ilonajuly.hyves.nl(...)nsite_van_Huub/IeBi/
Leef je uit!
Nogal zielig suggestief. Als iedereen de mond moet houden over wat er is gebeurd, zou ze ook dat moeten laten en zeker tegen personeel.quote:Op maandag 12 november 2007 13:38 schreef Deisyy het volgende:
Wat zit die Nadja weer uit haar nek te kletsen, eerst zegt ze dat ze denkt dat zij de meeste boetes krijgt en daarna zegt ze tegen de Dobbers dat Huub vooral veel succs kan gebruiken bij het groepsgesprek.
Wat ik begreep was dat het over de zaken vanaf vrijdag gaat, dus dan komt Brian er weer mooi mee weg. Belachelijk natuurlijk, aangezien de gebeurtenissen eerder de aanloop waren tot het gevecht van vrijdag.quote:Op maandag 12 november 2007 13:38 schreef Dreamboy het volgende:
Ik verwacht dat de douche sene van Brian ook nog wel voor bij gaat komen.
Als je dat vergelijk met wat wij hebben gezien hebben in de fitness was dat van Brian veel erger.
Geen idee waarom, Lieke en Jaap hadden het over beslissingen die genomen moeten worden.quote:Op maandag 12 november 2007 13:41 schreef NG het volgende:
Daar is de eerste streamlock al?
Ja dat zei ik gisteren ook al. Zo doorzichtig allemaal. Om te kotsen die redactiequote:Op maandag 12 november 2007 13:40 schreef yellowfirst het volgende:
[..]
Ilona zegt dus dat ze de afloop van DGK wel vermoedt te weten en daar niet vrolijk van wordt: Brian dus.........helaas..![]()
Yep.. de grenzen waren al verlegd door de acties van Brian! Geweld werd niet meer beboet!quote:Op maandag 12 november 2007 13:42 schreef Copycat het volgende:
[..]
Wat ik begreep was dat het over de zaken vanaf vrijdag gaat, dus dan komt Brian er weer mooi mee weg. Belachelijk natuurlijk, aangezien de gebeurtenissen eerder de aanloop waren tot het gevecht van vrijdag.
Opzich begrijp ik hem ergens wel. Huub blaast soms erg hoog van de toren, hij is de man van 50% in de PoPo, en lijkt soms te denken dat hij alles kan maken.quote:Op maandag 12 november 2007 13:38 schreef Deisyy het volgende:
Wat zit die Nadja weer uit haar nek te kletsen, eerst zegt ze dat ze denkt dat zij de meeste boetes krijgt en daarna zegt ze tegen de Dobbers dat Huub vooral veel succs kan gebruiken bij het groepsgesprek.
ja John de mol denk ons (mij ) in de maling te nemen!? nou ik betaal helemaal NIX zolang zij oneerlijk blijven.. zouden we allemaal moeten doe voor NIX gaan streamen, het is zo makelijk...!!!!!!quote:Op maandag 12 november 2007 13:24 schreef Desii het volgende:
[..]
1 dag en daarna volg je de aanwijzingen van HiDiHo op... voor gratis streams![]()
quote:Op maandag 12 november 2007 13:45 schreef T-lex het volgende:
[..]
Opzich begrijp ik hem ergens wel. Huub blaast soms erg hoog van de toren, hij is de man van 50% in de PoPo, en lijkt soms te denken dat hij alles kan maken.![]()
In de gesprekken na de offstream bespreking van zaterdag, kwam al naar voren dat Huub gewaarschuwd is door de "Bigshot" die daarbij aanwezig was. Niemand is onschendbaar werd hem en Brian gemeld.![]()
Waarom moest die Chi-gozer vandaag komen.quote:Eén van de kappers doet een vreselijke ontdekking. Hij houdt de rode stijltang in de lucht en wijst een plekje op het snoer aan. “Dit is bijna doormidden. Je had je heel erg kunnen verwonden”, legt de jongeman Amanda uit. De blondine krijgt een kleur op haar wangen: “Ik had dus gewoon ‘ge-lek-ker-ku-teerd’ kunnen worden?!”, stamelt ze. Huub schiet prompt in de lach. Natuurlijk kan hij het niet laten om het arme meisje te verbeteren. Het zelfvertrouwen van Amanda loopt hierdoor een klein deukje op. Ach het was groot genoeg, dus dat kan het makkelijk hebben!
Hoezo houden ze geen rekening met Brian, die is wel onschendbaar!quote:Op maandag 12 november 2007 13:45 schreef T-lex het volgende:
[..]
Opzich begrijp ik hem ergens wel. Huub blaast soms erg hoog van de toren, hij is de man van 50% in de PoPo, en lijkt soms te denken dat hij alles kan maken.![]()
In de gesprekken na de offstream bespreking van zaterdag, kwam al naar voren dat Huub gewaarschuwd is door de "Bigshot" die daarbij aanwezig was. Niemand is onschendbaar werd hem gemeld.![]()
Daar dacht Zdngmw toch anders over .quote:Op maandag 12 november 2007 13:45 schreef T-lex het volgende:
Niemand is onschendbaar werd hem gemeld.![]()
dit slaat natuurlijk nergens op.... maar een beloning in cp is zeker op zijn plaatsquote:Op maandag 12 november 2007 13:46 schreef riri het volgende:
tja...niks van mee te krijgen dus
wat hoop ik dat ze op hun flikker krijgen die tokkies en Lieke bijvoorbeeld geprezen wordt om haar geduld....dan stikken die Amanda en Nadia helemaal van nijd...dat is wat ik wil zien
Brian eruit......
Ik zeg....geeft Lieke een prachtige weekreis en 20.000 euro te besteden aan mooie dingen...dan eens kijken hoe de tokkies zich voelen en dan Lieke over een weekje helemaal uitgerust weer terug
Ze controleren de plek des onheils????quote:Op maandag 12 november 2007 13:48 schreef Ziet het volgende:
volgens mij zag ik net mensen staan in de fitness
quote:Op maandag 12 november 2007 13:48 schreef Deisyy het volgende:
Alvast een dwangbuis voor Brian klaargelegd.
[ afbeelding ]
VV..quote:12:06 - De aanhouder wint!
Brian heeft zichzelf opgesloten in de Private Room en heeft de gitaar ter hand genomen. Nu heeft de Antilliaan nogal een geschiedenis opgebouwd met gitaren; zo verliepen de lessen in eerste instantie niet altijd even succesvol en als klap op de vuurpijl sloeg Huub het instrument aan diggelen, waarmee Brian’s ambities opnieuw de kop werden ingedrukt. Het getuigt dus van moed dat hij voor de zoveelste keer een poging waagt. Komt zijn onmeetbaar talent dan eindelijk een keer boven drijven? Of zijn de snaren toch weer te gevoelig…
Dan hoop ik dat hij nu zijn handen wel naar beneden heeft.quote:Op maandag 12 november 2007 13:48 schreef Deisyy het volgende:
Alvast een dwangbuis voor Brian klaargelegd.
[ afbeelding ]
Ze hebben Peter R. gebeld voor een reconstructie...quote:Op maandag 12 november 2007 13:48 schreef Ziet het volgende:
volgens mij zag ik net mensen staan in de fitness
ER UIT MET DIE RATquote:Op maandag 12 november 2007 13:51 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ze controleren de plek des onheils????
Laten ze dan ook even naar de douchecabine kijken, lijkt me wat relevanter.![]()
Volgens mij zei ze dat ze verwachtte samen met Lieke de MINSTE boetes te krijgen..quote:Op maandag 12 november 2007 13:38 schreef Deisyy het volgende:
Wat zit die Nadja weer uit haar nek te kletsen, eerst zegt ze dat ze denkt dat zij de meeste boetes krijgt en daarna zegt ze tegen de Dobbers dat Huub vooral veel succs kan gebruiken bij het groepsgesprek.
Dan wil ik wel graag dat onderste riempje vastmakenquote:Op maandag 12 november 2007 13:48 schreef Deisyy het volgende:
Alvast een dwangbuis voor Brian klaargelegd.
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 12 november 2007 13:52 schreef T-lex het volgende:
[..]
Ze hebben Peter R. gebeld voor een reconstructie...![]()
"Zijn onmeetbaar talent"quote:Op maandag 12 november 2007 13:51 schreef SiRojK het volgende:
[..]
VV..
Ik snap niet dat ze zoiets uberhaupt aandacht geven
quote:Op maandag 12 november 2007 13:57 schreef NG het volgende:
Volgens mij wordt Brian gespaard, alle deuren zijn nog heel.
Die laat zich nu natuurlijk met flemende stem van zijn beste kant zien. Dus is iedereen in slaap gevallen.quote:Op maandag 12 november 2007 13:57 schreef NG het volgende:
Volgens mij wordt Brian gespaard, alle deuren zijn nog heel.
En waarom denk je dat? Het gaat alleen over het afgelopen weekend en daar is weinig van te zien geweest.quote:Op maandag 12 november 2007 13:59 schreef Guuskeee het volgende:
er is maar 1 mogelijke uitkomst: brian de zwaarste boete: exit, en amanda en huub 1 ton minder
Heeft Ome Sjon de gratis streams van HiDiHo denk je?quote:Op maandag 12 november 2007 14:01 schreef STAP01 het volgende:
Schandalig eigenlijk dat wij niets mogen horen en zien! Wij leven dag in dag uit mee met de bewoners. Meer dan Sjon! En we betalen er ook nog voor!
+1 ik hoor weer een auto trouwensquote:Op maandag 12 november 2007 14:01 schreef STAP01 het volgende:
Schandalig eigenlijk dat wij niets mogen horen en zien! Wij leven dag in dag uit mee met de bewoners. Meer dan Sjon! En we betalen er ook nog voor!
ja precies... we weten niet eens wat er allemaal is gebeurd, behalve dat douche incident danquote:Op maandag 12 november 2007 14:01 schreef beequeen het volgende:
[..]
En waarom denk je dat? Het gaat alleen over het afgelopen weekend en daar is weinig van te zien geweest.
Voor ons dan hè.![]()
Slingert streams aanquote:Op maandag 12 november 2007 14:03 schreef Marieke_B het volgende:
Ik heb het gevoel dat ik naar zo'n soort loopje van beelden als in 'Speed' zit te kijken![]()
![]()
Zometeen is het beeld terug, staat iedereen bepakt en bezakt bij de voordeur.
Allemaal John Big Boss op de trap handjes geven "Bedankt voor de prettige samenwerking en tot volgend jaar op re reünie!"
Ah! Ik hoor het busje al!![]()
het zou onvoorstelbaar oneerlijk en spelbedervend zijn om alleen het afgelopen weekend te bekijken en de acties daarvoor van brian te negeren en niet te beboeten. daarom geloof ik niet dat de eerdere acties onbesproken kunnen blijven.quote:Op maandag 12 november 2007 14:01 schreef beequeen het volgende:
[..]
En waarom denk je dat? Het gaat alleen over het afgelopen weekend en daar is weinig van te zien geweest.
Voor ons dan hè.![]()
Maar bij het doucheincident is alleen Brian de dader, dus daar lullen we ff niet meer overquote:Op maandag 12 november 2007 14:04 schreef lillkiss het volgende:
[..]
ja precies... we weten niet eens wat er allemaal is gebeurd, behalve dat douche incident dan
heeft hidiho gratis streams dan? Ik betaal daar gewoon, of snap ik de opmerking niet?quote:Op maandag 12 november 2007 14:03 schreef beequeen het volgende:
[..]
Heeft Ome Sjon de gratis streams van HiDiHo denk je?![]()
Maar juist dat (voor mij nog steeds schokkende) incident, wordt dus heel slim niet meegenomen in het gesprek van vandaag. Bizar.quote:Op maandag 12 november 2007 14:04 schreef lillkiss het volgende:
ja precies... we weten niet eens wat er allemaal is gebeurd, behalve dat douche incident dan
Er is duidelijk gezegt dat het alleen over het weekend zou zijn,quote:Op maandag 12 november 2007 14:05 schreef Guuskeee het volgende:
[..]
het zou onvoorstelbaar oneerlijk en spelbedervend zijn om alleen het afgelopen weekend te bekijken en de acties daarvoor van brian te negeren en niet te beboeten. daarom geloof ik niet dat de eerdere acties onbesproken kunnen blijven.
Dat werd eens tijd. De laatste dagen ga ik bijna over mijn nek , al die zalvende onzin over hoe goed Brian voor zijn vriendinnetje is.quote:Op maandag 12 november 2007 14:01 schreef Prosac het volgende:
Lekker sarcastisch op VV.
Geen brian-fan aan het tikken op dit moment dus.
ik zou het super vinden, als hij uit zijn eigen vertrekt en de hele kooi laat voor wat het is.... dan ben je pas echt stoerquote:Op maandag 12 november 2007 13:57 schreef blomst het volgende:
En mocht Brian weer beloond worden, dan hoop ik dat Huub de Gouden Kooi verlaat.
Gratisquote:Op maandag 12 november 2007 14:05 schreef lillkiss het volgende:
[..]
heeft hidiho gratis streams dan? Ik betaal daar gewoon, of snap ik de opmerking niet?![]()
Nog geen sirenes?quote:Op maandag 12 november 2007 14:06 schreef mazaru het volgende:
Nog een auto!!!
nee, maar ik denk dat dat komt omdat amanda en brian een relatie hebben en dus geen echte tegenstanders zijn. En amanda pikt het allemaal van brian..quote:Op maandag 12 november 2007 14:06 schreef Copycat het volgende:
[..]
Maar juist dat (voor mij nog steeds schokkende) incident, wordt dus heel slim niet meegenomen in het gesprek van vandaag. Bizar.
+1quote:Op maandag 12 november 2007 14:07 schreef Desii het volgende:
[..]
ik zou het super vinden, als hij uit zijn eigen vertrekt en de hele kooi laat voor wat het is.... dan ben je pas echt stoer(maar das mijn mening)
leek meer op iets van een grasmaaierquote:Op maandag 12 november 2007 14:07 schreef pullup het volgende:
Het klinkt alsof er een tank binnenrijd![]()
Jah en dat DGK dan gewoon GEEN kijkcijfers meer heeftquote:Op maandag 12 november 2007 14:07 schreef Desii het volgende:
[..]
ik zou het super vinden, als hij uit zijn eigen vertrekt en de hele kooi laat voor wat het is.... dan ben je pas echt stoer(maar das mijn mening)
Ja amanda maar ik hoorde niet wat ze zeiquote:Op maandag 12 november 2007 14:09 schreef Guuskeee het volgende:
stream op binnen!!
je hebt een pmquote:Op maandag 12 november 2007 14:05 schreef lillkiss het volgende:
[..]
heeft hidiho gratis streams dan? Ik betaal daar gewoon, of snap ik de opmerking niet?![]()
Iedereen op de bank en een man en een vrouw.quote:Op maandag 12 november 2007 14:09 schreef Guuskeee het volgende:
stream op binnen!!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |