Waarschijnlijk zien wij toch nog lang niet alles. Of zien we alleen wat we zelf heel graag willen zien.quote:Op zaterdag 10 november 2007 21:54 schreef blomst het volgende:
Dus fysiek geweld uitlokken mag niet meer.
Zou Amanda niet door hebben dat ze dat zelf ook deed?
wat ben jij kortzichtig, ze lokken daar allemaal fysiek geweld uit, dus het geld voor iedereen, voor |Huub, Brian, en ook voor de anderen.quote:Op zaterdag 10 november 2007 21:57 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Die indruk is ook juist. Negen van de tien keer is hij het die het uitlokt. Gisteren waren het natuurlijk Amanda en Nadia die het deden......
quote:Op zaterdag 10 november 2007 21:42 schreef Desii het volgende:
Voor de liefhebbers een filmpje van alle (oud) bewoners uit de gouden kooi
Met name de Febo zelf.quote:Op zaterdag 10 november 2007 22:00 schreef happyme28 het volgende:
Het is niet eens een nieuwe regel, want al lang geleden, bij de vorige vechtpartij was dit ook al ingesteld, maar dat is iedereen weer vergeten.
Hopenlijk krijgen ze het ook niet door, dan is het exit de volgende keer voor die domme snollen.quote:Op zaterdag 10 november 2007 21:56 schreef happyme28 het volgende:
Iemand moet het voor hun spellen hoor, dat ze dat zelf uitlokken want ze hebben het gewoon echt niet door. Walchelijk die wijfen.
De laatste paar keer is het geweld uitgelokt door Amanda.Huub heeft alleen van de week Dennis uitgelokt omdat het moest van achter.Dennis had ook op zijn lazer gekregen ,dat hij toen post is gaan beantwoorden.Zou belachelijk zijn als Huub een boete kreeg.Dan mag Brian er wel drie krijgen.quote:Op zaterdag 10 november 2007 21:58 schreef HuubLiekeFan het volgende:
Ik denk dat ze maandag boetes zullen krijgen. Of dat die kut FEBO Huub eruit gooit wegens geweld ofzo... terwijl Brian juist degene is die eruit moet worden gegooid. En Amanda. Voor haar eigen bestwil (en die van de kijker). Dat wijf is echt doorgeslagen in haar haat jegens Lieke. Net als die Nadia trouwens.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Een halve meter.quote:Op zaterdag 10 november 2007 22:00 schreef Sylar het volgende:
Dus als iemand te dichtbij komt kunnen ze afstand roepen en dan moet dat gebeuren!?
quote:Op zaterdag 10 november 2007 22:00 schreef happyme28 het volgende:
Het is niet eens een nieuwe regel, want al lang geleden, bij de vorige vechtpartij was dit ook al ingesteld, maar dat is iedereen de FEBO weer vergeten.
Zou er graag een paar nieuwe in hebben,helaas komen die niet meer.Een gastspeler is toch anders dan iemand die voor de prijs gaat.quote:Op zaterdag 10 november 2007 22:03 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Ik wil er eigenlijk niemand meer uit.....Laat ze allemaal maar boete op boete krijgen, totdat ze in de min blijven en nog tien jaar moeten werken om de schuld af te lossen........het zijn allemaal prutsers.....
Ja, dat zal helpen als iedereen losgaat. BS dus. De regel van "niet uitlokken en niet aanraken" moet gewoon terug. Saai voor sommige streamers blijkbaar maar ik ga voor verbaal geweld, alle remmen los.quote:Op zaterdag 10 november 2007 22:01 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Uit het verhaal van Brian en Amanda kun je opmaken dat als iemand "Afstand" roept je binnen 1 seconde tenminste een halve meter afstand moet nemen.
Ik keur het niet goed, maar Huub en Lieke doen zelf niet anders.quote:Op zaterdag 10 november 2007 21:57 schreef riri het volgende:
Door zo dicht op Lieke te gaan zitten en de hele tijd met haar hand Lieke aan te raken deed ze niets anders dan fysiek geweld uitlokken
Hemelse goedheid. Nu dat weer.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |