Ha!quote:Op zaterdag 10 november 2007 22:21 schreef Bass-Miss het volgende:
Ik wil wel graag weer samen met jou, en PM, en Moonah.
Laat dus iets weten als jullie er weer zin in krijgen.
Psst Lois, het staat al in haar sig. (7-7-8)quote:Op zondag 11 november 2007 20:28 schreef Lois het volgende:
Luna van harte welkom hier
Als je een datum weet, bij benadering, zetten we je in het lijstje. Eindelijk Luna in het lijstje
Ik heb er 3 gehadquote:Op vrijdag 9 november 2007 21:30 schreef KD-fotografie het volgende:
Een ruggeprik lijkt mij dus ook doodeng.
Ok, hopelijk stelt je dat een beetje gerust!quote:Op zondag 11 november 2007 20:15 schreef amaranta het volgende:
het gaat goed hoor. De reden dat ik naar het zkh ben geweest was idd dat ik de afgelopen dagen de baby wat minder had gevoeld. Tevens wilden ze uitsluiten of bevestigen dat ik gebroken vliezen had.
Ik ben idd een beetje geschrokken van het gewicht, maar heb daarna met mijn moeder erover gehad, en die zei dat mijn broer ook zo licht was. En dat zij op het einde ook de baby minder voelde.
Jaaaaaa! Eindelijkquote:Op maandag 12 november 2007 10:55 schreef piglet het volgende:
Mag ik jullie voorstellen aan:
[ afbeelding ]
Emma Merel
Geboren op 10 november om 9.24 uur.
De bevalling was snel (3 uur en 45 minuten) en heftig, het resultaat is![]()
Nou, met humor weet ik niet.... Maar ik merk wel dat ik sneller geirriteerd ben. Van het weekend was ik bezig om de koelkast in te ruimen (boodschappen), maar er hoefde iets niet in de koelkast maar boven mij lag alles vol, dus ik vraag aanquote:Op maandag 12 november 2007 15:58 schreef k_i_m het volgende:
Is er trouwens hormonaal iets geregeld qua humor? Ik heb de laatste tijd steeds vaker dat als ik ergens om moet lachen, dat ik er dan ook bijna inblijf. Tranen rollen over mijn wangen, kramp in mijn buik, gierende uithalen en rennen naar het toilet om een natte broek te voorkomen. Gelukkig ben ik nog niet Annelies van de Pies
.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |