Durf je te ontkennen dat de 2JZ-GTE een betere motor is? Ik zie elke week Supras met 500-1000rwhp, terwijl die uit de fabriek kwamen met 330 krukas PKs. Ik zie ook volop NSXen, en laten die nou stuk voor stuk misschien hooguit 10PK extra hebben m.b.v. een ander luchtfilter of zo. Om jouw woorden maar te gebruiken: ik weet duizend procent zeker dat je geen enkele persoonlijke ervaring hebt met noch Supras, noch NSXen, noch andere exoten. Ik zie ze wekelijks op meets en weet heel goed dat die NSX totaal niet mee kan komen met andere auto's - ook op de track days. Stock 15 jaar geleden misschien wel, maar in de hedendaagse wereld van getunede auto's en nieuwere, betere fabrieks-af auto's niet. Je mag hem gerust mooi vinden hoor, dat is je goed recht, maar ga hier geen nonsens verkondigen dat de NSX motor makkelijker tunebaar is dan de 2JZ-GTE.quote:2. Ik weet duizendenprocent zeker dat jij nog nooit een NSX motor hebt gezien of aan hebt gesleuteld en dat dit allemaal gebaseerd is op je liefde voor de supra en voortkomt uit t feit dat je nu moet kiezen tussen NSX en supra.
lees jij ergens iets over tunebaarheid bij hem?quote:Op woensdag 21 november 2007 22:09 schreef StefanP het volgende:
[..]
Durf je te ontkennen dat de 2JZ-GTE een betere motor is? Ik zie elke week Supras met 500-1000rwhp, terwijl die uit de fabriek kwamen met 330 krukas PKs. Ik zie ook volop NSXen, en laten die nou stuk voor stuk misschien hooguit 10PK extra hebben m.b.v. een ander luchtfilter of zo. Om jouw woorden maar te gebruiken: ik weet duizend procent zeker dat je geen enkele persoonlijke ervaring hebt met noch Supras, noch NSXen, noch andere exoten. Ik zie ze wekelijks op meets en weet heel goed dat die NSX totaal niet mee kan komen met andere auto's - ook op de track days. Stock 15 jaar geleden misschien wel, maar in de hedendaagse wereld van getunede auto's en nieuwere, betere fabrieks-af auto's niet. Je mag hem gerust mooi vinden hoor, dat is je goed recht, maar ga hier geen nonsens verkondigen dat de NSX motor makkelijker tunebaar is dan de 2JZ-GTE.
Ik zeg helemaal niet dat een NSX motor beter is Droeloe, beter lezen voortaan.quote:Op woensdag 21 november 2007 22:09 schreef StefanP het volgende:
[..]
Durf je te ontkennen dat de 2JZ-GTE een betere motor is? Ik zie elke week Supras met 500-1000rwhp, terwijl die uit de fabriek kwamen met 330 krukas PKs. Ik zie ook volop NSXen, en laten die nou stuk voor stuk misschien hooguit 10PK extra hebben m.b.v. een ander luchtfilter of zo. Om jouw woorden maar te gebruiken: ik weet duizend procent zeker dat je geen enkele persoonlijke ervaring hebt met noch Supras, noch NSXen, noch andere exoten. Ik zie ze wekelijks op meets en weet heel goed dat die NSX totaal niet mee kan komen met andere auto's - ook op de track days. Stock 15 jaar geleden misschien wel, maar in de hedendaagse wereld van getunede auto's en nieuwere, betere fabrieks-af auto's niet. Je mag hem gerust mooi vinden hoor, dat is je goed recht, maar ga hier geen nonsens verkondigen dat de NSX motor makkelijker tunebaar is dan de 2JZ-GTE.
Supra is de allerbeste auto allertijden, JWT.quote:Op woensdag 21 november 2007 22:51 schreef Pumatje het volgende:
[..]
Ik zeg helemaal niet dat een NSX motor beter is Droeloe, beter lezen voortaan.
Dat ik überhaupt reargeer op je onnozele post vind ik al vreemd, maar dingen die jij in me mond legt zijn nog veel vreemder. Lees me posts nog eens een keer en reageer dan nog eens.
Om maar even in te gaan op je post, je ziet hier niet veel getunede NSXEN omdat er A. erg weinig van zijn. B. de eigenaars vaak nogal wat geld hebben en voor het bedrag van de dure honda tune onderdelen ( takata, Mugen, Spoon, Hondata etc. ) een hele auto kunnen kopen. of C. Gewoon er praktisch geen zin in hebben, ding was duur zat.
Als die NSXen niet eens mee kunnen komen kunnen of de bestuurders gewoon niet rijden of er mankeert iets aan. De supra is een stuk sneller te krijgen met kleinere ingrepen dus ik begrijp ook wel dat het niet moeilijk moet zijn om te winnen van een NSX als je 2 bestuurders hebt van hetzelfde niveau, maar dat een ervaren bestuurder in een Volkswagen minibusje een porsche 911 op de Nürnbergring kwijt kan rijden zegt voor mij genoeg.
Ik ken de resultaten van de NSX en ook wel van de Supra, ik vind de NSX een beter en mooiere auto omdat de techniek die erin zit enorm intressant is, en dat Senna zelf dat ding heeft gevolgd in het gehele ontwerpproces, en ik mag zeggen ja, op sommige vlakken stukken beter en intressanter dan de Supra.
Even voor de goede orde... WEKELIJKS op meets? Jij gaat echt iedere week? WOW!quote:Op woensdag 21 november 2007 22:09 schreef StefanP het volgende:
Ik zie ze wekelijks op meets
McDonaldsparking sjonniequote:Op donderdag 22 november 2007 10:49 schreef DS4 het volgende:
[..]
Even voor de goede orde... WEKELIJKS op meets? Jij gaat echt iedere week? WOW!
Wie de schoen past trekke hem aan.quote:Op vrijdag 23 november 2007 12:29 schreef Tjabbo het volgende:
het is eveneens grappig om te zien hoe mensen die zelf geen ervaring hebben met high-powerd cars andere mensen -die zelf (verschillende) high-hp auto('s) bezitten te betichten van petjes expertise.
quote:Op vrijdag 23 november 2007 12:29 schreef Tjabbo het volgende:
het is eveneens grappig om te zien hoe mensen die zelf geen ervaring hebben met high-powerd cars andere mensen -die zelf (verschillende) high-hp auto('s) bezitten te betichten van petjes expertise.
is dat betaalbaar? ligt er maar aanquote:Op vrijdag 23 november 2007 12:39 schreef PallominnoX het volgende:
Ja.
Of je gaat gewoon voor een 200sx. Ofzo. Veul betaalbaarder.
quote:Op vrijdag 23 november 2007 23:29 schreef Steve-O het volgende:
Porsche 993 Turbo ftw.
Je denkt echt dat je dat mag?quote:Op zondag 18 november 2007 17:47 schreef Turquaz52 het volgende:
[..]
.................RIJBEWIJSLOOS van mijn vader van A'dam naar Venlo, van Venlo naar Helmond, en van weet ik veel waar mag rijden hea?![]()
Dat telt niet, daar heb je bochten, in de US of StefanP niet. Dus wordt je bij een snelwegsprintje op een snelweg waar je max 110-115km/u mag het snot voor de ogen vandaan gereden door een 'standaard' familiebak met 400 pk. En dat kan natuurlijk niet... dus is je ego gekrenkt en de NSX waardeloos, ofzoquote:Op woensdag 21 november 2007 22:51 schreef Pumatje het volgende:
Als die NSXen niet eens mee kunnen komen kunnen of de bestuurders gewoon niet rijden of er mankeert iets aan. De supra is een stuk sneller te krijgen met kleinere ingrepen dus ik begrijp ook wel dat het niet moeilijk moet zijn om te winnen van een NSX als je 2 bestuurders hebt van hetzelfde niveau, maar dat een ervaren bestuurder in een Volkswagen minibusje een porsche 911 op de Nürnbuergring kwijt kan rijden zegt voor mij genoeg.
Formuleer je opmerking nog een keer in het Duidelijk Nederlands, dan kan ik daarop reageren. Ik kan dit na 3 x lezen nog steeds niet volgen.quote:Op zondag 25 november 2007 20:42 schreef Paladijn het volgende:
[..]
Dat telt niet, daar heb je bochten, in de US of StefanP niet. Dus wordt je bij een snelwegsprintje op een snelweg waar je max 110-115km/u mag het snot voor de ogen vandaan gereden door een 'standaard' familiebak met 400 pk. En dat kan natuurlijk niet... dus is je ego gekrenkt en de NSX waardeloos, ofzo
Dat ligt'm toch echt aan jou.quote:Op zondag 25 november 2007 22:23 schreef Pumatje het volgende:
[..]
Formuleer je opmerking nog een keer in het Duidelijk Nederlands, dan kan ik daarop reageren. Ik kan dit na 3 x lezen nog steeds niet volgen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |