Dan neem je toch gewoon je schoonmoeder mee? Dan heb je 3 personen bij elkaar. En tijdens de wedstrijd laat je die gewoon opgesloten zitten in de auto, maar dan kan je in ieder geval parkeren.quote:Op maandag 5 november 2007 21:01 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
Denk erom zondag!
Je moet met minimaal 3 personen komen, wat als je met 2 in de auto zit? Mag je dan niet parkeren ofzo? Wat een onzin. Maar nog een Gatalin die met de bus gaat?
PSV stadion is altijd gaaf!
Neequote:Op maandag 5 november 2007 21:01 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
Maar nog een Gatalin die met de bus gaat?
Jenner op hem zetten. Dan kunnen ze samen schaar - rots - papier - nogmaals schaar spelen.quote:Lazovic zal ook nog genoeg gevaar opleveren, die pingelt gewoonlijk zoveel dat hij 7 paar voetbalschoenen verslijt in de wedstrijd.
PSV gaat denk ik met een nulletje of 3 winnen.quote:Op zondag 4 november 2007 19:20 schreef xFriendx het volgende:
Ik acht AZ in ieder geval niet kansloos tegen PSV. Snel scoren is wel belangrijk. Heb meestal het idee dat PSV bij een voorsprong vaak het heft in handen weet te nemen en de wedstrijd goed kan controleren.
Bij een tegentreffer is het vaak even zoeken naar een speelwijze omdat ze uiteraard tegen willen scoren maar al helemaal niet een tweede om de oren willen.
Ik wil in ieder geval niet gaan hopen op een late treffer (omme en nabij de 85e minuut) want met dat soort dingen zijn we niet echt gelukkig.
Heb je een AZ-clubcard? Anders wordt het een moeilijke zaak, want volgens mij is het uitverkocht voor PSV-ers...quote:Op maandag 5 november 2007 21:52 schreef Stereotomy het volgende:
Hoe kan ik als inwoner van deze lampenstad nu eigenlijk het best aan een kaartje komen voor deze wedstrijd?
Te triest voor woorden dat normale mensen niet eens een voetbalwedstrijd op eigen initatief mogen bezoeken.quote:Op maandag 5 november 2007 22:52 schreef Gatalin het volgende:
Oh, en je moet wel een pasfoto hebben ingeleverd bij AZ, anders regelen ze niets voor je. Veiligheid voor alles!
Erg jammer ja, maar helaas is het nodig.quote:Op maandag 5 november 2007 23:20 schreef Chadi het volgende:
Te triest voor woorden dat normale mensen niet eens een voetbalwedstrijd op eigen initatief mogen bezoeken.
En dan wel scoren... ze kunnen het wel!quote:Pellè en El Hamdaoui scoren voor winnend Jong AZ.
Jong AZ heeft maandagavond goede zaken gedaan in de Belofteneredivisie door op 't Lood Jong SC Heerenveen met 2-1 te verslaan. Mounir El Hamdaoui maakte vijf minuten voor tijd de winnende treffer nadat Graziano Pellè al in de eerste helft voor de openingstreffer had gezorgd. De beloften van trainer Marcel Bout zijn door dit resultaat inmiddels opgeklommen naar de zesde plaats in de stand. Zie ook www.azjeugd.nl.
Jonge, ik koop gewoon een sixpack Amstel Lite en van de verpakking vouw ik een klapperquote:maar de sfeer is natuurlijk wel weer beter dan achter de pc met een cola en een bakkie sjips...
Top brandweer in Eindhoven!! hahaquote:PSV past dugout aan voor Van Gaal
EINDHOVEN - PSV komt Louis van Gaal tegemoet. De Eindhovense landskampioen 'verbouwt' speciaal voor de oefenmeester van AZ de dugout.
De toegang tot de dugout zal worden aangepast zodat Van Gaal aanstaande zondag het competitieduel tussen PSV en AZ gewoon vanaf de zijlijn kan volgen. De aanpassing is gedaan op last van de Eindhovense brandweer. In het Philips Stadion mogen rolstoelgebruikers namelijk alleen op officiële plaatsen zitten.
Dat doet me eraan herinneren; waarom zat Louis tijdens NEC überhaupt ergens bovenin te campen vanwege zo'n rolstoel? Dat ding (met hem erin) kun je toch ook prima naast de dug-out parkeren?quote:Op dinsdag 6 november 2007 19:32 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
Top brandweer in Eindhoven!! haha
Das mooi, dan kan ie zijn batterijen even opladen. Hij zal wel samen met Dembele spelen zondag. En ik gok op de volle 90 minuten. Nog ff doorbijten Ari!quote:Louis stuurt Ari op vakantie
Tegen NAC zat AZ-spits Ari op de bank omdat hij vermoeid was. De Braziliaan komt uit de Scandinavische competitie en die liep op zijn einde. Ari mag van de Alkmaarse club daarom op vakantie.
Ari heeft volgens RTV Noord-Holland van trainer Louis van Gaal toestemming gekregen om na de wedstrijd tegen landskampioen PSV een week op vakantie te gaan. De spits gaat, in de week dat de meeste spelers weg zijn met interlandverplichtingen, voor even terug naar zijn geboorteland.
Wel relaxed, een auto met chauffeur!quote:Van Gaal vrijdag weer op trainingsveld
Louis van Gaal meldt zich pas vrijdag op het trainingsveld van AZ. De trainer, die zijn linkerenkel en -kuitbeen brak, laat de trainingen de komende dagen over aan zijn assistenten Martin Haar en Edward Metgod.
Van Gaal gebruikt de komende dagen een rolstoel en krukken om zich door het DSB Stadion te bewegen. Omdat hij nog niet mag autorijden, wordt hij vervoerd door de teammanager van AZ.
Zou die met stickers van AZ/DSB rondrijden over het complex??quote:Van Gaal in golfkarretje
AMSTERDAM - Louis van Gaal zal zich vanaf vrijdag in een golfkarretje over het trainingsveld van AZ bewegen. De ongelukkige trainer, die afgelopen weekeinde zijn enkel en kuitbeen brak, was dolgelukkig met zijn nieuwe in bruikleen gekregen vervoersmiddel. “Dit vind ik echt een geweldig idee" aldus de oefenmeester op de officiële website van AZ.
Van Gaal zal geen instructies nodig hebben over hoe het golfkarretje te gebruiken. "Ik weet hoe het werkt, want als ik wel eens golf, gebruik ik ook altijd zo’n karretje omdat ik heupslijtage heb." Zo kan de trainer alsnog op een eenvoudige wijze de training leiden. "Ik dat mijn spelers heel blij zullen zijn dat ik op deze manier snel weer het veld op kan.”
Ik denk dat hij het ook beter als scheidsrechter doet dan als coach, dus zelfkennis heeft ie wel ten minste...quote:Op woensdag 7 november 2007 23:44 schreef fuckbuddy het volgende:
Rutten zal de man van PSV gaan worden, Dick Jol bedankt voor de eer namelijk.
quote:Musampa gaat weer meetrainen bij AZ
Kiki Musampa meldt zich vandaag opnieuw bij de trainingen AZ.
Musampa trainde in septemer ook al enige tijd mee bij AZ. "Dat gaat hij nu weer doen, op dezelfde voorwaarden. Hij heeft het zelf gevraagd. Wij hebben niet de intentie hem te contracteren, ook niet nu Maarten Martens langdurig geblesseerd is," zegt Marcel Brands in het Noordhollands Dagblad.
Musampa probeerde onlangs tevergeefs een contract te verdienen bij het Engelse Sunderland, waardoor hij nog altijd clubloos is.
Das toch hetzelfde als:"Zeg nooit, nooit"!quote:Wij hebben niet de intentie hem te contracteren
Ze hebben er nog steeds spijt van dat ze Geert den Ouden geen contract hebben aangeboden, die fout maken ze niet nog een keerquote:Op donderdag 8 november 2007 13:43 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
Das toch hetzelfde als:"Zeg nooit, nooit"!
foutjequote:Op donderdag 8 november 2007 10:23 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
Hoe zit het met de kaartverkoop voor de wedstrijd tegen Everton? Als niet cc of seizoenkaarthouder kan je zeker geen kaarten kopen?
Mocht dat het geval zijn, zou een lieve AZ-er 2 kaarten kunnen regelen?
Mooi om te lezen,nou ik zou Kiki meteen opstellen.quote:Gaal: ‘Winst tegen PSV enorme stimulans'
ALKMAAR- Tijdens het wekelijkse uurtje met de pers blikte Louis van Gaal vooruit op de uitwedstrijd van zondag tegen PSV, gaf hij aan hoe het is om geblesseerd te moeten toekijken tijdens trainingen en ging hij in op een mogelijk komst van de meetrainende Kiki Musampa. "Ik ben deze week vanaf de kant niet tot nieuwe inzichten gekomen."
Zondag speelt AZ om 14:30 uur in Eindhoven tegen PSV. Van Gaal: “Het is een andere situatie dan vorig seizoen. Toen lag PSV echt een straatlengte op ons voor en verkeerde PSV in topvorm. Nu kijken wij omhoog en zij omlaag. Ze hebben momenteel tegenslag, en dan komt AZ nog even op bezoek.”
'Winst enorme stimulans'
“Of Super Sunday zijn naam nog eer aan doet? Wel qua voetbal, niet qua stand”, reageerde de oefenmeester op de lagere positie van AZ op de ranglijst. “Het zou mooi zijn wanneer we zondag winnen, want dat verbetert het perspectief ten opzichte van de ‘top 5.’ Het zou echt een enorme stimulans voor ons zijn, want dan zijn we zeker uit de negatieve spiraal. En ideaal zou het zijn wanneer Ajax en Feyenoord dan gelijk spelen.”
Golfkar
Door zijn gebroken enkel en kuitbeen bekeek Van Gaal de trainingen van maandag tot en met donderdag vanuit de Brasserie in het DSB Stadion. “k ben vanuit die posities niet tot nieuwe inzichten gekomen. Ik heb alleen niet kunnen ingrijpen op de momenten waarop ik dacht dat het nodig was, maar dat is alles.” Vrijdag was Van Gaal, met behulp van een golfkar, wel weer aanwezig tijdens de besloten training.
Van Gaal tijdens de besloten training
Afgelopen zaterdag bekeek de trainer het thuisduel tegen NEC (4-0) niet vanuit de dug-out, maar in een rolstoel vanuit een Business Room. “Het ging toen misschien ook wel beter omdat voor voetballers toch ook geldt dat verandering van spijs doet eten. Maar na bijvoorbeeld een interlandperiode verlangen ze echt wel weer naar mij hoor, haha!”
Musampa
Sinds enige tijd traint de clubloze Kiki Musampa mee met AZ. Een speler die wellicht de gehavende linkerflank kan versterken. “Musampa zou een oplossing kunnen zijn. Die mogelijkheid bestaat wel omdat Molhoek weg is en Schaars nog geblesseerd is. Hij is wel zo’n type die op die manier invulling kan geven aan die positie. Hij is fit, want hij heeft hier al een tijdje getraind. Ik kan hem wat dat betreft zo halen. En het is geen ‘weggooier’ hoor!”
quote:AZ en van geel blijven ruziën over kwestie-lindenbergh
Toon Gerbrands, algemeen directeur van AZ, keek vorige week zondag met verbazing naar de uitzending van Voetbal Insite waarin martin van geel te gast was. De technisch directeur van ajax werd gevraagd naar de gang van zaken rondom de transfer van olaf lindenbergh van AZ naar ajax in de zomer van 2005. Die deal zou door van geel, destijds nog in dienst bij AZ, op eigen houtje zijn gedaan. In Alkmaar was men daar niet blij mee.
Van geel zei in de uitzending dat hij de deal met ajax samen met Toon Gerbrands heeft afgerond en dat ook voorzitter Dirk Scheringa overal van op de hoogte was. Gerbrands laat deze week aan Voetbal International weten dat het verhaal van zijn ex-collega niet klopt. "Ik hou er absoluut niet van in het openbaar te reageren op uitspraken, maar in dit geval kan ik niet anders. Ik wist niet wat ik hoorde toen martin van geel zei dat ik samen met hem de gesprekken met ajax over de transfer van olaf lindenbergh naar ajax heb gevoerd. Dat is een leugen. Ik ben daar nooit bij geweest."
In een reactie op de woorden van de AZ-directeur laat van geel weten moe te worden van de insinuaties. "Het waren langdurige onderhandelingen die vooral per telefoon en fax plaatshadden. Alle gebeurtenissen werden door mij telkens één-op-één gecommuniceerd met Toon Gerbrands, de financiële man René Neelissen en voorzitter Dirk Scheringa. In tegenstelling tot Gerbrands en ik waren alleen de laatste twee bevoegd te tekenen. Ik kán dus niets op eigen houtje hebben gedaan. Bovendien was het een uitstekende deal."
AZ ontving immers bijna drie miljoen euro voor lindenbergh, die tegenwoordig voor degradatiekandidaat Sparta speelt. "olaf was op dat moment 31 jaar en AZ ontving 2,6 miljoen euro", verklaart van geel in VI. "Dat leek mij een uitstekende prijs. En als urby emanuelson had ingestemd zou AZ 2,5 miljoen euro krijgen en een jaar lang voor niets over urby kunnen beschikken. Dit hele verhaal hangt me zo langzamerhand de keel uit. Ik zou ook wel wat over Toon Gerbrands en onderhandelingen kunnen vertellen, maar dat doe ik niet. Ik zou willen dat we een punt achter deze affaire konden zetten."
Boukhari denk ik idd. Ik zal zwaaien naar je.quote:Op vrijdag 9 november 2007 16:29 schreef Stereotomy het volgende:
Karretje is sneller dan Opa Opdam
Misschien dat ik zondag ff naar het stadion fiets, om de AZ-bus te begroeten. Maarja, dan sta je daar als enige te juichen langs de weg.![]()
En wat is een 'weggooier' ? Een Boukhari?
Mendes da Silvaquote:Mendes da Silva : ‘AZ op de weg terug naar de top’
ALKMAAR - Vorig seizoen vormde een knappe 3-2 overwinning in Eindhoven het begin van de lange inhaalrace van AZ.
Ook dit voetbaljaar kan de uitwedstrijd bij PSV de definitieve kentering brengen voor de Alkmaarders, zo gelooft hun verdediger David Mendes da Silva. ,,Bij ons leeft écht het gevoel dat de ommekeer is ingezet.’’
De selectie van AZ sprak gisteren ruim een halfuur over het duel van morgen in het Philips Stadion. Aansluitend volgde achter gesloten deuren een tactische training, waarbij Louis van Gaal in zijn nieuwe golfkarretje rondreed over het veld en hesjes uitdeelde aan de basisspelers. Die nemen een hernieuwd geloof in eigen kunnen mee naar de confrontatie tussen de nummers drie en tien in de eredivisie.
,,Wij staan weliswaar veel lager dan PSV, maar we gaan voor de winst. Niet voor een gelijkspel,’’ zegt David Mendes da Silva over het treffen.
,,Twee weken geleden had ik dit niet gezegd voor zo’n zware uitwedstrijd, maar bij ons leeft écht het gevoel dat de ommekeer is ingezet. Tegen PSV willen we de bevestiging hiervan leveren.’’
De recente goede reeks tegen Zenit, NAC en NEC valt samen met de rentree van Mendes da Silva na zeven maanden blessureleed. Vorig seizoen was PSV-uit één van de laatste wedstrijden voordat hij half februari zijn kniepees inscheurde.
,,Het was een blessure die je bijna uitsluitend tegenkomt bij mensen die een zwaar auto-ongeluk hebben gehad,’’ zegt hij. Op de mri-scan was eerst niet te zien dat het om de pees ging die belangrijk is voor het buigen en strekken van de knie. Dat kwam pas aan het licht bij een operatie maanden later.
Mendes da Silva kreeg te horen dat hij nog geluk had gehad. De pees was ‘slechts’ ingescheurd en niet volledig afgescheurd. Bij een volledige scheuring had het tot een reconstructie in die knie moeten komen. ,,Het is overdreven te zeggen dat mijn loopbaan dan voorbij was geweest. Maar de revalidatie had nog veel langer in beslag genomen dan nu al het geval was,’’ zegt hij.
Revalideren is een gevecht. Tegen jezelf en tegen de eentonigheid. Voor Mendes da Silva betekende het ook de eerste kennismaking met een periode zonder druk. Niet dat hij voor zijn blessure een gestresst leven had, maar ineens was hij ’savonds ‘niet meer bezig met de training van morgen.’ In zijn hoofd was nu ook plaats voor andere gedachten. ,,Ik ben bijvoorbeeld gaan lezen, ondermeer in een boek dat ik van Kew Jaliens kreeg. Een sportbijbel, met teksten uit het Nieuwe Testament.
Jaliens gaf het aan me in de hoop dat ik er kracht uit zou putten. Kew heeft inmiddels ook andere spelers aan het lezen gebracht. Daarom noemen we hem priester.’’
In de kleedkamer bij AZ ligt een aantal versies van het boek. Mendes da Silva haalt er tijdens het gesprek spontaan één op om te laten zien wat hij bedoelt. Meer dan overwinnaars, Het Nieuwe Testament is een pocketboek van 300 pagina’s waarin Bijbelteksten zijn gekoppeld aan de levensverhalen van een reeks nationale en internationale topsporters, zoals golfer Bernhard Langer, schaatsster Catriona LeMay en badmintonster Mia Audina.
Wat de dikke pil interessant maakt is ook het register achterin. Daarin staat een reeks van gevoelssituaties die topsporters dagelijks meemaken en waarover evangelisten zoals Mattheüs, Markus en Lukas vanuit de christelijke levensvisie versen hebben geschreven. We zien bijvoorbeeld onder het kopje: ‘Teamwork’ verwijzingen naar teksten van Petrus, de Efeziërs en de Filippenzen.
Andere thema’s zijn: ‘Wanneer je een medespeler teleurstelt’. ‘Als je je eigen verwachtingen niet kunt waarmaken’. En: ‘Als je een andere mening hebt dan je trainer.’
Toevallig of niet noemde AZ-coach Louis van Gaal de 25-jarige David Mendes da Silva recentelijk één van zijn spelers van wie hij soms oppositie krijgt. De trainer beschreef beeldend hoe dat gaat. ,,Als David het niet met me eens is, worden zijn ogen klein als kooltjes. Die gloeiende kooltjes spuwen dan vuur.’’ Volgens Van Gaal ligt het vervolgens aan de argumenten van een speler of hij bereid is te luisteren en toe te geven. ,,Dat is bij Mendes da Silva al een keer gebeurd,’’ aldus de coach.
,,Dat ging over mijn revalidatieproces,’’ lacht de speler. ,,De trainer en ik verschilden van mening over de snelheid waarmee dat moest verlopen. Uiteindelijk heb ik de route mogen volgen die ik zelf het prettigst vond. Klasse van de trainer, want ik ken er ook die hun eigen wil doordrijven. Van Gaal vindt juist dat het gevoel van de speler altijd het zwaarst moet wegen.’’
Op het veld hoopt Mendes da Silva zijn coach de komende tijd eveneens te overtuigen. ,,Dat gaat om mijn positie in het elftal. Sinds mijn terugkeer speel ik achterin naast Jaliens. De trainer vindt centrumverdediger mijn beste plek, zelf denk ik dat ik nog beter tot mijn recht kom op het middenveld.’’
Vorig jaar speelde hij een tijdje vanaf de rechterkant in het 4-4-2 systeem van AZ, met een ruit op het middenveld. ,,Ik heb in mijn kop zitten dat ik daar toen niet het beste van mezelf heb laten zien.’’ Sowieso wordt het tijd dat hij definitief doorbreekt als voetballer. ,,Dat is me nog steeds niet gelukt en met 25 jaar vind ik me mezelf al behoorlijk oud,’’ zegt Mendes da Silva, die in acht jaar profvoetbal al werkte met de trainers Van Hanegem, Rijkaard, Koeman, Van Basten en Van Gaal.
,,Om me heen bij AZ zie ik jongens, bij wie het intussen wel is gelukt. Jaliens bijvoorbeeld en natuurlijk Demy de Zeeuw. Twee spelers van wie je zegt: die zijn een constante factor bij hun club en vaste waarden in de selectie van het Nederlands elftal.
,,Achter mijn naam staat voorlopig nog maar één interland, tegen Rusland, net voordat ik geblesseerd raakte. Dat moeten er de komende jaren meer worden.’’
quote:Als het 4-0 is in het voordeel van de thuisploeg, knalt Kenneth Perez de bal expres tegen Van Gaals golfkar.
Daarom hoop ik op een positief resultaat voor AZ maar denk ik dat AZ geens chijn van kans heeft tegen PSV omdat ze gewoon scorend vermogen missen .quote:Op zaterdag 10 november 2007 20:38 schreef Mutsaers__78 het volgende:
Maar toen scoorde Koevermans ook in de laatste minuten
Nah, met uitzondering van de keeper rammelt de verdediging van PSV ook hoor. En Kromkamp op rechtsback met Pocognoli op linkshalf? De kogel komt zodadelijk van links voor PSVquote:Op zaterdag 10 november 2007 20:42 schreef Chadi het volgende:
[..]
Daarom hoop ik op een positief resultaat voor AZ maar denk ik dat AZ geens chijn van kans heeft tegen PSV omdat ze gewoon scorend vermogen missen .
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |