Kan zo geen verzen noemen als je dat bedoelt, maar iedereen weet toch wel dat sodomie (afgeleid van het verhaal over Sodom en Gomorra) verboden is. Dit is later weer geïnterpreteerd als homosex, omdat homo's sodomie 'plegen'. Maar ook tussen man en vrouw is dit niet toegestaan.quote:
Sodomie is geen synomiem voor 'anale seks'. En als ik het goed heb is anale of orale seks niet specifiek verboden in de Bijbel, seks met dieren of schoonmoeders bijvoorbeeld weer wél.quote:Op vrijdag 2 november 2007 15:01 schreef Gia het volgende:
Kan zo geen verzen noemen als je dat bedoelt, maar iedereen weet toch wel dat sodomie (afgeleid van het verhaal over Sodom en Gomorra) verboden is. Dit is later weer geïnterpreteerd als homosex, omdat homo's sodomie 'plegen'. Maar ook tussen man en vrouw is dit niet toegestaan.
Dat is maar hoe je het interpreteert. In Leviticus staat dat een man geen seks mag hebben met een man zoals een man dat met een vrouw heeft. Oftewel een man mag geen man neuken. Aangezien een man ook geen ongestelde vrouw mag neuken, kan je de conclusie trekken dat anale seks niet is toegestaan. Ook al staat het niet letterlijk in de bijbel.quote:Op vrijdag 2 november 2007 15:06 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Sodomie is geen synomiem voor 'anale seks'.
Dat mag als ze iets tegen de wet doen. Zoals discrimineren bijvoorbeeld.quote:Op vrijdag 2 november 2007 15:23 schreef floris.exe het volgende:
Tja, je kunt het ze toch niet kwalijk nemen? Ik bedoel, ook christenen leven en redeneren volgens een bepaald waarheidsidee. Dat doet iedereen. Ik heb dit item gisteravond ook in NOVA voorbij zien komen. Wat een ophef weer. Het is op zich toch niet zo gek, dat dit soort ideeën leven binnen de CU? Waar ik mij veel meer zorgen over maak, is die arrogantie van D66 om te kijken in hoeverre de subsidie van de CU kan worden ontnomen. Mogen we de subsidie van D66 ook intrekken, omdat ik het niet met hun ideeën eens ben
?
De wet willen veranderen door iets voor te stellen wat momenteel tegen de wet is, is wat anders dan daadwerkelijk iets tegen de wet doen, natuurlijk. Als we gaan redeneren zoals jij doet, dan zou een bepaalde wet nooit veranderd kunnen worden. Dat lijkt mij geen wenselijke situatie. Maar goed, je zou ook heel anders redeneren, wanneer het iets zou zijn in jouw voordeel. Zo werkt dat, hèquote:Op vrijdag 2 november 2007 15:29 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Dat mag als ze iets tegen de wet doen. Zoals discrimineren bijvoorbeeld.
Je kan als CU een wetsvoorstel indienen om bepaalde mensen uit je partij te mogen weren. Maar tot die wet is aangenomen mag je je niet tegen de wet gedragen.quote:Op vrijdag 2 november 2007 15:33 schreef floris.exe het volgende:
[..]
De wet willen veranderen door iets voor te stellen wat momenteel tegen de wet is, is wat anders dan daadwerkelijk iets tegen de wet doen, natuurlijk. Als we gaan redeneren zoals jij doet, dan zou een bepaalde wet nooit veranderd kunnen worden. Dat lijkt mij geen wenselijke situatie. Maar goed, je zou ook heel anders redeneren, wanneer het iets zou zijn in jouw voordeel. Zo werkt dat, hè. Geldt ook voor D66 hoor. Als ze zelf ergens ee slaatje uit kunnen slaan, dan hoor je ze ook niet. Dit is simpelweg weer een ordinair potje christenbashen. Erg infantiel.
Kortom de PvdA moet worden aangeklaagd omdat ze Jami vanwege andere redenen dan zijn beroepsmatig functioneren uit de partij hebben gegooid. De VVD omdat ze Verdonk niet meer geschikt achten om de partij te vertegenwoordigen terwijl ze alleen haar politieke overtuiging (Okee misschien was het populistisch gedrag) uitte.quote:Op vrijdag 2 november 2007 15:39 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Je kan als CU een wetsvoorstel indienen om bepaalde mensen uit je partij te mogen weren. Maar tot die wet is aangenomen mag je je niet tegen de wet gedragen.
Reality check, iedere politieke partij zit er om vooral de eigen belangen te behartigen. Zullen we naast de 'gristenen' dan ook maar meteen de kapitalisten, de socialisten, de humanisten, de nationalisten enzovoort enzovoort weren uit het politieke bestelquote:Op vrijdag 2 november 2007 15:46 schreef cultheld het volgende:
Gelijk heeft ze (vanuit het beginsel van de Gristenunie bekeken gewoon volkomen terecht). Ik begrijp homoseksuelen die lid willen worden van de Christenunie (of SGP) absoluut niet. Gristenen moeten vooral verdwijnen uit het politieke bestel.
Religie hoort m.i. niet thuis in de politiek. Het blijft hypocriet: Christenunie-mannetjes die geen concessies aan hun geloof willen doen, maar ondertussen wel tot compromissen moeten zien te komen met collega's die minder "vroom" zijn.quote:Op vrijdag 2 november 2007 16:04 schreef floris.exe het volgende:
[..]
Reality check, iedere politieke partij zit er om vooral de eigen belangen te behartigen. Zullen we naast de 'gristenen' dan ook maar meteen de kapitalisten, de socialisten, de humanisten, de nationalisten enzovoort enzovoort weren uit het politieke bestel? Wel even blijven nadenken, hè?
Okay, prima. Dan noemen we het in het vervolg 'Levensovertuiging'quote:Op vrijdag 2 november 2007 16:14 schreef cultheld het volgende:
Religie hoort m.i. niet thuis in de politiek.
Ook afschaffen!quote:Op vrijdag 2 november 2007 16:19 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Okay, prima. Dan noemen we het in het vervolg 'Levensovertuiging'.
Rechtschapen Gristenen als A. Douwpoot claimen geen concessies aan hun geloof te doen, maar ondertussen "onderhandelen" ze wel als Gristelijke partij met een PvdA. Christenfundamentalisten zie ik daarom liever niet in de politiek. Verder snap ik überhaupt niet wat een homoseksueel bij een Christenunie heeft te zoeken. Dat is net zo logisch als een jood die zich aanmeldt bij de NVU.quote:Op vrijdag 2 november 2007 16:19 schreef DennisMoore het volgende:
[..]
Okay, prima. Dan noemen we het in het vervolg 'Levensovertuiging'.
LOL.quote:Op vrijdag 2 november 2007 16:23 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Ook afschaffen!
Ik wil dat politiek word bedreven met verstand en argumenten. Niet met overtuigingen.
Nee, is al niet meer zo.quote:Op zaterdag 3 november 2007 11:57 schreef Gia het volgende:
Maar even wat anders. Volgens mij is het nog steeds zo dat de SGP op geloofsgronden vrouwen in de partij verbiedt.
Ik vind dat ook dat niet mag.
Wat een naieviteit wordt hier geëtaleerd zegquote:Op vrijdag 2 november 2007 16:23 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Ook afschaffen!
Ik wil dat politiek word bedreven met verstand en argumenten. Niet met overtuigingen.
Ik vind eigenlijk dat het goed besturen van een land niet afhankelijk mag zijn van overtuigingen. Maar waarschijnlijk ben ik mijn tijd 300 jaar vooruit.quote:Op zaterdag 3 november 2007 13:46 schreef floris.exe het volgende:
[..]
Wat een naieviteit wordt hier geëtaleerd zeg. Alles in de politiek draait om overtuigingen! Wat de één redeneren met verstand en argumenten vindt, vindt de ander redeneren als een kip zonder kop.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |