mee eens... ik hoop eigenlijk dat hij niet al te ver komt...quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 07:43 schreef Delichris het volgende:
Zijn zang was verrassend genoeg wel goed. Maar verder vond ik hem maar een irritant joch, die stem ook als hij gewoon praatte.
Ik vond Jamai stukken minder vervelend dan ditquote:Op zaterdag 3 november 2007 13:41 schreef BVO het volgende:
Niet? Het zijn beide fladdernichten. Iets minder testosteron en ze worden ongesteld.
Die blouse staat dat meisje wel beter.quote:Op dinsdag 13 november 2007 00:49 schreef Together het volgende:
Zijn Hyves. Waarop hij te zien is met gemillimeterd haar.
[ afbeelding ]
ZIngen deed hij inderdaad goed, ik vond dit mooier dan bij de auditie. Maar zijn gedrag is inderdaad erg overdreven .quote:Op zondag 25 november 2007 10:48 schreef sbientje het volgende:
hij zong goed vond ik... alleen ik vind hem echt mateloos irritant! en die chick erbij, geeez!
Hoezo? Hij zong bovengemiddeld goed.quote:Op maandag 26 november 2007 09:18 schreef alwaysthebest het volgende:
Belachelijk dat-ie er nog in zit.
Volgens mij had Gordon het toen over zo'n andere jongen, niet over Marvin.quote:Op woensdag 28 november 2007 08:13 schreef DutchieBre het volgende:
Ik vond zijn zang dus niet goed .. Ik bekijk net hier die link van zijn Chorusline .. Er zitten daar echt mensen in die beter zijn hoor, stukken beter zelfs. Maargoed, Gordon mag hem niet afrekenen op overdreven nichterig gedrag, hoe is meneer zelf bekend geworden in zijn huidige gedaante ? Juist
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |