Mijn voeten zijn 21 cmquote:Op zaterdag 27 oktober 2007 23:57 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
Ieuw!!!! 13 tot 15 centimeter, bizar!
Ik heb het net eens opgemeten, lineaal tegen de muur aan, mijn voet met de hak tegen de muur aan langs de lineaal, en mijn voet is dus 20 centimeter. Zonder ingebonden geweest te zijn. Ik waggel trouwens ook niet als ik loop.
Ik wist niet eens dat er handmaten bestaanquote:Op zondag 28 oktober 2007 01:48 schreef ColdFeet het volgende:
Ik heb keurige maatje 39/40 voeten, maar hee weet je, ik heb dus echt enorme handen, maat 9,5-10, terwijl een gemiddelde handschoenwinkel alleen maar 6,5-8 verkoopt. en als ze dan al eens iets groots hebben, is het veel te wijd, of zijn de vingers te kort.
Oooh weet jij handschoenwinkels die grotere maten verkopen?? Mijn handpalm is normaal, maar m'n vingers zijn erg lang en ik kan ook nooit slagenquote:Op zondag 28 oktober 2007 01:48 schreef ColdFeet het volgende:
Ik heb keurige maatje 39/40 voeten, maar hee weet je, ik heb dus echt enorme handen, maat 9,5-10, terwijl een gemiddelde handschoenwinkel alleen maar 6,5-8 verkoopt. en als ze dan al eens iets groots hebben, is het veel te wijd, of zijn de vingers te kort.
kom maar, dat kan ik wel, tot en met de nagels??quote:Op zondag 28 oktober 2007 09:45 schreef Merel het volgende:
[..]
Oooh weet jij handschoenwinkels die grotere maten verkopen?? Mijn handpalm is normaal, maar m'n vingers zijn erg lang en ik kan ook nooit slagen
Of misschien moet ik anders maar een stuk van m'n vingers af laten hakken
quote:Op zondag 28 oktober 2007 01:48 schreef ColdFeet het volgende:
Joh, maak je niet zo druk. ik ken genoeg dames met voeten maat 42, 43 of 44, allemaal op en top vrouw, hoor.
nou, "een beetje kritiek op maatje 43" , en dan een operatie overwegenquote:Op zondag 28 oktober 2007 10:36 schreef Meike26 het volgende:aan allen. Jullie hebben jullie mening wel klaar en ik begrijp deze ook wel, ook de vergelijking met Cup F.
Het is alleen dat beetje kritiek op het maatje 43 dat ik heb dat ik na een dag shoppen af en toe en denk: Waren m'n voeten maar maatje 41/42, dan was het toch een stukje makkelijker geweest. Niet kleiner want anders val ik weer voorover. Die voetverkleining heb ik dan ook wel een paar keer aan gedacht om te doen, maar meer als van: Zou dat dan een oplossing zijn? Maarja, dan ga ik weer wat realistischer denken en kom ik ook op de meest voorkomende antwoorden uit: Zeur niet zo :p
Ook heb ik veel Otto's, Wehkamp en Neckerman gidsen doorgebladerd en zij bieden ook wel aardig wat maatjes 43 aan. Dus nu is het nog het overhalen van mezelf om eens online wat te kopen *En past het niet, dan schaad het niet, terugsturen kan ook altijd*
-En zo erg als de waterski's van Sidonia is het ook zeker niet![]()
De grote damesmaten bij de Hema hebben nog weleens smalle vingersquote:Op zondag 28 oktober 2007 09:45 schreef Merel het volgende:
[..]
Oooh weet jij handschoenwinkels die grotere maten verkopen?? Mijn handpalm is normaal, maar m'n vingers zijn erg lang en ik kan ook nooit slagen
Of misschien moet ik anders maar een stuk van m'n vingers af laten hakken
ik heb ook 32" beentjes, maar ben godzijdank redelijk handig met een naaimachinequote:Op zondag 28 oktober 2007 10:54 schreef milagro het volgende:
[..]
nou, "een beetje kritiek op maatje 43" , en dan een operatie overwegen![]()
zou hetzelfde zijn als ik een beetje kritiek heb op mijn 32" beentjes, omdat ik overal steeds 34" broeklengte aantref, en alleen de stomme broeken in 32" komen... en dan overweeg om mijn benen te laten breken en oprekken... ja, sorry, hoor, dan spoor je niet.
OMG, ik heb 30" en ik vind alleen maar leuke 32" broeken. Waaaaaaaar vind ik een plastisch chirurg!!!!quote:Op zondag 28 oktober 2007 10:54 schreef milagro het volgende:
zou hetzelfde zijn als ik een beetje kritiek heb op mijn 32" beentjes, omdat ik overal steeds 34" broeklengte aantref, en alleen de stomme broeken in 32" komen... en dan overweeg om mijn benen te laten breken en oprekken... ja, sorry, hoor, dan spoor je niet.
Beetje objectief gelezen ? Ik zeg toch zelf ook dat ik niet zo moet zeuren? Ik heb alleen, net zoals vele andere mensen, wel eens: "Als ik wat aan m'n lichaam kon veranderen, dan was dat..... " (transseksualiteit even niet meegrekend)quote:Op zondag 28 oktober 2007 10:54 schreef milagro het volgende:
[..]
nou, "een beetje kritiek op maatje 43" , en dan een operatie overwegen![]()
zou hetzelfde zijn als ik een beetje kritiek heb op mijn 32" beentjes, omdat ik overal steeds 34" broeklengte aantref, en alleen de stomme broeken in 32" komen... en dan overweeg om mijn benen te laten breken en oprekken... ja, sorry, hoor, dan spoor je niet.
Alsof een man het ooit in zn hoofd haalt om met een omgebouwde kerel een relatie te beginnen, dus sowieso hopeloze zaak TSquote:Op zondag 28 oktober 2007 02:10 schreef zhe-devilll het volgende:
Alsof een man naar je voetmaat kijkt ofzo
ja je tietmaat ja dat dan weer wel maar je voeten?
![]()
![]()
af en toe eens mijmeren over wat je anders zou willen, is wat anders dan een operatie overwegen, vind ik, puur omdat je zo lastig schoenen kan vinden.quote:Op zondag 28 oktober 2007 14:59 schreef Meike26 het volgende:
[..]
Beetje objectief gelezen ? Ik zeg toch zelf ook dat ik niet zo moet zeuren? Ik heb alleen, net zoals vele andere mensen, wel eens: "Als ik wat aan m'n lichaam kon veranderen, dan was dat..... " (transseksualiteit even niet meegrekend)
En het verbaasd me dat er zo heftig word gereageerd op de voetverkleining en het verbouwen van gezixhten is plots heel normaal. Hallo Michael Jackson en Catwoman. Nee, een FFs operatie zoals in De Grote verbouwing eeh, Extreme Make-over, dat is al zo gewoon als even een ingegroeide teennagel laten verwijderen. En dan dat begrip designer vagina...![]()
Inderdaad, je trekt me de woorden uit mijn mond. Ik heb een gezellige (quote:Op zaterdag 27 oktober 2007 22:59 schreef zoeperzazke het volgende:
[..]
Wat denk je van vrouwen die een gezellige cup F hebben, waar ze lichamelijk geen last van hebben, maar waardoor ze zich wel suf reizen naar speciaalzaken voor BH's en daar tonnen met geld aan uitgeven omdat goedkope bh's in die maat of niet bestaan of niet voldoende steun geven... Zou wat zijn als al die vrouwen die in principe een grotere cupmaat hebben die goed bij hun lichaam past en geen klachten geven tóch maar een borstverkleining zouden doen zodat ze tenminste naar de hunkemoller en livera kunnen.
Mens, wees blij dįt er volop speciaalzaken zijn! Nee, niet zoveel als de VanHarens, Scapino's, Shoe Outlets enz enz enz, maar ze zijn er altijd wel. Dan ga je maar een lekkere dag kleding shoppen zónder om de schoenen te denken en trek je een andere dag uit om naar een stad af te reizen waar een speciaalzaak zit waar je minder vaak komt, maar je dan wel naar hartelust uit kunt leven.
En hoeveel schoenen heeft een mens nu nodig? Twee paar per jaar?? Weegt alle ellende van een voetverkleining echt op tegen het drama van twee keer per jaar wat langer reizen naar een speciaalzaak??
Mede mogelijk gemaakt door photoshopquote:Op zondag 28 oktober 2007 14:59 schreef Meike26 het volgende:
[..]
--- En dan dat begrip designer vagina...![]()
Ben blij op te zien hoe respectvol de TS eigenlijk isquote:Op zaterdag 27 oktober 2007 17:34 schreef Doagere het volgende:
[..]
HIhi, ik zat al op een hilarisch andwoord van jou te wachten.![]()
Miesschien moet je ook even de datum erbij zetten van wanneer ik dat gezegt heb.
In het eerste geval wat je noemde, ik ben begonnen toen ik 18 was, jij toen je 35 was? Diegene die nagekeken wordt op straat ben jij, want je bent een kerel.
TIETTUUHHHquote:Op dinsdag 30 oktober 2007 18:36 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
Inderdaad, je trekt me de woorden uit mijn mond. Ik heb een gezellige () cup G. En er is inderdaad maar 1 winkel hier in Utrecht waar ik kan winkelen. Helaasch geen prachtige Marlies Dekkers voor mij. Of goedkoop bij de H&M. Maar om nou meteen vanalles te verkleinen omdat je iets minder keus hebt... Bij speciaalzaken kun je vast ook hele leuke schoenen krijgen. En zo niet, ga op zoek naar een betere speciaalzaak. Een paar jaar terug was voor mij de keuze vaak: 'zwart of wit'. Maar na een tijdje zoeken en het land doorreizen kan ik ook leuke BH's met roze bloemetjes ofzo kopen. Met schoenen moet dat toch ook lukken?
Tjonge jonge, wat zijn we weer gevat.quote:Op woensdag 31 oktober 2007 17:35 schreef heaven7 het volgende:
[..]
Als je dat zou doen hoef je toch geen geslachtsverandering te ondergaan??
quote:Op woensdag 31 oktober 2007 16:57 schreef patricia27 het volgende:
Daar was een biologisch meisje
Zou je dat ook zeggen als bijv. (indien je ze hebt) 1 van je broer of broertjes (of erger nog, 1 vna je kinderen) ermee aankomt? Dan moeten ze dat ook maar accepteren. Voor de meeste mensen is het gewoon een ver van hun bed show. Daarom reageren ze vaak zo kortzichtig. Zal het in je nabije omgeving voorkomen (bijv. je broertje of je eigen kind) dan kan je er niet omheen, dan zal je wel moeten.quote:Op woensdag 31 oktober 2007 18:28 schreef heaven7 het volgende:
Nou, het was serieus. Ik snap niet dat een vrouw in een mannenlichaam kan zitten. Dat vind ik evengoed accepteren wie je bent want je bent immers een man!
Maar dat is een compleet andere discussie.
Dat je er geen snars van begrijpt kan ik inkomen, het is ook een moeilijke kwestie.quote:Op woensdag 31 oktober 2007 23:58 schreef ColdFeet het volgende:
Eerlijk is eerlijk: ik begrijp er ook geen snars van.
Maar ja, het moet wel heftig zijn. Anders laat je niet je hele lijf veranderen, de pijn, de moeite. Ik neem aan dat je dat niet zou doen als je het kon accepteren.
Dat ben ik met je eens.quote:Ik blijf er overigens bij dat het idioot is om je voeten te laten verkleinen.
Ik heb geen flauw idee, ik heb nl geen kids en mijn zusjes zijn overduidelijk meisjes.quote:Op woensdag 31 oktober 2007 23:37 schreef patricia27 het volgende:
[..]
Zou je dat ook zeggen als bijv. (indien je ze hebt) 1 van je broer of broertjes (of erger nog, 1 vna je kinderen) ermee aankomt? Dan moeten ze dat ook maar accepteren. Voor de meeste mensen is het gewoon een ver van hun bed show. Daarom reageren ze vaak zo kortzichtig. Zal het in je nabije omgeving voorkomen (bijv. je broertje of je eigen kind) dan kan je er niet omheen, dan zal je wel moeten.
Je moet 't er tegenwoordig speciaal bij zeggen hčquote:
Dat soort operaties vind ik ook onzin, tenzij je neus echt extreem gruwelijk lelijk en scheef is ofzo. Bovendien vind ik het erger als er iets in je gezicht niet 'klopt' dan dat je voeten raar zijn. Maar schoenmaat 43 bij een vrouw is gewoon hartstikke normaal, absoluut niet opvallend en absoluut niet storend. Dikke onzin om te opereren dus.quote:Op donderdag 1 november 2007 09:19 schreef Tristessa het volgende:
Wat zeggen we dan tegen al die mensen (en dan voornamelijk vrouwen) die borstvergrotingen / verkleiningen, schaamlipcorrecties, neuscorrecties, weg laten halen van haren etc. etc. etc?
First of all: ik realiseer me dat iedereen zelf de grens legt bij wat je accepteert en wat niet. We scheren tenslotte allemaal onze oksels, epileren de wenkbrauwen, etc etc.quote:Op donderdag 1 november 2007 12:24 schreef sungaMsunitraM het volgende:
[..]
Dat soort operaties vind ik ook onzin, tenzij je neus echt extreem gruwelijk lelijk en scheef is ofzo. Bovendien vind ik het erger als er iets in je gezicht niet 'klopt' dan dat je voeten raar zijn. Maar schoenmaat 43 bij een vrouw is gewoon hartstikke normaal, absoluut niet opvallend en absoluut niet storend. Dikke onzin om te opereren dus.
Nou, dat valt nou echt wel weer mee, ik ben ook 16, en heb ook maat 45, en ben ook een 'biologisch meisje'(quote:Op woensdag 31 oktober 2007 16:57 schreef patricia27 het volgende:
Laatst was ik in een speciaalzaak voor schoenen in Groningen. Daar was een biologisch meisje van 16 en die had al maat 45. Dat vindt ik nou echt sneu. Voor transsexuelen is het weer heel wat anders. Dat zijn en worden nou eenmaal geen echte vrouwen (hoe graag ze dat ook zou willen). Ongeacht hoeveel operaties ze hebben gehad en wat er ook in hun paspoort staat. Ik ben zelf heel realistisch op dat punt.
Ik ben ook trans en heb maat 44. Maar er zijn al genoeg schoenenzaken die tot maat 44/45 gaan met damesschoenen.
Ik denk dat TS beter kan werken aan zelfacceptatie. Want wat is na die voetverkleining de volgende stap...
Accepteer jezelf zoals je bent.
dat is toch van een compleet andere orde, joh, je vergelijkt nu echt appels met peren.quote:Op donderdag 1 november 2007 07:47 schreef heaven7 het volgende:
[..]
Ik heb geen flauw idee, ik heb nl geen kids en mijn zusjes zijn overduidelijk meisjes.
Ik respecteer het en het is dan ook geenzins vervelend bedoeld maar ik snap er gewoon geen hout van. En waar leg je de grens om jezelf te accepteren. Jij hebt niet geaccepteerd dat je een man bent en hebt er alles aan gedaan een 'vrouw' te worden, TS heeft dit ook maar voor hem/haar ligt de grens ergens anders en gaat hij verder. Respecteer dat dan ook, zoals je van iedereen hier verwacht dat jij gerespecteerd wordt. En ik vind het overigens nog steeds achterlijk om je voeten te laten verkleinen maar ik bedoel dus dat de grens voor iedereen ergens anders ligt en wie ben jij om die grens voor een ander te stellen?
Geld>>buitenland, daar is het geen probleem.quote:Op zondag 4 november 2007 13:22 schreef Re het volgende:
dat daogere ooit door de psychiatrische evaluatie is gekomen is mij een raadsel
ik vind het stuitend, maar goed, dit verhaal zal ook niet succesvol gaan aflopenquote:Op zondag 4 november 2007 13:23 schreef yvonne het volgende:
[..]
Geld>>buitenland, daar is het geen probleem.
Als in?quote:Op zondag 4 november 2007 13:31 schreef Re het volgende:
[..]
ik vind het stuitend, maar goed, dit verhaal zal ook niet succesvol gaan aflopen
o.a. er is een naam voor dit soort gedrag, ben het ff kwijt... maar het zit in de categorie bodydysmorphic syndrome of hoe het ook heetquote:Op zondag 4 november 2007 13:37 schreef yvonne het volgende:
[..]
Als in?
De laatste studies die een vrij hoog zelfdodingscijfer laat zien omdat ze nooit gelukkig worden?
"Body Dysmorphic Disorder/ ingebeelde lelijkheidquote:Op zondag 4 november 2007 13:40 schreef Re het volgende:
[..]
o.a. er is een naam voor dit soort gedrag, ben het ff kwijt... maar het zit in de categorie bodydysmorphic syndrome of hoe het ook heet
Dat snap ik ook niet, ik had gehoopt dat ze dat strenger zouden beoordelenquote:Op zondag 4 november 2007 13:22 schreef Re het volgende:
dat daogere ooit door de psychiatrische evaluatie is gekomen is mij een raadsel
Nou, zo extreem veel euro's zijn dat nou ook weer niet hoor...quote:Op zondag 4 november 2007 13:23 schreef yvonne het volgende:
[..]
Geld>>buitenland, daar is het geen probleem.
Onderzoeken en berekeningen in overvloed....quote:Op zondag 4 november 2007 13:37 schreef yvonne het volgende:
[..]
Als in?
De laatste studies die een vrij hoog zelfdodingscijfer laat zien omdat ze nooit gelukkig worden?
Met de ts scheelt dat nog steeds 2 maten.quote:Op maandag 10 december 2007 15:15 schreef Doortje999 het volgende:
Jammer dat de meeste mensen die hier reageren helaas niet weten hoe het is om grote voeten te hebben. Zelf heb ik maat 44/45 en schaam me als ik door het invito meisje lachend en luid verteld word dat er geen schoenen in deze maat te koop zijn. Dat is trouwens in 9 van de 10 winkels zo als ik vraag of er schoenen in mijn maat zijn.
Ik snap heel goed dat er mensen zijn die een voet verkleining overwegen! Vind je leuke laarzen in je maat dan staat het alsof je zo uit het circus bent komen lopen. En jullie zullen dit wel gezeik vinden maar ik durf te wedden dat er niet 1 van jullie in de spiegel kijtk en volkomen tevreden is. Zoals al eerder gezegd, de een heeft inderdaad een scheve neus of flaporen. Maar daardoor is het niet minder kut.
Dus mensen oordeel niet gelijk, daar ging dit forum ook helemaal niet over.
Groetjes Dorien
quote:Even een vraagje, ik heb zelf maat 43, en dit vind ik best irritant omdat alle leuke schoenen/laarzen maar tot maat 42 gaan
hallo Dorien,quote:Op maandag 10 december 2007 15:15 schreef Doortje999 het volgende:
Ik snap heel goed dat er mensen zijn die een voet verkleining overwegen!
Groetjes Dorien
Dat, en: je zegt dat ze je bij de invito uitlachen. Stom, maar niet verwonderlijk. Het lijkt me niet meer dan logisch dat je met afwijkende voeten (op welke manier dan ook - platvoeten, doorgezakte voeten, smal of breed, hoge wreef, etc etc) niet naar een winkel als invito gaat, met hippe schoenen van vaak twijfelachtige kwaliteit, maar dat je kiest voor een goede schoenenzaak, met mensen die verstand hebben van voeten. En dat hoeft niet eens per se truttig of ouwewijverig te zijn.quote:Op maandag 10 december 2007 17:55 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
hallo Dorien,
Ik snap dat niet. Beetje in gezond bot gaan hakken vanuit cosmetisch oogpunt. Absurd!! Heel de functie van je voet heeft daar onder te lijden. Je kunt je voet niet meer afwikkelen zoals het hoort, je evenwicht verandert volledig. Werkelijk waar te gek voor woorden om het zelfs maar te overwegen! Volgens mij bestaat het ook niet! Googlen levert in ieder geval niets op. Gelukkig maar!!!!
Invito, natuurlijk lachen ze je daar uit. Dat valt in hetzelfde segment als Coolcat, en daar werd ik ook uitgelachen toen ik om maat 40 vroeg (nee, maat XXXXXL, daar doen we niet aan!)quote:Op maandag 10 december 2007 15:15 schreef Doortje999 het volgende:
Jammer dat de meeste mensen die hier reageren helaas niet weten hoe het is om grote voeten te hebben. Zelf heb ik maat 44/45 en schaam me als ik door het invito meisje lachend en luid verteld word dat er geen schoenen in deze maat te koop zijn. Dat is trouwens in 9 van de 10 winkels zo als ik vraag of er schoenen in mijn maat zijn.
Ik snap heel goed dat er mensen zijn die een voet verkleining overwegen! Vind je leuke laarzen in je maat dan staat het alsof je zo uit het circus bent komen lopen. En jullie zullen dit wel gezeik vinden maar ik durf te wedden dat er niet 1 van jullie in de spiegel kijtk en volkomen tevreden is. Zoals al eerder gezegd, de een heeft inderdaad een scheve neus of flaporen. Maar daardoor is het niet minder kut.
Dus mensen oordeel niet gelijk, daar ging dit forum ook helemaal niet over.
Groetjes Dorien
Zoiets zegt meer over de totale incompetentie van de verkoopster in zo'n schoenenwinkel overigens, dat zijn dan gewoon lompe dozen en moeten per direct ontslagen worden. Als ik me beledigd zou voelen in willekeurig welke winkel dan ook, riep ik de manager erbij. Kijken of ze dan nog zo lachen.quote:Op maandag 10 december 2007 18:18 schreef _Arual_ het volgende:
[..]
Invito, natuurlijk lachen ze je daar uit. Dat valt in hetzelfde segment als Coolcat, en daar werd ik ook uitgelachen toen ik om maat 40 vroeg (nee, maat XXXXXL, daar doen we niet aan!)
Cosmetisch oogpunt? Nee ! Waar dit topic overgaat is, als je het aan een willekeurige huisarts/specialist zou vragen, is als een psychische klacht aan te duiden. Natuurlijk blijft het een drastische maatregel/behandeling om even de voeten re verkleinen, maar kort gezegd is het niets meer/minder het zelfde dan wanneer iemand moeite heeft met zijn/haar te grote neus. Een neuscorrectie is dan ook, met behulp van een psycholoog, te declareren bij de zorgverzekering.quote:Op maandag 10 december 2007 17:55 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
hallo Dorien,
Ik snap dat niet. Beetje in gezond bot gaan hakken vanuit cosmetisch oogpunt. Absurd!! Heel de functie van je voet heeft daar onder te lijden. Je kunt je voet niet meer afwikkelen zoals het hoort, je evenwicht verandert volledig. Werkelijk waar te gek voor woorden om het zelfs maar te overwegen! Volgens mij bestaat het ook niet! Googlen levert in ieder geval niets op. Gelukkig maar!!!!
Vouwenmaat 11, iets van 43/44 in Europese maten.quote:Op maandag 10 december 2007 18:17 schreef MissGolightly het volgende:
Had Paris Hilton niet maat 45 ofzo?
Kom op Meike!! Psychologische klacht!! HOE ontstaat die psychologische klacht dan?? Toch uit cosmetisch oogpunt!! Laten we elkaar nou geen mietje noemen zeg!!!!!quote:Op maandag 10 december 2007 21:54 schreef Meike26 het volgende:
[..]
Cosmetisch oogpunt? Nee ! Waar dit topic overgaat is, als je het aan een willekeurige huisarts/specialist zou vragen, is als een psychische klacht aan te duiden.
Maar je moet er wel voor naar een goede schoenenzaak. Bij een schoenenreus zul je dat soort schoenen niet vinden.quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 10:18 schreef kucuk het volgende:
Genoeg leuke damesschoenen te vinden tot en met maat 46
En je moet er vast ook veel pieken voor neerleggen, en wellicht zijn ze niet zo kek als je zou willen.quote:Op dinsdag 11 december 2007 11:21 schreef Troel het volgende:
[..]
Maar je moet er wel voor naar een goede schoenenzaak. Bij een schoenenreus zul je dat soort schoenen niet vinden.
Nou, laten we hopen van niet zeg!! Als alle plastisch chirurg verslaafde personen psychotisch zijn dan is het slecht gesteld met de wereld!!!quote:Op dinsdag 11 december 2007 10:38 schreef Meike26 het volgende:
In feite zou je dus ook kunnen zeggen, dat alle cosmetische ingrepen een psychotische achtergrond hebben, anders laat je ook niet aan jezelf sleutelen.
Deze snap ik niet! Ik vind namelijk een borstverkleining iets heel anders dan een borstvergroting, maar jij schaart hem in hetzelfde onzinrijtje als de voetverkleining? Ik vind een borstverkleining medisch noodzakelijk bij vrouwen die dusdanig last van hun voorgevel hebben dat ze daardoor rugklachten ontwikkelen, of andere medische klachten. Dus wat dat doet in hetzelfde rijtje als de voetverkleining begrijp ik echt niet.quote:Toch zie ik ingrepen als borstverkleining, neuscorrectie en de nu befaamde voetverkleining, net wat anders dan een "standaard" borstvergroting of een schaamlip correctie.
hmmm... wat een vooroordelen, laat een mens in zijn of haar waarde, toch?quote:Op zaterdag 27 oktober 2007 18:30 schreef SHE het volgende:
Och kind; ik ben na dit topic toch wel redelijk overtuigd van het feit dat jouw probleem niet genderdysforie is ; maar eerder een hopeloos gestoord zelfbeeld en manische, compulsieve gedragsproblematiek.
Voor je weer verder gaat met het verbouwen van je lichaam, kan ik je van harte een goede hoofddokter aanraden.
Liefst een vrouwelijke, met grote voeten.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |