quote:en zijn vrouw
gaan een duet zingen tijdens de modeshow van het Amerikaanse lingeriemerk Victoria's Secret. Dat maakte US Magazine bekend.
Volgens een bron van het Amerikaanse tijdschrift, schijntover een geweldige stem te beschikken. De Britse zanger en zijn vrouw zouden thuis regelmatig samen zingen.
quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 14:16 schreef schaap001 het volgende:
Rod Stewart en Rachel Hunter?
quote:Het 34-jarige Duitse topmodel, dat ook één van de gezichten van het lingeriemerk is, gaat met haar man het nummer 'Wedding day' ten gehore brengen. Dit nummer komt ook te staan op het nog te verschijnen nieuwe album van.
Jawohl.quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 14:37 schreef MadMaster het volgende:
Seal & Heidi Klum
Waarop je vrijwel de hele Chin/Chapman collectie kan terugvinden.quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 15:00 schreef ranja het volgende:
RAK
Klopt, zitten gave dingen tussenquote:Op vrijdag 26 oktober 2007 15:18 schreef MadMaster het volgende:
Waarop je vrijwel de hele Chin/Chapman collectie kan terugvinden.
Tjek.quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 19:39 schreef TheSilentEnigma het volgende:
Dayna Kurtz
Deze foto stond bij een berichtje dat ze zwanger zou zijn, dus grote kans dat ze in ieder geval wat meer lichtgeraakt was.quote:
Maak af...quote:You're the cutest girl I've ever seen in my life...
Had ik ook. En zoals iedere vrouw, kon ik mijn nieuwsgierigheid niet bedwingen en heb ik 'm opgezocht...quote:
it's all over now with my knifequote:Op vrijdag 26 oktober 2007 22:29 schreef belsen het volgende:
In eens viel het kwartje.
[..]
Maak af...
quote:Op zaterdag 27 oktober 2007 00:50 schreef Mark het volgende:
[..]
But it's all over now with my knife
Diane (Husker Du / Therapy?)
Ja, want was de reden voor zijn depressiviteit.... toch vooral die liefdesrelaties, samen met z'n epilepsie...quote:Op zaterdag 27 oktober 2007 09:53 schreef belsen het volgende:
Ik vond dat ze in Control wel erg de nadruk legden op het liefdesverhaal en te weinig op zijn depressiviteit, maar goed, misschien was dat ook juist wel de bottelnek in het leven van Ian Curtis...
Wel die scène, ja, maar het is een meer praktisch detail.quote:Op zaterdag 27 oktober 2007 10:24 schreef peaceman het volgende:
Die Jezus aan het kruis dacht ik te weten.
quote:Op zaterdag 27 oktober 2007 10:39 schreef peaceman het volgende:
hij heeft ook iets te maken gehad met die vogels volgens mij...
quote:Op zaterdag 27 oktober 2007 10:41 schreef peaceman het volgende:
Dat het geen echte kraaien zijn...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |