Salade iddquote:Op maandag 22 oktober 2007 17:28 schreef Nembrionic het volgende:
Zo even wat ideetjes:
- een salade doet het natuurlijk altijd goed
- je kunt met je brood ook bruschettas maken. Even aan weerskanten In de (grill)pan bakken met olie(vrij kort dus). Daarop tomaat, kaas, oregano, basicilum, mozzerella en dan nog eventje in de oven of onder de grill.
Uhm, gewoon zoals het hoort: met boter en meel een roux maken, dan bouillon erbij en mosterd. En op het bord natuurlijk zure roomquote:Op maandag 22 oktober 2007 17:32 schreef Nembrionic het volgende:
Hoe ga je de mosterdsoep maken trouwens?
Dan maak je die tomaatjes toch óók? Of je gebruikt die tomaatjes + die olie op de bruschettasquote:Op maandag 22 oktober 2007 17:32 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Salade idddie maak ik sowieso.
Bruschetta is ook eenidee!!
Ik zat ook nog te denken aan tomaatjes onder de grill met basilicum-olie...... (mmm ik krijg nu al honger) maar het is vooral het a-deel uit de avg-maaltijd waar ik mee in mn maag zit. Er zit een grote eter bij.
En een teentje knoflook?quote:Op maandag 22 oktober 2007 17:34 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Uhm, gewoon zoals het hoort: met boter en meel een roux maken, dan bouillon erbij en mosterd. En op het bord natuurlijk zure room
Si siquote:
Voor goeie ideeen moet je trouwen NU even de BBC2 aan zetten. Ready, Steady, Cook.quote:Op maandag 22 oktober 2007 17:34 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Uhm, gewoon zoals het hoort: met boter en meel een roux maken, dan bouillon erbij en mosterd. En op het bord natuurlijk zure room
Geen dankquote:Op maandag 22 oktober 2007 17:04 schreef LadyBlack het volgende:
Nou, het ziet er nog steeds bagger uit, maar ik kan iig weer posten nu
MaJo, thanx voor de tip! Altijd handig om inside information over dit soort dingen te hebben![]()
En musicals..... tja ik ben er gewoon niet zo'n fan van. Ben ooit wel naar Miss Saigon geweest en dat vond ik toen geweldig, maar ik kan erg slecht tegen hoe ze in een musical zingenPuur gekrijs vaak, zoals een van de meisjes gisteren in de finale van Op zoek naar Evita bewees
![]()
Ik wil alleen nog wel eens naar The Phantom of the Opera
Oh, wat zal dat watertanden zijn in het publiekquote:Op maandag 22 oktober 2007 17:38 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Voor goeie ideeen moet je trouwen NU even de BBC2 aan zetten. Ready, Steady, Cook.
Ik denk het wel. Al moet ik zeggen dat ik de aflevering van vandaag niet zo sterk vindquote:Op maandag 22 oktober 2007 17:40 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Oh, wat zal dat watertanden zijn in het publiek![]()
Wauw wat ben je motiverend bezig Mikkie!quote:Op maandag 22 oktober 2007 10:11 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Dus wat ga je vanavond doen? Met een rol tape en een vuilniszak dat raam te lijf. Heb je in elk geval een voorlopige oplossing voor het licht-probleem.
Ik snap eerlijk gezegd niet dat je er nog niets aan gedaan hebtquote:Op maandag 22 oktober 2007 18:26 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Wauw wat ben je motiverend bezig Mikkie!
Hoi PSquote:
Ik ookquote:
Omdat het ook wel eens voorkomt dat huisgenoot eerder gaat slapen dan ik, en dan is het geen enkel probleem. Daarnaast had ik afgelopen week collegevrij dus maakte het niet zoveel uit als ik een keer wat later ging slapenquote:Op maandag 22 oktober 2007 18:35 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik snap eerlijk gezegd niet dat je er nog niets aan gedaan hebtAls ik jou was was ik nog midden in de nacht mijn bed uitgegaan om dat te fixen. Maar ik raak dan ook extreem geïrriteerd als ik niet kan slapen
Dat kan het bij mij niet zijn, ik denk dat het meer met weinig slaap, die paar biertjes gister en een drukke dag te maken heeft.quote:
Dan snap ik het nog steeds niet. Je wilt toch voorkomen dat je wakker ligt van dat licht? Dan ga je het toch preventief afdekken? Nu heb je het erover dat je om die reden een andere kamer wil gaan zoeken. Ik zou eerst kijken of je het zelf op kunt lossen voordat je dat soort rigoreuze maatregelen neemt. Zoals iemand hier ook zei, een handdoek met punaises vastzetten, dat heb je in 5 minuten gedaan. Dus hup ophangen die hapquote:Op maandag 22 oktober 2007 18:43 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Omdat het ook wel eens voorkomt dat huisgenoot eerder gaat slapen dan ik, en dan is het geen enkel probleem. Daarnaast had ik afgelopen week collegevrij dus maakte het niet zoveel uit als ik een keer wat later ging slapen
Ik heb geen punaises en geen tape bij de hand, dus vannacht kon ik er niets aan doen. En dat ik een andere kamer wil komt ook omdat deze maar 9 vierkante meter is terwijl deze toch op kamernet werd geadverteerd als 12 m2, de buurt is niet helemaal geweldig (niet de beste buurt van Leeuwarden), ik voor de huur die ik nu betaal toch iets groters moet kunnen krijgen en dat ik vrij weinig aan m'n huisgenoten hebquote:Op maandag 22 oktober 2007 18:47 schreef MaJo het volgende:
[..]
Dan snap ik het nog steeds niet. Je wilt toch voorkomen dat je wakker ligt van dat licht? Dan ga je het toch preventief afdekken? Nu heb je het erover dat je om die reden een andere kamer wil gaan zoeken. Ik zou eerst kijken of je het zelf op kunt lossen voordat je dat soort rigoreuze maatregelen neemt. Zoals iemand hier ook zei, een handdoek met punaises vastzetten, dat heb je in 5 minuten gedaan. Dus hup ophangen die hap
Nu ik zo van iedereen lees dat er wat op geplakt zit begin ik me toch wel af te vragen wie er wél op zo'n raampje zit te wachtenquote:Op maandag 22 oktober 2007 18:58 schreef B.ertha het volgende:
@ Tim: ik heb wit plakplastic op mijn raam, werkt prima
Een bal shoarma is toch wat lastig om in de pan te ontdooien. Ik heb het een kleine headstart gegeven en begin nu echt trek te krijgen, dus ik ga het weer proberenquote:
Succesquote:Op maandag 22 oktober 2007 19:33 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Een bal shoarma is toch wat lastig om in de pan te ontdooien. Ik heb het een kleine headstart gegeven en begin nu echt trek te krijgen, dus ik ga het weer proberen
quote:Op maandag 22 oktober 2007 19:45 schreef Etcetera het volgende:
mijn avondeten was prei, 'draadjesvlees' en aardappeltjes, als iemand dat nog wil weten
Heel conventioneelquote:Op maandag 22 oktober 2007 19:45 schreef Etcetera het volgende:
mijn avondeten was prei, 'draadjesvlees' en aardappeltjes, als iemand dat nog wil weten
mijn moeder kookt helaas zelden onconventioneelquote:
kan voor een keertje lekker zijn toch?quote:Op maandag 22 oktober 2007 19:53 schreef TradeMarkie het volgende:
Morgen heb ik een diner bij de Burger King op A'dam centraal![]()
nicequote:Op maandag 22 oktober 2007 19:54 schreef B.ertha het volgende:
laatst deed ik zo moeilijk over 1000 woorden, nu lul ik in een uurtje even 393 woorden bij elkaar, alleen al aan inleiding
Maar goed, my work here is doneEn dat terwijl ik er 4 uur voor had gerekend
![]()
Kan wel, maar niet als je direct uit je werk in de trein stapt, daar ff snel wat moet eten om vervolgens de hele avond weg te zijn en om 2 uur weer thuis te komenquote:Op maandag 22 oktober 2007 20:00 schreef Etcetera het volgende:
[..]
kan voor een keertje lekker zijn toch?
Dat is minder dan, beterschap dan maarquote:Op maandag 22 oktober 2007 20:16 schreef Puntenslijpsel het volgende:
Ik kruip mijn bedje inben niet lekker
Het is gelukt, shoarma, wedgies en bieten. Niet de meest voor de hand liggende combi maar na een lange dag had ik geen zin om naar de supermarkt te gaan als dat niet hoefdequote:
quote:
als jullie zo'n hekel hebben aan de burgerking, dan spring je toch de AH to go in of de subway, dat is al wat gezonder en ook lekkerquote:Op maandag 22 oktober 2007 20:24 schreef Hawaii_Tim het volgende:
[..]
Het is gelukt, shoarma, wedgies en bieten. Niet de meest voor de hand liggende combi maar na een lange dag had ik geen zin om naar de supermarkt te gaan als dat niet hoefde
Overigens is mijn diner morgen zeer waarschijnlijk ook Burger King, maar dan op station Zwolle. Twee vrienden van m'n vorige studie hebben bestuurswissel (een er uit, ander er in) en ik ga m'n best doen om daar bij te zijn. Maar omdat ik eigenlijk 's avonds ook weer naar theatersport wil zal ik onderweg iets moeten eten en op station Zwolle moet ik toch wachten
En omdat er bij die bestuurswissels gratis bier is, is er een goede kans dat ik vrij aangeschoten in de trein zit morgen
Die allebei niet op Zwolle zitten. Volgens mij ligt er en route helemaal geen AH to Go en de Subway is ook een flink stuk om. Overigens heb ik niet echt een hekel aan de BK, maar er zijn lekkerder dingen in de wereld. Neemt niet weg dat ik soms enorm zin kan hebben in een ranzig broodje hamburgerquote:Op maandag 22 oktober 2007 20:41 schreef B.ertha het volgende:
[..]
als jullie zo'n hekel hebben aan de burgerking, dan spring je toch de AH to go in of de subway, dat is al wat gezonder en ook lekker
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |