Baie dankiequote:Op zaterdag 20 oktober 2007 23:51 schreef Leatherface het volgende:
Ik zal deze dan maar openlaten. Die titel spreekt meer tot de verbeelding.
Nou, daarom doen we het later nog wel eens. Het is een interessante discussie, dit wil ik er nog wel over zeggen: ik vind het quotum dat de politiek in Z-Afrika voorstelt (zoveel procent zwarte spelers) niet zo heel slim maar ik snap de gedachte wel, het moet vooral een stimulans zijn om mensen met minder kansen vooruit te helpen. De verdeling in Z-Afrika is natuurlijk nog steeds enorm oneerlijk en er moet nog een behoorlijke achterstand op veel terreinen worden weggewerkt. Dat de (zwarte) regering daarin dan weer wat doordraaft is geen reden om de duidelijke problematiek uit het oog te verliezen.quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 23:41 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Ja mag van mij best een sport op die manier benaderen hoor in SPT.
Zolang men het maar fatsoenlijk houdt en men elkaar respecteert (het blijft natuurlijk een zeert gevoelig thema)
Maar goed, ik kan me voorstellen dat sommigen hier in the mood zijn voor een feestje in plaats van een serieuze discussie.
Dan geef ik hier nog een korte reactie op, aangezien het ergens anders thuishoort:quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 23:45 schreef SCH het volgende:
[..]
Nou, daarom doen we het later nog wel eens. Het is een interessante discussie, dit wil ik er nog wel over zeggen: ik vind het quotum dat de politiek in Z-Afrika voorstelt (zoveel procent zwarte spelers) niet zo heel slim maar ik snap de gedachte wel, het moet vooral een stimulans zijn om mensen met minder kansen vooruit te helpen. De verdeling in Z-Afrika is natuurlijk nog steeds enorm oneerlijk en er moet nog een behoorlijke achterstand op veel terreinen worden weggewerkt. Dat de (zwarte) regering daarin dan weer wat doordraaft is geen reden om de duidelijke problematiek uit het oog te verliezen.
Dat is toch niet zo gek? Dat werd tijd ook.quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 23:58 schreef Oldbie het volgende:
Zo is er al een hoop verdwenen.
Ik wil me best laten horen hierin maar dan wel ergens anders (andere topic) en op een andere tijd. Ik word steeds meer dronken: op de achtergrond draait de finale nog eens.....ja ik heb hem opgenomen.quote:Op zondag 21 oktober 2007 00:06 schreef SCH het volgende:
[..]
Dat is toch niet zo gek? Dat werd tijd ook.
Maar het gaat vooral om de kansen van mensen in deze discussie.
Ik dacht al: waar blijft ze.quote:Op zondag 21 oktober 2007 00:17 schreef ColdFeet het volgende:
Zo, ik ben er weer.
HOERA![]()
![]()
Man. Ik heb zweetplekken tot aan mn tailleWat was het spannend. Man of the match was Percy. Die actie met die camera
Ze slaan helemaal niet door, de blanken hebben zuid-Afrika gemaakt tot nu.Armoe en welvaart.quote:Op zaterdag 20 oktober 2007 23:58 schreef Oldbie het volgende:
[..]
Dan geef ik hier nog een korte reactie op, aangezien het ergens anders thuishoort:
De (zwarte) overheid slaat compleet door!!
Pretoria moet "Tshwane" gaan heten.
Oude volkslied is al verloren.
Oude vlag is al weg.
Transvaal als provincie is niet meer.
Zo is er al een hoop verdwenen.
En wat ik nog veel erger vind: Springbokke als naam zou moeten verdwijnen. Daar hebben ze ook al een "zwarte" naam voor.
Ze slaan door!!
Maar nu weer rugby van nu.
Springbokke bo!!!![]()
![]()
Dat is nou eenmaal de consequentie van twee teams die min of meer gelijkwaardig zijn imo. Beide teams verdedigden gewoon erg goed.quote:Op zondag 21 oktober 2007 12:37 schreef Nielsch het volgende:
De finale. Tsja. Ik vond Engeland serieus beter, maar over het gehele toernooi gezien heeft Zuid Afrika het wel verdiend. Wel jammer dat de finale van het WK vervallen is tot een kicking contest zonder een enkele try.
Dat had niet uitgemaakt voor deze finale.quote:Op zondag 21 oktober 2007 21:13 schreef masterforlive het volgende:
Jammer voor Engeland en Wilkinson, ik had ze echt gegund. Mooi dat er discussies de ronde gaan over puntenvermindering van de penalty en de dropkick om meer try's te stimuleren
Absolute heerser op het gebied van de line-out viel wel mee. In het begin wel, maar na 15 minuten gingen de Engelse line-outs ook gewoon goed. Aanvallend vond ik Engeland gewoon ietsje sterker dan ZA. Engeland maakte wel wat stomme foutjes tijdens het verdedigen (waardoor ze verloren hebben), maar verder hebben ze het prima gedaan. Ik vond Engeland gedurende de gehele wedstrijd een stuk bedreigender dan ZA om eerlijk te zijn. Maarja, Zuid Afrika speelde netter en maakte minder fouten en daardoor hebben ze gewonnen.quote:Op zondag 21 oktober 2007 14:24 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Dat is nou eenmaal de consequentie van twee teams die min of meer gelijkwaardig zijn imo. Beide teams verdedigden gewoon erg goed.
Ik vond trouwens niet dat Engeland beter speelde; ZA was de absolute heerser op het gebied van de line-out. Matfield & Smith drukten daarmee een behoorlijk stempel op de wedstrid, zeker met zoveel kicks.
Wel erg jammer van die boeren in de pub trouwens; je moet wel echt de oogkleppen ophebben om het belang van Habana niet in te zien voor dit WK. Of Pietersen.
Knnth, ja, ik vind m ook leuk, die Robinson. Hij is nog kleiner dan ik, haha.
OK, OK, het was een literaire overdrijving. Toch is het mij wel gedurende het hele toernooi opgevallen dat de ZA line-out ijzersterk is. En dat heeft ze geen windeieren gelegd.quote:Op zondag 21 oktober 2007 22:11 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Absolute heerser op het gebied van de line-out viel wel mee. In het begin wel, maar na 15 minuten gingen de Engelse line-outs ook gewoon goed. Aanvallend vond ik Engeland gewoon ietsje sterker dan ZA. Engeland maakte wel wat stomme foutjes tijdens het verdedigen (waardoor ze verloren hebben), maar verder hebben ze het prima gedaan. Ik vond Engeland gedurende de gehele wedstrijd een stuk bedreigender dan ZA om eerlijk te zijn. Maarja, Zuid Afrika speelde netter en maakte minder fouten en daardoor hebben ze gewonnen.
Habana werd door de blanke Zuid Afrikanen in aanwezigheid continu Banana genoemd en alle andere negers kakkaffers. Ze konden hun lol niet op toen Robinson er af moest. Wat een misselijkmakende mensen waren dat zeg. Beetje jammer was dat.
Loop je dan niet het gevaar dat de verdediging sneller een penalty "pakt", om een try te voorkomen? Als een penalty toch niet zo veel punten meer oplevert.....quote:Op zondag 21 oktober 2007 21:13 schreef masterforlive het volgende:
Jammer voor Engeland en Wilkinson, ik had ze echt gegund. Mooi dat er discussies de ronde gaan over puntenvermindering van de penalty en de dropkick om meer try's te stimuleren
Leuk stukje! Pumasquote:Op zondag 21 oktober 2007 22:52 schreef knnth het volgende:
Argentina were the stars of the best-ever World Cup
Leuke terugblik. Kan me wel grotendeels vinden in het verhaal, hoewel ik nog van de simpele "winnaars = sterren" ben, vind ik Argentinie zeker de smaakmaker van het toernooi door van 3 van de 6 Nations te winnen, en als derde te eindigen.
Duidelijk.quote:Op zaterdag 27 oktober 2007 16:23 schreef knnth het volgende:
Mensen zijn gewoon erg opportunistisch als het gaat om terroristen ... OBL, Mohammed Bouyeri, Volkert vd Graaf zijn terroristen, maar Mandela en Che Guevara zijn helden
Niet in een pub met 4 Guinness opquote:Op zaterdag 27 oktober 2007 16:50 schreef Bayswater het volgende:
Dat het geen try was, had je alleen de eerste herhaling maar voor nodig.
Wat ben jij een triest figuur om toch weer de politiek erbij te betrekken. Je mag best een mening over Mandela hebben, maar ga die dan ergens anders verkondigen.quote:Op zaterdag 27 oktober 2007 16:07 schreef Oldbie het volgende:
Vandaag een week geleden![]()
![]()
En nee, Mandela is geen held, hij is de Bin Laden van 40 jaar geleden. Een vreselijke moordenaar die nu bejubeld wordt omdat apartheid is afgeschaft hij "onschuldig" heeft vastgezeten. Verdomme, Bayswater, kijk eerst naar de geschidenis voordat je een "held" van nu alle lof geeft.
Ik zeg niet dat de blanke regering het goed heeft gedaan. Ik zeg niet dat apartheid goed is. Maar ik zeg WEL dat Mandela een crimineel is.
Oh, en afgeven op ZA? Kijk eens naar racisme in je eigen land voordat je een ander land gezond wil maken. Nederlanders zijn geen haar beter. Sterker nog: wie heeft apartheid ingevoerd in ZA? Dat was H.F. Verwoerd.....rasechte nederlander!!!!
Vandaag een week geleden![]()
![]()
quote:Op zondag 28 oktober 2007 11:07 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Wat ben jij een triest figuur om toch weer de politiek erbij te betrekken. Je mag best een mening over Mandela hebben, maar ga die dan ergens anders verkondigen.
Probeer hem dan te negeren ofzo, maar nee, je moet weer het laatste woord hebben over iets wat helemaal niets met rugby te maken heeft. Jammer hoor.quote:Op zondag 28 oktober 2007 11:25 schreef Oldbie het volgende:
[..]
Iemand zei dat Mandela een held is. Ik reageer daarop. Niets meer, niets minder. Als jij mij daardoor een triest figuur vindt dan is dat helemaal jouw probleem.
In tegenstelling tot jou (en vele andere teleurgestelde Blanke Zuid Afrikanen), kan ik politiek en rugby wel scheiden. Ik heb gezegd dat ik Zuid Afrika een arrogant team vond, maar ook dat ze terecht de titel hebben gewonnen. Dat de Bokken de wereldtitel hebben gewonnen is echt niet de aanleiding om jou onder vuur te nemen. Daarvoor is er maar een aanleiding en dat is jouw politieke geschreeuw.quote:Op zondag 28 oktober 2007 15:48 schreef Oldbie het volgende:
Om er niet van beschuldigd te worden het laatste woord te willen hebben, neem ik je advies ter hart en negeer ik je maar. Jij hebt eerder al aangegeven dat je geen sympathie hebt voor de Springbokke dus ik denk dat je mij daarom nu onder vuur neemt. Jammer hoor.
Terug naar rugby. Voor de liefhebber een leuk filmpje: Springbokke, road to the final
ca 30MB, kleine 5 minuten.
Wat ken je mij toch goed.quote:Op zondag 28 oktober 2007 16:00 schreef Nielsch het volgende:
[..]
In tegenstelling tot jou (en vele andere teleurgestelde Blanke Zuid Afrikanen), kan ik politiek en rugby wel scheiden. Ik heb gezegd dat ik Zuid Afrika een arrogant team vond, maar ook dat ze terecht de titel hebben gewonnen. Dat de Bokken de wereldtitel hebben gewonnen is echt niet de aanleiding om jou onder vuur te nemen. Daarvoor is er maar een aanleiding en dat is jouw politieke geschreeuw.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |