Hadden we ook helemaal nog niet verteld. Maar nu de familie het weet mag de hele wereld het weten. Alleen de naam blijft nog voor ons zelf.quote:Op maandag 15 oktober 2007 15:55 schreef Brighteyes het volgende:
Randa, volgens mij wist ik dat nog helemaal niet! Wat leuk, een meisje erbij!
En goed zoeken dan maar naar niet-roze spul!
Bij mij kwam de misselijkheid allebei de keren rond een week of 6-7. Maar wie weet sla jij het gewoon lekker over.quote:Op maandag 15 oktober 2007 21:22 schreef Multipass het volgende:
Ik heb een vraag aan alle zwangeren. Oveal lees ik over zwangerschapsmisselijkheid en overgeven, maar ik ben gewoon amper misselijk en overgeven hoef ik al helemaal niet. Heel soms heb ik een vlaag misselijkheid maar die trekt dan weer weg. Ik ben wel supermoe.
Ja heb je ook wel gelijk in Moonah. Maar wij zijn afgelopen winter voor het eerst in jaren niet op wintersport geweest en ik heb het vreselijk gemist. Vandaar mijn enthousiasme dat we dit jaar iig wel weer lekker daar heen gaan. Zo'n beebje in je buik is natuurlijk zo geweldig; daar laat ik het skieën graag voor over gaan!quote:Op dinsdag 16 oktober 2007 09:00 schreef Moonah het volgende:
Icicle, ik heb net pas je hartfilmpje gezien. Nou ja, dat van je beebje dus.![]()
En verder snap ik eerlijk gezegd niet Flowerbox dat je überhaupt ook maar twijfelt/de over al dan niet skiën als je 5 maanden zwanger bent.
Ook al kun je het zelf nog zo goed, er zijn imo te veel factoren die je niet zelf in de hand hebt. Nee, ik zou dat risico absoluut niet willen lopen... /bemoeimodus
TJa, en toch zijn ze soms best stom. Ik weet nog dat ik voor de opname kwam en dat ik zei dat ik voor het infuus kwam, toen wilden ze me aan een inleid-infuus gaan leggenquote:Op dinsdag 16 oktober 2007 09:05 schreef Ticootje het volgende:
Oh ik heb vanacht zo vreselijk raar gedroomd:
We gingen dus kijken naar een ziekenhuis of het wat was. Eenmaal aangekomen daar vonden ze dat ik wel lang genoeg zwanger was en vonden ze het tijd om de weeen op te wekken. Ik probeerde ze nog te overtuigen dat het veel te vroeg was, maar dat maakte niets uit. Maar ik raakte dus in paniek en ik zei dus dat ik niet ging persen, maar ook dat hoefde niet omdat het toch al een keizersnee werd. Dus ik mocht zelf doorlopen naar de operatiekamer, ik helemaal huilen. En mijn man probeerde mij nog te troosten. Maar ook hij deed alsof het de normaalste zaak van de wereld was. Ik kreeg nog een grote spuit in mn buik.... En toen schrok ik dus wakker.
Er zullen dan een hoop baby's geboren worden over een maand of negen in jouw regioquote:Op dinsdag 16 oktober 2007 09:00 schreef Pruk het volgende:
Sinds gisterenmiddag lag hier de complete internet/telefoon/televisie eruit door een grote storing, dus ik voelde me helemaal verstoken van de buitenwereld
Eerlijk gezegd vind ik dat je moet doen wat goed voelt. Als de pistes vrij rustig zijn en je pakt niet de moeilijkste kun je best wat skieen. Zelf natuurlijk heel alert zijn op hoe je je voelt, maar ik denk dat ik het zou laten afhangen van de situatie ter plaatse. Maar als het heel druk zou zijn, zou ik het denk ik ook niet aandurven...quote:Op dinsdag 16 oktober 2007 09:10 schreef flowerbox het volgende:
[..]
Ja heb je ook wel gelijk in Moonah. Maar wij zijn afgelopen winter voor het eerst in jaren niet op wintersport geweest en ik heb het vreselijk gemist. Vandaar mijn enthousiasme dat we dit jaar iig wel weer lekker daar heen gaan. Zo'n beebje in je buik is natuurlijk zo geweldig; daar laat ik het skieën graag voor over gaan!
En dan te bedenken dat we de winter daarop gewoon een gezinnetje zijn dat op wintersport gaat *zucht* *zwijmel*![]()
offtopic -> is laseren geen optie?quote:Op dinsdag 16 oktober 2007 10:28 schreef KD-fotografie het volgende:
ja hoor, is weer bijna helemaal goed, mag alleen mijn lenzen niet meer zo vaak dragen, liefst zo min mogenlijk dus heb maar een nieuwe bril besteld aangezien mijn reservebril alweer een jaar of 9 oud is
Maar zoals het eruitziet gelukkig geen blijvende schade opgelopen!!
Daar had ik een tijd terug een afspraak voor staan maar toch nog afgebeld.quote:Op dinsdag 16 oktober 2007 10:35 schreef Ticootje het volgende:
[..]
offtopic -> is laseren geen optie?
En je kleine kindje het risico laten lopen dat er iets mis kan gaan? Er hoeft maar íets mis te gaan en wellicht gaat het niet goed met dat afhankelijke ongeboren wezentje. Mensen die hun been breken oid gaan er ook niet van uit dat hen dat zal overkomen.quote:Op dinsdag 16 oktober 2007 10:02 schreef Droeke het volgende:
[..]
Eerlijk gezegd vind ik dat je moet doen wat goed voelt. Als de pistes vrij rustig zijn en je pakt niet de moeilijkste kun je best wat skieen.
Alleen de mensen die Tele2/Versatel hebbenquote:Op dinsdag 16 oktober 2007 09:53 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Er zullen dan een hoop baby's geboren worden over een maand of negen in jouw regio![]()
Omdat je als je misselijk bent graag wilt klagen (wat je denkt dat het helptquote:Op dinsdag 16 oktober 2007 10:43 schreef Multipass het volgende:
Gelukkig. Ik begon me zorgen te maken omdat je altijd hoort hoe misselijk iedereen altijd is. @
Gelukkig maar!quote:Op dinsdag 16 oktober 2007 10:28 schreef KD-fotografie het volgende:
ja hoor, is weer bijna helemaal goed, mag alleen mijn lenzen niet meer zo vaak dragen, liefst zo min mogenlijk dus heb maar een nieuwe bril besteld aangezien mijn reservebril alweer een jaar of 9 oud is
Maar zoals het eruitziet gelukkig geen blijvende schade opgelopen!!
dat van die patattes dusquote:Op dinsdag 16 oktober 2007 11:39 schreef Maneki.Neko het volgende:
boxkleed heb ik alleen gewassen als het onverpakt verkocht wordt, dat iedereen er met z`n vette patattes aan heeft gezeten *huiver*
Draagdoek ook, verder qua voetenzak en wagenbekleding eigenlijk juist niets, vindi die fabriekscoating altijd zo lekker nieuw aanvoelen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |