Ik heb een Lack kast als tv meubel (met daaronder zelf wieltjes gemaakt), alleen daar zitten dan wel 'tussenschotjes' tussen. Staat prachtig vind ik, maar het moet wel allemaal passen qua maten natuurlijkquote:Op vrijdag 9 november 2007 14:01 schreef Merel het volgende:
Plaatje gevonden! Maar nog geen naam...
[ afbeelding ]
Plaatje komt van Marktplaats, maar wordt door iemand aangeboden die veel te ver weg woont...
zelf passen en metenquote:Op vrijdag 9 november 2007 19:05 schreef PM-girl het volgende:
Probleem!
Ik heb de Besta kast inmiddels staan. Lades waren eindelijk weer voorradig dus gaan nu in elkaar. We hebben de handgrepen Korrekt, die klappers.
Ik ken Ikea-producten niet anders dan met voorgestanste gaatjes, voor grepen ed. Zie ik ze nu over het hoofdbij deze laden, of moet ik zelf gaan meten en hopen dat het goed gaat?
![]()
Tis KULL inderdaad...quote:Op vrijdag 9 november 2007 15:01 schreef Merel het volgende:
Hmm, inmiddels gevonden, 't is een Kull ofzo
Misschien kan één van de ikea-medewerkers me vertellen hoeveel ie oorspronkelijk kostte? Dan kan ik kijken wat een redelijke prijs is om op Marktplaats te betalen
Vroegah hadden we wel PÄLLBO met inderdaad losse bekledingen. Nu hebben SOLSTA PÄLLBO en die is altijd met "vaste bekleding".quote:Op zaterdag 10 november 2007 09:21 schreef Tuc het volgende:
Ook van mij 2 vraagjes:
Ik heb, zo'n 2/3 jaar terug, het voetenbankje SOLSTA PÄLLBO gekocht.
Destijds waren de hoezen daarvoor apart te verkrijgen, nu volgens mij niet meer..
Zijn die nog apart te verkrijgen?
Bij Ikea in Hengelo heb ik een maand of 2 geleden een fautteil van KLAPPSTA gezien met een zwart/witte hoes met wat bedrukking.
Op de website kan ik deze nergens terugvinden en ook bij Ikea Groningen hebben we ze van de week niet gezien.
Was deze slechts tijdelijk in het assortiment of kijk ik verkeerd?
quote:Op zaterdag 10 november 2007 20:07 schreef Gumtree het volgende:
Onze bruin leren Kramfors bank van net 1 jaar oud wordt wat dof aan de bovenkant van de leuning, nu schrijft ikea voor dat het simpel met een vocht doekje is af te nemen maar de bank blijft dof. Is er nog iets anders voor?
Ik kan me vergissen, maar volgens mij is ABSORB juist niet geschikt voor KRAMFORS...quote:
Dit is nieuwe ABSORB... Volgens mij is de gele variant wel geschikt voor KRAMFORS en de rode variant niet...quote:Op zondag 11 november 2007 12:01 schreef Allan24 het volgende:
[..]
Ik kan me vergissen, maar volgens mij is ABSORB juist niet geschikt voor KRAMFORS...
Volgens mij kan dat wel ja.quote:Op woensdag 14 november 2007 15:22 schreef Dartel het volgende:
Ik wil komend weekend een boel spullen (kasten enzo) gaan kopen en deze over drie a vier weken laten bezorgen. Kan dat? En betaal ik dan bezorgkosten per stuk of voor de hele mikmak ineens?
Er zijn 2 manieren;quote:Op woensdag 14 november 2007 15:22 schreef Dartel het volgende:
Ik wil komend weekend een boel spullen (kasten enzo) gaan kopen en deze over drie a vier weken laten bezorgen. Kan dat? En betaal ik dan bezorgkosten per stuk of voor de hele mikmak ineens?
Wat betreft optie 2... óf je gaat a.s. maandag of daarna, dan gaat er namelijk een nieuw tariefsysteem gelden voor thuistransport en dan zijn de kosten voor het laten verzamelen + thuisleveren vanuit het centraal distributiemagazijn hetzelfde als wanneer je het zelf verzamelt en laat leveren vanuit het woonwarenhuis. Alleen duurt dit langer, maar gezien de situatie van de vraagsteller is dat juist handigquote:Op woensdag 14 november 2007 20:40 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Er zijn 2 manieren;
1. Je verzamelt alle spullen zelf in de winkel, rekent het af aan de kassa, geeft het af bij de transportbalie en geeft daar aan dat je het over 3 a 4 weken wilt hebben. Het transportbedrijf zal je dan wel opslagkosten gaan berekenen welke er niet om zullen liegen (verschilt per transportbedrijf)
2. Je schrijft alle artikelen die je wilt hebben zo volledig mogelijk op en bestelt deze aan een verkoopbalie op de showroom. Geef hier aan dat je de artikelen over 3 a 4 weken wilt ontvangen. Zij plaatsen de bestelling voor je. De artikelen worden voor je verzamelt in een centraal distributiemagazijn en vervolgens naar de transporteur vervoert. Voor deze optie betaal je standaard meer en het is niet zo dat alle artikelen uit het assortiment beschikbaar zijn vanuit dit magazijn.
Dat verschil (1e, 2e, 3e etage enzo) vervalt straks dus ook... etagebezorging ja = één vast bedrag bij het standaard transportbedrag. En dat is dusdanig weinig dat ik verwacht dat veel mensen hun spullen boven laten zetten! Ben blij dat ik geen bezorger benquote:Op woensdag 14 november 2007 17:45 schreef Esraa het volgende:
[..]
Volgens mij kan dat wel ja.
En de kosten worden bepaald door het aantal kilo's en of je al dan niet op de eerste/tweede/enz. verdieping woont.
Ik weet de kosten zo niet uit mijn hoofd, maar de kosten vallen best wel mee. Bij de Ikea hebben ze een foldertje waarin de kosten staan vermeld.
Omdat IKEA geen bedden heeft in de maat 140x220... en alles afstemt om hun eigen collectie.quote:Op donderdag 15 november 2007 02:17 schreef Dr_Crouton het volgende:
Heb een paar vragen:Waarom zijn de 220cm lange dekbedovertrek-setjes altijd 240cm breed? Met een bed van ongeveer 40cm hoog en 140cm breed raken de zijnkanten als het bed opgemaakt is dus de grond..?
Yup, kijk maar op de site.quote:Een 220cm boxspring of binnenveringsbed van IKEA, bestaat dat?
HEMNES is verkrijgbaar in 140x220quote:Op donderdag 15 november 2007 07:01 schreef Syytön het volgende:
Omdat IKEA geen bedden heeft in de maat 140x220... en alles afstemt om hun eigen collectie.![]()
quote:Op zondag 11 november 2007 23:31 schreef athlonkmf het volgende:
op blz 55 van de 2008 catalogus staat wat info over een INREDA oplaadstation. Lijkt me wel handig om de snoeren weg te werken, maar heeft iemand een foto van hoe dat eruit ziet? En of dit al te koop is? Ik kon het niet vinden vorige week toen ik bij ikea was.
Nee dat denk ik dus niet... volgens mij gaat het nog steeds op basis van postcodes straks...quote:Op woensdag 14 november 2007 22:35 schreef Adelante het volgende:
eindelijk één duidelijk transporttarief
goed voor in de OP
Nee dacht het niet hoor!quote:Op donderdag 15 november 2007 12:29 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Nee dat denk ik dus niet... volgens mij gaat het nog steeds op basis van postcodes straks...
oh. maar dat is ook wel een lelijk bed.quote:Op donderdag 15 november 2007 10:40 schreef Adelante het volgende:
[..]
HEMNES is verkrijgbaar in 140x220
Ik zal morgen eens (proberen te) kijken of er meer info beschikbaar is...quote:Op donderdag 15 november 2007 11:07 schreef athlonkmf het volgende:
nog een keer proberen dan maar:
[..]
Wordt dan automatisch een levering vanuit Duiven naar bijvoorbeeld Amsterdam via COS gedaan oid? En trouwens elke vestiging krijgt toch ook sneltransport!?quote:Op donderdag 15 november 2007 20:49 schreef Allan24 het volgende:
[..]
@ Transporttarief, het wordt erg simpel;
[...]
iedere vestiging krijgt sneltransport (levering binnen 24 uur)quote:Op donderdag 15 november 2007 23:26 schreef WebForce het volgende:
[..]
Wordt dan automatisch een levering vanuit Duiven naar bijvoorbeeld Amsterdam via COS gedaan oid? En trouwens elke vestiging krijgt toch ook sneltransport!?
edit: alhoewel, dan zal dit automatisch langer gaan duren, lijkt me niet...
de tarieven zijn nu gelijk voor zelf verzamelen en afgeven bij de transportbalie mede als bestellen in de winkel en via het centraal magazijn laten leveren.quote:Op vrijdag 16 november 2007 08:14 schreef E.T. het volgende:
nieuwe transporttarieven zijn dan nog steeds obv zelf verzamelen, neem ik aan?
En sneltransport? Blijft dat bestaan? Komt dat in alle vestigingen? En blijft dat tarief hetzelfde of verandert dat ook?
zonder IKEA family pas: 90 dagen omruilgarantiequote:Op vrijdag 16 november 2007 08:17 schreef Scorpie het volgende:
Tot hoe lang na aankoop mag je spullen terugbrengen eigenlijk? Vandaag namelijk de a uto vol staan met spullen die we toch niet gaan gebruiken
Wel nog in verpakking enzo.
ik dacht altijd dat 't met Family 90 dagen was....quote:Op vrijdag 16 november 2007 09:32 schreef Adelante het volgende:
[..]
zonder IKEA family pas: 90 dagen omruilgarantie
met IKEA family pas: onbeperkt omruilgarantie
mits ongebruikt en in originele verpakking!
Is me gelukkig wel vaak voorgekomen dat ik zonder kassabon toch mocht ruilen/terugbrengen omdat het nog niet geopend was. Ja, as je moet verhuizen en tig dingen koopt in meerdere keren, dan raak je wel eens wat bonnen kwijtquote:Op vrijdag 16 november 2007 11:32 schreef Adelante het volgende:
kassabon is vereist, daarop staat immers het bedrag dat je er voor hebt betaald en wanneer het is gekocht en of je ten tijde van de koop familylid was
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |