Ik kan niet met rooksignalen communiceren en ben niet van plan om het te leren ook.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 16:53 schreef TomTancr3do het volgende:
[..]
Die neem je toch zeker niet aan heh, zelfs niet om de plees schoon te maken? Of wel?
Het gaat mij om die Re, niet om jou, dus je hoeft je ook niet aangesproken te voelen.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 16:54 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Dus eerst maak je mensen uit voor apen, vervolgens wordt dat bestempeld als kleuterig gedrag en zonden / stenen, en vervolgens ga je weer schelden? Ik waardeer je mening hoor, maar scheldwoorden voegen weinig toe.
Kinderen die hier geboren worden en naar school gaan leren vanzelf wel Nederlands. Het is niet zo dat hele volksstammen geen woord Nederlands spreken (afgezien van achterhoekers)quote:Op donderdag 11 oktober 2007 16:51 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
![]()
Je moest eens weten hoeveel allochtonen bij ons komen solliciteren die nog geeneens kunnen groeten op z'n Nederlands.
Wat zeur je nou? Heel FOK is één grote krachtterm. Mongolen, paupers, josti's, Tokkies, nazi's, noem maar op. Maar als we het over 'apen' hebben dan begint men ineens krokodilletranen te huilen.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:00 schreef popolon het volgende:
Tuurlijk is het sneu dat je het woord 'apen' gebruikt.
zulke krachttermen heb je helemaal niet nodig om duidelijk over te komen.
Wacht eens even. Wat doen vrouwen met een werkende echtgenoot uberhaupt bij de sociale dienst? Niks toch?quote:Op donderdag 11 oktober 2007 08:50 schreef Dr.Nikita het volgende:
DORDRECHT, donderdag
Allochtonen in ons land proberen massaal onder de verplichte inburgeringscursus uit te komen door zich bij aanvang chronisch ziek te melden.
De sociale dienst Drechtsteden luidt in een brandbrief aan de regionale gemeenteraden de noodklok over de plotselinge hausse aan ’schoolzieken’.
Daarnaast stelt de dienst dat afspraken door veel inburgeringskandidaten niet worden nagekomen.
Vooral vrouwen met een werkende echtgenoot doen nauwelijks moeite om snel met hun verplichte inburgeringscursus te beginnen.
zoals ik al had gezegd vind ik dat ook hoor, maar mensen hebben nou eenmaal andere prioriteiten helaas, ik ben helemaal voor om gewoon alle overheidscommunicatie in 1 taal te doen... Nederlands en niets meerquote:Op donderdag 11 oktober 2007 16:53 schreef popolon het volgende:
[..]
Ik bekijk het vanuit het Engelstalig delen van Canada natuurlijk.
[..]
Taal is altijd prioriteit, zeker als je in contact komt met instanties als verzekeringen, gemeentes e.d.
Bekijk de IELTS test eens, google meer even.en je zult zien dat het een peuleschil is voor geschoolden maar ook prima te doen als mensen zich er voor in zouden zetten.
En dat is mijn grootste probleem met dit alles: Mensen emigreren wel maar doen geen moeite om zich ook maar iets aan te passen of goed te informeren. Dat gaat er bij mij moeilijk in.
nah, zelfs met je standpunten vind ik dat je iets te ver doordraaft en hoe mooier je het verbloemd met kleuterige krachttermen hoe minder sterk je argumenten overkomen (het werkt natuurlijk wel prima met je medestanders, dat dan weer wel).quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:09 schreef TomTancr3do het volgende:
[..]
Ik probeer geband te worden, maar het lukt niet. De FA's hebben onderling afgesproken me vandaag niet te bannen, want dat zou te opzichtig zijn. Men wacht liever tot vannacht of morgen. als eea een beetje bekoeld is.
Overigens sta ik wel vierkant achter mijn posts. Als je een vent bent, dan zeg je gewoon tegen me "ja, oké, je hebt wel een punt" en ga je niet zitten eikelen over "zonden" en "stenen".
Het gaat al jaren zo dat allochtonen bij ons solliciteren die geen woord Nederlands spreken. Het is een stroom waar geen eind lijkt aan te komen. Wat ook kan dat ze expres naar mij worden gestuurd om te treiteren.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:04 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Kinderen die hier geboren worden en naar school gaan leren vanzelf wel Nederlands. Het is niet zo dat hele volksstammen geen woord Nederlands spreken (afgezien van achterhoekers)
ik weet niet waar ik dat toegaf trouwens... zonden en stenen sloegen op jou want oh oh die wilders stemmers krijgen wat tall om hun oren dus hoezeee ik mag dat ookquote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:34 schreef DuncanHunt3r het volgende:
[..]
Dat zal allemaal best.
Maar zoals ik al schreef (en zoals je zelf min of meer indirect toegaf) ben je zelf net zo 'kleuterig' waar het gaat om issues die jou aan het hart gaan. Dus moet je gewoon niet zeiken en je hypocriete kutsmoel houden.
dat was een aaname natuurlijk... immers zijn het allemaal profiteurs, criminelen en zakkenvullers dus zal dat wel moeten.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:50 schreef Toeps het volgende:
Maar, kan iemand mij nog eens uitleggen hoe die vrouwen mét werkende man aan een uitkering komen?
quote:Op donderdag 11 oktober 2007 08:59 schreef LXIV het volgende:
Ze krijgen nota bene iets cadeau: onderwijs. Iets waar een Nederlander in den vreemde gewoon voor zou moeten betalen en dat hij in zijn 'eigen'-tijd (dus buiten werktijd) zou moeten doen.
Deze mensen hebben de hele dag niets te doen, krijgen een gratis cursus Nederlands en nog willen ze het niet. Wat willen ze dan wel? Enkel maar thuis en in het koffiehuis rondhangen, kankeren op die kaaskoppen en om de drie jaar een nieuwe "partner" uit het thuisland importeren? Wat moeten we in hemelsnaam met dit volk?
Dat wil ik ook wel weten,quote:Op donderdag 11 oktober 2007 17:50 schreef Toeps het volgende:
Maar, kan iemand mij nog eens uitleggen hoe die vrouwen mét werkende man aan een uitkering komen?
Laat het denken aan mensen met realiteitszin over ipv slachtofferig te leuteren over stigmatiseren.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 18:13 schreef t-8one het volgende:
[..]
Dat wil ik ook wel weten,
Maar ik denk dat het gewoon weer zo'n standaard hapje stigmatiserende vooroordelen zijn.
geef me even de link naar de demografische en sociale breakdown van deze groep mensen... ik ben wel benieuwd waar jij je realiteitszin vandaan haalt...quote:Op donderdag 11 oktober 2007 18:28 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Laat het denken aan mensen met realiteitszin over ipv slachtofferig te leuteren over stigmatiseren.
Ervaringquote:Op donderdag 11 oktober 2007 18:32 schreef Re het volgende:
[..]
geef me even de link naar de demografische en sociale breakdown van deze groep mensen... ik ben wel benieuwd waar jij je realiteitszin vandaan haalt...
Met al je realiteitszin was je echter nog niet gevallen over de onmogelijkheid dat vrouwen mét werkende man een uitkering zouden krijgen.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 18:28 schreef Dr.Nikita het volgende:
[..]
Laat het denken aan mensen met realiteitszin over ipv slachtofferig te leuteren over stigmatiseren.
En? Daar moet je een cursus voor volgen want? Wat is eigenlijk je hele punt?quote:Op donderdag 11 oktober 2007 19:26 schreef Igen het volgende:
Ook als de man werkt heb je nog dingen zoals kinderbijslag, huurtoeslag en zorgtoeslag.
misschien moet je zelf eerst eens Nederlands leren lezen .. minder dan 8 jaar in Nederland toen U nog leerplichtig was staat er ..quote:Op donderdag 11 oktober 2007 15:31 schreef Gabry het volgende:
[..]
Ow, in jouw link ging het over minder dan acht jaar in Nederland, geen paspoort en geen diploma’s heeft die laten zien dat u de Nederlandse taal en Nederland goed kent.
quote:Hoofdstuk 1. Begripsomschrijvingen en doel
Artikel 1
[...]
c.
oudkomer:
1. een persoon die 18 jaar of ouder is, die buiten Nederland is geboren en behoort tot een etnische minderheidsgroep, die rechtmatig in Nederland verblijft anders dan voor een tijdelijk doel als bepaald bij of krachtens de Wet inburgering nieuwkomers, en die niet verplicht is om op grond van de Wet inburgering nieuwkomers een inburgeringsprogramma te volgen;
als jij een contract hebt afgesloten .. bvb geen belastingverhoging voor je auto als je die dure katalysator erop zet .. en een paar jaar later krijg je ineens te horen dat je wel moet betalen of anders ! word jij toch ook pisnijdig .. of niet soms ?quote:En ja, als ik bijvoorbeeld rijexamens of milieubelastingen pure pesterij vind is dat geen excuus om te frauderen.
sinds wanneer moeten allochtonen een contract tekenen waarin ze gevrijwaard zijn van een (verplichte) taalcursusquote:Op donderdag 11 oktober 2007 21:29 schreef moussie het volgende:
[..]
misschien moet je zelf eerst eens Nederlands leren lezen .. minder dan 8 jaar in Nederland toen U nog leerplichtig was staat er ..
maar goed .. uit de Regeling van de Minister voor Vreemdelingenzaken en Integratie van 11 maart 2005, nr. DDS 5334455/05 dan maar ..
[..]
[..]
als jij een contract hebt afgesloten .. bvb geen belastingverhoging voor je auto als je die dure katalysator erop zet .. en een paar jaar later krijg je ineens te horen dat je wel moet betalen of anders ! word jij toch ook pisnijdig .. of niet soms ?
M.b.t. tot die vrouwen met een werkende echtgenoot is er geen sanctie mogelijk lijkt mij máár er staat duidelijk vóóral vrouwen met een werkende echtgenoot, er zijn dus blijkbaar ook vrouwen zonder echtgenoot of met een niet werkende echtgenoot, begin daarmee, een sanctiebeleid op de gezinsuitkering bij het niet komen opdag op curusdagen, eerst 10% en bij vervolgverzuim 20 tot 50%. Wij hebben in hun ogen de zorgplicht, daar hebben zijn recht op dus moet daar ook iets tegenover staan, opkomstplicht.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 08:50 schreef Dr.Nikita het volgende:
[.
Vooral vrouwen met een werkende echtgenoot .]
Sja, waarom zou je een gratis inburgeringscursus doen en de taal leren als je toch je verdere leven een uitkering, subsidies, tolk en gratis zorg krijgt?
Blijkbaar zijn het hoofdzakelijk zieke kneusjes die sinterklaas NL aandoen op hun wereldreis.
Wordt eens hoogste tijd om harde noten te kraken zoals 'wie niet werkt zal niet eten'
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |