Ik aanbid Sjors dwangmatig.quote:Op maandag 8 oktober 2007 13:06 schreef Elseetje het volgende:
[..]
Daar is wat aan te doen.
Maar die dwangneurose, uit die zich ook op andere wijze?
Pfff breek me de bek niet open.quote:Op maandag 8 oktober 2007 13:01 schreef Elseetje het volgende:
[..]
Wat burgerlijk, pauzeren van 12 tot 1.
quote:
Heb je er zelf niet eens wat over te zeggen?quote:Op maandag 8 oktober 2007 13:11 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
[..]
Pfff breek me de bek niet open.
Wij zien ook geen verschil tussen al die aziaten. Tot je er een paar kent dan zie je gewoon verschil.quote:Op maandag 8 oktober 2007 13:08 schreef Elseetje het volgende:
'Er is niemand in de wereld die een Nederlander niet herkent.'
Man, de meesten weten echt niet of ze nou een Duitser, een Belg of een Nederlander voor zich hebben.
Ik ga nu een kop koffie halen. Geheel zelfstandig.quote:Op maandag 8 oktober 2007 13:14 schreef Elseetje het volgende:
[..]
Heb je er zelf niet eens wat over te zeggen?
Ik ken anders geen ander volk dat 's zomers massaal met een carvan richting het Gardameer gaat.quote:Op maandag 8 oktober 2007 13:08 schreef Elseetje het volgende:
'Er is niemand in de wereld die een Nederlander niet herkent.'
Man, de meesten weten echt niet of ze nou een Duitser, een Belg of een Nederlander voor zich hebben.En als je het oppervlakkig houdt weten ze vaak niet eens of je nou uit Europa, Amerika of Australië komt.
Omdat je weet waar ze vandaan komen. Je vogelt niet zelf uit 'die persoon doet zus of zo, dus is het een (vul maar in)'.quote:Op maandag 8 oktober 2007 13:17 schreef Fastmatti het volgende:
[..]
Wij zien ook geen verschil tussen al die aziaten. Tot je er een paar kent dan zie je gewoon verschil.
Ik ken niemand die dat doet. Betekent dit dat ik geen Nederlanders ken?quote:Op maandag 8 oktober 2007 13:20 schreef Reya het volgende:
[..]
Ik ken anders geen ander volk dat 's zomers massaal met een carvan richting het Gardameer gaat.
Wie is er een grote jongen!quote:Op maandag 8 oktober 2007 13:17 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
[..]
Ik ga nu een kop koffie halen. Geheel zelfstandig.
Dan bestaat er dus helemaal niet zoiets als volksidentiteit. Onzin natuurlijk.quote:Op maandag 8 oktober 2007 13:21 schreef Elseetje het volgende:
[..]
Omdat je weet waar ze vandaan komen. Je vogelt niet zelf uit 'die persoon doet zus of zo, dus is het een (vul maar in)'.
Duitsers ook wel toch? Of hebben die meer tenten en campers?quote:Op maandag 8 oktober 2007 13:20 schreef Reya het volgende:
Ik ken anders geen ander volk dat 's zomers massaal met een carvan richting het Gardameer gaat.
Oh, dus jij herkent iemand als zijnde een inwoner van Bangladesh aan zijn of haar doen en laten? Knap!quote:Op maandag 8 oktober 2007 13:23 schreef Fastmatti het volgende:
[..]
Dan bestaat er dus helemaal niet zoiets als volksidentiteit. Onzin natuurlijk.
Hey Elseetjequote:
Maar als je niet in Italië was, had je dan meteen gemerkt (afgezien van taal), of een persoon Duits of Italiaans was?quote:Op maandag 8 oktober 2007 13:34 schreef ijsbrekertje het volgende:
Het viel mij een paar weken geleden in Italië op dat je vaak wel herkent of mensen Italiaan zijn of niet. Zelfs als buitenlanders er niet heel erg als toerist (met fotocamera en grote rugzak) uitzagen, kon je ze er nog uitpikken. En als je er dan langsliep, dan hoorde je ze inderdaad Duits spreken met elkaar.
Op de een of andere manier hebben Duitsers en Italianen toch een andere lichaamshouding, andere gebaartjes/maniertjes of kapsels en kleding. Ik vond het uit elkaar houden eigenlijk makkelijker dan gedacht.
Wees niet bang, in je eentje lul je al voor drie.quote:Op maandag 8 oktober 2007 13:30 schreef Elseetje het volgende:
[..]
Ja! Brengt de verhoudingen weer wat meer in balans.
Daarom, met ijsbrekertje erbij zijn er dan toch 4 vrouwen.quote:Op maandag 8 oktober 2007 13:38 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
[..]
Wees niet bang, in je eentje lul je al voor drie.
quote:Op maandag 8 oktober 2007 13:43 schreef Monidique het volgende:
Sri Lankanen, die herken je.
Zeker niet altijd of meteen. Maar in Delft lopen aardig wat Italiaanse studenten rond en als je die in de supermarkt tegenkomt, herken ik ze vaak wel als Italiaan. In de rij bij de kassa wordt dat vermoeden dan meestal bevestigd.quote:Op maandag 8 oktober 2007 13:36 schreef Elseetje het volgende:
Maar als je niet in Italië was, had je dan meteen gemerkt (afgezien van taal), of een persoon Duits of Italiaans was?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |