Ik ben niet op zoek naar gelijk of wat dan ook, maar wat heeft dit met eerlijk te maken? Het is niet de bedoeling om aandacht voor mezelf op te eisen of om de ouders van TS af te zeiken, maar de post die ik geschreven heb bevat voor TS erg nuttige info. M.i. is het jammer (oneerlijk?) dat je hem die info ontzegt.quote:Op dinsdag 15 januari 2008 13:14 schreef senesta het volgende:
Dat spijt me loveli, maar ik ga geen posts meer in het topic zetten.
Het zou ook een beetje oneerlijk zijn, er waren wel meer mensen die nog iets wilden zeggen.
Ik zie inderdaad dat hij zijn PM niet heeft geactiveerd en ook geen mail of fotoboek heeft, jammer
Ik heb die post (waar ik een halfuur op heb zitten typen en vervolgens niet meer kon posten) aan Senesta ge-pm-d, als je de post zou kunnen lezen zou je ook begrijpen waarom TS die gewoon ook moet lezen. Ik ben dan weer niet zo assertief om het feedbackforum daarvoor te gebruiken, het leek mij netjes om het aan een mod te vragen.quote:Op woensdag 16 januari 2008 11:59 schreef Qwea het volgende:
maar je kan toch niet in elk topic dat gesloten is een reactie gaan willen laten plaatsen? Ik had mijn bovenstaande reactie ook graag in het topic gezien, maar helaas het topic is dicht.
Als ze jouw reactie er wel inzet, dan wil half fok zijn of haar reactie er ook nog in. Wat is dan het nut van een slotje![]()
Dat kan, we hebben uiteraard ook een centraal kattenvraagtopic, maar als mensen hun vraag in een apart topic willen vind ik dat eigenlijk geen probleemquote:Op zaterdag 19 januari 2008 16:11 schreef Harajuku. het volgende:
Er zijn de laatste tijd zoveel "zal ik een kat nemen of niet" topics waar je overal dezelfde antwoorden krijgt. Kan dat niet centraal ofzo?
Nee, maar ik kan me voorstellen dat als telkens dezelfde mensen 100 keer hetzelfde antwoord geven in 100 verschillende topics, je daar een beetje moe van wordt.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 16:29 schreef Litso het volgende:
[..]
Dat kan, we hebben uiteraard ook een centraal kattenvraagtopic, maar als mensen hun vraag in een apart topic willen vind ik dat eigenlijk geen probleem
Ze staan niet bepaald in de weg, toch?
Het zijn er wel veel inderdaad, ik zal eens een paar linkjes verzamelen om in die topics te posten, dan kunnen ze zelf al eea lezen uit oudere topics. Maargoed, de situatie verschilt natuurlijk ook iedere keer weer, het is wel fijn als daar wat specifieke antwoorden op komenquote:Op zaterdag 19 januari 2008 16:37 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Nee, maar ik kan me voorstellen dat als telkens dezelfde mensen 100 keer hetzelfde antwoord geven in 100 verschillende topics, je daar een beetje moe van wordt.
Maar ik reageer er toch niet meer.. All good.
Ik kan me ook geen grasparkieten topic herinnerenquote:Op vrijdag 25 januari 2008 19:10 schreef Oxymoron het volgende:
Waar kan ik terecht, met vragen en verhalen en foto's over Grasparkieten?
De topic die ik kon vinden, zijn oud of zijn vraag-topics. Ik zoek net zoiets als het Caviatopic.
Als je een heel subforum 'katten' hebt, kan je gewoon je eigen topic aanmaken, ofzoquote:Op woensdag 23 januari 2008 19:49 schreef senesta het volgende:
Ik snap niet helemaal wat je bedoeld![]()
Hoe zouden eventuele subfora ervoor zorgen dat er minder vragen in het kattenvraagbaak topic staan?
Net zoals R&P?quote:Op woensdag 30 januari 2008 20:25 schreef Nonneke het volgende:
[..]
Als je een heel subforum 'katten' hebt, kan je gewoon je eigen topic aanmaken, ofzo [afbeelding]
Voor iedere vraag kan er dan een apart topic worden aangemaakt. Dan heb je niet dat vragen en antwoorden zo door elkaar gaan staan als in het vraagbaaktopic.quote:Op woensdag 23 januari 2008 19:49 schreef senesta het volgende:
Ik snap niet helemaal wat je bedoeld![]()
Hoe zouden eventuele subfora ervoor zorgen dat er minder vragen in het kattenvraagbaak topic staan?
Mja, maar dat mag evengoed hoor, het staat mensen helemaal vrij om een topic te openenquote:Op woensdag 30 januari 2008 20:25 schreef Nonneke het volgende:
[..]
Als je een heel subforum 'katten' hebt, kan je gewoon je eigen topic aanmaken, ofzo
Ik heb niet het idee dat de topics in de weg staan in ieder geval, ik vind een subforum niet echt nodig maar een enkel centraal topic is ook wat teveel van het goede. Een topicje meer of minder heeft volgens mij niemand echt last van.quote:Op zaterdag 19 januari 2008 16:29 schreef Litso het volgende:
[..]
Dat kan, we hebben uiteraard ook een centraal kattenvraagtopic, maar als mensen hun vraag in een apart topic willen vind ik dat eigenlijk geen probleem
Ze staan niet bepaald in de weg, toch?
Gedaanquote:Op dinsdag 19 februari 2008 20:21 schreef Qwea het volgende:
Sluit mijne maar. Die van jou heeft al een reactie
quote:Op woensdag 20 februari 2008 17:07 schreef senesta het volgende:
Ik vind het op zich een mooi initiatief Hara maar ik wil het er even met Litso over hebben.
Ik (of Litso) kom er later even op terug.
Hmmm Mijn zegen heb je maar 't is niet mijn ervaring :quote:Op woensdag 20 februari 2008 16:27 schreef Harajuku. het volgende:
- Je weet over het algemeen beter wat je in huis haalt
- Veel dieren zijn al opgevoed
- Je krijgt geen dier mee dat vals is oid
- Je weet of ie alleen thuis kan blijven of niet
Oké dat was wat ik dus bedoelde. Het is een prima idee maar je moet wel zelf óók goed uitkijken en niet alles voor zoete koek slikken. Dus dat moet er ook ff bij gezet worden.quote:Op woensdag 20 februari 2008 19:39 schreef Harajuku. het volgende:
Maaaaaaaaar, dat kan net zo goed bij fokkers gebeuren. Ik zeg dan ook niet dat asiels helemaal geweldig is, je moet altijd relativeren.
Konijntjes en caafjesquote:Een topic over waar je andere dieren dan honden en katten kunt halen die nu nog in een opvang zitten,
Goed ideequote:Op donderdag 21 februari 2008 13:54 schreef senesta het volgende:
Ik heb even zitten brainstormen met Litso en we zijn tot het volgende voorstel gekomen.
We willen eigenlijk F&F zo stickyvrij mogelijk houden maar jullie idee valt toch wel onder topics die voor een hoop users erg nuttig kunnen zijn en dat juichen we alleen maar toe uiteraard.
Maar zo zijn er meer hele nuttige topics en als die allemaal sticky gaan hebben we er straks nog een heleboel.
Dus dachten we dat het misschien een goed idee zou zijn om één sticky topic te maken waarin we dan alle nuttige topics vermelden met een linkje naar dat topic toe.
In dat topic kan dan het asiel topic dat jullie voorstellen maar bijvoorbeeld ook:
- Een soort gifwijzer voor dieren,
- Het vermiste dieren topic dat nu nog in onze FAQ staat,
- Een topic over waar je andere dieren dan honden en katten kunt halen die nu nog in een opvang zitten,
En natuurlijk zou ik het leuk vinden als jullie ook nog wat ideeen aandragen over topics die er eventueel in zouden kunnen.
Hoe vinden jullie dat idee?
Ja, inderdaad, een knaagdierenopvang, de frettenopvang, dat soort dingenquote:
Persoonlijk lijkt het mij wel handig om in ieder geval een Flora en Fauna filter te hebben. Ik ben namelijk niet zo geinteresseerd in cavia's en katten.quote:Op woensdag 30 januari 2008 20:30 schreef senesta het volgende:
Ik denk dat er voor F&F nog verder niet veel noodzaak is om subfora in te stellen, of althans ik zie ze momenteel niet.
Het probleem is alleen dat als er geen actieve flora-topics zijn, je er ook niet veel zal vinden in het subsubforum.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 21:35 schreef Reese het volgende:
[..]
Persoonlijk lijkt het mij wel handig om in ieder geval een Flora en Fauna filter te hebben. Ik ben namelijk niet zo geinteresseerd in cavia's en katten.Wél in het Flora-gedeelte, maar die topics zijn soms lastig te vinden.
En ja, natuurlijk kan ik altijd een eigen topic openen, maar ik heb geen specifieke vraag op dit moment. Vind het gewoon interessant om de Floratopics door te lezen, zoals het Tulpenkweektopic van Dwerg of die over de Moestuin.
Ik snap ook wel dat uitsluitend een Flora- en Faunafilter het 'probleem' wat hierboven besproken wordt niet oplost. Wellicht moet Fauna dan weer verder onderverdeeld worden in subs. Preciese indeling heb ik daarvoor niet voor ogen, ben allereerst benieuwd wat jullie van mijn idee vinden.
Tuurlijkquote:
Als je het zo zegt, een indeling tussen Flora en Fauna zou zo gek nog niet zijn, maar heel erg noodzakelijk vind ik het ook weer niet. Ik neem het alsnog meequote:Op vrijdag 22 februari 2008 21:35 schreef Reese het volgende:
[..]
Persoonlijk lijkt het mij wel handig om in ieder geval een Flora en Fauna filter te hebben. Ik ben namelijk niet zo geinteresseerd in cavia's en katten.Wél in het Flora-gedeelte, maar die topics zijn soms lastig te vinden.
En ja, natuurlijk kan ik altijd een eigen topic openen, maar ik heb geen specifieke vraag op dit moment. Vind het gewoon interessant om de Floratopics door te lezen, zoals het Tulpenkweektopic van Dwerg of die over de Moestuin.
Ik snap ook wel dat uitsluitend een Flora- en Faunafilter het 'probleem' wat hierboven besproken wordt niet oplost. Wellicht moet Fauna dan weer verder onderverdeeld worden in subs. Preciese indeling heb ik daarvoor niet voor ogen, ben allereerst benieuwd wat jullie van mijn idee vinden.
Nee, de lijst van een filter kan volgens mij niet apart verlengd worden, maar het zou uiteraard wel makkelijker de Flora van de Fauna scheiden.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 21:42 schreef ijsmeis het volgende:
[..]
Het probleem is alleen dat als er geen actieve flora-topics zijn, je er ook niet veel zal vinden in het subsubforum.
Al weet ik niet of ze daar zeg maar een langere tijd kunnen instellen van topics die je ziet (bijvoorbeeld een jaar oude topics, dan heb je denk ik wel een hoop flora-topics in het lijstje) ?
(want als je in een subsubforum bent en je klinkt op dat linkje onderaan dat je topics van een jaar oud wilt zien, je terugspringt naar het subforum, waardoor je de fauna-zooi ook ziet)
Dat wel, het is alleen zo jammer dat als je dan op Flora klikt, je maar 10 topics ziet (ik noem maar wat hè).quote:Op vrijdag 22 februari 2008 21:45 schreef Litso het volgende:
[..]
Nee, de lijst van een filter kan volgens mij niet apart verlengd worden, maar het zou uiteraard wel makkelijker de Flora van de Fauna scheiden.
Dan zou ook het aantal topics van het gehéle subforum F&F op een langere duur ingesteld kunnen worden. Op dit moment zag ik zelfs maar drie Flora-topics in de index. Wel een goed punt wat je aansnijdt trouwens, want ik wist dat niet van het terugspringen naar de sub uit de subsub, zeg maarquote:Op vrijdag 22 februari 2008 22:40 schreef ijsmeis het volgende:
[..]
Dat wel, het is alleen zo jammer dat als je dan op Flora klikt, je maar 10 topics ziet (ik noem maar wat hè).
Is jammer dat het niet zo ingesteld kan worden dat je meer (en oudere) topics kunt zien dus. Zoals dat in het subforum wel ingesteld kan worden.
Daar zie ik eerlijk gezegd op het eerste gezicht niets in hoor Haraquote:Op vrijdag 22 februari 2008 23:21 schreef Harajuku. het volgende:
Nou, ik vind wat ik zei nog steeds handig. Sub fora voor de dieren die de overhand hier ehebben iig. katten honden knaagdieren en dan flora.
quote:Op vrijdag 22 februari 2008 23:28 schreef Reese het volgende:
Ik ook, want ik zei hetzelfde. Regel jij het even, Haranogiets? [afbeelding]
Meer centraal bedoel je?quote:Op vrijdag 22 februari 2008 23:39 schreef Harajuku. het volgende:
[..]Ill take care of it
![]()
Mi zijn er veel topics over honden en katten en bepaalde knaagdieren. Konijnen zijn dan wel geen knaagdieren maar kunnen ook onder dat kopje.
Als het dan mogelijk is om topics, alle topics, wat langer in de lijst te kunnen zal het wel meevallen denk ik.
Ik heb nu al dat ik veel topics tegen kom waar ik geen weet van heb, als dat in sub fora zit hoef ik er ook niet allemaal overheen te scrollen.
Plus dat ik nu iets heb van "Meh, veel topics zouden wel in een gezamelijk topic kunnen" als je het onderverdeelt heb je daar ook meer ruimte voor.
Ja, ik heb de laatste tijd vaak dat ik mn berichten gewoon onder ctrl C kan houden en veel kan ctrl Venquote:Op vrijdag 22 februari 2008 23:41 schreef senesta het volgende:
[..]
Meer centraal bedoel je? [afbeelding]
Jullie mogen een hoop van me vragen maar niet om meer centrale topics * insert dramatische smilie naar keuze*quote:Op vrijdag 22 februari 2008 23:43 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Ja, ik heb de laatste tijd vaak dat ik mn berichten gewoon onder ctrl C kan houden en veel kan ctrl Ven
Ik ben nog steeds niet enthousiastquote:Op vrijdag 22 februari 2008 23:58 schreef Harajuku. het volgende:
Ja maar adt zeg ik ook, als het nu wat meer sub wordt is er ook meer ruimte voor die topics. Ik ben zelf ook niet echt fan van centraal
Dankjewel.quote:Op vrijdag 22 februari 2008 21:35 schreef Reese het volgende:
En ja, natuurlijk kan ik altijd een eigen topic openen, maar ik heb geen specifieke vraag op dit moment. Vind het gewoon interessant om de Floratopics door te lezen, zoals het Tulpenkweektopic van Dwerg of die over de Moestuin.
Tuurlijk kan dat. Mn username @planet.nlquote:Op vrijdag 22 februari 2008 22:54 schreef Harajuku. het volgende:
En kan ik jou msnen ofzo, Qwea? Dan zet ik wat op papier en kan jij het daarna bekijken en eventueel wat toevoegen of verwijderen of whatever.
quote:Op zaterdag 23 februari 2008 14:52 schreef Litso het volgende:
Hara, ik waardeer je inbreng absoluutIk ben het alleen met Senesta eens, ik zie op dit moment eigenlijk niks in het aanbrengen van filters, afgezien van misschien de Flora en Fauna filters (waar we nog even over aan het babbelen zijn achter
).
Ook een goede inderdaadquote:Op maandag 25 februari 2008 22:27 schreef Harajuku. het volgende:
Oh jee, schoot me nog wat te binnen. Broodfok.
Nee toch?!quote:
Whehe, oepsquote:Op zondag 2 maart 2008 21:59 schreef ijsmeis het volgende:
FAQ voor verloren/gevonden huisdieren
SHE staat er nog in.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |