quote:Op donderdag 11 oktober 2007 00:01 schreef WooZ het volgende:
[..]
die gaat bijtekenen bij rusland dus vrij weinig
Het is zo'n briljant plaatje waar Gomes die schaal gewoon zo droog op z'n kop heeft gezetquote:Op woensdag 10 oktober 2007 23:51 schreef rubbereend het volgende:
[..]
eraf knippen
ik kwam het tegen en misschien dat je er iets aan hebt, zo niet dan blijven het mooie plaatjes om te zien nu
Er zit wel een kern van waarheid in, maar Foppe: kan dit niet gewoon buiten de media om?quote:De Haan laakt instelling Aissati
In Sportweek uit Jong Oranje coach Foppe de Haan wederom kritiek op PSV-talent Ismaël Aissati. De jonge middenvelder zou te weinig energie in zijn ontwikkeling stoppen. "Ik vind: als je zó goed kunt voetballen als hij, dan moet je méér betekenen dan alleen maar een beetje meevoetballen. Er moet ook ontwikkeling in zitten", aldus De Haan.
De bondscoach vertelt dat hij in de wedstrijden tegen Macedonië en Noorwegen een slechte Aissati gezien heeft, vanwege zijn instelling. Hij vervolgt: "Daar komt nog bij dat hij afgelopen zomer een paar keer geblesseerd is geweest aan zijn knie en dat hij bij PSV weinig aan spelen toekomt. Als je dat allemaal op een rij zet, denk ik: hij moet eerst maar gewoon heel basaal trainen en zorgen dat hij weer goed gaat spelen. Zorgen dat-ie in het eerste van PSV komt, of er op z’n minst tegenaan gaan aanduwen. Dan neem ik hem er vanzelf wel weer bij".
Ben ik de enige die geen zak van die laatste zin begrijpt?quote:Op donderdag 11 oktober 2007 12:24 schreef okee6 het volgende:
Als Aissati zich doof houdt, heeft Foppe het volste recht. Sterker, moet jij als PSV-fan ook uitermate blij mee zijn. Koeman droeg (ook) PSV op om van Inter te verliezen, omdat dat normaal is.
Het is vrij normaal dat een clubcoach, die een dagelijkse relatie met de speler en team business heeft, dat ie Aissati wat laat. Dan is het prima dat Foppe daaroverheen feedback geeft. Hij kent Isi ook goed, dus heeft het volste recht.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 12:26 schreef ruud.nl het volgende:
[..]
Ben ik de enige die geen zak van die laatste zin begrijpt?![]()
de Haan mag zeker feedback geven, maar waarom altijd via de media. En waarom steeds tegen Aissati.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 12:24 schreef okee6 het volgende:
Als Aissati zich doof houdt, heeft Foppe het volste recht. Sterker, moet jij als PSV-fan ook uitermate blij mee zijn. Koeman droeg (ook) PSV op om van Inter te verliezen, omdat dat normaal is.
Mischien wel omdat Maduro anders in elkaar steekt dan Aissati. En de huidige voetbalsituatie van beiden verschilt ook nogal, dus de vergelijking gaat sowieso mank. Er is niet één algemeen goede aanpak.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 10:42 schreef rubbereend het volgende:
Ik snap trouwens niet dat de Haan dit altijd vooral doet over Aissati. Over Maduro heb ik hem zelden dit soort dingen horen zeggen, die neemt hij juist in bescherming
Vroeger had hij ook genoeg over Afellay te meldenquote:Op donderdag 11 oktober 2007 12:53 schreef rubbereend het volgende:
[..]
de Haan mag zeker feedback geven, maar waarom altijd via de media. En waarom steeds tegen Aissati.
Zo geweldig vond ik Zlatan helemaal niet. Hij kreeg een strafschop, hij schoot em erin, en hij gaf een opvallende mislukte pass en dat was het wel. Als het een hoofdrol was, dan geen schitterende.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 12:48 schreef okee6 het volgende:
Ja zo kan je er ook tegenaan kijken. Mijn optiek is dat je de 10% kans die je had om daar te winnen (zware wedstrijd Roma en blessuregevoeligheid Zlatan benutten) beter had kunnen aangrijpen. Koeman verzandde in een niet-aanval en een niet-verdedigingstactiek en liet daarmee Zlatan de hoofdrol. Daar kots ik van.
Mag jij als mede-fan intussen gewoon lekker verder genieten van je lucky nederlaag, maar zo zie ik het.
Zo kan je het zien, maar om nou te stellen dat Koeman zijn ploeg opdroeg om te verliezen is natuurlijk onzin.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 12:48 schreef okee6 het volgende:
Ja zo kan je er ook tegenaan kijken. Mijn optiek is dat je de 10% kans die je had om daar te winnen (zware wedstrijd Roma en blessuregevoeligheid Zlatan benutten) beter had kunnen aangrijpen. Koeman verzandde in een niet-aanval en een niet-verdedigingstactiek en liet daarmee Zlatan de hoofdrol. Daar kots ik van.
Mag jij als mede-fan intussen gewoon lekker verder genieten van je lucky nederlaag, maar zo zie ik het.
ja en daar bleek hij ook nog eens te praten over achterhaalde feitenquote:Op donderdag 11 oktober 2007 13:00 schreef dndiek het volgende:
[..]
Vroeger had hij ook genoeg over Afellay te melden
Ik kreeg uit alles in die week het idee dat Koeman de ploeg poogde te laten ademen. PSV heeft nog wel wat aangevallen in Milaan, maar ook dat was niet overtuigend.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 13:13 schreef ErikT het volgende:
[..]
Zo kan je het zien, maar om nou te stellen dat Koeman zijn ploeg opdroeg om te verliezen is natuurlijk onzin.
Er bestaat ook nog zoiets als kwaliteitsverschil tussen de kampioen van Italië en die van Nederland.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 15:15 schreef okee6 het volgende:
[..]
Ik kreeg uit alles in die week het idee dat Koeman de ploeg poogde te laten ademen. PSV heeft nog wel wat aangevallen in Milaan, maar ook dat was niet overtuigend.
Wat een onzinverhaal zeg, net of Aissati er wat aan kan doen dat Koeman hem al twee jaar negeert.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 08:35 schreef Neoktheone het volgende:
[..]
Er zit wel een kern van waarheid in, maar Foppe: kan dit niet gewoon buiten de media om?![]()
Dáár kan ik weer weinig mee. Als je logisch redeneert, even clubsympathie opzij zet, dan vermoed je dat deze wedstrijd aan de Italianen was verkocht. Zo is het CL-concept, daar draait het om. Dat ik dat niet leuk vind, en dat jij dat krankzinnig vindt klinken, jammer! Maar zo zou het feitelijk kunnen liggen, en al zou je willen, zou er zo weinig over te discussieren zijn.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 19:00 schreef ErikT het volgende:
[..]
Er bestaat ook nog zoiets als kwaliteitsverschil tussen de kampioen van Italië en die van Nederland.
En welk idee jij ergens bij krijgt is natuurlijk niet van belang, daar kunnen we hier niks mee. Ik discussieer liever aan de hand van feitelijke gebeurtenissen en uitspraken.
Slecht, gelukkig zegt het niet zo veel.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 19:23 schreef methodmich het volgende:
Hmm, een PSV zonder internationals verliest van Dender in een oefenduel. Onder de Vlaamse schutters was held David Destorme.
Opstelling PSV: Roorda (46. Cássio Ramos), Kromkamp (46. Heerkens), Alcides, Ter Horst, Zonneveld, Addo (46. Ojo), Van der Leegte, Fagner, Aissati, Bakkal (46. Hutten), Zeefuik.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |