Deze dus...laagste nummer.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 22:52 schreef Desii het volgende:
[..]
waarom?? ze moeten voor alle "terror"/"snode" acties toestemming vragen.... dus ook voor deze
quote:Op donderdag 4 oktober 2007 22:47 schreef ruudpuntenel het volgende:
Zwaaien schijnt hier niet te mogen heb ik vandaag ergens gelezen. Ik zeg dag en welterusten.![]()
ik ook,quote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:01 schreef Desii het volgende:
ik hoop nu dat Japie oprecht is..... maar ik twijfel altijd bij hem
Diezelfde twijfel heb ik ook. Maar wat zou de reden zijn dit tegen Huub te vertellen als het niet oprecht is ? Het kan alleen maar tegen hem gebruikt worden .......quote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:01 schreef Desii het volgende:
ik hoop nu dat Japie oprecht is..... maar ik twijfel altijd bij hem
quote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:03 schreef dgk_fan het volgende:
[..]
[afbeelding] [afbeelding] [afbeelding] [afbeelding] [afbeelding]
[afbeelding] [afbeelding] [afbeelding] [afbeelding] [afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding] [afbeelding] [afbeelding] [afbeelding] [afbeelding]
Ah, ik zie dat je al smileys aan het verzamelen bent om nix uit te zwaaien.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:03 schreef dgk_fan het volgende:
[..]
[afbeelding] [afbeelding] [afbeelding] [afbeelding] [afbeelding]
[afbeelding] [afbeelding] [afbeelding] [afbeelding] [afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding] [afbeelding] [afbeelding] [afbeelding] [afbeelding]
Idd ja. In het bejaardenhuis waar ik werkte placht een meneer slaap te wandelen in een nachthemd tot haverwege zijn dijen en zijn ballen kwamen er net onderuitquote:Op donderdag 4 oktober 2007 22:52 schreef Prospera het volgende:
[..]
Die kunnen inderdaad ook halverwege rimpelig tot de knieën komen![]()
Ik hoop zo dat Jaap probeert af te dealen dat wanneer hij nix laat gaan Huub de volgende keer Lieke wegstemt.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:04 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
[..]
Diezelfde twijfel heb ik ook. Maar wat zou de reden zijn dit tegen Huub te vertellen als het niet oprecht is ? Het kan alleen maar tegen hem gebruikt worden .......
quote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:03 schreef dgk_fan het volgende:
[..]
[afbeelding] [afbeelding] [afbeelding] [afbeelding] [afbeelding]
[afbeelding] [afbeelding] [afbeelding] [afbeelding] [afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding] [afbeelding] [afbeelding] [afbeelding] [afbeelding]
Ja! Dat lijkt mij ook heel leukquote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:06 schreef akveor het volgende:
[..]
Ik hoop zo dat Jaap probeert af te dealen dat wanneer hij nix laat gaan Huub de volgende keer Lieke wegstemt.
Dat kan ik me dan weer zo goed voorstellen!quote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:07 schreef Marieke_B het volgende:
Jaap: ":Dennis komt helemaal opgepompt terug.
Hij zegt het wordt OORLOG hier. Ik denk MOOOOOOI.
Daarna zegt ie ineens..nja, ik moet het eerst even met Nadia overleggen..
en dan denik KUUUUUT, neeee hèeeee!"
quote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:04 schreef akveor het volgende:
[..]
Ah, ik zie dat je al smileys aan het verzamelen bent om nix uit te zwaaien.
Maar méént hij het?? Dat zullen we de komende uren/dagen merken als hij niet dit hele gesprek met Dennis door gaat nemen...quote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:04 schreef Marieke_B het volgende:
Schateren hier!
Jaap: Ik snap best waarom iedereen op de fora zo'n hekel heeft aan Dennis...het is zo'n enorme looser!
Jaap valt Dennis echt enorm af nu!
quote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:08 schreef noekje het volgende:
[..]
Dat kan ik me dan weer zo goed voorstellen!
Hoe poetischquote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:05 schreef cobain94 het volgende:
Zal dennix de rode zee nog gaan bevaren vannacht?
Jaap blijft een klootzak. Weg met die KlaagJaap.... weg met die wannabee zakkenvuller.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:07 schreef STAP01 het volgende:
Ook al vond ik Jaap een klootzak toen hij tegen Huub was, ik ben altijd blijven hopen dat hij weer naar Huub ging. Ben blij nu!!!!!!!!!!!!!!![]()
![]()
![]()
![]()
Ik hoop dat Jaap naar Huub gaat.... niet naar Lieke.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:09 schreef pasjesjen het volgende:
[..]
inderdaad ja
ik hoop zo dat jaapie definitief naar huub en lieke gaat
lieke hoort er automatisch bijquote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:11 schreef akveor het volgende:
[..]
Ik hoop dat Jaap naar Huub gaat.... niet naar Lieke.
Ja lach maar !!quote:
Precies. Het enige positieve wat ik zou kunnen bedenken aan een eventuele backup is dat Lieke het derde wiel aan de wagen wordt. En gewoon leuke akties zonder dat gezeik achteraf.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:10 schreef Guuskeee het volgende:
Jaap is nep. Net of ie nu zomaar ineens omslaat. Hij is nu gewoon aan het peilen als het fout gaat of ie bij Huub aan kan komen. Iedereen is nu tegen nix dus hij zoekt gewoon andere backup...![]()
nee bedankt, als dennix de villa al wint dan wil ik echt niet daar heenquote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:14 schreef dgk_fan het volgende:
[..]
Ja lach maar !!
En dan straks een paar dagen voor de DHWP mijn PM-inbox vol
spammen met "aaah.....kan je niet wat kaartjes regelen......pleaaaaseee....."
En dat is ook zo typisch Jaap.... als iemand hem kwetst, is de wereld te kleinquote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:13 schreef Marieke_B het volgende:
Jaap baalt omdat Nadia in het begin naar Jaap kwam omdat ze samen een eetprobleem hadden.
maar nu zegt ze 'het was alleen maar zakelijk'...
Jaap voelt zich genaaid.
Als ik nog een klein beetje mensenkennis over heb, meent hij dit echtquote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:09 schreef Clank het volgende:
[..]
Maar méént hij het?? Dat zullen we de komende uren/dagen merken als hij niet dit hele gesprek met Dennis door gaat nemen...
dat idee heb ik dus ook maar bij jaap weet je het echt nooit dus ik ben nog even voorzichtig maar vooralsnog denk ik inderdaad dat hij het meentquote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:19 schreef mazaru het volgende:
[..]
Als ik nog een klein beetje mensenkennis over heb, meent hij dit echt
Ja,quote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:19 schreef mazaru het volgende:
[..]
Als ik nog een klein beetje mensenkennis over heb, meent hij dit echt
ik ookquote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:20 schreef pasjesjen het volgende:
[..]
dat idee heb ik dus ook maar bij jaap weet je het echt nooit dus ik ben nog even voorzichtig maar vooralsnog denk ik inderdaad dat hij het meent
quote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:21 schreef Marieke_B het volgende:
Effe off topic..Ik riep vandaag tegen een collega die afdroop nadat ie een domme vraag had gesteld
'Ja hoor, Loop maar weeer weeeeg!"
De rest van de kamer keek me heel raar aan.
![]()
![]()
Herkent iemand dit?
Ik zou me pas zorgen maken als je merkt dat je met uitgekotste bitterballen aan het smijten bentquote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:21 schreef Marieke_B het volgende:
Effe off topic..Ik riep vandaag tegen een collega die afdroop nadat ie een domme vraag had gesteld
'Ja hoor, Loop maar weeer weeeeg!"
De rest van de kamer keek me heel raar aan.
![]()
![]()
Herkent iemand dit?
quote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:25 schreef pullup het volgende:
[..]
Ik zou me pas zorgen maken als je merkt dat je met uitgekotste bitterballen aan het smijten bent
opsluiten in de isoleercel..quote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:24 schreef ruudpuntenel het volgende:
Kan iemand die muts met dat witte jasje dat ze al weken aan heeft ff de strot dichtknijpen![]()
Precies.... hij storte ook helemaal in toen Huub hem vertelde dat ie Jaap niet als vriend zag.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:18 schreef Desii het volgende:
[..]
En dat is ook zo typisch Jaap.... als iemand hem kwetst, is de wereld te klein
Maar andersom moet het wel gewoon kunnen, dan is het ineens onderdeel van het spel.
quote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:26 schreef Prospera het volgende:
Jaap&Huub worden gestoord in hun schaakspel door 3 giebelende vrouwen.
[afbeelding]
o gelukkig ... er is nog hoopquote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:25 schreef pullup het volgende:
[..]
Ik zou me pas zorgen maken als je merkt dat je met uitgekotste bitterballen aan het smijten bent
je haalt de woorden uit mn mondquote:
Is dat niet grijs ondertussen?quote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:24 schreef ruudpuntenel het volgende:
Kan iemand die muts met dat witte jasje dat ze al weken aan heeft ff de strot dichtknijpen![]()
En op de plasma staat weer iets en weg zijn de dames weer om verder te giebelen op het grasveldquote:
Ik zwaai niet.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:30 schreef ruudpuntenel het volgende:
Ben het even zat.
Ik wens de nachtploeg veel plezier met de streams.![]()
Welterusten en tot morgen. Goedenacht allemaal![]()
De mening over de fandag is bij Japio met name veranderd toen Tilly hem expliciet vertelde dat het een forum-meeting was en niet een specifieke Huub-fandag. Japio ziet Tilly als een betrouwbare en neutrale bron.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:31 schreef Clank het volgende:
Jaap weet nu.. na de fandag... hoe het zit met de populariteit van Huub. Dát kan voor hem nu ook een drijfveer zijn om weer richting Huub te gaan. Populariteit is voor hem zakelijk gezien van groot belang.. en uiteindelijk denkt Jaap alleen maar aan Jaap.
Jaap is veel gevoeliger dan de meeste mensen denken....quote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:13 schreef Marieke_B het volgende:
Jaap baalt omdat Nadia in het begin naar Jaap kwam omdat ze samen een eetprobleem hadden.
maar nu zegt ze 'het was alleen maar zakelijk'...
Jaap voelt zich genaaid.
Hij is meer zichzelf dan ooit....quote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:39 schreef Clank het volgende:
Jaap komt op mij nog steeds niet geloofwaardig over. Nu weer dat hij het eigenlijk wel lachen vindt met Lieke en dat hij wel goede gesprekken met haar kan hebben.
Hij heeft vanaf het begin verkondigt dat hij helemaal niets met haar heeft...
Je bedoeld een duwtje naar huis hoop ik, ik vertrouw Jaap voor geen stuiver meerquote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:47 schreef cobain94 het volgende:
Kom op huub..Geef jaap nog even dat laatste duwtje..
Toch hebben Jaap en Huub een echte klik.... niet zoals Eric en Huub... maar echter als met die andere jongensquote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:49 schreef akveor het volgende:
Eigenlijk heeft Jaap niet zo'n groot probleem.... Hij hoeft maar 1 stelletje uiteen te wroeten en grote kans dat diegeen die overblijft noodgedwongen zijn backup wordt. En er moeten toch stelletjes opgebroken worden en daar kan Jaap zeker wat in betekenen. Maar hij lijkt alleen Huub te willen. Hij maakt gewoon de denkfout dat er 2 stelletjes in de finale staan.
Geen persoonlijk slaaf maar een echte onderdaan KingJaap.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:40 schreef Marieke_B het volgende:
Jaap: "Ik heb hier mijn eigen fokking persoonlijke slaaf".
En dan heb ik zoiets van...
![]()
![]()
![]()
hehehe, heeft tie een onderdaan in zijn koninkrijk, ist weer niet goed...... moeilijke king hoor, die Jaapquote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:51 schreef akveor het volgende:
[..]
Geen persoonlijk slaaf maar een echte onderdaan KingJaap.
quote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:51 schreef STAP01 het volgende:
dgk_fan, zou jij als Dennix naar huis is hier af en toe een Dennix-update willen geven, hoe je hem hebt beschermd tegen alle mensen die hem gaan bashen enzo?
denk het ook.... hij huilt al bij een brief... moet je nagaan als tie een paar dagen gepest wordtquote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:52 schreef riri het volgende:
als deze drie willen en amanda en brian meewerken ligt dennix er zo uit...nadia kunnen ze ook zo zover krijgen lijkt me....maar ook al doet zij dat niet dan kunnen ze met zijn vijfen het dennix zo moeilijk maken dat hij zo zijn 24 uur aanvraagt
Met z'n drieën zou de vraag moeten zijn: Jaap wie van de anderen wil jij als backup...? Dan zorgen ze er met z'n drieen gewoon voor dat die andere drie oprotten... Ze maken het spel veel te moeilijk maar kiezen geen doel.quote:
Als je terugkijkt naar de situatie van Eric, dan weten we dat het in 1 week gebeurt kan zijn.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:52 schreef riri het volgende:
als deze drie willen en amanda en brian meewerken ligt dennix er zo uit...nadia kunnen ze ook zo zover krijgen lijkt me....maar ook al doet zij dat niet dan kunnen ze met zijn vijfen het dennix zo moeilijk maken dat hij zo zijn 24 uur aanvraagt
Jaap heeft een paar dagen terug tegen Luc gezegd dat hij Huub erg graag mag als mensquote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:51 schreef Desii het volgende:
[..]
Toch hebben Jaap en Huub een echte klik.... niet zoals Eric en Huub... maar echter als met die andere jongens
En zeker als je zolang opgesloten is zit, is het enorm belangrijk..... maar het nadeel van Jaap is, dat hij vaak het ene zegt en het andere doet.
time will tell
heel goed gezien dat was mijn vraag gisteren al hoe lang duurt het voor die KUT Redactie Brainless weer gaat helpen, en bij deze dus!................quote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:47 schreef ricofromrio het volgende:
Volgens mij wil de FEBO dat Jaap Dennix los laat
Jaap heeft een deal gemaakt met de FEBO dat hij Dennix los laat met een flinke bonus
FEBO wil namelijk niet dat alle ballen op Brian
Dat heeft hij zelf ook zo vaak uitgesproken dat hij vroeger gepest werd en daarom ook veel is gaan eten.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:54 schreef Guuskeee het volgende:
Jaap is van binnen eigenlijk een klein zielig mannetje die alleen maar aardig gevonden wil worden. Waarom eet ie anders zo veel? Omdat ie gelukkig is? Nee dus, ik gok erop dat ie vroeger op school verrekte veel gepest werd, en door te eten maakte ie zichzelf gelukkiger... zo ver oprah...![]()
het huis uit! laffe Jaap of zijn we dat vergeten! ik niet!quote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:47 schreef cobain94 het volgende:
Kom op huub..Geef jaap nog even dat laatste duwtje..
ik wist hetquote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:59 schreef BarryK het volgende:
[..]
Dat heeft hij zelf ook zo vaak uitgesproken dat hij vroeger gepest werd en daarom ook veel is gaan eten.
Geloof ik niets van.quote:Op donderdag 4 oktober 2007 23:47 schreef ricofromrio het volgende:
Volgens mij wil de FEBO dat Jaap Dennix los laat
Jaap heeft een deal gemaakt met de FEBO dat hij Dennix los laat met een flinke bonus
FEBO wil namelijk niet dat alle ballen op Brian
Ik pink even een traantje weg.quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 00:03 schreef bright_side_of_life_ het volgende:
Opmerkelijk. Japio had van Huub die set mooie schaakstukken gekregen. Huub vertelde Elly dat Japio daar zo blij mee was, dat hij die stukken naar huis heeft gestuurd, om ze niet te beschadigen. En voor in de villa heeft hij een nieuwe set laten bestellen, daar schaken ze nu mee.
Dat is dus balen..poddomme....quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 00:07 schreef Marieke_B het volgende:
Jaap spreekt over de opdracht van achter, wil het hele verhaal vertellen.
Maar dan vraag ik de regie om even van de streams te halen
Streams weg...
Jaap met Dennixquote:Op vrijdag 5 oktober 2007 00:03 schreef akveor het volgende:
[..]
Geloof ik niets van.
Ik vind nix slechts ruis... en zal niets bijdragen in een clash tegen Brian. En wanneer nix weg is komt Brian vanzelf aan de beurt. En als het erom gaat Brian in de finale te krijgen. Met liefde.... alles beter dan zo'n loser nix in de finale.
GAAAAAAAAAP.....quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 00:07 schreef pullup het volgende:
Muaha die sukkels bij de redactie vonden dit nu weer net iets teveel info
Tuurlijk weet de redactie dat wij (streamers) het al lang doorhebben. Als ze de streams aan laten staan komt albert verlinde er morgen mee, en dan hebben ook de TV kijkers het door....quote:Op vrijdag 5 oktober 2007 00:07 schreef BarryK het volgende:
Heeft de redactie nou niet door dat dit al duidelijk is, ze kunnen net zo goed de streams aanlaten ipv dat neppe 'damage control'.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |