quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 11:32 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Ik krijg wel echt het beeld van je van een enorme zuipschuit, inmiddels
quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 11:48 schreef Stormqueen het volgende:
En ik heb het beeld van jullie van enorme dikzakken
Sorry ik kom er even tussendoor hoorquote:Op dinsdag 9 oktober 2007 10:36 schreef motorbloempje het volgende:
mogge![]()
en ik gaan romantisch weekendje berlijn doen 7, 8 en 9 december
nu alleen op zoek naar een hostel dat ons gegarandeerd een tweepersoonsbed geeft, en geen twee losse bedden
da's best moeilijk zo te merken als je niet zo heel veel geld te besteden hebt
![]()
Yep om 17:00. Ik ga op second opinion in België omdat ik niet of nauwelijks meer afvalquote:
Ik hoop het echt voor je, dat zou wel erg fijn zijn!quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 12:11 schreef -Bubseltje- het volgende:
Yep om 17:00. Ik ga op second opinion in België omdat ik niet of nauwelijks meer afvalen misschien kan hij daar nog iets aan doen
![]()
Dat lijkt me echt ongelooflijk zaad zeg, heb je zo'n zware operatie ondergaan en blijf je nog hangen.quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 12:11 schreef -Bubseltje- het volgende:
[..]
Yep om 17:00. Ik ga op second opinion in België omdat ik niet of nauwelijks meer afvalen misschien kan hij daar nog iets aan doen
![]()
geweldig! Dank je wel! Heb ze meteen gemailedquote:Op dinsdag 9 oktober 2007 12:09 schreef L-E-A het volgende:
[..]
Sorry ik kom er even tussendoor hoorMaar in Berlijn heb ik echt in een geweldig leuk hostel gezeten, mét tweepersoonsbed! En vlakbij allerlei openbaar vervoer, het was dit hostel. Ik hoop dat je er wat mee kan!
Ja dat is schrikken ik heb nog nooit een ongeluk gehad ik stond helemaal te trillen op mijn benenquote:Op dinsdag 9 oktober 2007 15:15 schreef teigan het volgende:
Oeh, dat is schrikken Riann...
Gelukkig dat de schade meevalt, en jij iig niets hebt..
Geen dank hoor! Als je het net zo leuk gaat krijgen als ik het heb gehad, heb je een paar fantastische dagen in Berlijn! Het is echt een geweldige stad.quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 13:54 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
geweldig! Dank je wel! Heb ze meteen gemailed
Ik wil wel mee hoorquote:Op dinsdag 9 oktober 2007 10:58 schreef teigan het volgende:
Ik wil ook nog een keer naar Berlijn, maar M. is er een twee jaar geleden met school geweest, dus die hoeft niet meer zo nodig..
Toen ik de week voor mijn operatie op een andere auto knalde stond ik te kotsen in de berm van de schrik, dus wees blij dat je enkel trildequote:Op dinsdag 9 oktober 2007 15:18 schreef Riann het volgende:
[..]
Ja dat is schrikken ik heb nog nooit een ongeluk gehad ik stond helemaal te trillen op mijn benen
Als er een kerstpakketje samengesteld moet worden voor Sinterklaas moet je het zeggen hoorquote:Op dinsdag 9 oktober 2007 20:29 schreef Vogue het volgende:
Ik moet hoognodig weer thee uit NL hebben, ben een grote theeleut en de thee hier is niet lekker, ze verkopen soms ook Twinings thee maar die is hier onbetaalbaar en er zijn maar weinig smaakjes.
quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 20:48 schreef Troel het volgende:
[..]
Als er een kerstpakketje samengesteld moet worden voor Sinterklaas moet je het zeggen hoorEr is altijd wel ergens thee in de aanbieding
Wow, rot dat er wat aan de hand is, maar heel fijn dat ze je serieus nemen en niet als een nummer behandelen!! Fijn dat er ook wat aan gedaan gaat worden!quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 21:19 schreef -Bubseltje- het volgende:
Nu weet ik het zeker ik ben niet gek. Het ligt niet aan mijn eten. Er zijn 2 mogelijke oorzaken.
1. Mijn magen zijn aan elkaar gegroeid doordat er vrij veel druk op het kleine maagje heeft gestaan door het vele overgeven.
En trouwens ik heb GEEN luie maag dat kan namelijk niet met een GBP.
2. Of mijn darmen zijn gewoon te weinig gebypassed voor mijn lichaam.
Hoe dan ook er gaat gesneden worden. Want dit kan zo niet zegt dr Himpens. Zaterdag moet ik terug voor een slikfoto en daarna weer terug naar de dokter om de uitslag te bespreken.
Maar wat een verschil zeg met hier in Nederland dat was het gesprek met Christine al en met de dokter ook. Veel minder het gevoel dat ik een nummer was enzo gewoon erg fijn. Was wel een lange zit het wachten. We waren er om 16:45. Daarna vrij snel bij Christine naar binnen geroepen en om 19:15 bij de dokter himself.
Zaterdag om 10:00 weer in Dendermonde zijn ben erg benieuwd hoe het er vanbinnen uitziet.
Jeetje zegquote:Op dinsdag 9 oktober 2007 21:53 schreef Riann het volgende:
Er was een traktor auto's in aan het halen en die had volgens mij niet in de gaten dat hij een uithangsel er achter aan had hangen en dat is super hard tegen mijn auto aangekomen.
Hoera, je bent niet gekquote:Op dinsdag 9 oktober 2007 21:19 schreef -Bubseltje- het volgende:
Nu weet ik het zeker ik ben niet gek. Het ligt niet aan mijn eten. Er zijn 2 mogelijke oorzaken.
1. Mijn magen zijn aan elkaar gegroeid doordat er vrij veel druk op het kleine maagje heeft gestaan door het vele overgeven.
En trouwens ik heb GEEN luie maag dat kan namelijk niet met een GBP.
2. Of mijn darmen zijn gewoon te weinig gebypassed voor mijn lichaam.
Hoe dan ook er gaat gesneden worden. Want dit kan zo niet zegt dr Himpens. Zaterdag moet ik terug voor een slikfoto en daarna weer terug naar de dokter om de uitslag te bespreken.
Maar wat een verschil zeg met hier in Nederland dat was het gesprek met Christine al en met de dokter ook. Veel minder het gevoel dat ik een nummer was enzo gewoon erg fijn. Was wel een lange zit het wachten. We waren er om 16:45. Daarna vrij snel bij Christine naar binnen geroepen en om 19:15 bij de dokter himself.
Zaterdag om 10:00 weer in Dendermonde zijn ben erg benieuwd hoe het er vanbinnen uitziet.
Wat een prachtig onsamenhangende zin, ik moest 'm echt 3 keer lezenquote:Op woensdag 10 oktober 2007 07:30 schreef Riann het volgende:
Ja zo naar die man heen en dat hij zijn handtekening zet
ik denk dat er een nieuwe deur in moet dadelijk ook naar de auto garage spiegel eraf en kapot en die is zo hard tegen mijn deur aan geklapt denk ik dat er daarom een deukje en krassen op staan. Maar dat komt wel allemaal goed denk ik.
Dat zal inderdaad allemaal wel flink schrikken zijn zo'n ongeluk... Maar ik begrijp dat het alleen blikschade is en jij er helemaal heel uitgekomen bent? Dat is iig prettig!quote:Op woensdag 10 oktober 2007 07:30 schreef Riann het volgende:
Ja zo naar die man heen en dat hij zijn handtekening zet
ik denk dat er een nieuwe deur in moet dadelijk ook naar de auto garage spiegel eraf en kapot en die is zo hard tegen mijn deur aan geklapt denk ik dat er daarom een deukje en krassen op staan. Maar dat komt wel allemaal goed denk ik.
Indeed, leek me ook sterk want de Nijntjes op de Aalsterweg branden nog!quote:Op woensdag 10 oktober 2007 08:31 schreef Levitation het volgende:
SQ, ik ben tussen 17.15 en 17.30 bij jou!
V. liet me vanmorgen nogal schrikken, hij had ergens gelezen dat de lichtjesroute maar tot 8 oktober was.Gelukkig las ik net op de site van de gemeente dat 't tot zondag a.s. duurt.
![]()
Super!quote:Op woensdag 10 oktober 2007 08:44 schreef botterfly het volgende:
Er is weer 1 kilo af! Het afvallen is weer begonnen.
Riann is nog een beetje durcheinander denk ikquote:Op woensdag 10 oktober 2007 08:17 schreef Stormqueen het volgende:
Wat een prachtig onsamenhangende zin, ik moest 'm echt 3 keer lezen
Duitserquote:Op woensdag 10 oktober 2007 08:51 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Riann is nog een beetje durcheinander denk ik
Heb je wel goed geslapen, Riann? Beetje over de schrik heen nu?
Waar zo'n talencursus al niet goed voor isquote:
Toll, misschien kan ik mijn baas overhalen om ook zo'n cursusje voor mij te betalen, hoef ik iets minder lang na te denken voor ik antwoord geef aan een Duitserquote:Op woensdag 10 oktober 2007 08:57 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Waar zo'n talencursus al niet goed voor is
Maar ik vond het zo'n toepasselijk woord in deze situatie
Ik kan gewoon rijden zaterdag. morgen naar de garage ze hebben al een nieuwe spiegel besteld, dus die zetten ze er morgen gewoon meteen op. Dan weet je pas hoeveel je eigenlijk spiegelt als je die niet meer hebt. En dan bekijken ze ook nieuwe deur of dat het zo gemaakt kan worden dat je er niks meer van ziet.quote:Op woensdag 10 oktober 2007 08:28 schreef Levitation het volgende:
[..]
Dat zal inderdaad allemaal wel flink schrikken zijn zo'n ongeluk... Maar ik begrijp dat het alleen blikschade is en jij er helemaal heel uitgekomen bent? Dat is iig prettig!
Denk je dat je zaterdag kunt rijden, of moeten we iets anders verzinnen?
quote:Pa wordt ziek en ligt op sterven dus moet er gewaakt worden.
Hierdoor komen de kinderen Johan, Trudy en Marijke elkaar noodgedwongen weer tegen in het huis waar ze zijn opgegroeid, en worden geconfronteerd met elkaar en zichzelf en de bizarre omstandigheden waar pa de laatste jaren in geleefd heeft.
Gelukkig worden deze problemen met een knipoog verpakt, en is het een komedie, zoals de schrijver het noemt.
Een komedie met een klein zwart randje.
Je kunt met qltel mee naar les Deutsch als Fremdsprache. Helaas is de Sprache nog zo fremd voor hem dat ie nog steeds niet goed durft te bellenquote:Op woensdag 10 oktober 2007 09:02 schreef Stormqueen het volgende:
Toll, misschien kan ik mijn baas overhalen om ook zo'n cursusje voor mij te betalen, hoef ik iets minder lang na te denken voor ik antwoord geef aan een Duitser
De verwachtingen van de mensen in dit topic zijn redelijk reeel hoor. Bovendien worden de mensen hier zelf er ook niet blij van als er bijvoorbeeld bij staat dat ze al jaren proberen. Als er mensen zijn die zich hier aanmelden en aangeven dat ze zoveel in korte tijd kwijt willen, dan geven we echt wel aan dat dat niet reeel is.quote:Op woensdag 10 oktober 2007 07:38 schreef Bertjeee het volgende:
Wellicht een tipje voor de OP. De startdatum van het beginnen van dieeten aangeven... Hoop mensen denken dat ze in een half jaartje 30 kilo kunnen afvallen... Zou een wat realistischer beeld geven en de verwachtingen van mensen ook reeel houden.
Ligt er ook weer aan. Ik was veel meer kwijt in het eerste half jaarquote:Op woensdag 10 oktober 2007 10:34 schreef Stormqueen het volgende:
Trouwens, als je flink overgewicht hebt is de eerste 30 kilo in een half jaar een behoorlijk normaal tempo.
als je 100 kilo overgewicht hebt dan wel jaquote:Op woensdag 10 oktober 2007 10:34 schreef Stormqueen het volgende:
Trouwens, als je flink overgewicht hebt is de eerste 30 kilo in een half jaar een behoorlijk normaal tempo.
Ja okee, maar jij hebt je maag laten amputerenquote:Op woensdag 10 oktober 2007 10:36 schreef Troel het volgende:
[..]
Ligt er ook weer aan. Ik was veel meer kwijt in het eerste half jaarDaarnaast hangt het natuurlijk ook af van de mate waarin je echt aan het lijnen bent.
Huh, wat? Troelquote:Op woensdag 10 oktober 2007 10:41 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Ja okee, maar jij hebt je maag laten amputeren
Met weinig overgewicht wel ja, maar als je 100 kilo kwijt moet, moet het toch echt sneller gaan, ook zonder WLSquote:Op woensdag 10 oktober 2007 10:51 schreef Rewimo het volgende:
Ik denk dat je reëel gesproken (dus zonder WLS) uit moet gaan van gemiddeld een pond per week in het begin. Later wordt dat nu eenmaal een stuk moeilijker en in het prille begin gaat het waarschijnlijk iets harder.
Op het WLS-forum is iemand die door complicaties inderdaad helemaal geen maag meer heeft. Hoe raar het ook klinkt, je kunt ermee leven zonder al te grote beperkingen.quote:
Het enige wat bij mij geamputeerd is is mijn blindedarm en mijn galblaas en af en toe wat nagels en haren en dergelijke.quote:Op woensdag 10 oktober 2007 10:41 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Ja okee, maar jij hebt je maag laten amputeren
Maar als je er ECHT voor gaat en je hebt een BMI wat toch wel flink in de obesitasmarge zit, is het een haalbaar streven. Voor alles geldt natuurlijk dat niets zomaar gaat
Het kan misschien wel sneller maar ik denk niet dat je daar standaard vanuit kunt gaan en ik vind ook niet dat je bij mensen dergelijke verwachtingen moet uitspreken. Dan valt het allicht alleen maar meequote:Op woensdag 10 oktober 2007 10:52 schreef Stormqueen het volgende:
Met weinig overgewicht wel ja, maar als je 100 kilo kwijt moet, moet het toch echt sneller gaan, ook zonder WLS
Ja als je over de 100 kilo weegt wel ja maar hoe minder overgewicht je hebt hoe minder snel dat het ook gaat.quote:Op woensdag 10 oktober 2007 10:51 schreef Rewimo het volgende:
Ik denk dat je reëel gesproken (dus zonder WLS) uit moet gaan van gemiddeld een pond per week in het begin. Later wordt dat nu eenmaal een stuk moeilijker en in het prille begin gaat het waarschijnlijk iets harder.
dat het niet lukt wil niet zeggen dat het niet mogelijk isquote:Op woensdag 10 oktober 2007 10:53 schreef Troel het volgende:
[..]
Het enige wat bij mij geamputeerd is is mijn blindedarm en mijn galblaas en af en toe wat nagels en haren en dergelijke.
Daarnaast is het nog steeds zo dat helaas nog steeds niet normaal is om meer dan 30 kilo af te vallen zonder hulp en het eraf te houden. Bij heel veel mensen lukt dat simpelweg niet.
Note the sarcasmquote:Op woensdag 10 oktober 2007 10:53 schreef Troel het volgende:
[..]
Het enige wat bij mij geamputeerd is is mijn blindedarm en mijn galblaas en af en toe wat nagels en haren en dergelijke.
Nee, daarom zei ik ook : als je er ECHT voor gaatquote:Daarnaast is het nog steeds zo dat helaas nog steeds niet normaal is om meer dan 30 kilo af te vallen zonder hulp en het eraf te houden. Bij heel veel mensen lukt dat simpelweg niet.
Ja, da's Lutina toch? Maar van Troel wist ik het nietquote:Op woensdag 10 oktober 2007 10:53 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Op het WLS-forum is iemand die door complicaties inderdaad helemaal geen maag meer heeft. Hoe raar het ook klinkt, je kunt ermee leven zonder al te grote beperkingen.
Er staat dan ook dat het bij HEEL VEEL mensen niet lukt, dus dat het bij sommige mensen wel lukt. Je komt meteen weer met een heel vervelend toontje binnenvallen en eerlijk gezegd was ik al bang dat dit onderwerp jou wel weer wakker zou maken.quote:Op woensdag 10 oktober 2007 10:55 schreef Miss_S het volgende:
[..]
dat het niet lukt wil niet zeggen dat het niet mogelijk is
bij heel veel mensen lukt het ookquote:Op woensdag 10 oktober 2007 10:56 schreef Troel het volgende:
[..]
Er staat dan ook dat het bij HEEL VEEL mensen niet lukt, dus dat het bij sommige mensen wel lukt. Je komt meteen weer met een heel vervelend toontje binnenvallen en eerlijk gezegd was ik al bang dat dit onderwerp jou wel weer wakker zou maken.
had ik nog niet eens gelezen, de post van bubseltjequote:Op dinsdag 9 oktober 2007 23:10 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Hoera, je bent niet gekMeid, wat een opluchting moet dat voor je zijn! Door de slikfoto wordt wel duidelijk welke optie het is en dan kan er wat aan gedaan worden. Fijn joh! Toch een wonderdokter hè?
Dat ben ik wel een beetje met je eens. Natuurlijk moet je je verwachtingen niet te hoog stellen, maar er is een hoop afhankelijk van je eigen inzet. Ik weet precies waarom ik nog steeds te zwaar ben, dAT KOMT PUUR OMDAT IK TE LAM BEN OM MEZELF DE DISCIPLINE OP TE LEGGEN. (sorry, capsquote:Op woensdag 10 oktober 2007 10:57 schreef Miss_S het volgende:
[..]
bij heel veel mensen lukt het ook
maar als je al meteen tegen mensen gaat zeggen dat het toch niet gaat lukken lijkt me niet echt fijn
Nee, niet echt. Maar er was niets anders in huis. Ja, snickers en chips, maar dat was geen verbetering.quote:Op woensdag 10 oktober 2007 11:05 schreef motorbloempje het volgende:
als je er maar van genoten hebt
Er is toch niks aan de hand, we voeren enkel een discussiequote:Op woensdag 10 oktober 2007 11:07 schreef Riann het volgende:
we houden het wel gezellig he dames
Het afvallen is vaak niet zo moeilijk. Maar het erafhouden dat is het moeilijkste.
Bij mij was het dus zo dan deed ik super goed mijn best een week of zo en dan was er gewoon geen grammetje af en hup dan had ik zoiets ik kan gerust 2 broodjes met kip kerrie salade pakken. En nu gaat het afvallen goed dus laat ik het wel uit mijn hoofd om 2 broodjes kip kerrie salade te pakken. Alleen aankomende zaterdag met de efteling meeting word het een zondig dag voor mij maar dat mag dan ook wel een keertjequote:Op woensdag 10 oktober 2007 11:07 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Dat ben ik wel een beetje met je eens. Natuurlijk moet je je verwachtingen niet te hoog stellen, maar er is een hoop afhankelijk van je eigen inzet. Ik weet precies waarom ik nog steeds te zwaar ben, dAT KOMT PUUR OMDAT IK TE LAM BEN OM MEZELF DE DISCIPLINE OP TE LEGGEN. (sorry, caps) Zeggen dat het toch alleen maar heul erg moeilijk is en dat de kans groot is dat het niet lukt is misschien deels eerlijk, maar deels ook erg demotiverend.
quote:Op woensdag 10 oktober 2007 11:08 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Er is toch niks aan de hand, we voeren enkel een discussieEn er af houden is inderdaad het kutste, ik ben ook weer gewoon gaan eten waar ik zin in had nadat ik was afgevallen, het resultaat is bekend, als je gevoelig bent voor dik worden kun je echt gewoon niet meer alles eten wat je wil
Volgens mij zitten er ook meer kcal in snickersquote:Op woensdag 10 oktober 2007 11:08 schreef motorbloempje het volgende:
Snickers is zeker wel lekkerder dan Twix![]()
vind ik dan
maar wat is er eerlijk aan om te zeggen dat het niet lukt?quote:Op woensdag 10 oktober 2007 11:07 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Dat ben ik wel een beetje met je eens. Natuurlijk moet je je verwachtingen niet te hoog stellen, maar er is een hoop afhankelijk van je eigen inzet. Ik weet precies waarom ik nog steeds te zwaar ben, dAT KOMT PUUR OMDAT IK TE LAM BEN OM MEZELF DE DISCIPLINE OP TE LEGGEN. (sorry, caps) Zeggen dat het toch alleen maar heul erg moeilijk is en dat de kans groot is dat het niet lukt is misschien deels eerlijk, maar deels ook erg demotiverend.
Idd het wordt wrs voor mij mijn "wonderdokter"quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 23:10 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Hoera, je bent niet gekMeid, wat een opluchting moet dat voor je zijn! Door de slikfoto wordt wel duidelijk welke optie het is en dan kan er wat aan gedaan worden. Fijn joh! Toch een wonderdokter hè?
Omdat het veel mensen niet lukt. Dat is nou eenmaal de eerlijke realiteit. Daarbij gaan we nu niet twisten over het WAAROM het niet lukt, want dat weten we allemaal wel, maar veel mensen kunnen die schouders er niet onder houden. Maar inderdaad, een positieve instelling is het halve werkquote:Op woensdag 10 oktober 2007 11:11 schreef Miss_S het volgende:
[..]
maar wat is er eerlijk aan om te zeggen dat het niet lukt?
het kan als je je hoofd ernaar kan zetten
en dat gaat makkelijker als het al in je hoofd zit dat het gaat lukken
quote:Op woensdag 10 oktober 2007 11:11 schreef Heavenlyblue het volgende:
Terwijl ik op de verpakking van de twix naar kcalinformatie zoek zie ik staan dat de twix al over datum was! Nou ja, proef je niets van dus.
Als je al begint met het gevoel dat het toch gedoemd is te mislukken dan zou ik er niet eens aan beginnen. Volkomen zinloos lijkt me. Je moet er inderdaad zelf in geloven om succesvol te kunnen zijn.quote:Op woensdag 10 oktober 2007 11:11 schreef Miss_S het volgende:
maar wat is er eerlijk aan om te zeggen dat het niet lukt?
het kan als je je hoofd ernaar kan zetten
en dat gaat makkelijker als het al in je hoofd zit dat het gaat lukken
ja oke maar lichamelijk is het wel mogelijkquote:Op woensdag 10 oktober 2007 11:12 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Omdat het veel mensen niet lukt. Dat is nou eenmaal de eerlijke realiteit. Daarbij gaan we nu niet twisten over het WAAROM het niet lukt, want dat weten we allemaal wel, maar veel mensen kunnen die schouders er niet onder houden. Maar inderdaad, een positieve instelling is het halve werk
Ik ben ergens blijven logeren, heb eerst water gedronken, toen hardgelopen en bij ' thuiskomst' had ik zin in ontbijt, maar in de koelkast lagen alleen twix, snickers en wodka (heus). En in de kastjes liggen bastognekoeken, chips en borrelnootjes. Geen fruit, geen brood (ook niet in diepvries), geen broodbeleg, niets. Dus dan maar een twixquote:Op woensdag 10 oktober 2007 11:13 schreef Miss_S het volgende:
maar hoe kwam je erbij die als ontbijt te eten
dat staat ook al in de voorgaande tig posts inderdaadquote:Op woensdag 10 oktober 2007 11:14 schreef Miss_S het volgende:
[..]
ja oke maar lichamelijk is het wel mogelijk
als je gewoon minder eet of meer sport
maar het lukt niet als je de gezonde levenstijl niet kan vol houden (wat ook het moeilijkste is)
Klinkt als een echt mannenhuishoudenquote:Op woensdag 10 oktober 2007 11:16 schreef Heavenlyblue het volgende:
Ik ben ergens blijven logeren, heb eerst water gedronken, toen hardgelopen en bij ' thuiskomst' had ik zin in ontbijt, maar in de koelkast lagen alleen twix, snickers en wodka (heus). En in de kastjes liggen bastognekoeken, chips en borrelnootjes. Geen fruit, geen brood (ook niet in diepvries), geen broodbeleg, niets. Dus dan maar een twixIk ga zo maar wat gezonde boodschappen halen, in ieder geval voor mijn lunch en hij komt vanavond om 18:30 pas weer thuis.
komt omdat het zo isquote:Op woensdag 10 oktober 2007 11:16 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
dat staat ook al in de voorgaande tig posts inderdaad
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |