Rommedahl gaat morgen scoren! 100%quote:Op zondag 30 september 2007 17:27 schreef ricofromrio het volgende:
Ben op me werk en schrijf een verslag over Ajax-VVV Venlo
schrijf ik Dennix Rommedahl in plaats van Dennis![]()
Ow je was me voorquote:Op zondag 30 september 2007 17:00 schreef Leandra het volgende:
Houden we hier allemaal ff rekening mee?? Dus niet gelijk beginnen te vloeken als het strax even niet soepel loopt...
[..]
6 - 1 gewonnen en psv gelijk AZ verloren.quote:Op zondag 30 september 2007 17:27 schreef ricofromrio het volgende:
Ben op me werk en schrijf een verslag over Ajax-VVV Venlo
schrijf ik Dennix Rommedahl in plaats van Dennis![]()
Er zijn mensen die de radio uitlaten en de uitslagen niet willen weten voor 7 uur vanavondquote:Op zondag 30 september 2007 17:31 schreef Dreamboy het volgende:
[..]
6 - 1 gewonnen en psv gelijk AZ verloren.
Breng ze nou niet op een iedee anders komt er straks een ex van Lieke in als Huub er niet is.quote:Op zondag 30 september 2007 17:39 schreef Kaleddis het volgende:
Wat een saaie zondag![]()
Hadden ze er vanmorgen, net na het vertrek van Brian, niet een ex-vriendje van Amanda in kunnen gooien![]()
Fok! Wat een goed idee.quote:Op zondag 30 september 2007 17:39 schreef Kaleddis het volgende:
Wat een saaie zondag![]()
Hadden ze er vanmorgen, net na het vertrek van Brian, niet een ex-vriendje van Amanda in kunnen gooien![]()
Wat een vreemd lichaam heeft Nadia toch. Werkelijk niets lijkt in de juiste proporties te zijn.quote:
Ach, ik denk niet dat Lieke zo gemakkelijk beinvloedbaar is als Amanda. Bovendien heeft Lieke volgens mij niet al te beste verstandhoudingen met haar exen, als ik mij goed herinner.quote:Op zondag 30 september 2007 17:42 schreef Dreamboy het volgende:
[..]
Breng ze nou niet op een iedee anders komt er straks een ex van Lieke in als Huub er niet is.
Hou het maar gewoon bij het idee van ex-vriendje dat idee was goedquote:Op zondag 30 september 2007 17:44 schreef Py het volgende:
[..]
Fok! Wat een goed idee.![]()
Of Nena er weer even in.![]()
Dat is volgens mij ook het wrijvingspunt tussen Lieke en Dennix: Dennix is een goede vriend van één van Lieke haar exen.quote:Op zondag 30 september 2007 17:50 schreef Kaleddis het volgende:
[..]
Ach, ik denk niet dat Lieke zo gemakkelijk beinvloedbaar is als Amanda. Bovendien heeft Lieke volgens mij niet al te beste verstandhoudingen met haar exen, als ik mij goed herinner.
Hé, De laatste Tempelier.quote:
Terwijl de enige hoeren die daar ooit binnen zijn geweest toch echt voor Huub kwamenquote:Op zondag 30 september 2007 18:21 schreef riri het volgende:
Huub heeft allang aangegeven dat die sextoestanden van die dennix en nadia hij daardoor niet veel zin heeft om zelf sex te hebben....ik kan me er heel veel bij voorstellen....lijkt wel of huub zich daar in een hoerenkast bevindt![]()
Donderdag en gisteren hebben ze ook tv gekeken.quote:Op zondag 30 september 2007 18:24 schreef Dreamboy het volgende:
Ze gaan achter nog even kijken of ze nog tijd over hebben om tv te kijken
Ook dat nog
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |