Had PSV ook moeten doen maar het blijft een idiote regel.quote:Op vrijdag 28 september 2007 20:38 schreef ruud.nl het volgende:
[..]
PSV had gewoon beter op moeten letten, al helemaal omdat het niet de eerste keer was dat het gebeurde.![]()
In Alkmaar dit jaar geen beker!quote:Op vrijdag 28 september 2007 20:45 schreef venomsnake het volgende:
Één ding is zeker ..............
1-2quote:Op vrijdag 28 september 2007 21:43 schreef rubbereend het volgende:
0-2 tegen NAC
PSV is van slagquote:Op vrijdag 28 september 2007 21:43 schreef rubbereend het volgende:
3-2 tegen NAC
Nee, dan is Da Costa van slagquote:Op vrijdag 28 september 2007 21:49 schreef HL_Dog43 het volgende:
Als PSV werkelijk van slag is wint NAC met 6-0 met 6 eigen doelpunten van Da Costa.
Wel goed checken of hij niet geschorst is!quote:Op vrijdag 28 september 2007 21:49 schreef HL_Dog43 het volgende:
Als PSV werkelijk van slag is wint NAC met 6-0 met 6 eigen doelpunten van Da Costa.
quote:Op vrijdag 28 september 2007 20:50 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
In Alkmaar dit jaar geen beker!
Yep, dacht ik ook.quote:Op vrijdag 28 september 2007 21:43 schreef rubbereend het volgende:
0-2 tegen NAC
De beker kost je energie en blessures en PSV moet kampioen worden en daar geef ik graag de beker voor op/Ook al kunnen we hem winnenquote:Op zaterdag 29 september 2007 02:04 schreef BonJovi het volgende:
Jaja niet liegenkan je net zo goed zeggen dat je geen kampioen wilt worden omdat Nederland een kut competitie is
dat ook, maar PSV is het nu wel verplicht om kampioen te wordenquote:Op zaterdag 29 september 2007 02:11 schreef dndiek het volgende:
Liever dat zoiets in de beker gebeurt dan bij een andere officiële wedstrijd
Dit is niet de beker opgeven, dit is de beker weggeven.quote:Op zaterdag 29 september 2007 02:09 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
De beker kost je energie en blessures en PSV moet kampioen worden en daar geef ik graag de beker voor op/Ook al kunnen we hem winnen
quote:Op zaterdag 29 september 2007 02:12 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
dat ook, maar PSV is het nu wel verplicht om kampioen te worden
T is gewoon ook onzin dat er zoveel mensen als tussenpersoon gebruikt moeten worden.
De voorzitter is zelf verantwoordelijk want hij moet het Koeman gewoon zeggen persoonlijk!
Sja het is gewoon een onvorostelbare blunder en ik hoop dat Reker toch zijn worod houdt en er intern het laatste woord nog niet over is gesproken. Maar ik heb er eigenlijk wel genoeg van, ik ben blij dat dit niet in de CL of competitie is gebeurd, maar in die beker waar we toch altijd in de kwartfinale uitvliegen doordat we ongeïnspireerd en slap staan te voetballen tegen een enorm felle subtopper die wel graag de beker willen winnen omdat dat een van de weinige kansen voor ze is om ooit een prijs te pakken.quote:Op zaterdag 29 september 2007 02:20 schreef dndiek het volgende:
[..]
Ach ja, het hele verhaal is bullshit! Als Reker echt had geweten hoe het zat, dan had hij wel de telefoon gepakt en Koeman opgebeld. Ik geloof echt niet dat Koeman en Wouters niet bereikbaar waren.
Ik heb bij dit verhaal van Reker ook weer mijn twijfels
Iemand enig idee wat de sanctie dan zou zijn?quote:Op zaterdag 29 september 2007 02:11 schreef dndiek het volgende:
Liever dat zoiets in de beker gebeurt dan bij een andere officiële wedstrijd
quote:De live-beelden uit de Eredivisie zijn vanaf heden ook te zien via Sport1. De betaalde aanbieder van sportwedstrijden heeft een overeenkomst met Tele2, dat de liverechten van de Eredivisie bezit. Vanaf zaterdag 29 september zullen daardoor de abonnee's van Sport1 ook naar livewedstrijden uit de Eredivisie kunnen kijken.
Je hebt helemaal gelijk.quote:Op zaterdag 29 september 2007 12:43 schreef Dr_Frickin_Evil het volgende:
PSV moet toch dinsdag tegen Inter?
http://www1.sport1.nl/Spo(...)tie-met-SPORT1..htmlquote:
quote:Dit weekend kan de kabelkijker kijken naar de volgende wedstrijden:
Zaterdag 29 sept:
19.30 u Live NAC Breda - PSV
20.00 u Live Feyenoord - sc Heerenveen
23.40 u Delay Groningen - Sparta
Zondag 30 sept
11.55 u delay Roda JC - Excelsior
14.30 u Live Ajax - VVV Venlo
14.30 u Live Heracles - AZ
18.10 u delay Utrecht - Vitesse
20.00 u delay NEC - Willem II
21.50 u delay De Graafschap - Twente
3-0 verliesquote:Op zaterdag 29 september 2007 10:29 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Iemand enig idee wat de sanctie dan zou zijn?
Leuke TT trouwens..
quote:Op zaterdag 29 september 2007 13:03 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
http://www1.sport1.nl/Spo(...)tie-met-SPORT1..html
[..]
In beginsel reglementair 3-0 verliezen...quote:Op zaterdag 29 september 2007 10:29 schreef Dr.Daggla het volgende:
Iemand enig idee wat de sanctie dan zou zijn?
Dan maar vanavond of tegen Interquote:Op zaterdag 29 september 2007 13:31 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Lullig voor Reis trouwens, ik neem aan dat zijn eerste doelpunt nu ook uit de boeken verdwijnt.
de voorzitter? Die hebben we niet meer, ja eentje van de RvC. Schuitema. Reker is directuer en die is verantwoordelijk, maar hij is niet diegene die dat meot doorgeven. Hell no hij heeft gelukkig wel wat belangrijkere taken. Dit zijn verantwoordelijkheden die lager in de organisatie neer gelegd moeten worden, maar blijkbaar is dat nog steeds neit goed geregeld en dat moet dus beter afgestemd worden. Dat is dan wel weer de taak van de directuerquote:Op zaterdag 29 september 2007 02:12 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
dat ook, maar PSV is het nu wel verplicht om kampioen te worden
T is gewoon ook onzin dat er zoveel mensen als tussenpersoon gebruikt moeten worden.
De voorzitter is zelf verantwoordelijk want hij moet het Koeman gewoon zeggen persoonlijk!
quote:Op zaterdag 29 september 2007 12:07 schreef NoelGallagher het volgende:
Carlos Salcido is met PSV in gesprek over een nieuw en verbeterd contract. De Mexicaanse verdediger liet dit weten in diverse media in zijn vaderland. Opvallend, aangezien hij afgelopen seizoen nog openlijk speculeerde over een vroegtijdig vertrek uit de Lichtstad.
Salcido liet destijds desgevraagd weten zo snel mogelijk de stap te willen maken richting één van de grote Europese competities. De 27-jarige international komt daar nu op terug, en vertelt het goed naar zijn zin te hebben in Eindhoven.
De huidige verbintenis van de Mexicaan loopt nog tot 2010, maar deze is anderhalf jaar gelden opgesteld toen hij nog geen rol van betekenis speelde bij de landskampioen. Inmiddels heeft hij zich opgewerkt tot een steunpilaar in de defensie, en PSV wil de waardering hiervoor zo snel mogelijk tot uiting laten komen in een nieuw contract.
quote:Op zaterdag 29 september 2007 10:29 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Iemand enig idee wat de sanctie dan zou zijn?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |