Totaal gebrek aan emotie?quote:Op vrijdag 28 september 2007 14:13 schreef Gia het volgende:
[..]
Daar heb ik het niet over, maar een totaal gebrek aan emotie.
De houding van de ouders straalt meer 'niemand kan ons iets maken' uit, dan verdriet om een vermist kind. Althans, zo komt het op mij over.
Ik heb het echt niet over gillen, schreeuwen, janken of wat dan ook, maar er is een totaal gebrek aan emotie en dat vind IK raar, ja.
Moussie zegt het alleen een beetje kort door de bocht, ik vind echter bepaalde uitspraken en nieuwsberichten ook vreemd, ze heeft gelijk als ze zegt dat er gevoelsmatig iets niet klopt, maar wat heb ik ook nog geen vinger op kunnen leggen, het complete gebrek aan emotie vind ik ook raar, het zijn natuurlijk momentopnames en je weet niet hoe ze zijn als er geen camera bij is.quote:Op vrijdag 28 september 2007 14:02 schreef Stali het volgende:
[..]
Lees slechts af en toe mee, maar neem het van je aan..
Ik vind dat toch wel heel typische houding: reageer zoals ik dat zou doen want dan kan ik je geloven.
Was je sowieso maar meer zoals ik want dan zou het allemaal niet gebeurd zijn.
Typisch, vind ik het.
Ik denk dat Moussie mijn post beter begrepen heeft dan jij.quote:Op vrijdag 28 september 2007 14:20 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Moussie zegt het alleen een beetje kort door de bocht, ik vind echter bepaalde uitspraken en nieuwsberichten ook vreemd, ze heeft gelijk als ze zegt dat er gevoelsmatig iets niet klopt, maar wat heb ik ook nog geen vinger op kunnen leggen, het complete gebrek aan emotie vind ik ook raar, het zijn natuurlijk momentopnames en je weet niet hoe ze zijn als er geen camera bij is.
Je zegt dat je alleen maar af en toe meeleest, misschien ligt het daar aan?
Je hoeft het niet meteen op Moussie persoonlijk te betrekken als ze iets schrijft wat je niet aan staat, ik heb nergens gelezen dat ze vind dat de McCanns meer als zij zouden moeten zijn, ze vertolkt gewoon een gevoel wat door meer mensen is opgemerkt.
Weet niet, probeer google eens?quote:Op vrijdag 28 september 2007 14:16 schreef JanJanJan het volgende:
Paragnosten![]()
Is er 1 zaak ter wereld die dankzij een paragnost is opgelost?![]()
lees die doc nou maar eensquote:Op vrijdag 28 september 2007 14:13 schreef Gia het volgende:
[..]
Daar heb ik het niet over, maar een totaal gebrek aan emotie.
De houding van de ouders straalt meer 'niemand kan ons iets maken' uit, dan verdriet om een vermist kind. Althans, zo komt het op mij over.
Ik heb het echt niet over gillen, schreeuwen, janken of wat dan ook, maar er is een totaal gebrek aan emotie en dat vind IK raar, ja.
quote:Op vrijdag 28 september 2007 14:21 schreef Stali het volgende:
[..]
Ik denk dat Moussie mijn post beter begrepen heeft dan jij.
Ik denk dat ik hieruit kan halen dat Moussie ook zegt dat je niet veel kunt zeggen van de staat van de emoties van de McCanns, dat wat ze mee hebben gemaakt niet te bevatten is en hun reacties niet beoordeeld kunnen worden als een bewijs voor schuld of onschuld, ik dacht dat je Moussie aanviel over haar uitspraak over rauwe emoties willen we zien, als je dat niet zo bedoelde dan heb ik dat verkeerd gezien.quote:Wat ik raar blijf vinden is het gebrek aan echte emoties. Mensen zijn verschillend, maar je zou toch eerder verwachten dat een moeder psychisch eronder door gaat als haar kind kwijt is.
gewoon emotioneel verdoofd, alsof de wereld niet echt is en je alles door een laag watten ziet, je doet wat je moet doen op de auto-piloot maar je bent er niet echt bij .. en tja, dat algeheel dan al dan niet onder de valium
lees anders dit eens
http://www.first-response.be/mods/david/Fist/schock_N.doc
stukje daaruit
quote:
De doorwerking van een emotioneel-schokkende gebeurtenis bestaat in essentie uit vier verschillende fasen. Eerst voel je je wellicht als verdoofd en de schokkende ervaring lijkt onwerkelijk; het is net als in een droom. Deze verdoving treedt op als een soort schokbreker om te beletten dat we plots door te hevige emoties overweldigd worden. Omstaanders interpreteren dit gedrag dikwijls als ‘zich flink houden’ of ‘gebrek aan betrokkenheid’. In feite zal de onontkoombare en/of gruwelijke realiteit op gedoseerde wijze tot je doordringen.
en dan hebben we het hier dus over een situatie die al maanden doorgaat, dus van verwerken komt voorlopig weinig terecht
Er zijn verschillende verhalen over, wel of niet met pers, maar wat moesten ze daar in Huelva, alles dicht, ook de kerken en al behangen met posters e.d. Daar heb ik eerder op gereageerd.quote:Op vrijdag 28 september 2007 14:13 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Dit itt tot wat er door de Portugese politie wordt beweerd:
[..]
Ja, wat is het nu?
Als ze steeds door camera's zijn gevolgd hoe hebben ze Maddy dan kunnen begraven?
Als ze al iets met haar hebben gedaan dan heus niet tijdens een tripje naar Spanje waar nota bene camera's bij waren.......![]()
Niet alleen het kamp McCann houdt zich vast aan strohalmpjes.
http://www.anorak.co.uk/madeleine-mccann/176626.html
Wat een kort door de bocht reactie, maar zoals je hieronder post, je leest af en toe mee, dus heb je o.a. mijn reaties, wat betreft de houding van Gerry en Kate, mogelijk niet eerder in vorige topics gelezen. Ongetwijfeld had je dan anders gereageerd, bij voorbaat ben je vergeven.quote:Op vrijdag 28 september 2007 13:45 schreef Stali het volgende:
[..]
Ja, daarom moet ze het inderdaad wel gedaan hebben.
Uit wiens koker komt dit?quote:Op vrijdag 28 september 2007 13:15 schreef kahaarin het volgende:
Dit vind ik een beetjhe ernstiger:
[The parents of Madeleine McCann have been threatened with jail if they talk out about their missing daughter, it emerged today.
Kate and Gerry McCann could be imprisoned for a year if they break Portuguese secrecy laws.
They now fear this could mean no more TV appeals for information about the four-year-old.]
Dat hoeft nu ook weer niet, er moet wel ruimte blijven voor de McCanns om nieuws naar buiten te brengen, de Portugese politie doet er ook van alles aan om hen zwart te maken tenslotte.
http://www.metro.co.uk/news/article.html?in_article_id=67974&in_page_id=34&ito=newsnow
Ik was het juist met Moussie eens. Je kunt mensen niet veroordelen omdat ze niet reageren als jij zou doen. En dat jij bedoel ik niet als in jou persoonlijk, noch Moussie.quote:Op vrijdag 28 september 2007 14:32 schreef kahaarin het volgende:
[..]
[..]
Ik denk dat ik hieruit kan halen dat Moussie ook zegt dat je niet veel kunt zeggen van de staat van de emoties van de McCanns, dat wat ze mee hebben gemaakt niet te bevatten is en hun reacties niet beoordeeld kunnen worden als een bewijs voor schuld of onschuld, ik dacht dat je Moussie aanviel over haar uitspraak over rauwe emoties willen we zien, als je dat niet zo bedoelde dan heb ik dat verkeerd gezien.
Wat ik bedoel te zeggen is dat ik ook vraagtekens zet bij de manier waarop ze zich profileren naar buiten toe maar dat dat niet wil zeggen dat ze daarmee schuldig zijn.
Wat nobel van je.quote:Op vrijdag 28 september 2007 14:34 schreef Suko het volgende:
Wat een kort door de bocht reactie, maar zoals je hieronder post, je leest af en toe mee, dus heb je o.a. mijn reaties, wat betreft de houding van Gerry en Kate, mogelijk niet eerder in vorige topics gelezen. Ongetwijfeld had je dan anders gereageerd, bij voorbaat ben je vergeven.![]()
Ah zie, de babylonische spraakverwarring die optreedt als je niet met elkaar in gesprek bent maar via een beeldscherm met elkaar aan het babbelen bent, je kunt elkaar niet zien dus is het makkelijk om dingen verkeerd te interpreteren, mijn excuses daarvoor!quote:Op vrijdag 28 september 2007 14:44 schreef Stali het volgende:
[..]
Ik was het juist met Moussie eens. Je kunt mensen niet veroordelen omdat ze niet reageren als jij zou doen. En dat jij bedoel ik niet als in jou persoonlijk, noch Moussie..
Dit is iets waar we het al vaker over hebben gehad, het lijkt er op dat ze daar nu wel voor aangepakt gaan worden.quote:Prosecutors may charge the McCanns, both 39, with child neglect for leaving Madeleine and two-year-old twins Sean and Amelie while they dined in a tapas bar 40 yards away in Praia da Luz.
The offence carries a maximum two-year jail sentence in Portugal.
quote:Op vrijdag 28 september 2007 14:38 schreef NorthernStar het volgende:
Uit een verklaring van idd een woordvoerder uit het kamp McCann.quote:Uit wiens koker komt dit?
Er zal gewoon een reactie zijn gevraagd aan beide kanten en er is een mooi verhaal omheen gemaakt, wat mij wel steekt is dat de politie alles naar buiten mag gooien via die 'unnamed sources' en de McCanns worden beschuldigd van hinderen van het onderzoek en misschien dus zelfs aangeklaagd kunnen worden daardoor.quote:En wat behelst die "bedreiging" nu precies?
"they have been told that could lead to charges, because they have been declared as official suspects in the case."
Als ik het goed begrijp is dit de wet in Portugal. Een verdachte mag niet over de zaak praten. Zij zijn door de politie aangemerkt als verdachten, dus logisch dat ze ook de wet wordt gewezen, rechten en plichten ed. Waarschijnlijk al tijdens dat lange verhoor.
Komt op mij over als weer een spin. Sympathie voor Kate en Gerry opwekken.
De politie zal ook niet zomaar uit zichzelf reageren vanwege dat interview. Waarom zouden ze?
Dat zal vast zo zijn gegaan, of de politie heeft een tip gehad dat ze van plan waren dat interview te doen en de politie heeft daarop de advocaten gebeld om te waarschuwen en dat is naar buiten gebracht door een 'unnamed source close to the McCanns'.quote:Meer waarschijnlijk gaat het zo: Dat PR-team hoeft alleen maar even naar Portugal te bellen, vertellen dat de McCanns een TV interview in de planning hebben en vragen hoe men daar over denkt. "Nou," zegt de woordvoerder van justitie, "dan moeten ze wel uitkijken met wat ze zeggen want zoals u weet is inhoudelijk ingaan op de zaak hier per wet verboden." Bingo! De politie heeft hen bedreigd met vervolging.
Inderdaad, niemand ziet er voordelig uit bij dat licht, wat me wel opvalt is dat de lijnen rond haar mond dieper zijn geworden en dat ze wat magerder lijkt, is onder deze omstandigheden niet vreemd natuurlijk.quote:Idem met die foto's van Kate. Doet me erg denken aan die "voor" en "na" foto's in reclames. Zoek er eentje uit waar ze mooi en goed belicht opstaat en eentje uit een rare hoek genomen, slecht belicht waar ze een gek gezicht trekt. Dit is wel erg makkelijk hoor.
A friend said: "We know that Kate is fragile. But she's struggling on." - Je moet wel een hart van steen hebben als dat je onberoerd laat toch?
Spin, spin, spin. De PR doet zijn werk.
Maar in hoeverre is klopt het beeld dat de politie alles naar buiten gooit? En dan vanuit het idee dat dit zou zijn om de McCanns te schaden ofzo.quote:Op vrijdag 28 september 2007 15:19 schreef kahaarin het volgende:
[..]
Er zal gewoon een reactie zijn gevraagd aan beide kanten en er is een mooi verhaal omheen gemaakt, wat mij wel steekt is dat de politie alles naar buiten mag gooien via die 'unnamed sources' en de McCanns worden beschuldigd van hinderen van het onderzoek en misschien dus zelfs aangeklaagd kunnen worden daardoor.
Ik weet ook niet wat het motief is, maar in mijn ogen kunnen ze niet het verbieden wanneer het de McCanns betreft en zelf aan alle kanteen lekken, het lijkt wel een vergiet daar en dat vind ik niet correct, ik weet ook niet of het daar de gewoonte is om het op deze manier te doen.quote:Op vrijdag 28 september 2007 16:23 schreef NorthernStar het volgende:
Ik mis het motief van de politie waarom ze de McCanns in discrediet zouden willen brengen. De McCanns daarentegen hebben wèl een motief om de politie in discrediet te brengen.
quote:The parents of Madeleine McCann today called for an end to the “hurtful” smear campaign that they killed their daughter as they prepare for the 150-day anniversary of her disappearance on Sunday.
Kate and Gerry McCann are expected to attend a church service in Rothley, Leicestershire, but will not hold the type of publicity event which have accompanied previous anniversaries.
The anniversary comes as it was claimed that police now believe Mrs McCann killed Madeleine while putting her to bed between 7pm and 8.30pm and then hid her corpse in a fridge with the help of friends.
The respected Diario de Noticias newspaper claimed today that officers believe Mrs McCann accidentally killed Madeleine while her husband was playing tennis.
Police suspect that Madeleine’s body then “passed through various locations” before going into the boot of the car hired by her parents 25 days after she disappeared, it was reported.
As a result detectives now want to inspect fridges at the Ocean Club complex where the McCanns were staying with a group of seven British adults.
Beetje raar Engels maar ik ben daarop even gaan zoeken en ergens kan het kloppen.quote:"If anyone has a link to the picture of them in Spain you will see Kate is wearing jeans, i belivev through other threads that they are the trousers the dogs smelt the death secent on..."
doe eens googelen op Casa Pia schandaal, en dan met name het gedeelte waar getuigenverklaringen verdwijnen en zo .. hoezo geen hoge heren pedofielen die beschermt worden ?quote:Op vrijdag 28 september 2007 16:23 schreef NorthernStar het volgende:
Ik zou tenminste geen ander belang kunnen bedenken zonder een of ander monstercomplot met pedofielennetwerken a la Dutroux met hoge heren die beschermt moeten worden oid en er is niks wat ook maar in zo'n soort richting hint.
Dit is voor mij roze ballet.quote:Op vrijdag 28 september 2007 21:42 schreef moussie het volgende:
[..]
doe eens googelen op Casa Pia schandaal, en dan met name het gedeelte waar getuigenverklaringen verdwijnen en zo .. hoezo geen hoge heren pedofielen die beschermt worden ?
of Gonçalo Amaral en Joana Cipriano .. ook zo'n vaag iets
of je kan ook in de vorige topics terug lezen .. ik had daar al een hele hoop informatie over verzameld ..
quote:Op vrijdag 28 september 2007 14:13 schreef Gia het volgende:
[..]
Daar heb ik het niet over, maar een totaal gebrek aan emotie.
De houding van de ouders straalt meer 'niemand kan ons iets maken' uit, dan verdriet om een vermist kind. Althans, zo komt het op mij over.
Ik heb het echt niet over gillen, schreeuwen, janken of wat dan ook, maar er is een totaal gebrek aan emotie en dat vind IK raar, ja.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |