abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_53520120
Urzaiz

tvptje
"A little philosophy inclineth man's mind to atheism, but depth in philosophy bringeth man's minds about to religion." - Sir Francis Bacon
"Heb je vijanden lief, wees goed voor wie jullie haten." - Jezus
  donderdag 27 september 2007 @ 16:52:43 #62
50634 Houniet
ik ruik vet lekker
pi_53520200
quote:
Wij zijn per direct op zoek naar administratief talent. Niet voor ons, maar voor een amateurclubje uit de lichtstad. Daar hebben ze dringend behoefte aan iemand die de adminstratieve zaken op orde kan houden; spelers aanmelden bij de UEFA, zorgen dat schorsingen ook daadwerkelijk worden uitgezeten, dat soort dingen. Heb je interesse? Stuur dan een emailtje naar: carriere@psv.nl o.v.v. "Ik kan het wel!"
flauw
Op zaterdag 10 juni 2023 14:52 schreef GGMM het volgende:
Eigenlijk is elke prijs die in het voetbal gewonnen wordt terug te leiden naar het Ajax-DNA
pi_53520312
Wel goed de manier waarop Ten Cate ermee om gaat.
If I'm sad, I stop being sad and be awesome instead. True story
pi_53520465
Ook wel leuk om te lezen:
quote:
Kozakken Boys - Ajax: de dag van Rick Kolff

Werkendammer Rick Kolff speelt al heel zijn leven voor Kozakken Boys en stond gisteravond tegen Ajax in de basis. Deze krant volgde Kolff vanaf het moment dat hij uit bed stapte tot het moment dat hij van het veld liep.
JAN VOLWERK

WERKENDAM

07.20 uur: Haastig trekt Rick Kolff nog even zijn dekbed goed. ,,Ik ben nog niet zo lang uit bed. Ik ben ook geen ochtendmens. Ja, ik heb prima geslapen. Natuurlijk ben ik met Ajax bezig. Al weken leef ik naar die wedstrijd toe, maar ik lig daar niet wakker van. Ik verwacht dat ik tegen Urby Emanuelson speelt. Ik hoop dat ik na afloop met zijn shirt van het veld afloop. Nee, ik heb nog niet ontbeten. Ik begin altijd met een kop thee. Ik pik straks voordat ik naar mijn werk ga mijn boterhammen op bij mijn moeder. Ik woon op mezelf, maar mijn moeder legt me gelukkig nog steeds in de watten.

Vorig jaar, toen Kozakken Boys in de tweede ronde van het KNVB-bekertoernooi thuis tegen PSV speelde, was Kolff er niet bij. ,,Ik was geblesseerd. Ontzettend balen natuurlijk. Daarom ben ik zo blij dat we weer een grote club hebben geloot en dat ik dus een tweede kans krijg. Ajax, mijn favoriete club ook, is nog mooier dan PSV.

Rick Kolff, die al heel zijn voetballeven voor Kozakken Boys uitkomt, moet vandaag gewoon werken. ,,Ik werk bij Greenfish. Wij verpakken porties vis voor C1000. Ik ben verantwoordelijk voor de logistiek, veiligheid en kwaliteit. Ik heb vanmiddag vrij gekregen en mag het vanmorgen rustig aan doen. Ik wil vanmiddag nog een paar uur studeren. Ik volg ook nog een hbo-dagopleiding logistiek.

7.55 uur: Rick Kolff rijdt even langs zijn ouderlijk huis om een pakje met boterhammen op te pikken. Zijn broer Sebastiaan, die vorig seizoen nog actief was voor de beloften van FC Utrecht, komt net uit bed rollen. ,,Of ik nog tips heb voor mijn broertje? Niet nodig, denk ik. Ik heb overigens met Utrecht nooit van Ajax verloren,’’ aldus Sebastiaan Kolff, die voor zijn nieuwe club FC Lienden door een blessure nog niet veel heeft gespeeld. ,,Nerveus, Rick? informeert mama Kolff, die dinsdag vijftig jaar is geworden. ,,Nog niet. Misschien vlak voor de wedstrijd even,’’ antwoordt zoon Rick. Voor een kus bij het afscheid is Rick Kolff te verlegen.

8.05 uur: Rick Kolff arriveert bij Greenfish en spreekt met zijn chef de dag door. Kolff: ,,Ik moet vandaag alleen wat administratief werk doen. Ondertussen maakt hij een leverancier duidelijk waar hij zijn verse vis moet lossen. Binnen, in een zeer koele ruimte, is een groot aantal vrouwen al druk bezig met het verpakken en etiketteren van diverse soorten vers aangevoerde vis. ,,Als er iets mis is met de kwaliteit, word ik erbij geroepen.

12.00 uur: Kolff duikt even de studieboeken in, maar wordt regelmatig onderbroken door sms’jes en telefoontjes van vrienden die hem succes willen wensen. Zijn vader komt ook nog even langs om kaarten te halen. Rick: ,,Nee, wij hebben geen kaarten gekregen om weg te geven. Ik heb gewoon een aantal kaarten gekocht.’’

17.00 uur: Rick Kolff arriveert met een schaal haring, die hij nog van zijn baas heeft meegekregen, als één van de eerste spelers op het complex. Zelfs trainer Ad van Seeters is er nog niet. ,,Ik ben net even in de Ajax-kleedkamer geweest. Het shirt van Emanuelson hangt er bij.’’

18.00 uur: Terwijl Ajax is neergestreken in een restaurant in Sleeuwijk eten Kolff en zijn ploegmaten kippensoep en broodjes in de kleedkamer. Van Seeters heeft de opstelling en de uitgestippelde tactiek opgetekend op drie grote vellen papier en opgehangen. ,,Ik sta in de basis, maar dat wist ik eigenlijk al.’’

18.30 uur: Van Seeters houdt een twintig minuten durende peptalk. ,,Toon wel respect, maar geen ontzag voor Ajax. Ik wil felle en scherpe duels zien en vooral niet afgaan. Compact spelen, maar bij balbezit met durf. Met flair. Niet overdreven, geen dubbele scharen en hakjes. Sober spelen. Zuinig ook,’’ is zijn heldere boodschap. Kolff: ,,Ik heb geen idee welke lijnen ik allemaal moet dichtlopen, maar ik ga me kapot werken en genieten.’’ Kolff loopt nog even naar buiten om met wat bekenden te praten. De zenuwen beginnen toch een beetje te komen. ,,Het kriebelt. Echt nerveus ben ik niet. Ik heb alleen maar erg veel zin.’’

19.40 uur: Kozakken Boys staat als eerste op het veld en begint aan de warming-up vlak bij de fanatieke aanhang achter het doel. ’De zingende slager van Werkendam’ krijgt het publiek op de banken.

22.30 uur: Kolff speelt inderdaad tegen Emanuelson, maar rent na afloop tot in de catacomben achter de Spanjaard Albert Luque aan. En met succes. ,,Dit shirt komt boven mijn bed.’’
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_53520689
Nou, het zal mij benieuwen wat we tegen VVV weer op de mat leggen. Ik gok op een moeilijke 2-1.
Before R. Kelly had his teens.. Wutang had their cream
Slick Rick had his rings... crack rock had it's fiends
Martin Luther had his dreams, Stevie Wonder could sing
or Elvis was king, Hip Hop was on the scene
pi_53520787
quote:
Op donderdag 27 september 2007 17:09 schreef S-Two het volgende:
Nou, het zal mij benieuwen wat we tegen VVV weer op de mat leggen. Ik gok op een moeilijke 2-1.
We gaan na een zenuwslopende pingelreeks het schip in.
Waarna blijkt dat VVV een nietspeelgerechtigde speler had opgesteld
'And I called your name,
like an addicted to cocaine calls for the stuff he'd rather blame'
pi_53520840
quote:
Op donderdag 27 september 2007 17:12 schreef Me_Wesley het volgende:

[..]

We gaan na een zenuwslopende pingelreeks het schip in.
Waarna blijkt dat VVV een nietspeelgerechtigde speler had opgesteld
Een pingelreeks in een competitiewedstrijd? Geil .
pi_53520847
quote:
Op donderdag 27 september 2007 17:12 schreef Me_Wesley het volgende:

[..]

We gaan na een zenuwslopende pingelreeks het schip in.
Waarna blijkt dat VVV een nietspeelgerechtigde speler had opgesteld
Een pingelreeks tijdens een competitiewedstrijd lijkt me sowieso wel vrij uniek.

Edit: spuit 11
"A little philosophy inclineth man's mind to atheism, but depth in philosophy bringeth man's minds about to religion." - Sir Francis Bacon
"Heb je vijanden lief, wees goed voor wie jullie haten." - Jezus
pi_53520936
VVV gewoon oprollen daar zou Nac zelfs met 8 man van winnen zoals JD zei
AFC AJAX
pi_53520978
Laten we na KB nou maar eens ophouden met het vooraf al 3 punten tellen. Elke ploeg met echte inzet maakt het dit Ajax moeilijk. Alleen als ze gaan voetballen, zoals AZ probeerde, kan Ajax het op techniek winnen.
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
pi_53520990
Hmm, ik zat alweer met mijn hoofd bij de volgende ronde, waar VVV niet eens meer in meedoet.
Nouja, nachtdienst gehad, en nog niet geslapen, Excuus.
'And I called your name,
like an addicted to cocaine calls for the stuff he'd rather blame'
  donderdag 27 september 2007 @ 17:21:48 #72
50634 Houniet
ik ruik vet lekker
pi_53521060
ik zit echt te twijfelen om te gaan zondag
Op zaterdag 10 juni 2023 14:52 schreef GGMM het volgende:
Eigenlijk is elke prijs die in het voetbal gewonnen wordt terug te leiden naar het Ajax-DNA
pi_53521070
quote:
Op donderdag 27 september 2007 16:09 schreef Shreyas het volgende:

[..]

Dit zou ik dus echt niet pikken....met Huntelaar en Stekelenburg hadden we natuurlijk allang in de reguliere speeltijd gewonnen. Zij kunnen er niets aan doen dat Ten Cate ze niet heeft opgesteld.
Belachelijk gewoon dit. "De goeden moeten onder de kwaden lijden" wat een kleuterschool uitspraak, zo ga je als trainer niet om met volwassen profvoetballers.
Dan moeten die "volwassen profvoetballers" maar eens wat ballen laten groeien en gaan voetballen voor hun geld als ze volwassen behandeld willen worden.
pi_53521440
quote:
Op donderdag 27 september 2007 17:21 schreef Houniet het volgende:
ik zit echt te twijfelen om te gaan zondag
Waarom?
pi_53521593
quote:
Op donderdag 27 september 2007 17:21 schreef Houniet het volgende:
ik zit echt te twijfelen om te gaan zondag
Gewoon gaan joh.
'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal
pi_53521650
Inderdaad, waarom zou je niet gaan?

Mijn broertje gaat naar RKC, terwijl hij ook naar ajax kan gaan
jovink over bill van tokio hotel: nee maar serieus ik vind het ene best lekker wijf boeiu dat t een kerel is
verhalen uit het leven van DIE FEUERWEHR (mijn blog dus)
Urzaiz op de fiets gespot meter: 0
Urzaiz doelpunten meter: 0
  donderdag 27 september 2007 @ 17:51:34 #77
128959 M0NTANA
Don't fuck with me!
pi_53521832
quote:
Op donderdag 27 september 2007 17:21 schreef Houniet het volgende:
ik zit echt te twijfelen om te gaan zondag
Wel een heel goed statement van je, ik denk dat Ajax daar best wel van zal schrikken!
I'm Tony Montana! You fuck with me, you fuckin' with da best!
A.F.C. Ajax - Tottenham Hotspur F.C. - S.S. Lazio S.p.A. - Club Atlético de Madrid S.A.D. - R.S.C. Anderlecht
pi_53522300
quote:
Op donderdag 27 september 2007 17:18 schreef BonJovi het volgende:
VVV gewoon oprollen daar zou Nac zelfs met 8 man van winnen zoals JD zei
Gooi je anders ook nog even een frame van VVV in je avatar?
AFC Ajax - SS Lazio
29 Aug. Mystery Land 2009
  donderdag 27 september 2007 @ 18:14:12 #79
50634 Houniet
ik ruik vet lekker
pi_53522311
quote:
Op donderdag 27 september 2007 17:36 schreef HeinekenAFCA het volgende:

[..]

Waarom?
na die wanprestatie?
quote:
Op donderdag 27 september 2007 17:40 schreef StarGazer het volgende:

[..]

Gewoon gaan joh.
ga jij wel dan?
quote:
Op donderdag 27 september 2007 17:51 schreef M0NTANA het volgende:

[..]

Wel een heel goed statement van je, ik denk dat Ajax daar best wel van zal schrikken!
ik mag toch hopen van niet
Op zaterdag 10 juni 2023 14:52 schreef GGMM het volgende:
Eigenlijk is elke prijs die in het voetbal gewonnen wordt terug te leiden naar het Ajax-DNA
pi_53522392
quote:
Op donderdag 27 september 2007 17:21 schreef Houniet het volgende:
ik zit echt te twijfelen om te gaan zondag
Gewoon gaan. Avond ervoor meet met Sethje en mij . Cool weekend toch?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')